Hovězí kližka, maso, zabité, solené, váha cca 350 gramů, vakuově balené.
665,94 Kč
1 902,69 Kč / 1kg
plus 239,26 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g1 198,47 Kč/1kg
431,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Profi Pasztet z Papryką 250g1 661,28 Kč/1kg
415,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g2 701,25 Kč/1kg
432,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hovězí Jerky Teriyaki pikantní ovocná asijská příchuť 60g2 266,62 Kč/1kg
154,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Uzené bůčkové maso, baleno ve vakuu, cca 340 g - Kofler Delikatessen
1 122,03 Kč/1kg
381,49 Kč
Prodejce: italia-genuss

Brettlspeck, břišní slanina, značka Senfter, baleno ve vakuu, cca 1,1 kg.
946,42 Kč/1kg
1 041,06 Kč
Prodejce: italia-genuss

Brettlspeck, bůček, celý kus z Villgratu, cca 3,2 kg. - 9066
586,94 Kč/1kg
1 878,21 Kč
Prodejce: italia-genuss

Sarntalský uzený bůček L. Moser, cca 500 gramů.
1 100,60 Kč/1kg
550,30 Kč
Prodejce: italia-genuss

Vařená mortadela z vepřového, drůbežího a hovězího masa Sokołów 400 g
170,22 Kč/1kg
69,79 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Farmářská šunka, cca 2,2 kg - Kofler Delikatessen
608,43 Kč/1kg
1 338,54 Kč
Prodejce: italia-genuss

Originální bůček od L. Moser, cca 350 gramů.
1 177,31 Kč/1kg
412,06 Kč
Prodejce: italia-genuss

Szynka konserwowa 1 kg
248,50 Kč/1kg
248,50 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Cornichons 350g
367,14 Kč/1kg
128,50 Kč
Prodejce: taleoo

Golonka wieprzowa w sosie własnym Sokołów gotowa do spożycia 300g
288,50 Kč/1kg
86,55 Kč
Prodejce: Katomix

Zralé vepřové žebírko, cca 2 kg. - Bazza
1 411,65 Kč/1kg
2 823,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Kiełbasa z Karkówką JBB 470 g
360,86 Kč/1kg
199,69 Kč
-19,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
180,43 Kč
Prodejce: Katomix

Szynka łagodnie wędzona Selgros 70 g - plasterki, mięso wieprzowe
1 142,43 Kč/1kg
96,84 Kč
-17%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,97 Kč
Prodejce: Katomix

Paprikový paštát bez konzervantů Drosed 155 g
150,11 Kč/1kg
55,20 Kč
-48%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
28,52 Kč
Prodejce: Katomix

Bůček Premium cca 1 kg. - Ager - Tyrolské delikatesy Č. 2903
1 387,72 Kč/1kg
1 387,72 Kč
Prodejce: italia-genuss
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hovězí kližka, maso, zabité, solené, cca 350 g, baleno ve vaku.
- Seznam přísad
- viz obrázek produktu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz obrázek nebo popis produktu
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- Senfter
- Prodejní název
- Hovězí kližka, maso, zabité, solené, váha cca 350 gramů, vakuově balené.
- Výrobce
- Senfter
- Číslo produktu
- S008__-re-001042
- Kód EAN
- 8003013805916
- Seznam přísad
- viz obrázek produktu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz obrázek nebo popis produktu
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- Senfter
- Prodejní název
- Hovězí kližka, maso, zabité, solené, váha cca 350 gramů, vakuově balené.
- Výrobce
- Senfter
- Číslo produktu
- S008__-re-001042
- Kód EAN
- 8003013805916
K tomu se hodí také

Hovězí kližka, produkt společnosti L. Moser, cca 300 gramů.
1 794,47 Kč/1kg
538,34 Kč
Prodejce: italia-genuss

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
458,04 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs Hag Crema, Taška
3 552,69 Kč/1kg
369,48 Kč
Prodejce: somnia24

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
676,48 Kč/1kg
338,24 Kč
Prodejce: somnia24

Meica Rindswürstchen 180g
720,33 Kč/1kg
129,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kouřový sýr Pustertaler z mléka od krav krmených senem, cca 700 g - Sýrárna Drei Zinnen - Bernardi
1 091,87 Kč/1kg
764,31 Kč
Prodejce: italia-genuss

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Grand Theft Auto V (PS5)
612,00 Kč
Prodejce: Alky

Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Muller Textiles 20040.03.08, Obsahuje přehoz, Potah na polštář v ceně
1 086,75 Kč
Prodejce: Dekbeddengoed

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
2 234,00 Kč/1kg
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Šunka, slanina, 1/8, cca 500 g - Masna Hell
840,06 Kč/1kg
420,03 Kč
Prodejce: italia-genuss

Steinerovo vepřové bůček, kus vážící přibližně 1,3 kg.
870,14 Kč/1kg
1 131,18 Kč
Prodejce: italia-genuss

Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Hovězí šunka, produkt společnosti Steiner, cca 375 gramů.
1 868,00 Kč/1kg
700,50 Kč
Prodejce: italia-genuss

Jack Link's Beef Jerky Teriyaki (12 x 25g)
9 289,90 Kč/1kg
2 786,97 Kč
Prodejce: Store-Germany

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brettlspeck, břišní slanina, cca 500 g - Metzgerei Hell
871,98 Kč/1kg
435,99 Kč
Prodejce: italia-genuss

Skládací běžecký pás pro domácnost, 1400w Běžecký pás elektrický běžecký pás 1-12km/hSkládací nakloněný stojan Bluetooth reproduktor, LED displej, kancelářský
5 341,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

Kabanosy Exclusive z serem Tarczyński 105 g
676,00 Kč/1kg
95,57 Kč
-22%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,36 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí prsní řízek Krakus 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Pasztet Rolnik - Drůbeží a vepřová paštika 130 g
86,29 Kč/1kg
41,83 Kč
-71%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
12,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg

WADAKYU Bonito Flocken 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg

Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg

Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg

Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,28 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 520,93 Kč/1kg

La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg

Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g
432,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 701,25 Kč/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
415,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 661,28 Kč/1kg

Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
431,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 198,47 Kč/1kg

Anchovies fillets in oil 45 g
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 521,78 Kč/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 619,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
490,78 Kč/1kg

Hofgut tuňákový filet přírodní bez oleje ve sklenici s vysokým obsahem bílkovin 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
996,08 Kč/1kg

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,76 Kč/1kg

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
147,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
294,86 Kč/1kg

Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
984,70 Kč/1kg

Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg

Komtesa Calmar vlastním inkoustem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 407,78 Kč/1kg