5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Měsíčkové máslo na popraskaná chodidla10 465,40 Kč/1l
1 046,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
SHEA Butter Mango 60 ml s mangovým máslem a rakytníkovým olejem a vitaminem E11 762,17 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hroznové bambucké máslo 60 ml s hroznovým olejem a vitaminem E11 762,17 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter 75 ml6 626,67 Kč/1l
497,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tělové máslo s olivovým olejem a bambuckým máslem 250 ml
390,68 Kč/1l
97,67 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Herbolive Arganové tělové máslo, 200 ml
1 815,05 Kč/1l
363,01 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Moroccanoil Intenzivní vyživující tělové máslo
8 859,55 Kč/1l
1 771,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bambucké máslo, 100 g
1 701,54 Kč/1kg
275,65 Kč
Prodejce: apohealth

Bambucké máslo 100% Alteya Organics 1000 ml
770,87 Kč/1l
770,87 Kč
Prodejce: Emerosa

Bio Bambucké máslo, 200 ml
2,90 Kč/1l
580,00 Kč
Prodejce: somnia24

Biobaza Tělový krém s bambuckým máslem
670,12 Kč/1l
167,53 Kč
Prodejce: Trendery

Mokosh Cranberry Butter 120 ml - Brusinkové tělové máslo
5,01 Kč/1kg
600,71 Kč
Prodejce: Tersorte

Krém na obličej a tělo s bambuckým máslem, 250 ml CRE
746,48 Kč/1l
186,62 Kč
Prodejce: apohealth

Farcom Mea Natura Olivové Tělové Máslo 250ml
708,00 Kč/1l
177,00 Kč
Prodejce: Katorshop

Bambucké máslo Unraf 100% čisté, 100 g
2 017,08 Kč/1kg
310,63 Kč
Prodejce: apohealth

Gel z aloe vera s vitamínem E a olejem z čajovníku BIO 200 ml
1 164,25 Kč/1l
232,85 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

PLANTANA Bambucký tělový krém Bambucké máslo s vitaminem E, 500 ml krém
756,48 Kč/1kg
431,95 Kč
Prodejce: apohealth

Vanilkové máslo SHEA 60 ml s vanilkovým olejem a vitaminem E
11 762,17 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kokos - tělový krém 250ml
1 563,28 Kč/1l
390,82 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
tělo
- Rozměry
- 9 x 9 x 8 cm
- Model
- 40414
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Diethylhexyl Carbonate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coconut Alkanes, Phenoxyethanol, Dimethicone, Panthenol, Argania Spinosa (Kernel) Oil, Olea Europaea (Olive*) Fruit Oil, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Sorbitan Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Coco-Caprylate/Caprate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal
- Výrobce
- MADIS S.A. GREECE
- Obsah balení
- 1x tělové máslo 250 ml
- Kód EAN
- 5200310404146
- Číslo produktu
- 40414
- Rozměry
- 9 x 9 x 8 cm
- Model
- 40414
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Diethylhexyl Carbonate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coconut Alkanes, Phenoxyethanol, Dimethicone, Panthenol, Argania Spinosa (Kernel) Oil, Olea Europaea (Olive*) Fruit Oil, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Sorbitan Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Coco-Caprylate/Caprate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal
- Výrobce
- MADIS S.A. GREECE
- Obsah balení
- 1x tělové máslo 250 ml
- Kód EAN
- 5200310404146
- Číslo produktu
- 40414
K tomu se hodí také

Herbolive Tělové máslo olivový olej a aloe vera 250ml/ 40430
1 142,50 Kč/1kg
342,75 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive Tělové máslo Olivový olej a krétský dittany 250ml/ 40413
1 142,50 Kč/1kg
342,75 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive tělové máslo olivový olej, avokádo a med 250ml
1 142,50 Kč/1kg
342,75 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herolive tělové máslo olivový olej 250ml/ 40429
1 142,50 Kč/1kg
342,75 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive tělové máslo olivový olej, růže a mléko 250 ml
1 339,23 Kč/1kg
401,77 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive tělové máslo vanilka a zelený čaj 250 ml
1 210,03 Kč/1kg
363,01 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive Tělové mléko olivový olej a aloe vera 200ml
1 369,36 Kč/1kg
301,26 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive Tělové mléko Olive Oil Classic 200ml
1 112,50 Kč/1kg
244,75 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive Tělový krém olivový olej a krétský dittany 150ml
1 583,82 Kč/1kg
269,25 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive Tělové mléko s olivovým a arganovým olejem 200 ml
1 319,82 Kč/1kg
290,36 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive tělové máslo olivový olej, opuncie a olej z hroznových semínek 250ml/ 40472
1 142,50 Kč/1kg
342,75 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

VASAGLE zrcadlová skříňka s policí a 2 dvířky Koupelnová skříňka
1 032,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Kovová postel „Kerava“ s roštem 90 x 200 cm, černá
2 547,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

Flexot® F-2045 | 20palcový kufr, velikost M, příruční zavazadlo, cestovní kufr, kufr na kolečkách s teleskopickou rukojetí, kufr s pevnou skořepinou, odolný, kolečka s 360° otáčením, číselný zámek
851,53 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

INF Elektrický masážní přístroj na obličej a tělo Gua Sha EMS mikroproud 4 rychlosti Růžový
763,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Tablet 10,1palcový Android 10 3G mobilní telefon Tablety s 64 GB paměti Slot pro SIM kartu 8MP fotoaparát WiFi Bluetooth GPS Quad Core HD IPS dotykový
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Šatní skříň se závěsnými dveřmi Szantal 4D bílá/bílá se zrcadlem, 200x207 cm, šatní skříň
9 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Herbolive Tělové máslo olivový olej a kokos 250 ml
1 142,50 Kč/1kg
342,75 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Šnečí gel 125 ml
1 641,68 Kč/1l
205,21 Kč
Prodejce: apohealth

Samsung Q60D QE50Q60DAU, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titanová
15 989,71 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Dragtek-com

sDry 2er SET | Účinný odstraňovač plísní pro stěny a koupelny | Bez chemikálií, bez plísní | Alternativa k spreji proti plísním
2 079,73 Kč/1kg
4 617,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schimmel-Dry

Herbolive Tělový krém s olivovým a arganovým olejem 150ml
1 495,83 Kč/1kg
269,25 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Tělové máslo s olivovým olejem a bambuckým máslem 250 ml
390,68 Kč/1l
97,67 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Fleau Beauty kulma – PRO edice – Multistyler – Vysoušeč vlasů – Kulmofén – Stylingový kartáč – Fénový kartáč – 6 v 1 set – Bílá
2 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fleaugoods

Nástěnný držák na TV MOUNTY®, otočný, naklápěcí
274,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Buffet >Landsted< in Weiß - 120x200x40cm (BxHxT)
14 401,27 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: moebelando

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkys - šedý
424,53 Kč
Prodejce: Dareknaklik

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Výrobce MADIS S.A. GREECE
Krém je velmi výživný a dobře vyživuje pokožku.
Ohodnoceno dne 30. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výrobek pro péči o pleť
Výrobce MADIS S.A. GREECE
Dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Výrobce MADIS S.A. GREECE
Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Výrobce MADIS S.A. GREECE
Ohodnoceno dne 9. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Výrobce MADIS S.A. GREECE
Ohodnoceno dne 15. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Měsíčkové máslo na popraskaná chodidla
1 046,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 465,40 Kč/1l

Alfaparf Žluté kudrlinky Leave In Buttercreme 500 ml
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
699,86 Kč/1l

Bodyotics Hořčíkové tělové máslo – noční hořčíkový krém pro ženy, pro pohodlí během těhotenství, po porodu a v menopauze (uklidňující levandulová vůně, 8 oz / 237 ml)
705,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

SHEA Butter Mango 60 ml s mangovým máslem a rakytníkovým olejem a vitaminem E
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 762,17 Kč/1l

Aromatické tělové máslo – levandule a pačuli
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 364,14 Kč/1l

Hroznové bambucké máslo 60 ml s hroznovým olejem a vitaminem E
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 762,17 Kč/1l

Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter 75 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
497,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 626,67 Kč/1l

Avon Planet Spa Hydratační máslo na tělo 200 ml
311,54 Kč
Prodejce: TinaBeauty
1 557,70 Kč/1l

Zklidňující a hydratační tělový krém s minerály z Mrtvého moře (Body Butter) 200 ml
360,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 804,95 Kč/1l

Keramická nádoba na máslo Víceúčelová velkokapacitní bezpečná ekologická nádoba na máslo
1 164,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Krém na obličej a tělo s bambuckým máslem, 250 ml CRE



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
186,62 Kč
Prodejce: apohealth
746,48 Kč/1l