4,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pringles Classic Paprika Stacking Chips lahodná pikantní příchuť 165g469,29 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 165 g, Chilli paprička, 30 g, 504 kcal, 2112 kJ483,52 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pringles – brambůrky se solí a octem, balení Stapelchips, 185 g433,51 Kč/1kg
80,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Crunchips Pálivá paprika 150g493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor 5202175001652, Tortillové chipsy, 100 g, Grilování, 505 kcal, 2100 kJ, 24 g
4 111,10 Kč/1kg
411,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Przysnacki Chips Cheese-Ketchup 120 G
3 697,25 Kč/1kg
443,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Chio Heartbreakers Paprika Chips 125g – Křupavé, kořeněné svačinové chipsy
848,88 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kukuřičné chipsy s příchutí Doritos Nacho Cheese 100 g
633,90 Kč/1kg
63,39 Kč
Prodejce: Katomix

Fripsy, křupavé tyčinky s příchutí habanero a limetky, 50g
284,60 Kč/1kg
14,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Čočkové křupky - Chilli 90g
692,33 Kč/1kg
62,31 Kč
Prodejce: taleoo

Przysnacki Chipsy o smaku Cheddar i czerwonej cebuli 125 g
3 437,23 Kč/1kg
446,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Przysnacki Chrupki s příchutí papriky 120 g
558,75 Kč/1kg
67,05 Kč
Prodejce: Katomix

Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
652,94 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Chips'O maïs Family - Nacho Cheese 125g
415,04 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Cheetos Spirals Cheese & Ketchup Corn Chips 80 G
517,44 Kč/1kg
46,57 Kč
Prodejce: Katomix

Pudliszki Žurek s klobásou a slaninou 440 g
214,45 Kč/1kg
119,60 Kč
-25,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
94,36 Kč
Prodejce: Katomix

Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
427,36 Kč/1kg
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Doritos chipsy s příchutí sladkého chilli 180 g
501,22 Kč/1kg
127,75 Kč
-37,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,22 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rajčatová omáčka - Paprika, 340g | PPURA
214,09 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
El Sabor Beer Time chilli nachos & dip 175 g
El Sabor Beer Time - svačinka, která promění každé setkání ve výjimečný okamžik
Představte si dokonalý večer s přáteli, kdy odpočíváte po náročném dni a na stole přistávají čerstvé křupavé nachos, které se dokonale hodí k jemně pikantnímu dipu. El Sabor Beer Time chilli nachos & dip je duo, které vás přenese do světa chutí, jež se dokonale snoubí s vaším oblíbeným pivem. Tyto nachos nejenže okouzlí vaše chuťové buňky, ale také uspokojí vaši touhu po intenzivních a osobitých chutích. Vyberte si chvilku odpočinku, která vám bude chutnat.
Křupavá dokonalost v každém soustu - El Sabor Nachos Chili s dipem
Je čas na opravdové chuťové potěšení! El Sabor Beer Time chilli nachos & dip je dokonalá svačinka, která vaše setkání ještě více ozvláštní. Křupavé nachos s intenzivní chilli chutí se dokonale doplňují s jemným krémovým dipem, který zmírňuje pálivost a vytváří dokonalou harmonii chutí. Je to svačinka, díky níž je každý okamžik plný radosti a lahodného vzrušení. Skvěle se hodí k pivu, ale stejně dobře se hodí pro jakoukoli příležitost.
Pikantní a křupavá svačinka - El Sabor Beer Time Nachos
S chilli nachos & dipem El Sabor Beer Time bude každá chvíle chutnat lépe. Tyto jedinečné nachos nabízejí intenzivní, lehce pikantní chuť, která se dokonale snoubí s jemným dipem. Každé sousto je požitkem, který probudí vaše smysly a ozvláštní každou párty nebo setkání. Vyberte si občerstvení, které kombinuje to nejlepší z křupavých nachos a výraznou chuť chilli v harmonii s jemným dipem.
Objevte recepty od Mniam24
Při nákupu u Mniam24 obdržíte elektronickou knihu se 100 lahodnými recepty! Je to skvělá příležitost, jak objevit nové chutě a připravit jedinečné pokrmy ve vaší kuchyni. Užijte si kulinářskou inspiraci a používejte jedinečné recepty, které vám usnadní každodenní vaření!
Pikantní Nachos s dipem pro filmový večerSložení: 1: Chilli nachos & dip El Sabor Beer Time, 1 lžíce čerstvého koriandru navíc, 1 lžíce smetanového sýra, plátek limetky
Způsob přípravy: 1: 1. Otevřete balíček El Sabor Beer Time chilli nachos & dip a položte nachos na talíř. 2. V malé misce smíchejte dip se lžící smetanového sýra, aby měl sametovější strukturu. 3. Posypte nachos čerstvým koriandrem, abyste dodali trochu svěžesti a zintenzivnili chuť. 4. Pro osvěžení podávejte nachos se čtvrtkami limetky. 5. Vychutnejte si dokonalou kombinaci křupavých nachos a krémového dipu!
Shrnutí klíčových vlastností a výhod výrobku:
- Pikantní chilli příchuť, která probouzí smysly
- Krémový dip, který zmírňuje intenzitu chilli
- Křupavá textura nachos, ideální pro každou příležitost
- Perfektní k pivu, ideální při setkání s přáteli
- Praktické 175g balení, které uspokojí vaši chuť na svačinu
- sada obsahuje: 1x El Sabor Beer Time chilli nachos & dip 175 g
Značka El Sabor je synonymem pro jedinečné občerstvení, které kombinuje tradiční chutě s moderními řešeními. Jejich výrobky se dokonale hodí pro chvíle odpočinku a veselých setkání a nabízejí jedinečnou chuť, která uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. El Sabor je chuť, která potěší a vytvoří nezapomenutelné vzpomínky.
NEJČASTĚJŠÍ
1. Jsou nachos El Sabor Beer Time velmi pikantní?
Nachos El Sabor Beer Time mají výraznou, ale mírnou chilli příchuť. Dip pálivost zmírňuje a vytváří tak dokonalou rovnováhu pro ty, kteří mají rádi mírně pálivé občerstvení.....
2. Jak dlouho lze nachos El Sabor Beer Time po otevření skladovat?
Po otevření balení je nejlepší nachos spotřebovat do několika dnů, aby zůstaly čerstvé a křupavé. Skladujte je v těsně uzavřeném balení.
3. Jsou nachos El Sabor Beer Time vhodné pro vegetariány?
Ano, El Sabor Beer Time nachos jsou vhodné pro vegetariány, protože neobsahují žádné živočišné složky.
4. Obsahují nachos El Sabor umělá barviva?
Ne, El Sabor Beer Time nachos neobsahují žádná umělá barviva ani konzervační látky a všechny ingredience jsou pečlivě vybírány.
Nachos: kukuřičná mouka 68 %, palmový olej, aroma pálivé papriky, kouřové aroma, sůl, cukr, dextróza, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, protispékavá látka: uhličitan hořečnatý. maltodextrin, oxid křemičitý, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barvivo: paprikový extrakt, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, antioxidant: alfa-tokoferol Dip: rajčata 58 %, cibule 9,9 %, voda, cukr, lihový ocet, modifikovaný škrob, papričky jalapeño 2,4 %, zelené chilli papričky 2,2 %, červená sladká paprika 2 %, sůl, aromata, česnek, antioxidant: kyselina askorbová, koření, koncentrát citronové šťávy, paprikový extrakt
El Sabor Nacho n Dip Chilli Nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
Pokud máte rádi křupavé, pikantní a neodolatelně chutné, El Sabor Nacho 'n Dip Chilli si zamilujete! Tyto zlatožluté kukuřičné nachos mají příjemnou chilli pálivost a jsou připraveny k podávání s pikantním salsa dipem - stačí otevřít a vychutnat si je.
Proč si vybrat El Sabor Nacho 'n Dip Chilli?
Křupavé chilli nachos s příjemnou pálivostí
Ovocný a pikantní salsa dip pro dokonalou chuť
Praktické 175g balení, ideální na cesty nebo pro sdílení
Připraveno k servírování, není třeba žádné přípravy - vychutnejte si ho ihned!
Tato kombinace pikantních nachos a pikantní salsy představuje dokonalé mexické občerstvení - ideální pro společenská setkání nebo rychlou svačinu mezi jídly.
Ideální pro každou příležitost
Jako občerstvení na večírek pro dokonalou zábavu při mlsání
Pro filmové nebo seriálové večery- jednoduše otevřete balení a pochutnejte si
Ideální na cesty, bez dalšího nádobí
Pro sdílení s přáteli nebo rodinou
Pro koho je tato svačinka vhodná?
Ať už se jedná o milovníky snacků, fanoušky pikantních pochutin nebo znalce mexických chutí - El Sabor Nacho 'n Dip Chilli nabízí dokonalou kombinaci pikantnosti a svěžesti.
Vyzkoušejte je nyní a poznejte mexickou chuť!
Zažijte dokonalý okamžik svačiny s El Sabor Nacho 'n Dip Chilli (175 g). Ať už sami, nebo s přáteli - tato křupavá pochoutka je vždy dobrou volbou.
Objednejte si nyní a vychutnejte si dokonalou kombinaci chilli nachos a salsy!
El Sabor S.AInofita Viotias
32011 ŘeckoDenany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH Simoniusstrasse 11 D-88239 Wangen im Allgäu
- Seznam přísad
- El Sabor Beer Time chilli nachos & dip 175 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 2188 kJ/ 522 kcal
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- El Sabor Beer Time Nachosy Chili & Dip 175 G
- Prodejní název
- El Sabor Nacho n Dip Salsa Chilli Nachos se salsovým dipem připravené k podávání 175g
- Výrobce
- GREEK TRADE - HELCOM
- Číslo produktu
- 48387
- Kód EAN
- 5202175001928
- Seznam přísad
- El Sabor Beer Time chilli nachos & dip 175 g
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 2188 kJ/ 522 kcal
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- El Sabor Beer Time Nachosy Chili & Dip 175 G
- Prodejní název
- El Sabor Nacho n Dip Salsa Chilli Nachos se salsovým dipem připravené k podávání 175g
- Výrobce
- GREEK TRADE - HELCOM
- Číslo produktu
- 48387
- Kód EAN
- 5202175001928
K tomu se hodí také

Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
21 481,00 Kč/1kg
644,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modré kukuřice – bez lepku a veganské – 135 g
3 985,11 Kč/1kg
537,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
![Obrázek produktu pro [ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/710e27377f6d7ed3c07d6391ff857f5b.webp)
[ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje
16 371,00 Kč/1kg
163,71 Kč
Prodejce: LAVONIO

XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
744,33 Kč/1kg
111,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brets křupavé chipsy s příchutí sýra Jura 125g
1 102,08 Kč/1kg
143,92 Kč
-6,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,76 Kč
Prodejce: Katomix

Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g
394,47 Kč/1kg
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sal de Ibiza Chips Truffles, bramborové chipsy s bílými lanýžemi
1 546,88 Kč/1kg
193,36 Kč
Prodejce: artbook-service

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
2 996,31 Kč/1kg
1 078,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dlouhé chipsy Bramborová pochoutka Slanina 75 g
507,47 Kč/1kg
38,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
1 415,71 Kč/1kg
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Palapa Tortilla Chips natural se solí Kukuřičné tortillové chipsy 450g
290,98 Kč/1kg
130,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thajské sladké chilli chipsy Lay's Sensations, 150 g – pikantně-sladká svačina
885,07 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Amica Chips Alfredo's Bramborové chipsy s příchutí lanýžů 100 g
716,60 Kč/1kg
71,66 Kč
Prodejce: Spielgeist

Sáček Doritos flamin' hot (20x 44gr)
2 089,75 Kč/1kg
1 838,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
427,36 Kč/1kg
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cyrilovy Bramburky české hořčičné chipsy 100 g
333,80 Kč/1kg
33,38 Kč
Prodejce: foodperium

Fripsy křupavé tyčinky, kuřecí příchuť, 50 g
284,60 Kč/1kg
14,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
4 912,27 Kč/1kg
368,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Roger's Ručně smažené hranolky s paprikou 150 g
565,27 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Krambals Bruschetta Brotchips se zelenými olivami a mořskou solí 70 g
513,86 Kč/1kg
35,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
33% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
33%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%33% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
33%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg

funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg

Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg

funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg

Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,36 Kč/1kg

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg

funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg

funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg

funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg

funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg