5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G3 663,75 Kč/1kg
439,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g4 416,30 Kč/1kg
441,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Paluszki Beskidzkie z solą 240 g1 375,00 Kč/1kg
330,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
XOX Solené preclíky křupavé lahodné preclíky se solí 175g192,17 Kč/1kg
33,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Saltletts Sticks Classic 2 balení čerstvých solných tyčinek 250g
302,64 Kč/1kg
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
2 929,60 Kč/1kg
366,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Huobertyčinky křupavé lahodné preclíky se solí 175g
181,77 Kč/1kg
31,81 Kč
Prodejce: taleoo

Lorenz 335959 Lorenz Saltletts Sesam 175g
2 175,03 Kč/1kg
380,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Huoberkřupavé preclíky s mořskou solí 125g
449,20 Kč/1kg
56,15 Kč
Prodejce: taleoo

Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
272,97 Kč/1kg
47,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Party Cocktailmix slané preclíky a pšeničné sušenky 1000g
186,86 Kč/1kg
186,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
326,46 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Amor di Pane křupavé tyčinky s olivovým olejem a sezamovou příchutí 125g
322,08 Kč/1kg
41,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lorenz Party Clubs jemné slané a křupavé krekry 200g
1 860,95 Kč/1kg
372,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bezlepkové preclíky 45g
1 382,75 Kč/1kg
55,31 Kč
Prodejce: taleoo

funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
253,00 Kč/1kg
50,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dupetky talarki s mořskou solí 80 g
387,88 Kč/1kg
31,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

XOX Cracker Jodizovaná sůl 88900 200g
205,65 Kč/1kg
41,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Crunchy Pretzels Cheddar Cheese Kousky preclíků se sýrem čedar 125g
360,24 Kč/1kg
45,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Laurieri Grissinetti Zeezout bez lepku 100 g – Křupavé bezlepkové tyčinky s mořskou solí
1 487,50 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
XOX Salz Stixx Solené tyčinky s mořskou solí, křupavé, 250 g
Přehled produktů
XOX Salz Stixx jsou ideální svačinkou pro milovníky klasických slaných tyčinek. Vyrobené z kvalitního slunečnicového oleje a dochucené mořskou solí, tyto křupavé tyčinky zaujmou svou lahodnou chutí a osvědčenou kvalitou XOX. V praktickém velkém balení 250 g jsou ideální k rozdělení na večírcích, při filmovém večeru nebo jako slaná svačinka mezi jídly.
Hlavní vlastnosti
Křupavé slané tyčinky: Křupavě upečené slané pečivo s ideální křupavostí
Dochucené mořskou solí: Harmonická slaná chuť pro vyváženou chuť
Velké balení 250 g: Ideální na večírky, rodinné večery nebo na cesty
Bez dochucovadel: Čistá chuť bez umělých přísad
Pečené na slunečnicovém oleji: Pro zlatohnědou, jemnou kůrku
Tradiční a oblíbené: Klasická svačina v moderní kvalitě XOX
Tipy pro použití
Vychutnejte si přímo z pytlíku: jako rychlý snack mezi jídly
Ideální k dipům: hodí se k čerstvému sýru, salsě, hummusu nebo guacamole
Na bufet nebo piknik: jako slaný doplněk na každém snackovém talíři
K mlsání při sledování televize: oblíbená klasika pro mladé i staré
Často kladené otázky
Jsou Salz Stixx veganské?
Ano, XOX Salz Stixx neobsahují žádné živočišné přísady, a jsou tedy veganské.
Jak uchovat tyčinky čerstvé po otevření?
Nejlepší je uzavřít je vzduchotěsně a skladovat v suchu – tak zůstanou křupavé několik dní.
Jsou tyčinky Stixx bezlepkové?
Ne, produkt obsahuje pšeničnou mouku, a proto není bezlepkový.
Obsahují umělá aromata?
Ne, XOX nepoužívá umělá aromata a sází na přírodní ingredience.
31789 Hameln (D)
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- 92% PŠENIČNÁ mouka, mořská sůl, řepkový olej, PŠENIČNÁ sladová mouka, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin; kypřící látka: uhličitany sodné; regulátor kyselosti: hydroxid sodný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1612 kj Energie kcal 381 kcal Tuky 4,4GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,1GRM Sacharidy 72GRM Sacharidy, z toho cukr 2,4GRM Bílkoviny 12GRM Sůl 4,6GRM
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- XOX Gebäck GmbHAm Hastebach 8, 31789 Hameln
- Prodejní název
- XOX Salt Stixx preclíky s křupavou mořskou solí 250g
- Výrobce
- XOX Gebäck
- Číslo produktu
- 88782
- Kód EAN
- 4031446887814
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- 92% PŠENIČNÁ mouka, mořská sůl, řepkový olej, PŠENIČNÁ sladová mouka, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin; kypřící látka: uhličitany sodné; regulátor kyselosti: hydroxid sodný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1612 kj Energie kcal 381 kcal Tuky 4,4GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,1GRM Sacharidy 72GRM Sacharidy, z toho cukr 2,4GRM Bílkoviny 12GRM Sůl 4,6GRM
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- XOX Gebäck GmbHAm Hastebach 8, 31789 Hameln
- Prodejní název
- XOX Salt Stixx preclíky s křupavou mořskou solí 250g
- Výrobce
- XOX Gebäck
- Číslo produktu
- 88782
- Kód EAN
- 4031446887814
K tomu se hodí také

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Pretzels & Stixx 88784 300g
247,33 Kč/1kg
74,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Solené preclíky křupavé lahodné preclíky se solí 175g
192,17 Kč/1kg
33,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

XOX Party Cocktailmix slané preclíky a pšeničné sušenky 1000g
186,86 Kč/1kg
186,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

XOX Party Flips Peanut Style křupavý arašídový snack se sladkou kukuřicí 450g
199,44 Kč/1kg
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Vepřové kůže smažené ve vlastním tuku 100g
630,50 Kč/1kg
63,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení
192,28 Kč/1kg
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Kabanosy, maso drůbeží a vepřové, Krakus, 250 g
502,62 Kč/1kg
130,68 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Hofgut mladý hrášek velmi jemný ve sklenici Dobré jídlo předvařené 720ml
74,76 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Heinz Sauce Cocktail, 225 g, Plastová láhev
361,51 Kč/1kg
81,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
508,46 Kč/1kg
244,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Kühne jablko červené zelí Fix & Ready
153,97 Kč/1kg
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
741,28 Kč/1kg
92,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Chipsfrisch Chakalaka s pikantní příchutí 150g
433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
XOX Salt Stixx
Momentálně nejlepší, jaké znám. Dostatek soli a jsou velmi křupavé.
Ohodnoceno dne 27. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Preclíkové tyčinky a preclíky velmi Levker
Ohodnoceno dne 29. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Preclíky
Všechno šlo dobře
Ohodnoceno dne 4. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
438,41 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 922,73 Kč/1kg

Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
417,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 089,00 Kč/1kg

Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
67,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
616,09 Kč/1kg

Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
330,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 375,00 Kč/1kg

Snyder’s Pieces – křupavé preclíkové kousky s příchutí sýra Cheddar, 110 g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
67,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,27 Kč/1kg

Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
394,47 Kč/1kg

Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantní lahodná svačinka 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg

Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
124,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 245,90 Kč/1kg

Pretzel Pieces Medová hořčice a cibule slaná příchuť 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg

Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
634,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 074,72 Kč/1kg

Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 144,50 Kč/1kg

Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
114,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 141,90 Kč/1kg

Roland Swiss Twist Švýcarské sýrové tyčinky z listového těsta 100g
75,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
751,70 Kč/1kg

Roland Swiss Twist sýrové tyčinky z listového těsta s mákem 100g
103,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 035,40 Kč/1kg

Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
87,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
696,40 Kč/1kg

Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
75,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
754,10 Kč/1kg

Grissini Natur 125G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
467,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 743,92 Kč/1kg

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
326,46 Kč/1kg

Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
342,41 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 424,10 Kč/1kg