5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml14 889,73 Kč/1l
1 116,73 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml4 512 750,11 Kč/1kg
902,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Adidas Invisible Control 50 ml antiperspirant v kuličce5 837,60 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mužský Sportovní Dezodorant, Svěží Vůně, 80ml4 747,25 Kč/1l
379,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Adidas Uefa Champions League Star Edition Dezodorant, 150ml
8 078,40 Kč/1l
403,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Adidas Ice Dive, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Pelargónie, Máta, Pižmo
449,53 Kč/1l
161,02 Kč
-93,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Adidas Ice Dive 150ml, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
1 305,20 Kč/1l
391,56 Kč
-195,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
195,78 Kč
Prodejce: PolisElectro

Ice Dive - deodorant ve spreji, 150 ml
963,73 Kč/1l
144,56 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Adidas Ice Dive odświeżający Dezodorant z atomizerem dla mężczyzn, 75 ml
3 261 999,99 Kč/1kg
424,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Victory League - deodorant s rozprašovačem, 75 ml
1 308,13 Kč/1l
207,91 Kč
-109,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
98,11 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Deo Axe Dark Temptation 6 x 150ml Deospray Deodorant Bodyspray Herren
7 952,73 Kč/1l
1 339,13 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 192,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Adidas Kontrola: Deodorantová koule, 50 ml
1 291,20 Kč/1l
64,56 Kč
Prodejce: MANADA

Adidas After Sport Deo tělový sprej
472,06 Kč/1kg
80,25 Kč
Prodejce: LAVONIO

Adidas After Sport Dezodorant, 150ml
316 450,01 Kč/1kg
139,06 Kč
-75,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Adidas After Sport Dezodorant, 250ml
306 733,32 Kč/1kg
199,44 Kč
-107,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Adidas Men, Dezodorant w sprayu, Dynamic Pulse, 75 ml
1 038 222,21 Kč/1kg
93,44 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Adidas Pánská, Champion Deodorant, 150 ml
846,87 Kč/1l
127,03 Kč
Prodejce: Katomix

Adidas Goal 72h 150 ml antiperspirant ve spreji
484,60 Kč/1kg
96,92 Kč
Prodejce: MANADA

Adidas Pro Invisible Antyperspirant, 150 ml
572,00 Kč/1kg
114,40 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Adidas Victory League Dezodorant, 150ml
1 913 500,05 Kč/1kg
382,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Adidas Active Bodies je aromatická, fougerová vůně pro všechny sportovně založené muže. Vůně v sobě skrývá mnoho okouzlujících tónů. Otevírá se akordy aldehydů, levandule, zelený tónů, kmínu, citronu a kasie. V srdci se ukrývá santalové dřevo, borovice, růže, frézie a cedrové dřevo. V závěru vůni zafixuje styrax, lišejník, pižmo, ambra, fazole Tonka a lambdanum. Deodorant vám dodá pocit svěžesti za každých okolností.
Cítíte se svěží a sebejistí! Kupte si Adidas Active Bodies a užijte si aktivní den bez obav!
Sportovní značka produktů péče o tělo pro ženy a muže, která poskytuje nejlepší a nejkomplexnější ochranu po celý den, každý den a v každé situaci. Pokud je sport vaší vášní, láskou nebo celým vaším životem, výrobky adidas BODYCARE vám otevřou nové možnosti! BE READY adidas ACTIVE BODIES je 75 ml přírodní deodorant ve spreji pro muže, určený pro fyzicky aktivní, sportovně založené muže, kteří neradi sedí na místě. Pokud si chcete užívat každý den a vytěžit ze života maximum, tento deodorant v přírodním spreji vás jistě osloví. Jedinečná vůně složená ze šťavnaté mandarinky, aromatického rozmarýnu, ale také santalového dřeva, vetiveru, pačuli, ambry, dubového mechu a kolínských akordů je ideální pro muže, kteří usilují o úspěch a chtějí prostřednictvím vůně ovlivnit úspěch u žen.
Noty vůně:
Noty hlavy: rozmarýn, mandarinka
Noty srdce: Rozmarýn, mandarinka
Noty srdce: Mandarinka, mandarinka
: pačuli, haitský vetiver, santalové dřevo
Základní nóta: dubový mech, ambra
Adidas Active Bodies je svěží a ovocná kompozice pro muže. Běžně se označuje jako černá adidas. Adidas Active Bodies je určena pro aktivní, dynamické a sportovně založené muže, kteří si užívají života, dosahují úspěchů a jsou úspěšní u žen.
Vonné tóny:
- hlava: kolínský akord doplněný rozmarýnem a mandarinkou
- srdce: santalové dřevo, pačuli, vetiver
- základ: ambra, dubový mech Adidas Active Bodies pánská klasika od Adidas
Adidas Active Bodies Mužský deodorant 75ml je dokonalým společníkem pro muže, kteří si potrpí na kvalitu. Tento osvěžující deodorant s dlouhotrvajícím účinkem poskytuje spolehlivou ochranu před nepříjemným pocením po celý den. Jeho svěží vůně dodává energii a sebejistotu, zatímco šetrná složení je šetrné k pokožce. S Adidas Active Bodies deodorantem si můžete být jisti, že budete cítit svěže a sebevědomě v každé situaci. Ideální pro každodenní použití.
Deospray Active Bodies od značky Adidas. Vámi vybrané balení má objem 75 ml.
Adidas Active Bodies deodorant ve spreji. Požadovaný produkt obsahuje 75 ml.
Nové a originálně zabalené
- Hmotnost
- 0.09 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Výčet ingrediencí: Alkohol denat., Aqua, Parfum, Ethylhexylglycerin, Limonene, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract, Coumarin, Eugenol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Anise Alcohol, Hydroxycitronellal.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3607341488855
- Číslo produktu
- 135389
- Hmotnost
- 0.09 g
- Objem
- 75 ml
- Složení
- Výčet ingrediencí: Alkohol denat., Aqua, Parfum, Ethylhexylglycerin, Limonene, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Evernia Prunastri Extract, Coumarin, Eugenol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Anise Alcohol, Hydroxycitronellal.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3607341488855
- Číslo produktu
- 135389
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Adidas Active Bodies - Parfémovaná Toaletní Voda, 100 ml
5 604,90 Kč/1l
560,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

LED Hexa světelné panely Bluetooth RGBIC hudební synchronizace šestiúhelník nástěnné světlo ovládání aplikací pro párty osvětlení her DIY dekorace, sada 6 kusů
1 105,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Gourmetmaxx 4067522019701, Horkovzdušná fritéza, 2,3 l, 200 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
727,49 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

vidaXL Prostěradlo Jersey Black 140x200 cm Bavlna
592,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Stojací zrcadlo, 30,5 x 113 cm - šedé
999,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

TRESKO 22ks sada brzdových pístů Sada brzdových pístů Sada brzdových pístů Brzdový píst
632,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

20M 200 LED pohádkové světlo teplá bílá 8 světelných režimů vodotěsná strana zahrada vnitřní dekorace vánoční světla
567,99 Kč
-11,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
556,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Prostěradlo Blumtal® 140x200 cm - Prostěradlo 140x200 z mikrovlákna - Certifikát Oekotex -
254,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Vánoční osvětlení 40 LED teplá bílá na stříbrném drátu 195 cm
126,33 Kč
Prodejce: VISO

Kemper | Gas Stove Camping | S2009 | 1200 W
850,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Adidas Uefa Champions League Star Edition Dezodorant, 150ml
8 078,40 Kč/1l
403,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Adidas Ice Dive, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Pelargónie, Máta, Pižmo
449,53 Kč/1l
161,02 Kč
-93,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Adidas, Dynamic Pulse, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
3 428,20 Kč/1l
171,41 Kč
Prodejce: Katomix

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 193,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bazooka Přenosný reproduktor Bluetooth Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 Odolný proti stříkající vodě/Radio/microSD/Aux-In/USB/Osvětlení/Port pro mikrofon
1 146,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 263,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: NovaMBSmart

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 483,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
924,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home

Huawei WATCH 2, 3,05 cm (1.2"), AMOLED, 4 GB, Wi-Fi, GPS, 40 g
15 279,66 Kč
Prodejce: G-Electronics

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mitchum | Deodorant gel - Powder Fresh - 96 g - 48hodinová ochrana - Dermatologicky testováno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 895,73 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Ultra Max deodorant bez vůně A&H 73 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 520,41 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 031,15 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l