5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml342,93 Kč/1kg
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Aveda 18084042984, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 200 ml, Rovné vlasy, Kudrnaté vlasy, Fixační, Všechny barvy3 997,60 Kč/1l
799,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Professional OSiS+ Curl Jam 300 ml1 020,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Garnier Restrukturalizační gel 200ml1 421,95 Kč/1l
284,39 Kč
Prodejce: VogueVista

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml
8 660,33 Kč/1l
1 299,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 214,20 Kč/1l
421,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Professionals EIMI Texture Rugged Texture modelující pasta pro všechny typy vlasů 150 ml
1 498,00 Kč/1kg
258,84 Kč
-34,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
224,70 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Sculpt Force, Gel na vlasy, Unisex, Všechny vlasy, 28 ml, Fixační, Tuba
8 331,43 Kč/1l
233,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Pearl Styler, Gel na vlasy, Unisex, 100 ml, Fixační, 1 kusů
2 793,60 Kč/1l
279,36 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella EIMI Shape Me, Gel na vlasy, Unisex, Všechny vlasy, 150 ml, Tvarovací, Tuba
3 628,73 Kč/1l
544,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Pearl Styler Hair Gel 150 ml
3 368,40 Kč/1l
505,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Schwarzkopf got2b 5012583105084, Gel na vlasy, Všechny vlasy, 150 ml, Zvětšující objem, Fixační, Tuba, 1 kusů
1 531,80 Kč/1l
255,04 Kč
-25,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,77 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Schwarzkopf Taft 4015100810844, Gel na vlasy, Ženy, 150 ml, Fixační, Tuba, 48 h
1 372,20 Kč/1l
205,83 Kč
Prodejce: M_plus_L

Eimi gel na vlasy Pearl Styler pro ženy 100 - Wella Professionals
6 478,40 Kč/1l
647,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel 150 ml
2 109,87 Kč/1l
316,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Stylingový gel Syoss Gel (250 ml) 250 ml
725,48 Kč/1l
191,62 Kč
-10,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,37 Kč
Prodejce: Scentist

Hegron osvěžující pudr na vlasy 10 g
959,22 Kč/1kg
258,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Wella EIMI Curl Shaper 72h Nutricurls 150 ml
2 340,20 Kč/1l
351,03 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Alcina Perl-Gel 100 ml
4 730,00 Kč/1l
473,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Wella EIMI Sculpt Force Extra Strong Flubber Gel 125 ml
1 512,00 Kč/1l
252,31 Kč
-63,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
189,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Gel na vlasy
- Vhodné pro:
- Unisex
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Všechny vlasy
- Objem:
- 30 ml
- Efekt přípravku na vlasy:
- Fixační
- Typ dávkovače:
- Tuba
- Ochrana proti UV záření:
- Ano
- Složení:
- WATER/EAU, SORBITOL, AMINOMETHYL PROPANOL, CARBOMER, VA/CROTONATES COPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, PANTHENOL, METHYLPARABEN, FRAGRANCE/PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, DISODIUM EDTA, MICA, TITANIUM DIOXIDE.
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
Texturace, pěna a úprava krátkých vlasů.
HOLD TŘÍDA 3
Vytvořte silnou, pružnou fixaci a vzrušující texturu pomocí perleťového gelu. Navrženo pro ochranu vlasů před poškozením UV zářením.
[Použití:]
Dávkujte jeden až dva střiky do dlaní a poté je zapracujte do suchých vlasů pro úpravu textury nebo tupírování účesu. Pro větší objem krátkých vlasů naneste do mokrých vlasů a vyfénujte.
Složení
Aqua, Sorbitol, Aminomethyl, Propanol, Carbomer, VA/Crotonates Copolymer,, Benzyl Alcohol, Panthenol, Methylparaben, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium EDTA,, Mica, Calcium Stearate, CI 77891, Hexyl Cinnamal,, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene,, Linalool, Citric Acid
Eimi PEARL STYLER od společnosti Wella
Stylingový gel 30 ml cestovní velikost
TŘÍDA UDRŽENÍ 3
Vytvořte silnou, pružnou fixaci a dráždivou texturu s perleťovým gelem. Navržen tak, aby chránil vlasy před poškozením UV zářením.
POUŽITÍ:
Dávkujte jeden až dva střiky do dlaní a poté zapracujte do suchých vlasů, abyste vytvořili texturu nebo rozcuchali účes. Pro větší objem krátkých vlasů naneste na mokré vlasy a vyfénujte.
Wella Eimi Pearl Styler Gel 30 ml / 100 ml /150mlDokonalý stylingový gel pro silné, pružné držení a vzrušující texturu. S gelem Wella Professionals Eimi Pearl Styler vytvoříte během chvilky vzrušující účesy a zdůrazníte svou jedinečnou individualitu.
Všechno je možné. Gel poskytuje snadno tvarovatelnou strukturu a okouzlující perleťový povrch.
Vlastnosti
- poskytuje optimální fixaci
- dodává větší objem a vzrušující texturu
- poskytuje vlasům hydrataci a jemnou péči
- neslepuje vlasy
- chrání před teplem a UV zářením
- má dokonalý perleťový vzhled
Použití:
V dlaních rozetřete jeden až dva tahy pumpičky přípravku Pearl Styler a zapracujte do suchých vlasů nebo vlasy rozčešte. Pro ještě větší objem krátkých vlasů naneste přípravek do vlhkých vlasů a vyfénujte.
Vlasy jsou jedinou věcí, kterou můžete...
Wella Eimi Pearl Styler Gel 30 ml
Wella Eimi Pearl Styler Perłowy żel do stylizacji włosów, 30ml
EIMI Pearl StylinPiece 30ml cestovní velikost
0
- Hmotnost
- 0.03 g
- Objem
- 30 ml
- Složení
- Wella Eimi Pearl Styler Perłowy żel do stylizacji włosów, 30ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610589770
- Číslo produktu
- 81643790
- Hmotnost
- 0.03 g
- Objem
- 30 ml
- Složení
- Wella Eimi Pearl Styler Perłowy żel do stylizacji włosów, 30ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610589770
- Číslo produktu
- 81643790
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml
8 660,33 Kč/1l
1 299,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
977,17 Kč/1l
293,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 214,20 Kč/1l
421,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Tužící pěna pro objem vlasů se silnou fixací EIMI Extra Volume, 75 ml
3 238,00 Kč/1l
242,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Sculpt Force, Gel na vlasy, Unisex, Všechny vlasy, 28 ml, Fixační, Tuba
8 331,43 Kč/1l
233,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

8" mini řetězová pila s baterií, 8000mAh 1200W bateriová pila, pro prořezávání, řemesla a kutilské projekty
1 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy
1 145,50 Kč/1l
343,65 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Pearl Styler Hair Gel 150 ml
1 526,67 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Eimi gel na vlasy Pearl Styler pro ženy 100 - Wella Professionals
6 478,40 Kč/1l
647,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Amazon Kindle, 15,2 cm (6"), 16 GB, USB typu C, Černá, Magnézium, Recyklovaný plast, 0,3 W
3 689,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella EIMI modelovací krém Rugged Texture75 ml
5 188,93 Kč/1l
399,36 Kč
-10,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
389,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Professionals EIMI Texture Rugged Texture modelující pasta pro všechny typy vlasů 150 ml
1 498,00 Kč/1kg
258,84 Kč
-34,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
224,70 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

6x Wessper AquaClear Uhlíkový filtr, náplň vody pro kávovary Saeco/Philips (Saeco AquaClean CA6903/00 a Philips AquaClean CA6903/10)
979,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Arebos 4252023108249, Černá, 1 kusů
4 834,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Think! kotníková obuv kotníková obuv nappa kůže
4 420,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopfair

Varianta SP873 Sací kartáč, přírodní vlasy, otočný, 35 mm
1 001,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ortopedická sedací podložka z paměťové gelové pěny, polštářek na kostrč
249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Zrcadlo v celé délce, toaletní zrcadlo, stojací zrcadlo, 45*155 cm, montáž na stěnu a podlahový stojan
1 751,99 Kč
-532,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Braun Series 9 81747657, Hlava, 1 hlava/hlavy, Stříbrná, Německo, 18,29 g, 16 mm
4 798,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Makita 197422-4, Baterie, Lithium-ion (Li-ion), 6 Ah, 18 V, Makita, Černá
2 300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hagebau

WITTCHEN Globe Line, středně velký kufr, cestovní zavazadlo, kufr na kolečkách, vhodný jako příruční zavazadlo, vyrobený z AB (materiál)
2 465,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Olympia PS 53 CC, Na proužky, 22 cm, 4 x 40 mm, 13 l, 75 dB, 2000 mm/min
4 933,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Wella Eimi Absolute Set Lakier do włosów, 500ml
538 499,97 Kč/1kg
308,86 Kč
-39,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,25 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Wella EIMI Super Set, Vlasový sprej, Unisex, Normální vlasy, 300 ml, Fixační, 1 kusů
930,00 Kč/1l
279,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
937,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 084,29 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,93 Kč/1kg

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 274,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
342,93 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
390,95 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 606,33 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
21 346,50 Kč/1kg

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
-21,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 286,20 Kč/1l

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 349,63 Kč
Prodejce: PerfumTraders
24 538,73 Kč/1kg

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

American Crew Fiber Cream, Krém na vlasy, 100 ml, Texturovací, Tuba, Aqua/Water/Eau, PVP, Cera Alba (Beeswax (Cire D’abeille)), VP/VA Copolymer, Glycerin, C12-15..., 1 kusů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
223,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,30 Kč/1l

Stylingový gel 125 ml
532,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 261,28 Kč/1l

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,72 Kč/1l

Stylingová pasta 110ml
519,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 723,45 Kč/1l

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Toppik Vlasová tužidla 27,5 g tmavě hnědá
1 140,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
41 471,27 Kč/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
203,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,80 Kč/1l

Aveda 18084042984, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 200 ml, Rovné vlasy, Kudrnaté vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
799,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 997,60 Kč/1l

Výživný stylingový krém pro lesk a hebkost vlasů Style & Finish (Styling Cream) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
803,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders
8 035,10 Kč/1kg

Intenzivní výživa pro řasy a obočí s vitamínem E a D-panthenolem (Styling Gel) 9 ml
139,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
15 547,78 Kč/1l