5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml39,99 Kč/1l
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g475,31 Kč/1kg
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml161,36 Kč/1kg
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
881,76 Kč/1kg
440,88 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr Salatkrönung Cibulovo-bylinkový jemný dresink 5x 8g 5er
1 117,00 Kč/1kg
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
1 185,66 Kč/1kg
592,83 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr - Salátová zálivka - francouzský styl - 5 ks
3 398,00 Kč/1kg
159,74 Kč
-23,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Kořeněná bylinková omáčka v prášku 9 g
1 706,00 Kč/1kg
43,19 Kč
-60%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,06 Kč
Prodejce: Katomix

Zálivková omáčka – zahrádková bylinková směs, 15 g | LEBENSBAUM
2 380,67 Kč/1kg
35,71 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 5er pack
1 120,75 Kč/1kg
224,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimerské krutony s bylinkami
341,10 Kč/1kg
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salatfix – italské bylinky, 30,3 g | BELTANE
1 514,06 Kč/1kg
48,45 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Hořčično-medová omáčka 8 g
1 804,00 Kč/1kg
43,19 Kč
-58%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
18,04 Kč
Prodejce: Katomix

Fix na salát - zahradní bylinky 28,8g
1 420,34 Kč/1kg
41,19 Kč
Prodejce: taleoo

Hellmann's Caesar Dressing láhev chutná omáčka 1000ml
211,03 Kč/1l
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zálivková omáčka – jogurtová s bylinkami, 15 g | LEBENSBAUM
3 110,67 Kč/1kg
46,66 Kč
Prodejce: taleoo

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
144,43 Kč/1l
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Knorr Salatkrönung kuchyňské bylinky čirý salátový dresink 5x 8g 5er
Knorr Salatkrönung, kuchyňské bylinky přináší chuť místní bylinkové zahrady přímo na váš talíř. Tato zálivka s jemně vyváženou směsí petrželky, pažitky, česneku a pepře dodává aromatickou svěžest a z každého salátu udělá opravdovou lahůdku.
Proč Knorr Salatkrönung, kuchyňské bylinky 5x8g balení po 5 ks
Tato zálivková směs kombinuje klasické bylinkové chutě s jemně pikantním nádechem a lze ji připravit během chvilky. Díky praktickým sáčkům zůstává dresink čerstvý, je rychle namíchaný a dokonale dávkovaný - ideální pro každý den.
Přehled vlastností výrobku
S petrželkou a pažitkou pro svěží, přirozenou chuť
Zjemněný česnekem a pepřem pro aromatické dotvoření dresinku
Snadná příprava, stačí smíchat s vodou a olejem
Praktické balení 5x8 g ideální pro skladování a flexibilní použití
Bez umělých zvýrazňovačů chuti Čistá bylinná kvalita od společnosti Knorr
Ideální pro
Míchané listové saláty s rajčaty, okurkami nebo paprikou
Bramborové a těstovinové saláty s čerstvou zeleninou
Lehké bylinkové marinády na maso, ryby nebo grilovanou zeleninu
Tipy pro použití
Obsah sáčku jednoduše smíchejte se 3 lžícemi vody a 3 lžícemi oleje, nechte krátce vyluhovat a čerstvý salát přelijte. Pro ještě větší svěžest můžete do zálivky přidat citronovou šťávu nebo čerstvé bylinky.
Výhody
Klasická směs bylinek pro požitek ze svěžího salátu
Rychlá a snadná příprava
Ideální pro všestranné salátové variace
Vždy čerstvé díky jednotlivým porcím
O Knorr Salatkrönung, Kuchyně, Bylinky
S Knorr Salatkrönung, Küchenkräuter čirý salátový dresink 5x8g 5er vytvoříte během chvilky aromatický, svěží dresink, který dodá každému salátu přirozený, vyvážený bylinkový nádech. Kombinace petrželky, pažitky, česneku a pepře poskytuje autentickou chuť jako čerstvě ze zahrady.
Unilever Deutschland GmbHAm Strandkai 1
20457 Hamburg
Německo
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.45 l
- Seznam přísad
- Cukr, jodidovaná jedlá sůl, škrob, regulátor kyselosti diacetát sodný, okyselující látka kyselina citronová, česnek², 5 % bylinek (3,2 % pažitka², 1,7 % petržel²), citrusová vláknina, MLÉČNÝ CUKR, mletá HOŘČIČNÁ SEMENA, kukuřičný olej, 2 % cibule², pepř, aromata, kurkuma². z udržitelného pěstování Může obsahovat stopy LEPKU, SÓJI, VEJCE a CELERU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1785 kJ Kalorická hodnota v kcal 426 kcal Tuky 46,0 g Nasycené mastné kyseliny 6,5 g Sacharidy 4,5 g Cukr 2,7 g Bílkoviny 0,5 g Sůl 1,9 g Vláknina 0,5 g
- Hmotnost
- 40 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Příprava bylinkového dresinku
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- Zubereitung für Kräuterdressing
- Kód EAN
- 8714100823637
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.45 l
- Seznam přísad
- Cukr, jodidovaná jedlá sůl, škrob, regulátor kyselosti diacetát sodný, okyselující látka kyselina citronová, česnek², 5 % bylinek (3,2 % pažitka², 1,7 % petržel²), citrusová vláknina, MLÉČNÝ CUKR, mletá HOŘČIČNÁ SEMENA, kukuřičný olej, 2 % cibule², pepř, aromata, kurkuma². z udržitelného pěstování Může obsahovat stopy LEPKU, SÓJI, VEJCE a CELERU.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1785 kJ Kalorická hodnota v kcal 426 kcal Tuky 46,0 g Nasycené mastné kyseliny 6,5 g Sacharidy 4,5 g Cukr 2,7 g Bílkoviny 0,5 g Sůl 1,9 g Vláknina 0,5 g
- Hmotnost
- 40 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Prodejní název
- Příprava bylinkového dresinku
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- Zubereitung für Kräuterdressing
- Kód EAN
- 8714100823637
K tomu se hodí také

Knorr Salatkrönung Cibulovo-bylinkový jemný dresink 5x 8g 5er
1 117,00 Kč/1kg
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada misek, 4 ks, 4 velikosti, 900–4000 ml, vícebarevná
811,41 Kč
Prodejce: CMC_Online_Mall

Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
1 185,66 Kč/1kg
592,83 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Knorr Salatkrönung univerzální bylinkový jemný čirý dresink 500g
570,92 Kč/1kg
402,50 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
881,76 Kč/1kg
440,88 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
659,01 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg ocet malinový čerstvý ovocný jemný v láhvi 500ml
221,14 Kč/1l
110,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Rýžové jídlo Djuvec Art Wuerzmix lahodné a chutné 31 g
983,23 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Jäger omáčka ideální na řízky a steaky 200g
63,27 Kč/1l
137,25 Kč
-10,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka k pečenému masu, kořenící směs, pikantní, klasická, výdatná, 3000 ml
527,21 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé gratinované vepřové maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 42 g
3 773,57 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g
527,21 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix maďarský guláš, kořenící směs, lahodná, klasická, 56 g
544,29 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel Křehké filety v omáčce po toskánsku 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Hořčično-medová omáčka 8 g
1 804,00 Kč/1kg
43,19 Kč
-58%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
18,04 Kč
Prodejce: Katomix

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
712,22 Kč/1kg
320,50 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
783,33 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.4 Křupavé saláty
1 266,73 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LED dekorace "Rentier se saněmi" - 192 LED diod, teplá bílá barva / 8 metrů světelného hadu - pro použití v interiéru i exteriéru
1 196,66 Kč
Prodejce: Special-trends

Pickerd favourite sprinkles pop konfety 110g
3 294,55 Kč/1kg
362,40 Kč
Prodejce: Store-Germany

Knorr Kari omáčka ovocně svěží ideální k drůbeži a rýži 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,99 Kč/1l

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l

Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,31 Kč/1kg

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
110,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,73 Kč/1kg

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l

Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
160,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
160,04 Kč/1l

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l

Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg