5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hawaiian Tropic | Balzám po opalování Lime Coolada - 473 ml - 12hodinová hydratace - s Aloe Vera632,11 Kč/1l
298,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Acqua di Bolgheri zklidňující bio mléko po opalování 300 ml2 090,00 Kč/1l
627,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Další informace o reklamě
Just Sun Care After Sun - regeneruje a zklidňuje pokožku po opalování 250 ml3 803,72 Kč/1l
950,93 Kč
Prodejce: Fine-experience

Další informace o reklamě
Inspira cosmetics med 4250 Anti Aging After Sun f sonnenstrapazierte Haut 150 ml4 697,60 Kč/1l
704,64 Kč
Prodejce: mk-tronic

Hawaiian Tropic After Sun Cool Aloe Vera Gel 200ml
1 781,65 Kč/1l
356,33 Kč
Prodejce: somnia24

Hawaiian Tropic | Hydrating After Sun – pro udržení opálení, 180 ml, 24hodinová hydratační péče, s aloe vera, veganské
3 605,56 Kč/1l
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

NIVEA 80465, Opalovací emulze, 400 ml, Dospělí
603,55 Kč/1l
241,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hydratační mléko po opalování Ecran (400 ml)
3 828,12 Kč/1l
1 531,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Australian Gold 54402700518, Obličej a tělo, 237 ml, Gel, Uklidňující, Chlazení, Osvěžující, Zklidňující, Unisex, Láhev
2 019,54 Kč/1l
478,63 Kč
Prodejce: PerfumTraders

PIZ BUIN POZOROVÉ A CHLAZIVÉ ZAHŁYMOVUJÍCÍ KRÉM 200 ml
1 331,60 Kč/1l
266,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Uriage Bariesun Po-opalovací Sprej 150ml
1 966,67 Kč/1l
295,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Asther Re-Vitalizer After Sun Lotion 200ml
1 389,65 Kč/1l
277,93 Kč
Prodejce: TanningParadise

Fresh Secrets After Sun Ultra zklidňující s panthenolem 230 ml
1 473,00 Kč/1l
338,79 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Supertan After Tan Lotion 500ml
1 375,96 Kč/1l
687,98 Kč
Prodejce: TanningParadise

APIVITA Suncare Hydratační krémový gel po opalování 200ml
2 586,65 Kč/1l
517,33 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

7Suns 97organic mléko po opalování 250ml
2 084,72 Kč/1l
521,18 Kč
Prodejce: TanningParadise

Agrado Hydratační krém po opalování 200ml
1 720,80 Kč/1l
344,16 Kč
Prodejce: somnia24

Lancaster, After Sun, Moisturizing, After-Sun Lotion, 150 ml
2 961,80 Kč/1l
444,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hydratační mléko po opalování After Sun (Moisturizing Lotion) 400 ml
640,62 Kč/1l
256,25 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lirene, Ratunek S.O.S. Balsam po opalaniu, 150 ml
2 045,67 Kč/1l
306,85 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Utečte na Havaj, ať jste kdekoli, a pociťte západ slunce na své pokožce s ultralehkým složením Aftersun Silk Hydration. Exkluzivní složení s dvojitou hedvábnou stuhou obsahuje hydratační mléko s aloe gelem pro hladkou a pružnou pokožku a 24 hodinovou hydrataci. Není lepkavé ani mastné , vyživuje pokožku po dni na slunci a zanechává ji hydratovanou a rozjasněnou .Osvěžující vůně kokosu a papáje potěší vaše smysly a zároveň poskytne vaší pokožce potřebnou péči.
Vlastnosti a výhody
- Jedinečné složení s dvojitou hedvábnou stuhou pro 24hodinovou hydrataci
- S proužky gelu z aloe
- Ultra lehká textura
- Nemastný
- Rychlé, lehké a nelepivé vstřebávání
- Pomáhá udržovat opálení
- Vůně kokosu a papáji
- Certifikováno PETA
- Hmotnost
- 220 g
- Objem
- 180 ml
- Složení
- Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane, Isododecane, Glyceryl Stearate, PEG-100 Hydree, Myristyl Lactate, CearyBenzyl Alcote, Cearybenzyl Alcote Gum, Cetyl Palmitate, Ethylhexyl Glycerin, Sodium Polyacrylate , benzophenone-4, sorbitan palmitate, myristyl alcohol, disodium EDTA, sorbitan oleate, glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, propylene glycol, PVM/MA copolymer butrosetin-ma, mupanthem-parko-butrosterol, Aloe Barbadensis leaf juice, silk amino acids, sodium ascorbyl phosphate, Psidium Guajava fruit extract, Plumeria Acutifolia flower extract, Passiflora Incarnata fruit extract, Mangifera Indica fruit extract, Carica papaya fruit extract, limonene, linalool, hexyl isomarin Ionone, CI 42053, CI 47005.
- Výrobce
- Kód EAN
- 5099821002039
- Hmotnost
- 220 g
- Objem
- 180 ml
- Složení
- Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane, Isododecane, Glyceryl Stearate, PEG-100 Hydree, Myristyl Lactate, CearyBenzyl Alcote, Cearybenzyl Alcote Gum, Cetyl Palmitate, Ethylhexyl Glycerin, Sodium Polyacrylate , benzophenone-4, sorbitan palmitate, myristyl alcohol, disodium EDTA, sorbitan oleate, glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, propylene glycol, PVM/MA copolymer butrosetin-ma, mupanthem-parko-butrosterol, Aloe Barbadensis leaf juice, silk amino acids, sodium ascorbyl phosphate, Psidium Guajava fruit extract, Plumeria Acutifolia flower extract, Passiflora Incarnata fruit extract, Mangifera Indica fruit extract, Carica papaya fruit extract, limonene, linalool, hexyl isomarin Ionone, CI 42053, CI 47005.
- Výrobce
- Kód EAN
- 5099821002039
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Redken All Soft šampon 1000 ml
1 293,69 Kč/1l
1 293,69 Kč
Prodejce: somnia24

Hawaiian Tropic | Opalovací olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - voděodolný a hydratační
1 516,91 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Černá, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
609,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

NIVEA 80465, Opalovací emulze, 400 ml, Dospělí
603,55 Kč/1l
241,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hawaiian Tropic After Sun Body Butter 250ml - Máslo po opalování
1 849,64 Kč/1l
462,41 Kč
Prodejce: somnia24

Hawaiian Tropic Silk AirSoft Face SPF 30 50ml
6 948,60 Kč/1l
347,43 Kč
Prodejce: TanningParadise

Hawaiian Tropic After Sun Cool Aloe Vera Gel 200ml
1 781,65 Kč/1l
356,33 Kč
Prodejce: somnia24

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml
3 541,40 Kč/1l
531,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Hawaiian Tropic Satin Protection LTN SPF 50 180ml
2 895,44 Kč/1l
521,18 Kč
Prodejce: TanningParadise

Hawaiian Tropic Silk Hydration Protective Sonnenlotion LSF 15, 180 ml
2 565,39 Kč/1l
461,77 Kč
Prodejce: somnia24

Ankerkraut Rührei Gewürz, Práškové koření, Černý pepř, Chilli paprička, Česnek, Cibule, Petržel, Paprika, Rozmarýn, Mořská sůl, Kurkuma, Konzervant, 80 g, Skleněná nádoba, 1 kusů
1 912,63 Kč/1kg
153,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mléko na opalování ve spreji Hawaiian Tropic Silk Hydration Spray SPF50 220ml
1 671,05 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Hawaiian Tropic Glowing Protection Lotion – opalovací krém s ochranným faktorem 15, 180 ml
2 434,94 Kč/1l
438,29 Kč
Prodejce: somnia24

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů
597,26 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut 4260347899040, Práškové koření, 90 g, Černý pepř, Celer, Dried carrot, Česnek, Libeček, Muškátový oříšek, Cibule, Petržel,..., 178 kcal, 746 kJ, 2,4 g
183,88 Kč/1kg
183,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ohňostroj víla světla 200 LED Starburst světlo 8 světelných režimů Vodotěsné vnitřní zahradní vánoční dekorace, barevné
548,90 Kč
-77,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
4 610,33 Kč/1l
1 383,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Babaria Exotic Bronze Tanning Jelly Coconut 300ml
956,56 Kč/1kg
339,58 Kč
Prodejce: somnia24

Hawaiian Tropic Protect Dry Spry Oil SPF 20 200ml
1 721,50 Kč/1l
344,30 Kč
Prodejce: somnia24

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml
3 675,00 Kč/1l
551,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Plážový stan samorozkládací mušle
800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Hawaiian Tropic Protective DryOil Spray SPF30 200ml
2 495,00 Kč/1l
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

K-Pro sponky do vlasov - 15x veľké sponky do vlasov na kadernícke doplnky, čierny
220,17 Kč
Prodejce: Tadima-GmbH

Jopassy 5x LED svíčky časovač svíčka blikající plamen s dálkovým ovládáním 5 velikostí stmívatelné elektrické skutečný vosk teplá bílá
727,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
41,72 Kč/1kg
391,55 Kč
-70,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
321,51 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega rychlé dodání, žádné náklady na dopravu. Vše je skvělé!
Vůně je prostě skvělá. Slunce, pláž a další :)
Ohodnoceno dne 29. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Acqua di Bolgheri zklidňující bio mléko po opalování 300 ml
627,00 Kč
Prodejce: DrTafficz
2 090,00 Kč/1l

Just Sun Care After Sun - regeneruje a zklidňuje pokožku po opalování 250 ml
950,93 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 803,72 Kč/1l

Hawaiian Tropic | Balzám po opalování Lime Coolada - 473 ml - 12hodinová hydratace - s Aloe Vera
298,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
632,11 Kč/1l

Banana Boat | Zklidňující gel s aloe vera - Péče o pokožku po opalování - Gel po opalování - 473ml
454,99 Kč
-208,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
246,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
522,18 Kč/1l

Inspira cosmetics med 4250 Anti Aging After Sun f sonnenstrapazierte Haut 150 ml
704,64 Kč
Prodejce: mk-tronic
4 697,60 Kč/1l

Australian Gold 54402250068, Obličej a tělo, 237 ml, Gel, Uklidňující, Chlazení, Léčivé, Zklidňující, Ženy, Sprej
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 742,32 Kč/1l

Mary Kay Gel po opalování 192 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
774,82 Kč
Prodejce: lithuaniashop
4 035,52 Kč/1l

Malibu Po Opalování s Opálením, Krém, 200ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
433,30 Kč/1kg

LEBELAGE Matující UV tyčinka na obličej SPF 50+
549,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
45 832,50 Kč/1l

SOS gel po opalování na pokožku 10% D-panthenol 200ml
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 163,50 Kč/1l

Balzám po opalování LAVERA s obsahem bio aloe a bio bambuckého másla
514,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 572,55 Kč/1l

JANTAR SUN SPF25 Dvoufázová termální voda s jantarem 200 ml
515,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 062,32 Kč/1kg

Karibik Bronze Gel po opalování 200 ml
499,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
499 000 001,26 Kč/1kg

Malibu After Sun Ice Blue Chladivý Gel po Obalování s Aloe Vera - 100ml
201,55 Kč
-116,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
849,90 Kč/1l

Farmona Jantar Sun Bursztynowa mgiełka po tanning fixacja, 200 ml
417,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 085,85 Kč/1l

Farmona Jantar Sun Bursztynowa zklidňující emulze po opalování s chladivým účinkem, 150 ml
398,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 658,67 Kč/1l

Klorane Polysianes After-Sun Shower Shampoo 200 ml
222,91 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 114,55 Kč/1l

Caudalie Vinosun Protect, Tělo, 400 ml, Pleťová voda, Hydratující, Vyživující, Zklidňující, Univerzální pleť, Unisex
1 008,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 521,07 Kč/1l

Lancaster Golden Tan Maximizer, Obličej a tělo, 250 ml, Pleťová voda, Vyhlazující, Změkčující, Zklidňující, Citlivá pokožka, Univerzální pleť, Ženy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
737,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 951,84 Kč/1l