3,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Delisana Želé sušenky s bílým rybízem a čokoládovou polevou 135G3 271,50 Kč/1kg
458,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mini pralinky 100g2 299,00 Kč/1kg
229,90 Kč
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
Barkleys Liquorice Mint Coated Pastillen mit Pfefferminz Lakritz 18g2 300,56 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Barkleys Spearmint s příchutí máty peprné v kovové plechovce 50g978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Eukalyptové pastilky s mátovou příchutí bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Chocolate Cinnamon Dragees s hořkou čokoládou a skořicí 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
1 023,80 Kč/1kg
51,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Pastilles s lékořicí v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Bauer's Xylinetten máta peprná 60g
1 627,83 Kč/1kg
97,67 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
4 747,07 Kč/1kg
356,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Xylitové bonbony – mátová příchuť, 30g | BIRKENGOLD
2 137,67 Kč/1kg
64,13 Kč
Prodejce: taleoo

BarkleysMátové pastilky s příchutí máty peprné 50g
1 203,00 Kč/1kg
60,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

D.F. Máta peprná bez cukru 70 g – Osvěžující mátové bonbóny bez cukru
1 363,57 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

SMINT Mint pastilky bez cukru s intenzivní mátovou příchutí 8g
2 007,50 Kč/1kg
40,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ricola zázvorové bonbóny s mátou bez cukru, 50 g bonbónů
2 323,51 Kč/1kg
132,44 Kč
Prodejce: apohealth

Olbas - Pastilky Minis bez cukru 20g
3 780,94 Kč/1kg
120,99 Kč
Prodejce: apohealth

Vivil osvěžující bonbóny mátová limetka bez cukru 28g
6 701,33 Kč/1kg
201,04 Kč
Prodejce: somnia24

Ricola Malinová meduňka bez cukru 50g
2 751,00 Kč/1kg
137,55 Kč
Prodejce: apohealth

Skittles Fruits sáček žvýkacích dražé v křupavé cukrové polevě 38g
8 087,50 Kč/1kg
323,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Barkleys Mini mátové pastilky - bez cukru, 15g
Proč Barkleys Mini Peppermint?
Barkleys Mini Peppermint Pastilles nabízejí čistou mátovou svěžest v praktické formě. Jsou zcela bez cukru a poskytují intenzivní a čistý dech bez kalorií - ideální pro každého, kdo miluje svěží dech a zároveň se chce vyhnout cukru.
Barkleys Mini Peppermint v detailu
Každé balení obsahuje 15 g mini pastilek, které jsou malé a praktické na cesty. Pastile se v ústech příjemně rozpouštějí a uvolňují dlouhotrvající mátovou svěžest, která je jemná, ale účinná. Perfektně porcované a vždy po ruce.
Pro koho jsou pastilky Barkleys Mini Peppermint vhodné?
Tyto pastilky jsou ideální pro každého, kdo hledá alternativu bez cukru, chce si užívat svěží dech na cestách nebo ocení lehkou, příjemnou chuť. Jsou také ideální pro děti vhodného věku nebo jako malý dárek.
Nejlepší možnosti použití
Ať už po jídle, na cestách, v kanceláři nebo při sportu - Barkleys Mini Peppermint Pastilles poskytují aromatický nádech svěžesti kdykoli. Díky kompaktnímu 15g balení se vejdou do každé kapsy a zůstávají hygienicky zabalené.
Kupte si Barkleys Mini Peppermint Pastilles nyní
Vychutnejte si intenzivní mátovou svěžest - bez cukru, praktické a vždy po ruce.
Objednejte si je nyní a vyzkoušejte příchuť Barkleys Mini Peppermint!
1243 ZH`s-Graveland (NL)[email protected]
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo (E420, aspartam, E950), aroma, protispékavá látka (E470b), olej (kokosový, palmojádrový). Obsahuje zdroj fenylalaninu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 1000,00 kj 241,00 kcal Sacharidy 97,00 g z toho: cukr 0,10 g Bílkoviny 0,30 g Tuky 0,60 g z toho: nasycené mastné kyseliny 0,60 g Sůl 0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 15 g
- Potravinářský podnik
- Tuttle & Company P.O. Box 97 1243 ZH`s-Graveland (NL)Tuttle & Company P.O. Box 97 1243 ZH`s-Graveland (NL)
- Prodejní název
- Sladkosti s mátovou příchutí bez cukru
- Výrobce
- Tuttle and Company
- Číslo produktu
- 742304
- Kód EAN
- 8717438742250
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo (E420, aspartam, E950), aroma, protispékavá látka (E470b), olej (kokosový, palmojádrový). Obsahuje zdroj fenylalaninu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 1000,00 kj 241,00 kcal Sacharidy 97,00 g z toho: cukr 0,10 g Bílkoviny 0,30 g Tuky 0,60 g z toho: nasycené mastné kyseliny 0,60 g Sůl 0,01 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 15 g
- Potravinářský podnik
- Tuttle & Company P.O. Box 97 1243 ZH`s-Graveland (NL)Tuttle & Company P.O. Box 97 1243 ZH`s-Graveland (NL)
- Prodejní název
- Sladkosti s mátovou příchutí bez cukru
- Výrobce
- Tuttle and Company
- Číslo produktu
- 742304
- Kód EAN
- 8717438742250
K tomu se hodí také

Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Anýzové pastilky s anýzovou příchutí v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Spearmint s příchutí máty peprné v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Eukalyptové pastilky s mátovou příchutí bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Chocolate Cinnamon Dragees s hořkou čokoládou a skořicí 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Ginger Pastilles zázvorová příchuť v kovové plechovce 50g
570,58 Kč/1kg
49,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Chocolate Mint Dragees s hořkou čokoládovou náplní 50g
923,60 Kč/1kg
46,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
1 023,80 Kč/1kg
51,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pepper and Peach Dragees s pepřem a broskví 50g
963,60 Kč/1kg
48,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Lékořicové pastilky lékořice s příchutí salmiaku 20g
2 070,50 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Mint Coated Pastillen mit Pfefferminz Lakritz 18g
2 300,56 Kč/1kg
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

Barkleys Liquorice Pastilles s lékořicí v kovové plechovce 50g
978,80 Kč/1kg
48,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Emmi-Dent E4 - 4 Stück(e) - Weiß
10 960,33 Kč/1kg
657,62 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Intense Cinnamon Gum žvýkačky bez cukru 30g
1 826,67 Kč/1kg
54,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Pastilles kořeněná lékořice s mentolovou příchutí 16g
2 478,12 Kč/1kg
39,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Spearmint pastilky s příchutí máty 50g balení po 6 kusech
979,53 Kč/1kg
293,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smint Clean Breath Peppermint náhradní balení Velké úsporné balení 1500 ks mátových pastilek v sáčku, k doplnění, bez cukru, svěží dech po dobu 2 hodin
7 934,27 Kč/1kg
761,69 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

VIVIL® 2917 VIVIL® Limette-Minze ohne Zucker Bonbons 84,0 g
2 735,00 Kč/1kg
218,80 Kč
Prodejce: somnia24

VIVIL® 0217 VIVIL® Extra Strong Pfefferminz Bonbons 75,0 g
4 747,07 Kč/1kg
356,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baristický kávovar na filtrovanou kávu s mlýnkem a termo konvičkou Včetně termo konvičky až na 10 velkých šálků kávy Zrnková káva a kávový prášek Nerezová ocel
3 601,92 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6 cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4 GB RAM, 128 GB
Použité
6 261,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Pravé jablečné bonbóny Sylt malina bez cukru, 70 g bonbónů
1 916,29 Kč/1kg
134,14 Kč
Prodejce: apohealth

Grethers Blackcurrant Silver pastilky bez cukru, 110 g pastilek
1 754,11 Kč/1kg
264,87 Kč
Prodejce: apohealth

Barkleys Ginger Pastilles s příchutí zázvoru v kovové plechovce 50g balení po 6 kusech
979,53 Kč/1kg
293,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Bauer's Xylinetten máta peprná 60g
1 627,83 Kč/1kg
97,67 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše dokonalé
Vynikající
Ohodnoceno dne 16. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi malé
Očekával jsem velké balení
Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg