5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Objem:
0.1 l- 0.1 l
- 250 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml2 142,33 Kč/1l
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml314,00 Kč/1l
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Macadamia Nourishing Leave-In 300ml, Krém na vlasy, Ženy, Nepoddajné vlasy, 300 ml, Proti kudrnacení, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička3 459,73 Kč/1l
1 037,92 Kč
Prodejce: VogueVista

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Repair šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 621,20 Kč/1l
1 621,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Extra Volume, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
2 124,00 Kč/1l
531,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Hydratační kondicionér na vlasy s arganovým olejem (Hydrating Conditioner), 70 ml
2 918 250,07 Kč/1kg
258,84 Kč
-25,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Keratinový Vlasový Kondicionér Nanoil s Keratinem - 125 ml.
2 847,84 Kč/1l
355,98 Kč
Prodejce: MANADA

Sprej pro objem vlasů s keratinem Nanoil, 200ml
1 580,00 Kč/1l
316,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L:A BRUKET 112 Conditioner, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Normální vlasy, Mastné vlasy, Rozplétání vlasů, Vyživující, Ochana, Lesklý, Vyhlazující, Posilující, 450 ml, Pumpovacíc lahvička
2 124,80 Kč/1l
956,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fanola Nourishing Restructuring Leave-In Conditioner 300 ml
417,10 Kč/1l
144,39 Kč
-19,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
125,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

ELVIVE EXTRAORDINARY OIL vyživující kondicionér 250 ml
925,24 Kč/1l
231,31 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Echosline Discipline Leave-in Conditioner bezoplachový kondicionér proti krepatění vlasů 300 ml
530,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Suché vlasy, Všechny barvy, Hydratující, 400 ml
1 099,05 Kč/1l
439,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Kallos Argan Conditioner, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Ochara barvy, Lesklý, 1000 ml, Láhev
92,75 Kč/1l
119,90 Kč
-27,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,75 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Vlasový olej-Plex - kondicionér 270ml
481,85 Kč/1l
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Fanola Nourishing Restructuring Conditioner 350 ml
682,86 Kč/1l
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Herbolive kondicionér pro normální a mastné vlasy, 200 ml
1 209,60 Kč/1l
241,92 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Olej na vlasy
- Objem:
- 100 ml
- Vhodné pro:
- Ženy
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Řídké vlasy
- Efekt přípravku na vlasy:
- Lesklý
- Dílčí ingredience:
- Arganový olej, Slunečnicový olej
- Složení:
- AQUA/WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, CETYL ALCOHOL, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HORDEUM VULGARE SEED EXTRACT, PARFUM/FRAGRANCE, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED QUINOA, WHEAT AMINO ACIDS, SOY AMINO ACIDS, CITRIC ACID, GLUCOSE, GLYCERIN, DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, STEARAMINE OXIDE, OLEALKONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, ISOPROPYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES POLYGLYCERYL-10 ESTERS, XYLITYLGLUCOSIDE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ANHYDROXYLITOL, GLYCERYL STEARATE SE, CINNAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, XYLITOL, TRIDECETH-12, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-11, C12-13 PARETH-9, CETRIMONIUM CHLORIDE, ARGININE HCL, SERINE, THREONINE, ALGIN, CHITOSAN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL. MOLIC01
- Způsob použití:
- Apply a quarter-sized amount of Moroccanoil Thickening Lotion between palms. Distribute through damp hair from root to tip and blow-dry as usual.
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
Moroccanoil Objemové zhušťující mléko 100 ml
Moroccanoil Volume Thickening Lotion je lehký, ale bohatý krém speciálně vyvinutý pro posílení a zahuštění jemných a zplihlých vlasů. Složení je obohaceno o arganový olej a polymery, které vlasy jemně vyživují a zároveň jim dodávají objem.
- Zhušťuje vlasy
- Hydratuje
- Chrání vlasy před teplem
- Dodává vlasům větší objem a pevnost
Tento krém se snadno používá a nezanechává zbytky. Zároveň vlasy hydratuje a chrání je před teplem při úpravě. Moroccanoil Volume Thickening Lotion je ideální pro každého, kdo chce svým vlasům dodat větší objem a hustotu, aniž by je zatížil.
Použijte Moroccanoil Volume Thickening Lotion k posílení a zahuštění jemných a zplihlých vlasů, aniž by je zatěžoval.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Bezoplachová péče značky Moroccanoil z kolekce Volume byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.
Moroccanoil Volume Thickening Lotion 100 ml
- Rozměry
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Objem
- 0.1 l
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Počet kusů
- 2
- Kód EAN
- 7290015877657
- Číslo produktu
- 8262
- Rozměry
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Objem
- 0.1 l
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Počet kusů
- 2
- Kód EAN
- 7290015877657
- Číslo produktu
- 8262
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Root Boost, Vlasový sprej, Unisex, Jemné vlasy, Normální vlasy, 250 ml, Dodávající texturu, Zvětšující objem, AQUA/WATER/EAU, HYDROFLUOROCARBON 152A, DIMETHYL ETHER, VP/VA COPOLYMER, PVP, PEG-45 PALM KERNEL...
2 304,00 Kč/1l
576,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všechny vlasy, Výživa, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej
15 600,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml
1 289,76 Kč/1l
1 289,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Repair šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 621,20 Kč/1l
1 621,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Tónující maska na vlasy Platinum (Color Depositing Mask), 200 ml
4 031,20 Kč/1l
806,24 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Moroccanoil Brumes du Maroc tělový sprej 100 ml UNISEX
2 790 000,07 Kč/1kg
558,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Dry Texture, Vlasový sprej, Ženy, Všechny vlasy, 205 ml, Dodávající texturu, HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTANE, SD ALCOHOL 40B (ALCOHOL DENAT.), VP/VA COPOLYMER, ZEOLITE, ARGANIA...
4 160,00 Kč/1l
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krém na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, 300 ml, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička
3 359,50 Kč/1l
1 007,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment Light, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Barevné vlasy, Jemné vlasy, Revitalizační, Lesklý, Posilující, Arganový olej
10 560,00 Kč/1l
1 056,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Extra Volume, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
2 124,00 Kč/1l
531,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Moroccanoil 7290016494341, Kudrnaté vlasy, Hydratující, Výživa, Revitalizační, Lesklý, Změkčující, 250 ml, Láhev, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 kusů
1 916,00 Kč/1l
479,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
16 480,00 Kč/1kg
412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
3 411,20 Kč/1l
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Smoothing, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý,..., 250 ml, Láhev
4 428,20 Kč/1l
1 107,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hloubkově hydratační maska s arganovým olejem na suché vlasy (Intense Hydrating Mask), 75 ml
6 080,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Color Complete Protect & Prevent Spray bezoplachová péče pro barvené vlasy 160 ml
5 183,81 Kč/1l
829,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kondicionér pro definici kudrnatých vlasů od Joanna Professional - 200 g
617,05 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: Visage

Moroccanoil Blonde Perfecting Purple Conditioner 1000 ml
1 590,20 Kč/1l
1 590,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Curl Control, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, AQUA/WATER/EAU, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, POLYSORBATE 20, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,...
6 738,67 Kč/1l
1 010,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Moroccanoil, Repair, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Moisturizing, 70 ml
3 335,14 Kč/1l
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kulatý kartáč Ceramic + ION 25 mm
1 363,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
1 977,96 Kč/1kg
988,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil regenerační maska na vlasy 75ml
3 023,60 Kč/1kg
324,00 Kč
-21,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil Dry Shampoo Dark Tones, 65 ml, Suchý šampón, Ženy, Všechny vlasy, Čištění, Osvěžující, Arganový olej, Rýžový škrob
4 138,46 Kč/1l
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l