5,0



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Super Dust 3x7g1 126,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Layrite Superhold Pomade pomáda na vlasy pro extra silnou fixaci 120 g13 668,33 Kč/1kg
1 640,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá623,73 Kč/1l
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Další informace o reklamě
NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml532,80 Kč/1l
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Nishman - 03 Easy Shave Shaving Gel - Gel na přesné holení 400ml
360,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

NISHMAN M4 MATTE FINISH WAX pomáda na vlasy 100ml
1 889,40 Kč/1l
188,94 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml Červený
754,27 Kč/1l
339,42 Kč
Prodejce: HyKos

NISHMAN Stylingový vosk "Spider Wax" 150 ml - S4, s obsahem arganového oleje
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN M2 MATTE KERATIN STYLING CLAY pomáda na vlasy 100ml
1 497,50 Kč/1l
149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Nishman pudr na vlasy Powder P1 – 20g
7 350,00 Kč/1l
147,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

TOTEX Cosmetic Hair Styling Wax Strong Matte 150ml
606,67 Kč/1l
91,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Morgan's Pomade Styling Pomade
1 002,86 Kč/1kg
351,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Vosk na vlasy (Hair Wax) 80 ml
9 249,88 Kč/1l
783,25 Kč
-43,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
739,99 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

REF Styling Wax N°534 85 ml
4 553,29 Kč/1l
387,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

MARMARA BARBER Vosk na vlasy Cream Wax 150 ml
1 080,00 Kč/1l
162,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

lepidlo na vosky got2b Spiking Wax (75 ml)
6 784,13 Kč/1l
508,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Redken Wax Redken Styling Texturise Wax Blast
3 300,00 Kč/1l
495,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Morgan's Matt Paste pomáda na vlasy 75ml
1 215,00 Kč/1kg
243,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Stylingový vosk ve spreji Spray Wax (Texturizing Styling Wax) 200 ml
3 349,75 Kč/1l
669,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 08, matný finish
794,07 Kč/1l
125,49 Kč
-6,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
119,11 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
NISHMAN pomáda na vlasy 01 STYLING WAX GUMGUM 150ml
Pomáda na vlasy na vodní bázi od společnosti Nishman.
Díky své konzistenci se snadno nanáší na vlasy. Její vůně je jako žvýkačka.
Název výrobce: Nishman Hair Styling Wax GumGum 01 150ml
Objem: 150 ml
Přilnavost: Středně silná / silná přilnavost
Povrchová úprava: Lesk
Vůně: Vůně: žvýkačka
Jak používat: Naneste přiměřené množství na ruce a pomádu rozetřete, přeneste ji na vlasy a naneste od kořínků ke konečkům. Nyní vlasy upravte pomocí rukou, hřebenu nebo jiných doplňků a je hotovo. Účes můžete upravovat v průběhu dne.
Složení: Složení: Aqua, Ceteareth-25, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, BHT, Ethylparaben, Propylparaben, D-Limonene, Citral, Linalool, Cl42090.
- Rozměry
- 150 ml
- Model
- Nishman - 01 Styling Wax Gumgum
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Složení viditelné na etiketě výrobku
- Výrobce
- Nishman (Türkei)
- Obsah balení
- 1 x 150 ml
- Kód EAN
- 8681665066000
- Číslo produktu
- NIS-POM-01-150
- Rozměry
- 150 ml
- Model
- Nishman - 01 Styling Wax Gumgum
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Složení viditelné na etiketě výrobku
- Výrobce
- Nishman (Türkei)
- Obsah balení
- 1 x 150 ml
- Kód EAN
- 8681665066000
- Číslo produktu
- NIS-POM-01-150
K tomu se hodí také

NISHMAN 03 STYLING WAX FLAMING pomáda na vlasy 150ml
1 020,00 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

NISHMAN 09 STYLING WAX COLA pomáda na vlasy 150ml
1 020,00 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

NISHMAN 05 KERATIN WAX pomáda na vlasy 150ml
958,33 Kč/1l
143,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - odstín 04 Rugby Violet
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml
532,80 Kč/1l
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Dětské kolo Volare Sportivo - chlapecké - 24 palců - černozelené
5 502,70 Kč
-564,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 938,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Nishman | Pasta na vlasy M5 - 100 ml - Matná textura - Silná fixace - Pro kreativní účesy
1 562,50 Kč/1l
156,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

NISHMAN 06 STYLING WAX MYSTIC GUMMY pomáda na vlasy 150ml
1 020,00 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Nishman - 03 Easy Shave Shaving Gel - Gel na přesné holení 400ml
360,00 Kč/1l
144,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

NISHMAN Stylingový vosk Spider Wax 150 ml - barva modrá (S3)
341,70 Kč/1kg
102,51 Kč
Prodejce: HAIRSALE

NISHMAN M2 MATTE KERATIN STYLING CLAY pomáda na vlasy 100ml
1 497,50 Kč/1l
149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Red One Red Hair Wax 150ml – Vosk na vlasy Aqua Gel pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská styling, produkty pro kadeřníky, pánský styling, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1kg
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml Červený
754,27 Kč/1l
339,42 Kč
Prodejce: HyKos

NISHMAN Stylingový vosk "Spider Wax" 150 ml - S4, s obsahem arganového oleje
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Marmara Barber Nr. 2 kolínská voda pro muže ve spreji
720,00 Kč/1l
180,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá
508,47 Kč/1l
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá
623,73 Kč/1l
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 02 Sport, barva: oranžová
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Wahl Magic Clip, Červená, 0,8 mm, 2,5 mm, 4 cm, Napájení/baterie, 90 min
5 964,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

NISHMAN Pro-Hair Shampoo Inca Inchi 1250ml Ohne Sulfate Salzfrei Ohne Parabene & Silikone Fördert die Kopfhautgesundheit, Verleiht Glanz & Geschmeidigkeit
199,80 Kč/1l
249,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Red One Blue Aqua – Stylingový gel-vosk Full Force 150 ml – Stylingový gel-vosk pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská kosmetika, styling pro muže, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1kg
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

NISHMAN Stylingový vosk Spider Wax 150 ml - barva bílá (S5)
916,67 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 483,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 08, matný finish
794,07 Kč/1l
125,49 Kč
-6,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
119,11 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

NISHMAN P5+ Volumizační pudr, matující, ultra silná fixace, 20 g
149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Nishman | Pasta na vlasy M3 - 100 ml - Matná textura - Středně pevná - Pro běžné účesy
1 497,50 Kč/1l
149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

BaByliss GoldFX, Zlato, Kov, 1,5 mm, 1,9 cm, Titanová, Baterie
6 995,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Znovu a znovu s potěšením
Zboží podle popisu. Dodání z Polska bylo velmi rychlé
Ohodnoceno dne 12. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Rychlé dodání a vysoká kvalita výrobku
Ohodnoceno dne 10. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší vosk
Špičkový výrobek a zápach
Ohodnoceno dne 22. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Vysoký Lesk



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Fixační



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(26)Počet hodnocení: 26
1 638,50 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
4 464,58 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Matte Pomade 300 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 394,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 788,80 Kč/1kg

Loreal Super Dust 3x7g
1 126,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
532,80 Kč/1l

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE
508,47 Kč/1l

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE
623,73 Kč/1l

Bliss - Motion Cream - Matný krém na vlasy 113g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
3 507,37 Kč/1kg

Flagship - Blackship - Jíl z Mrtvého moře Xtreme Hair Clay Pomade - Jíl na vlasy 96g
702,10 Kč
-35,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 941,67 Kč/1l

Lockhart's FATTE CLAY pomáda na vlasy 105g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Lockhart's - Anti-Gravity - Pomáda na vlasy na vodní bázi 96g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Matte Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Clay Pomade 70 g – Matná Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Přirozená Textura



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 70 g – Vláknitá Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1,82 Kč/1kg

American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 877,00 Kč/1l

The Bluebeards Revenge Paste Péče o vlasy a styling Matt Paste
341,90 Kč
-11,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
330,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 321,60 Kč/1kg

Konkrétní vlasová hmota
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Uppercut Deluxe Matte Pomade 30 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
291,20 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 330,43 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 30 g – Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
291,20 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 912,00 Kč/1kg