5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hroznový ocet2 628,16 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Bertolli White Balsamic Condiment fruchtig leichter Essig 500ml271,10 Kč/1l
135,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wibergmedový balzamikový ocet skvětovým medem Láhev 500 ml1 671,94 Kč/1l
835,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wiberg AcetoPlus Osvěžující kyselost mučenky Láhev 500ml1 149,88 Kč/1l
574,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Balsamico Bianco Mírný sladký bílý vinný ocet 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena italská klasika 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne White mild Balsamic Condiment feinste Essigspezialität 500ml
256,56 Kč/1l
128,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mild Apple Balsamic Ocet ovocný v láhvi 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Premium White Balsamic Condiment Weinessig 500ml
264,80 Kč/1l
132,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mazzetti White Balsamic Condiment Weissweinessig aus Italien 1000g
263,83 Kč/1kg
263,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé koření 500ml
145,58 Kč/1l
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Ocet balsamiczny z Modeny Due Vittorie 250 ml
1 784,76 Kč/1l
502,98 Kč
-56,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
446,19 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bílé balzamikové koření 500ml
468,78 Kč/1l
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Wiberg Balzamikový ocet z Modeny charakteristische süße Poznámka 500ml
484,00 Kč/1l
242,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balzamikový ocet Villa Franatoni 500ml
363,90 Kč/1l
181,95 Kč
Prodejce: taleoo

LaSelva LS_2310, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, 475 kJ, 112 kcal, 29 g
223,18 Kč/1l
111,59 Kč
Prodejce: taleoo

Mazzetti - Bianco jemný bílý vinný ocet 500ml
309,90 Kč/1l
154,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

bílý balzamikový dresink
403,52 Kč/1l
100,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi bílé balzamikové koření 500 ml.
203,70 Kč/1l
101,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balzamikový ocet Kühne 6%
261,22 Kč/1l
522,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hengstenberg Condimento Balsamico Bianco s středomořskými bylinkami 250 ml
V tomto octu přinášejí vybrané bylinky v kombinaci s jemným balsamico bianco na talíř středomořské aroma. Hengstenberg Condimento Balsamico Bianco se středomořskými bylinkami je ideální pro letní saláty s jižanskými ingrediencemi, jako jsou olivy, papričky a čerstvý česnek.
HENGSTENBERG GMBH & CO. KGMettinger Straße 109
73728 Esslingen
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Balzamikový ocet (bílý vinný ocet, koncentrát hroznové šťávy [20 %]), bylinné extrakty (bazalka, oregano), přírodní kořenící aroma, antioxidant CALCIUM METABISULFIT.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 436 Kj / 102 Kcal Tuky 0 g Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 20,6 g Z toho cukr 20,6 g Bílkoviny 0 g Sůl 0 g
- Potravinářský podnik
- HENGSTENBERG GMBH & CO. KGMettinger Straße 109 73728 Esslingen
- Prodejní název
- Bílé balzamiko
- Výrobce
- Hengstenberg
- Číslo produktu
- 10192
- Kód EAN
- 4008100126923
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Balzamikový ocet (bílý vinný ocet, koncentrát hroznové šťávy [20 %]), bylinné extrakty (bazalka, oregano), přírodní kořenící aroma, antioxidant CALCIUM METABISULFIT.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 436 Kj / 102 Kcal Tuky 0 g Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 20,6 g Z toho cukr 20,6 g Bílkoviny 0 g Sůl 0 g
- Potravinářský podnik
- HENGSTENBERG GMBH & CO. KGMettinger Straße 109 73728 Esslingen
- Prodejní název
- Bílé balzamiko
- Výrobce
- Hengstenberg
- Číslo produktu
- 10192
- Kód EAN
- 4008100126923
K tomu se hodí také

Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena italská klasika 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg ocet malinový čerstvý ovocný jemný v láhvi 500ml
221,14 Kč/1l
110,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg ořechový ocet Nutty Classic skleněná láhev 500 ml
221,14 Kč/1l
110,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný ocet Hengstenberg v praktické 500 ml láhvi
166,84 Kč/1l
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Balsamico Bianco Mírný sladký bílý vinný ocet 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg 804332008 Hengstenberg Altmeister Kräuter Essig 0,75 l
312,17 Kč/1l
234,13 Kč
Prodejce: somnia24

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Hengstenberg bílý vinný ocet Exquisite Harmony v láhvi 500 ml
166,84 Kč/1l
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mild Apple Balsamic Ocet ovocný v láhvi 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
336,57 Kč/1l
252,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

METALLWARENFABRIK MOLL hrobová lucerna z nerezové oceli s matným sklem 14x14x24cm inox
1 618,50 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Fleur de Sel de Guerande Bretagne plátěný sáček mořská sůl 250g
1 144,80 Kč/1kg
286,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpen Jodsalz 500g
36,14 Kč/1kg
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Voděodolný chránič matrace Sensalou - matracový topper s ochranou proti vlhkosti - 140 x 200 cm
482,72 Kč
Prodejce: Tadima-GmbH

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Goobay 50364, 2 m, SCART (21-pin), 3 x RCA, Samec, Samec, Přímý
35,26 Kč/1m
70,51 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Bärenmarke 129310004 Kávová smetana Delicious coffee milk 8 % - 170 ml
246,76 Kč/1kg
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Asmussen Rum Original s jamajským rumem i pro horké nápoje 700ml
473,07 Kč/1l
331,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,40 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
130 206,67 Kč/1kg
935,16 Kč
-153,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Bílá
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Tassimo Morning Café Big Pack | 21 XL, Kávové kapsle
1 163,80 Kč/1kg
190,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Valdo Marca Oro Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. 750ml
531,53 Kč/1l
398,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Oro di Parma rajčatové pyré s paprikou středomořské chuti 200g
383,15 Kč/1kg
76,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Balzamikový olej s pomerančem
Myslím, že toto balzamiko je prostě skvělé. Prošla jsem několik obchodů, abych ho sehnala. Bohužel jsem ho nenašla. Ale v Kauflandu!
Ohodnoceno dne 17. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
bezkonkurenčně rychlý
Výrobek je velmi chutný, jemný, aromatický.
Ohodnoceno dne 31. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mazzetti Balsamico Tradizionale di Modena DOP extra alt g.U. 100 ml
4 711,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
47 119,90 Kč/1l

Hroznový ocet
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 628,16 Kč/1l

Wibergmedový balzamikový ocet skvětovým medem Láhev 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
835,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 671,94 Kč/1l

Mazzetti Speciální balzamikový ocet z Modeny CHZO 250ml 3er Pack
1 099,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 465,59 Kč/1l

Wiberg malinový ocet silná chuť zralých malin 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
842,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 685,76 Kč/1l

Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
226,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,44 Kč/1l

Casa Rinaldi Balsamic Cream Vanilla / Vanille 150 ml.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny Fruits mit Waldbeeren 250ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
967,04 Kč/1l

Casa Rinaldi Crema di Balsamico, hniloba



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,44 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny CHZO Würz Essig 2000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
290,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
145,25 Kč/1l

Casa Rinaldi balzamikový ocet jahodový Erdbeer Essig 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
967,04 Kč/1l

Casa Rinaldi bílé balzamikové koření 500 ml.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
101,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,70 Kč/1l

Balzamikový ocet Casa Rinaldi z Modeny 500ml
823,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,00 Kč/1l

Casa Rinaldi Classici Olivenöl extra und Balsamico Essig je 250ml
782,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 565,98 Kč/1l

Casa Rinaldi Crema di Balsamico light i na dezert sladká příchuť 500ml
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,44 Kč/1l

Balzamikový ocet Casa Rinaldi s pomerančem (150 ml)
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Smetana s balzamikovým octem z Modeny CHZO Chuť fíků 150ml
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet Cream of Modena CHZO Chilli 150ml
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Bílý balzamikový ocet Modena ve spreji 250 ml
136,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,12 Kč/1l

Balzamikový ocet im Zerstäuber, Casa Rinaldi, 250 ml
136,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
546,08 Kč/1l