5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
200 ml opalovací krém s okamžitým účinkem, džem na opalování - BRONZIE289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Další informace o reklamě
Australské zlaté opalovací mléko s bronzerem SPF502 097,05 Kč/1l
511,98 Kč
-14,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
497,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Opalovací Olej Malibu s Rychlým Zrychlením 200ml974,95 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Opalovací olej Malibu s SPF15, 200 ml - Ochrana pokožky proti slunci1 009,95 Kč/1l
201,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Byrokko Shine Brown Cream Urychlené opalování
2 889,37 Kč/1kg
548,98 Kč
Prodejce: TanningParadise

Bodybite Bronzie krém urychlující opalování 200 ml, krém na tělo, pro slunce i solárium, pečující složení
2 015,50 Kč/1l
403,10 Kč
Prodejce: TanningParadise

Malibu Bronzing Butter, opalovací krém SPF 4, 300 ml
1 134,93 Kč/1l
340,48 Kč
Prodejce: TanningParadise

BYROKKO Shine Brown urychlující opalovací krém Original 190ml
2 614,19 Kč/1l
548,98 Kč
Prodejce: TanningParadise

Australian Gold Dark Tanning Accelerator Lotion
2 689,12 Kč/1l
672,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Malibu Bronzující Máslo SPF15 s Beta-karotenem 300 ml
1 042,50 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Sun opalovací přípravek na tělo Argan Bronz Oil Suntan Butter SPF6 200 - Vivaco
821,15 Kč/1l
164,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

BYROKKO Shine Brown Premium Tanning Accelerator Oil (150 ml)
3 474,53 Kč/1l
521,18 Kč
Prodejce: TanningParadise

Ochranný sluneční olej Malibu SPF6 200ml
1 563,75 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Babaria Sun Reflections Tanning Jelly Ochranné opalovací mléko Spf15 300ml
1 236,23 Kč/1l
370,87 Kč
Prodejce: somnia24

Malibu Zrychlovač opalování SPF8 Bronzing Butter
1 134,93 Kč/1l
340,48 Kč
Prodejce: TanningParadise

Malibu Wodoodporny spray do opalania SPF 15, 175 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 787,14 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Lancaster Sun Beauty, Gel na opalování, Tělo, Dávkovač, Hydratační, Normální pokožka, 200 ml
3 520,00 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Opalovací mléko Malibu s faktorem SPF30, 200ml
1 042 499,95 Kč/1kg
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

NIVEA Sun, opalovací mléko s bronzujícím efektem, faktor 50, 200 ml
1 595,00 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: HyKos

Mléko na opalování - SPF30 100ml
5 477,60 Kč/1l
547,76 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Malibu Sun Butter- 300ml - Voděodolné - S beta-karotenem - pro intenzivní opálení
Užijte si slunce s máslem Malibu Sun Butter, které bylo speciálně vyvinuto pro přirozené opálení. Díky speciálnímu složení s obsahem beta-karotenu poskytuje tento opalovací krém nejen ochranu, ale také podporuje intenzivní a dlouhotrvající opálení. Ideální pro každého, kdo se rád opaluje a zároveň chce pečovat o svou pokožku.
Přehled výrobků
Opalovací máslo Malibu v praktické lahvičce o objemu 300 ml je voděodolné a poskytuje lehkou ochranu před UV zářením s ochranným faktorem SPF 2. Kombinace antioxidantů a vitaminu E dodává pokožce pocit výživy a chrání ji před škodlivými vlivy prostředí. Můžete se tak plně soustředit na odpočinek venku.
Klíčové vlastnosti a specifikace
Vyzkoušejte výhody opalovacího másla Malibu:
- Vysoce kvalitní složení: Obohacené o beta-karoten pro přirozené opálení.
- Voděodolné: Ideální pro dny strávené na pláži a návštěvy bazénu.
- Péče o pokožku: S vitaminem E pro podporu zdraví pokožky.
Výhody a použití
Malibu Sun Butter není jen opalovací krém, ale také vysoce kvalitní přípravek pro péči o pokožku s mnoha výhodami. Nejenže poskytuje ochranu před světlem, ale také pomáhá hydratovat a vyživovat pokožku a zároveň podporuje opalování.
Výhody produktu: - Sluneční opalovací krém je vhodný pro opalování na slunci:
- Intenzivní opálení: Podporuje rychlejší a rovnoměrnější opálení díky betakarotenu.
- Přírodní kosmetika: Obsahuje přírodní složky pro šetrnou péči.
- Snadná aplikace: Snadno se nanáší a rychle se vstřebává.
- Ochrana a péče: Poskytuje základní ochranu pokožky a hydratuje ji.
- Ideální pro všechny typy pleti: Vhodné pro světlou i tmavší pleť.
Proč si vybrat tento výrobek
Malibu Sun Butter je ideální volbou pro každého, kdo se rád opaluje a zároveň dbá na péči o svou pokožku. Díky kombinaci antioxidantů a vitaminu E udrží vaši pokožku zdravou a zářivou a zároveň vám zajistí intenzivní opálení.
Opalovací Mléko Malibu s Bronzovacím Efektem SPF2 ochrání vaši pokožku před škodlivými paprsky slunce, zatímco zároveň podtrhne vaši přirozenou opálenou barvu. S lehkou texturou a hydratačními složkami je ideálním společníkem pro sluneční paprsky. Díky obsahu SPF2 nabízí dostatečnou ochranu pro krátkodobé pobyty na sluníčku. Vaše pokožka bude chráněna a zároveň zalita jemným bronzovacím efektem, který dodá vaší pleti zdravý a oslnivý vzhled. Užijte si slunné dny s jistotou ochrany a krásného opálení s Opalovacím Mlékem Malibu.
Malibu Fasting Accelerator Fast Tanning Bronzing Butter SPF2 Objem: 300 ml Urychlovač obohacený o beta-karoten pro všechny typy pleti. Vlastnosti: Po aplikaci nelepí. Obsahuje beta-karoten. Vhodné pro tmavou pokožku bez spálení. Hydratuje a zklidňuje pokožku. Ochrana před UVA a UVB zářením. SPF 2 Jedinečné složení, které umožňuje získat přirozené opálení. Použití od: Aplikujte často a rovnoměrně. Nezapomeňte se znovu natřít po delším koupání.
[b]Bronzující máslo Malibu[/b][br][br]Bronzující máslo Malibu je velmi oblíbeným letním produktem! Díky obsaženému karotenu zvyšuje opalovací efekt pokožky. Chrání před UVA a UVB zářením a obsahuje ochranný sluneční faktor 2.[br][br][br][br][b]Použití:[/b][br][br]Před opalováním jednoduše naneste trochu opalovacího másla do dlaní a rovnoměrně rozetřete po těle. V případě potřeby postup opakujte[br][br][br][br][br][br]
- Faktor ochrany proti UVB záření
- 2
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Voda, Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-15 Akrylátový Polymer, Octocrylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate SE, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3, PEG-8, Tocopheryl Acetate, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vitis Vinifera Seed Oil, Daucus Carota Sativa Root Extract, Retinyl Palmitate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Zea Mays Oil, Ascorbyl Palmitate, BHT, Ethylhexylglycerin.
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 kus
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 5025135112799
- Faktor ochrany proti UVB záření
- 2
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Voda, Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-15 Akrylátový Polymer, Octocrylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate SE, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3, PEG-8, Tocopheryl Acetate, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vitis Vinifera Seed Oil, Daucus Carota Sativa Root Extract, Retinyl Palmitate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Zea Mays Oil, Ascorbyl Palmitate, BHT, Ethylhexylglycerin.
- Výrobce
- Obsah balení
- 1 kus
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 5025135112799
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
801,59 Kč
Prodejce: Retoo

Byrokko Shine Brown Cream Urychlené opalování
2 889,37 Kč/1kg
548,98 Kč
Prodejce: TanningParadise

Polštář do postele 140x75x20 cm, těhotenský polštář, potah ze 100% bavlny, pratelný, sleepling
850,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sleepling

Babaria Exotic Bronze Tanning Jelly Coconut 300ml
956,56 Kč/1kg
339,58 Kč
Prodejce: somnia24

Opalovací Olej Malibu s Rychlým Zrychlením 200ml
974,95 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml
3 675,00 Kč/1l
551,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml
3 541,40 Kč/1l
531,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 154,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Malibu Bronzing Butter, opalovací krém SPF 4, 300 ml
1 134,93 Kč/1l
340,48 Kč
Prodejce: TanningParadise

Remington S5525, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, PTC keramické topné těleso, 15 s
911,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips Daily Collection HD2581/90 Toaster, 2 krajíců, Černá, Plast, Otočné, 830 W, 220-240 V
1 082,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: FlatPrime

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Bodybite Bronzie krém urychlující opalování 200 ml, krém na tělo, pro slunce i solárium, pečující složení
2 015,50 Kč/1l
403,10 Kč
Prodejce: TanningParadise

BYROKKO Shine Brown urychlující opalovací krém Original 190ml
2 614,19 Kč/1l
548,98 Kč
Prodejce: TanningParadise

Muller Textiles 0270.02.08, Obsahuje přehoz, Potah na polštář v ceně
1 459,48 Kč
Prodejce: Dekbeddengoed

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 685,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
849,43 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

WMF 07.2105.6380, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Sklo, 250 °C
9 976,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

COSTWAY Dřevěný domeček pro panenky, domeček pro panenky s nábytkem a příslušenstvím, vila pro panenky, 3 patra, domeček pro panenky, hračky pro dívky
1 512,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Bomann MA 451 CB, Elektrický, 1,5 cm, Stříbrná, Hliník, 19 cm, 150 W
1 785,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Polsterbett 140x200 mit 2 Bettkästen und Lattenrost Grau Doppelbett Stoffbett Bett Bettgestell
7 683,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

Versace Crystal Noir Woda perfumowana, 50ml
27 812,40 Kč/1l
1 390,62 Kč
Prodejce: FragrancesBg

Victoria's Secret Amber Romance 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
1 966,84 Kč/1l
491,71 Kč
Prodejce: Tersorte

COSTWAY 210cm umělý vánoční stromek s 950 hroty, PVC jehličím a kovovým stojanem, ideální pro domácnost, kancelář a obchody, bílý
228,26 Kč/1kg
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Dětská kuchyňská linka ze dřeva + příslušenství Hračky do kuchyně
2 496,98 Kč
-87,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 409,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

QLA Möbel skříňová postel Bergamo 200x200 se 2 zásuvkami, manželská postel s matrací a topperem, čalouněná postel, postel. Barva černá
13 499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: QLA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Piz Buin Tan Protect Intensifikátor SPF 15 Krém 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
297,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 980,00 Kč/1l

Přírodní sada na opalování 6×150 ml, samoopalovací fluid a aftersun s immortelle, veganská péče o pokožku - 3xSummerMatch
1 736,00 Kč
-137,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 599,00 Kč
Prodejce: Netscroll
1 776,67 Kč/1l

Piz Buin Alergie Proti Slunci Krém SPF 30 200 ml Allergy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
263,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 315,00 Kč/1l

Piz Buin Tan & Protect, Opalovací krém ve spreji, Tělo, Sprej, Ochana, Univerzální pleť, 150 ml
300,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 000,00 Kč/1l

Přírodní sada na opalování 4×150 ml, samoopalovací fluid a aftersun s immortelle, veganská péče o pokožku - 2xSummerMatch
1 287,00 Kč
-118,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,00 Kč
Prodejce: Netscroll
1 948,33 Kč/1l

Banana Boat | Sprej na opalování - 2x170ml - Spf 50 - Voděodolný - Sport Ultra
844,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 970,53 Kč/1l

Banana Boat | Sun Balm SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Voděodolné a lehké složení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 792,33 Kč/1l

Banana Boat | Sun Spray Sport CoolZone - 170g - SPF 30 - Chladivý - Voděodolný až 80 minut - Platné do 05/2026



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 911,71 Kč/1l

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Voděodolný - Chrání před UVA/UVB zářením



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 294,06 Kč/1l

Banana Boat | Sprej na opalování SPF 4 - 236 ml - kokosový olej - voděodolný a ochranný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
292,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 241,48 Kč/1l

Banana Boat Sport Cool Zone sprej na opalování OF 50 | Voděodolný a chladivý | 170ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
454,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 676,41 Kč/1l

Banana Boat | Opalovací krém ve spreji - SPF 15 - 170 g - voděodolný - s kokosovým a arganovým olejem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
350,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 064,65 Kč/1l

200 ml opalovací krém s okamžitým účinkem, džem na opalování - BRONZIE



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(13)Počet hodnocení: 13
289,00 Kč
Prodejce: Mormark

Banana Boat | Sprej na opalování SPF 50 - 170g - Voděodolný - Ideální ochrana pro aktivní lidi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
435,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 488,18 Kč/1l

HAWAIIAN TROPIC | Sprej na opalování SPF50 170g
454,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 676,41 Kč/1l

Hawaiian Tropic Krém na opalování ve spreji SPF 30, 170 g
591,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 482,29 Kč/1l

Australian Gold SPF50 FACE Hell Shade BB Cream



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
727,72 Kč
-48,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
7 628,43 Kč/1l

Hawaiian Tropic | Opalovací krém SPF 50 - 170g - Voděodolný - UVA/UVB ochrana - Lehká formule
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 488,18 Kč/1l

Hawaiian Tropic | Opalovací krém SPF 30 - 236ml - Voděodolný - UVA/UVB ochrana - Lehký a péče - Platné do 02/2026
382,19 Kč
-11,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 571,99 Kč/1l

Hawaiian Tropic | Opalovací olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - voděodolný a hydratační
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 516,91 Kč/1l