4,9



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cizrna 25kg92,76 Kč/1kg
2 319,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Jeera celá 1kg376,04 Kč/1kg
436,27 Kč
-60,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
376,04 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
TRS Žlutý dělený hrách 2 kg72,59 Kč/1kg
169,51 Kč
-24,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
145,17 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
černé fazole 500 g -PLANETA411,98 Kč/1kg
205,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mung Beans 500g
159,18 Kč/1kg
79,59 Kč
Prodejce: CasteloStore

TRS - loupaná cizrna 500gr
82,54 Kč/1kg
48,49 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,27 Kč
Prodejce: CasteloStore

TRS Chickpeas 2 Kg
121,25 Kč/1kg
242,50 Kč
Prodejce: CasteloStore

Čočka Müller's Mühle talířová, 500 g
122,28 Kč/1kg
61,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Müllers Mühle cizrnová mouka na vaření, pečení a zjemnění 400g
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TRS Toor Dal 1Kg
162,99 Kč/1kg
162,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

TRS Luštěnina: Čočka hnědá, 500 g
112,22 Kč/1kg
56,11 Kč
Prodejce: CasteloStore

ROTE LINSEN, 1 kg -PLANET
458,05 Kč/1kg
458,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Červený hrach TRS, 500 g
144,68 Kč/1kg
82,99 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,34 Kč
Prodejce: CasteloStore

Müllers Mühle Bulgur medium ideální příloha rychlá příprava 500g
138,70 Kč/1kg
69,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cenos Žlutý hrášek rozpůlený 400 G
100,57 Kč/1kg
68,43 Kč
-41%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,23 Kč
Prodejce: Katomix

TRS Mung Dal, 1 kg
113,69 Kč/1kg
113,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

PLANETzelená čočka 1kg
229,00 Kč/1kg
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Čočka Beluga - 400g plechovka
129 700,00 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

La Costena celé černé fazole 560 g
180,57 Kč/1kg
101,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Linsen - Rot 500g
185,10 Kč/1kg
92,55 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čočka se vyznačuje rovnoměrnou velikostí a barvou a má jemnou, oříškovou chuť. Je vhodná pro rychlou přípravu a i po uvaření si zachovává svůj tvar a konzistenci. Skvěle se hodí do vegetariánských jídel, polévek, kari nebo salátů.
Čočka je zdravá. Obsahuje mnoho důležitých živin, jako je železo, hořčík a vitamíny skupiny B, a zároveň je dobrým zdrojem rostlinných bílkovin.
TRS Rote Linsen 500g
Zbytek je v prodeji:
Rote Linsen
Allergiehinweise:
Kann Erdnüsse, Schalenfrüchte, Sesam, glutenhaltiges Getreide, Milch, Sellerie, Soja, Senf und Sulphite enthalten.
Nettogewicht/Nettoinhalt:
500g
Dovozce/prodejce: M:
Hofplein 20, 3032 AC, Rotterdam, Nizozemsko
Anforderung an die Lagerung/Aufbewahrung:
Kühl, trocken und lichtgeschützt lagern.
Ursprungsland/Herkunft:
Kanada, verpackt in der Türkei
Mindesthaltbarkeitsdatum:
MFG=manufacturing date=Herstellungsdatum
Das Herstellungsdatum steht auf vielen Produkten drauf, nicht zu verwechseln mit dem MHD, also das Mindesthaltbarkeitsdatum.
Mindestens 3 Monate ab Versand. In der Regel länger. Für ein genaues Datum bitte anfragen.
Zubereitung:
Vor dem Verzehr kochen.
Allgemeine Informationen:
Liebe Kunden, alle Hersteller ändern alle paar Jahre Ihre Produktverpackungen, sowie die Labels (Aufkleber). Es kann vorkommen, dass wir nicht immer auf dem aktuellen Stand sind, werden es aber immer umgehend aktualisieren.
Durchschnittliche Nährwertangaben pro 100g
| Brennwert | 1500kJ 358kcal |
| Fett - davon gesättigte Fettsäuren | 2,2g 0,4g |
| Kohlenhydrát - davon Zucker | 63g 4,7g |
| Balastní látky | 5g |
| Eiweiß | 24g |
| Salz | 0,02g |
Článek: Červená čočka
Hmotnost: 500 gramů
Země původu: Kanada
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Alergeny
- Skořápkové plody
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Heuschen&Schrouff Valkweg 9, Landgraaf, 6374 AE, Niederlande Wholesale
- Prodejní název
- TRS Rote Linsen 500g TRS
- Výrobce
- Swagat
- Číslo produktu
- 2820
- Kód EAN
- 5017689000646
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Alergeny
- Skořápkové plody
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Heuschen&Schrouff Valkweg 9, Landgraaf, 6374 AE, Niederlande Wholesale
- Prodejní název
- TRS Rote Linsen 500g TRS
- Výrobce
- Swagat
- Číslo produktu
- 2820
- Kód EAN
- 5017689000646
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Mung Beans 500g
159,18 Kč/1kg
79,59 Kč
Prodejce: CasteloStore

TRS Chickpeas 2 Kg
121,25 Kč/1kg
242,50 Kč
Prodejce: CasteloStore

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
1 031,38 Kč/1kg
1 031,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čočka Müller's Mühle talířová, 500 g
122,28 Kč/1kg
61,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TRS - loupaná cizrna 500gr
82,54 Kč/1kg
48,49 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,27 Kč
Prodejce: CasteloStore

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čisticí gel pro myčku nádobí Somat 3v1, 1,2kg
122 099,10 Kč/1kg
135,53 Kč
Prodejce: M_plus_L

Čistá gramová mouka, 1 kg
113,50 Kč/1kg
113,50 Kč
Prodejce: CasteloStore

Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice Těstoviny 500g balení 12 ks
90,45 Kč/1kg
542,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
313,75 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,66 Kč
Prodejce: Katomix

TRS Toor Dal 1Kg
162,99 Kč/1kg
162,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Bluetooth selfie tyč 3 v 1 se stativem a dálkovým ovládáním, výsuvná, otočná o 360°, teleskopický držák na telefon. Selfiestick, monopod pro iPhone a Android. Retoo
252,79 Kč
Prodejce: Retoo

černé fazole 500 g -PLANETA
411,98 Kč/1kg
205,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
10,14 Kč/1l
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Kuřecí prsní řízek Krakus 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

AddLiving 3212, Role pro vakuové balení, Průhledná, Ražený, -18 - 95 °C, 5 kusů, 780 g
617,18 Kč
Prodejce: M_plus_L

3 ks – TRS Mild Madras Curry 100 g – minimální trvanlivost 04/2026
604,50 Kč/1kg
60,45 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

TRS Luštěnina: Čočka hnědá, 500 g
112,22 Kč/1kg
56,11 Kč
Prodejce: CasteloStore

Rýže Tilda Basmati 5 kg
108,27 Kč/1kg
683,99 Kč
-130,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
553,27 Kč
Prodejce: CasteloStore

Teekanne 15309, Ovocný čaj, 50 g, Jablko, Ibišek, Citrón, Šípkový, Med, Laktóza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
5 838,80 Kč/1kg
291,94 Kč
Prodejce: somnia24

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

Červený hrach TRS, 500 g
144,68 Kč/1kg
82,99 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,34 Kč
Prodejce: CasteloStore

Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,60 Kč/1l
72,01 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,76 Kč
Prodejce: Katomix

Methi Seeds 2x 100g
239,90 Kč/1kg
23,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g
1 395,44 Kč/1kg
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cena výkon kvalita
Rychlé dodání, super balení, dobrá kvalita, poměr cena-výkon-kvalita je super
Ohodnoceno dne 19. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Vše v pořádku děkuji
Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cizrna 25kg
2 319,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
92,76 Kč/1kg

Mapei Kerapoxy 112 2Kg
860,27 Kč
Prodejce: MasterBau
430,14 Kč/1kg

Jeera celá 1kg
436,27 Kč
-60,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
376,04 Kč
Prodejce: CasteloStore
376,04 Kč/1kg

Tofu czosnkowe naturalne 250 g
495,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 981,96 Kč/1kg

Pohanka 5kg Brat.pl
432,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
85,45 Kč/1kg

TRS Chana Dal 2 kg
170,50 Kč
Prodejce: CasteloStore
85,25 Kč/1kg

Hořčičné semínko bílé 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
80,00 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
65,82 Kč/1kg

TRS Žlutý dělený hrách 2 kg
169,51 Kč
-24,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
145,17 Kč
Prodejce: CasteloStore
72,59 Kč/1kg

TRS Mung Dal 2Kg
265,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
132,80 Kč/1kg

Sójové boby 5kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,54 Kč/1kg

TRS Chickpeas 2 Kg
242,50 Kč
Prodejce: CasteloStore
121,25 Kč/1kg

Müllers Mühle cizrnová mouka na vaření, pečení a zjemnění 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PLANETzelená čočka 1kg
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
229,00 Kč/1kg

TRS Mung Dal, 1 kg
113,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
113,69 Kč/1kg

černé fazole 500 g -PLANETA
205,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,98 Kč/1kg

Pohankové kroupy 1kg Brat.pl
206,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
203,73 Kč/1kg

Sójové kousky, 500 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
101,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
203,98 Kč/1kg

Hrách v půlce skořápky 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
40,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
39,02 Kč/1kg

Sójové boby 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
61,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
60,04 Kč/1kg

Sójové boby 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
30,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
59,64 Kč/1kg