4,9



Na základě 21 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů1 586,43 Kč/1l
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml1 440,00 Kč/1l
360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml552,00 Kč/1l
276,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy4 436,27 Kč/1l
665,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
980,77 Kč/1l
294,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella EIMI Boost Bounce 72h Nutricurls 300 ml
770,90 Kč/1l
543,11 Kč
-311,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,27 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy
2 067,37 Kč/1l
620,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tužící pěna pro objem vlasů se silnou fixací EIMI Extra Volume, 75 ml
3 445,60 Kč/1l
258,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Eimi pro podporu vln NutriCurls pro ženy 200 - Wella Professionals
964,05 Kč/1l
217,00 Kč
-24,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
192,81 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume pěnové tužidlo pro silnou fixaci 300 ml
796,67 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella EIMI Root Shoot 200 ml
1 105,90 Kč/1l
221,18 Kč
Prodejce: MANADA

got2b Mousse Curl Mousse Anti Frizz 250ml
637,10 Kč/1kg
191,13 Kč
Prodejce: MANADA

Sebastian Professional Mousse Forte Volume Boosting Mousse 200 ml
2 600,25 Kč/1l
520,05 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
1 010,60 Kč/1l
202,12 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Professional - EIMI Natural Volume 300ml
902,10 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro aktivní péči o kudrnaté vlasy - Hydratace a Definice, 250ml
2 432,96 Kč/1l
608,24 Kč
Prodejce: Tersorte

EIMI Extra-Volumen-Foam 300 ml
2 285,33 Kč/1l
685,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wella EIMI NutriCurls Boost Bounce 300 ml
Pěna na vlasy pro vlnité a kudrnaté vlasy
Vlastnosti:
- je pěna pro objem kudrnatých a vlnitých vlasů, která dodává nový vzpruh a silnou definici.
- Vlasům dodává oslnivý lesk a chrání je před krepatěním.
- Stupeň zpevnění: 2 ze 4
Použití: Kadeřník je schopen vyčesat vlasy na délku:
- Po umytí vlasů šamponem vmasírujte do ručníkem vysušených vlasů
- Poté vlasy vysušte na vzduchu nebo vyfénujte difuzérem
O produktu Wella NutriCurls:
- Všechny produkty NutriCurls obsahují komplex Nourish-In s výtažkem z pšeničných otrub a jojobovým olejem, který pomáhá redukovat krepatění a zajišťuje jemné, poddajné a výrazné lokny s pružností.
- Komplex Nourish-In je v každém výrobku obsažen ve specifickém poměru, který umožňuje lehký až intenzivní přísun živin.
- Díky tomu si můžete vybrat tu nejlepší péči pro klientku s kudrnatými nebo vlnitými vlasy
Komplex obsahuje:
- Extrakt z pšeničných otrub: přirozeně bohatý na vitamíny (zejména vitamín E), minerály, bílkoviny a esenciální mastné kyseliny.
- Jojobový olej
Aqua, Propane, Butane, VP/VA Copolymer, PVP, Isobutane, Chitosan, PCA, Phenoxyethanol, Panthenol, Polyquaternium-16, PEG-40 Hydrogenated CastorOil, Parfum, Disodium EDTA, Methylparaben, Laureth-4, Cetrimonium Chloride, Linalool, HexylCinnamal, Citric Acid, Geraniol, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.
Eimi Boost Bounce 72h posilující měkká pěna pro lokny od společnosti Wella
Kudrny mají tendenci se krepatit, rychle se vysušují a jsou náchylné k lámání kvůli své oválné struktuře vlasů. Krásné, živé kadeře potřebují láskyplnou a vyživující péči.
Posiluje kudrny a vlny tím, že jim dodává objem a lesk, definuje je a redukuje jejich krepatění.
Podporuje vlasy až po dobu 72 hodin.Hold Level 2
Nourish-In
Complex
Pomáhá redukovat krepatění vlasů, poskytuje jemné, poddajné a definované kudrny se vzpruhou.
Výtažek z pšenice Přirozeně bohatý na vitaminy (zejména vitamin E), minerály, proteiny a esenciální mastné kyseliny
Jojobový olej
Použití
Dobře protřepejte a rovnoměrně naneste na ručníkem vysušené vlasy. Nechte uschnout na vzduchu nebo použijte difuzér.
Wella Professionals EIMI Nutricurls - Boost Bouncer Mousse Pěna na vlasy 300 ml
Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bouncer je středně tužící měkká pěna, která poskytuje vlnitým a kudrnatým vlasům až 72hodinovou fixaci.
Výhody
- Vyživující komplex s výtažkem z pšeničných otrub a jojobovým olejem
- intenzivní přísun živin
- středně silná fixace
Jak používat
Naneste malé množství na dlaně a rozetřete ve vlhkých nebo suchých vlasech. Upravte vlasy jako obvykle.
Wella EIMI Nutricurls Boost Bounce Hold 2 Mousse Tato stylingová pěna zajišťuje dokonalé lokny a zářivý vzhled. Kudrlinám dodá energii, neodolatelnou definici a přirozený lesk. Vlasy jsou chráněny až do 50 AdegC. Vhodná pro všechny typy vlasů a ideální pro kudrliny Použití: Dobře protřepejte. Pěnu naneste na vlhké vlasy, nechte uschnout nebo vysušte difuzérem.
Posílení pěny pro kudrnaté vlasy. Dodá vašim kadeřím větší lesk, objem a definici a zároveň redukuje krepatění.
Stupeň fixace 2
Wella EimiNutricurls Boost Bounce Curl Mousse 300 ml
je posilující pěna pro kudrnaté vlasy.
Dodá vašim kadeřím lesk, objem a definici a zároveň omezí jejich krepatění. Tvaruje se s hodnocením fixace 2 ze 4.
Výhody
- Stupeň zpevnění 2 ze 4
- zároveň redukuje krepatění vlasů
- dodává vlasům lesk, objem a definici
- Posilující pěna pro kudrnaté vlasy
Vlasy jsou jedinou věcí, která je...
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tužidla na vlasy značky Wella Professionals z kolekce EIMI byly vytvořeny pro vlnité a kudrnaté vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.
Wella EIMI Nutricurls Boost Bounce Hold 2 - Pěna.
Boost Bounce 300ml 72 hodinová pěna na lokny
WELLA EIMI NUTRILLUMINA COLORURLS Boost Bounce 300 ml WELLA EIMI NUTRILLUMINA COLORURLS Boost Bounce dodává kadeřím větší objem a dobrou fixaci. Zároveň chrání vlasy před vysoušením a krepatěním. Díky tomu jsou vlasy lesklejší.
Wella Eimi - Nutricurls Boost Bounce 72H FRANKREICH Karton @ 1 Stueck x 300 ml
0
Wella Professionals Eimi Boost Bounce Nutricurls 72h Curl Enhancing Mousse 300 ml
- Rozměry
- 300 ml
- Hmotnost
- 350 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3614228800778
- Číslo produktu
- 99240044645
- Rozměry
- 300 ml
- Hmotnost
- 350 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3614228800778
- Číslo produktu
- 99240044645
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA

Wella EIMI Shape Me, Gel na vlasy, Unisex, Všechny vlasy, 150 ml, Tvarovací, Tuba
3 617,93 Kč/1l
542,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders

2x ochranná fólie displeje pro Samsung Galaxy A52s 5G čirá ochranná fólie displeje dipos
265,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dipos

Babor Doctor Babor Liftingový kolagen-peptidový posilující krém 50ml
3 876,34 Kč/1l
1 938,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Tekutý prostředek na čištění skla Sidolin, 500 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
473,42 Kč/1l
236,71 Kč
Prodejce: M_plus_L

10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
866,25 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

Bosch 4242001235159, Čisticí tablety, 6 kusů
3 751,54 Kč/1kg
487,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Wella SP Luxe Oil - Vlasový Rekonstrukční Elixír, 100 ml
1 401 650,04 Kč/1kg
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Revlon Uniq One All In One vlasová kúra 150 ml
1 970,40 Kč/1l
295,56 Kč
Prodejce: VISO

20W napájecí adaptér Apple USB-C + 2m kabel USB-C na Lightning
460,61 Kč
Prodejce: EssentialSolution

Zelená zimostrázová koule – Ø 35 cm – zahradní dekorace Umělá zimostrázová koule Zimostrázová koule
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Jura Claris Smart+ Filterpatrone 3er Pack 24233
1 266,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Wella EIMI Super Set, Vlasový sprej, Unisex, Normální vlasy, 300 ml, Fixační, 1 kusů
1 536,80 Kč/1l
461,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Liquid Steel gel na vlasy pro ženy 140 - Sebastian Professional
5 906,79 Kč/1l
826,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders

AVANA Samsung Galaxy S23 / S23 Plus ochranná fólie na fotoaparát skleněná fólie tvrzené sklo ochranná fólie na fotoaparát tvrzená fólie ochranné sklo 2 kusy
217,96 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Braun ThermoScan 3, Kontaktní, Bílá, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
618,63 Kč
Prodejce: PolisElectro

Wella Professionals SP Color Save Shampoo šampon pro barvené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wella Professionals Nutricurls Waves & Curls Mask vyživující maska pro vlnité a kudrnaté vlasy 500 ml
1 478,00 Kč/1l
739,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Nutricurls Curls Micellar Shampoo for Curls 250 ml
1 653,92 Kč/1l
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
744,00 Kč/1l
372,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Invigo Color Brilliance Mask (hrubé vlasy) 150 ml
1 610,20 Kč/1l
241,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Fusion Intense Repair Šampon pro intenzivní regeneraci vlasů, 250 ml
1 110 111,15 Kč/1kg
299,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

10x Inkoustové kazety pro Epson 603XL XP2100 XP3100 XP3105 XP4100 WF-2830 2835 DWF
287,37 Kč
Prodejce: GP-TONER

Oral-B Super Floss
5,66 Kč/1m
164,20 Kč
Prodejce: esiteo

Glynt Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1000 ml
3 059,60 Kč/1l
3 059,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pěna na lokny
Skvělá pěna na kudrlinky... používám ji už roky... velmi rychlé dodání... skvělá cena...
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kudrnaté vlasy
Úžasná pěna pro jemné kudrnaté vlasy. Určitě si ji objednám znovu.
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Položka podle popisu
Zboží odpovídá popisu. Dodací lhůta top!!!
Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
top
toppppppppppppppppp poznámka 1+++++++++++
Ohodnoceno dne 31. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Pěnu používám už dlouho, ale v kadeřnictví je příliš drahá.
Ohodnoceno dne 17. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pěna
Super produkt, jsem s ním velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 19. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt, rychlé dodání
Vše velmi dobré!
Ohodnoceno dne 3. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
rychlé a nekomplikované
skvělý produkt za velmi rozumnou cenu
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
867,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 735,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
67 893,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 586,43 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Bezoplachový balzám pro poškozené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 650,22 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 162,90 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 629,00 Kč/1l

Groomen - Wind - Pudr na vlasy 20g
318,60 Kč
-16,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 160,00 Kč/1kg

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
195,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
755,72 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 411,20 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
755,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 889,72 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
276,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
552,00 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 806,60 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
665,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 436,27 Kč/1l

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
620,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,37 Kč/1l