5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill325,84 Kč/1l
1 629,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy316,53 Kč/1l
1 582,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Olivový olej lisovaný za studena 500 ml Targroch1 314,08 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Open Food 8007153008060, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 824 kcal, 3389 kJ531,96 Kč/1l
531,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Extra panenský olivový olej ze zelených oliv 750 ml. - Frantoio di Santa Tea
95,35 Kč/1l
715,13 Kč
Prodejce: italia-genuss

Open Food 5201671802510, Olivový olej, 500 ml, 15 g, C, 824 kcal, 92 g
612,60 Kč/1l
306,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přírodní olivový olej z řeckého ostrova Kréta, 3 litry, lisovaný za studena, extra panenský, extra virgin olivový olej, prémiová kvalita Zeytinyagi kanystr
322,67 Kč/1l
968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sympathischerladen

Olivový olej extra panenský, nefiltrovaný, 3 litry.
909,20 Kč/1l
2 727,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
486,42 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 3445020223508, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 819 kcal, 91 g
389,28 Kč/1l
389,28 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 8000850210446, Olivový olej, 500 ml, D, Palmový olej, 823 kcal, 91 g
495,96 Kč/1l
247,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
679,64 Kč/1l
365,03 Kč
-25,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
339,82 Kč
Prodejce: taleoo

Otevřené potraviny 5201671000947, Olivový olej, 100 ml, E, 824 kcal, 92 g, 13 g
829,98 Kč/1l
414,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
736,55 Kč/1l
147,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8412602404223, Olivový olej, E, 900 kcal, 100 g, 14 g
735,50 Kč/1l
367,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Farchioni Olio di Sansa 1 l rafinovaný olivový olej na smažení, PET láhev
182,22 Kč/1l
193,74 Kč
-11,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
182,22 Kč
Prodejce: foodperium

Open Food 5201671801742, Olivový olej, 500 ml, 15 ml, C, Palmový olej, 824 kcal
822,76 Kč/1l
411,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8001302001506, Olivový olej, 500 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 13,3 g
1 034,58 Kč/1l
517,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Olej - Olivový/italský extra panenský olivový olej 250ml
815,52 Kč/1l
203,88 Kč
Prodejce: taleoo

Olivový olej extra panenský Liguritio, 500 ml - Ranise
1 100,60 Kč/1l
550,30 Kč
Prodejce: italia-genuss
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vysoce žáruvzdorný olivový olej na smaženíPLANÈTE je obzvláště vhodný pro každodenní použití.
Pokyny pro manipulaci a skladování
Náš olivový olej na smažení má díky kouřovému bodu 210 °C obzvláště vysokou žáruvzdornost a díky své jemné olivové chuti je ideální pro smažení, pečení a fritování. Doporučuje se pro pravidelné používání v horkých kuchyních.
Skladujte při pokojové teplotě a chraňte před světlem.
SLOŽENÍ
rafinovaný olivový olej* (80 %), olivový olej* (20 %) (*certifikovaná ekologická složka)
POPIS
Olivový olej - skládá se z rafinovaného olivového oleje a extra panenského olivového oleje. Olej obsahující pouze rafinovaný olivový olej a olej získaný přímo z oliv.
Vhodný na pečení a smažení. Odolný vůči vysokým teplotám (bod zakouření 210 °C).
VÝŽIVOVÉ HODNOTY VE 100 ml
Energetická hodnota - 3367 kJ/819 kcal
Tuk - 91 g
w včetně nasycených mastných kyselin - 9,1 g
včetně mononenasycených mastných kyselin - 67 g
Obsahuje zanedbatelné množství sacharidů, cukru, bílkovin a soli.
Vitamin E - 27 mg (225 % denní referenční dávky)
INFORMACE O ALERGENECH
Může obsahovat arašídy, para ořechy, mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, makadamové ořechy.
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte při pokojové teplotě, chraňte před světlem.
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, chraňte před světlem.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- rafinovaný olivový olej* (80 %), olivový olej* (20 %) (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota - 3367 kJ/819 kcal Tuky - 91 g včetně nasycených mastných kyselin - 9,1 g včetně mononenasycených mastných kyselin - 67 g Obsahuje zanedbatelné množství sacharidů, cukru, bílkovin a soli. Vitamin E - 27 mg (225 % denní referenční dávky)
- Hmotnost
- 92 g
- Potravinářský podnik
- BIO PLANETE HUILERIE F. J. MOOG SA, ROUTE DE LIMOUX , F-11150 BRAM
- Prodejní název
- Olivový olej
- Výrobce
- Bio Planete
- Země původu
- Nizozemsko
- Označení množství
- 1000 ml
- Kód EAN
- 3445020001779
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, chraňte před světlem.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- rafinovaný olivový olej* (80 %), olivový olej* (20 %) (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota - 3367 kJ/819 kcal Tuky - 91 g včetně nasycených mastných kyselin - 9,1 g včetně mononenasycených mastných kyselin - 67 g Obsahuje zanedbatelné množství sacharidů, cukru, bílkovin a soli. Vitamin E - 27 mg (225 % denní referenční dávky)
- Hmotnost
- 92 g
- Potravinářský podnik
- BIO PLANETE HUILERIE F. J. MOOG SA, ROUTE DE LIMOUX , F-11150 BRAM
- Prodejní název
- Olivový olej
- Výrobce
- Bio Planete
- Země původu
- Nizozemsko
- Označení množství
- 1000 ml
- Kód EAN
- 3445020001779
K tomu se hodí také

Bratr – Olivový olej 500 ml |PLANETE
486,42 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: taleoo

Extra panenský olivový olej ze zelených oliv 750 ml. - Frantoio di Santa Tea
95,35 Kč/1l
715,13 Kč
Prodejce: italia-genuss

Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
486,42 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: taleoo

Řepkový olej Küchenchef 100% čistý řepkový olej v 10litrové PET láhvi pro restaurace se studenými a teplými pokrmy
358,35 Kč/1l
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

HP 304 Dvojbalení černé a tříbarevné originální inkoustové kazety, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na pigmentové bázi, Inkoust na bázi barvy, 4 ml, 2 ml
1 047,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Bílá
220,08 Kč/1m
440,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
325,84 Kč/1l
1 629,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
100,70 Kč/1l
109,33 Kč
-8,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Olivový olej extra panenský, nefiltrovaný, 3 litry.
909,20 Kč/1l
2 727,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 litrová PET láhev
562,76 Kč/1l
4 220,70 Kč
Prodejce: Store-Germany

100W kabel pro rychlé nabíjení smartphonů, notebooků a tabletů, magnetický nabíjecí kabel 3 v 1, USB-C, Lightning, Micro USB, adaptér USB na USB-C, 1 metr, červený
346,74 Kč/1l
333,00 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
319,00 Kč
Prodejce: SOONTEC

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
316,53 Kč/1l
1 582,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Parní žehlicí stanice Tefal Express Essential SV6111
Použité
1 458,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
313,75 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,66 Kč
Prodejce: Katomix

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Open Food 3445020223508, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 819 kcal, 91 g
389,28 Kč/1l
389,28 Kč
Prodejce: taleoo

Zahradní polyratanový set Fort Myers 200101, 4-dílná sada
6 124,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
118,34 Kč/1kg
591,72 Kč
Prodejce: CasteloStore

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré a osvědčené
Na smažení používáme hodně olivového oleje a ze všech, které známe, je ten od BioPlanete náš nejoblíbenější.
Ohodnoceno dne 18. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super článek, rychlé dodání
Tento olej používám na smažení už dlouho, nepřipaluje se, za tepla je chuťově neutrální a ať už na maso nebo ryby, olej je vhodný na obojí.
Ohodnoceno dne 21. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Olivový olej
Nejlepší olivový olej
Ohodnoceno dne 7. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysoce kvalitní olivový olej na smažení
Nejlepší kvalita !
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Voliotis Nativní olivový olej „Green“ 5 l – z Řecka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 890,24 Kč
Prodejce: Serica
378,05 Kč/1l

Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 582,63 Kč
Prodejce: Serica
316,53 Kč/1l

Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - 5 litrů
3 219,00 Kč
Prodejce: YESEATIS
643,80 Kč/1l

Open Food, 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
1 501,35 Kč
Prodejce: EDANTI
300,27 Kč/1l

Extra panenský olivový olej Physis of Crete 5 l se zeleným silikonovým kartáčkem - prémiový olivový olej z Kréty, lisovaný za studena, dárková sada
1 687,89 Kč
Prodejce: Serica
337,58 Kč/1l

Voliotis Řecké olivové oleje EV Green 1 l PELION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
531,68 Kč
Prodejce: Serica
531,68 Kč/1l

Olivový olej 1 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
508,26 Kč
Prodejce: Serica
508,26 Kč/1l

Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml a Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 měsíců
1 789,00 Kč
Prodejce: YESEATIS
2 385,33 Kč/1l

Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 629,19 Kč
Prodejce: Serica
325,84 Kč/1l

Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi o objemu 750 ml
1 919,00 Kč
Prodejce: YESEATIS
1 279,33 Kč/1l

Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi po 500 ml
1 759,00 Kč
Prodejce: YESEATIS
1 759,00 Kč/1l

Kleos Natives, extra panenský olivový olej, řecký prémiový olej, lisovaný za studena, 3 litry (3000 ml)
969,67 Kč
Prodejce: Serica
323,22 Kč/1l

Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
1 115,57 Kč
Prodejce: Serica
371,86 Kč/1l

Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
743,90 Kč
Prodejce: Serica
743,90 Kč/1l

Pantaleo Olio 100% Italiano 750 ml italský extra panenský olivový olej
586,15 Kč
Prodejce: Serica
781,53 Kč/1l

Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
507,41 Kč
Prodejce: Serica
507,41 Kč/1l

Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
543,81 Kč
Prodejce: Serica
543,81 Kč/1l

Green Amour Extra panenské olivové oleje 500 ml, lisované za studena, kyselost 0,3 %



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,00 Kč
Prodejce: Exporgin
1 070,00 Kč/1l

Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml
1 039,00 Kč
Prodejce: YESEATIS
1 385,33 Kč/1l

Open Food 8007153005595, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 14 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,20 Kč
Prodejce: Serica
639,20 Kč/1l