5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PROSO150 g -PLANET3 234,05 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PLANETnepražený karob 200g1 649,20 Kč/1kg
329,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Černuch, semena, 200 g239,02 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Bezlepková prosná krupice500g BIOPLANET98,00 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Jednozrnka500 g PROBIO
116,00 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: Covitar

Shiitake prášek,100g
7 632,40 Kč/1l
763,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hirse 500g
181,98 Kč/1kg
90,99 Kč
Prodejce: taleoo

Goldhirse 500g
145,58 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Leinsate - schrotet 250g
265,04 Kč/1kg
66,26 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 454322
339,84 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Jáhly500 g PROBIO
128,00 Kč/1kg
64,00 Kč
Prodejce: Covitar

Oves bezpluchý500 g PROBIO
84,00 Kč/1kg
42,00 Kč
Prodejce: Covitar

Ječmen loupaný500 g PRO
66,00 Kč/1kg
39,00 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,00 Kč
Prodejce: Covitar

Leinsate - schrotet 200g
254,20 Kč/1kg
50,84 Kč
Prodejce: taleoo

Pohanka
260 199,99 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Sternanis 100g
840,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kuzu 125g
1 946,32 Kč/1kg
377,13 Kč
-133,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
243,29 Kč
Prodejce: taleoo

Sprießkorn - Roggen demeter 1kg
72,91 Kč/1kg
72,91 Kč
Prodejce: taleoo

Mung Dhal 500g
260 199,99 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- obsahuje enzymy
- pro rovnováhu minerálů a trávení
- Prášek k požití
- zdravá výživa z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Kanne Brottrunk GmbH & Co. KG, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 6165647
Can Ferment Cereal 250 g - Téma: Ostatní
- Seznam přísad
- Voda, sůl, Avena sativa, žito, Saccharomyces cerevisiae, Triticum L., bakteriální kultury
- Hmotnost
- 449 g
- Potravinářský podnik
- Kanne Brottrunk GmbH & Co. KG
- Prodejní název
- KANNE FERMENTGETREIDE, 250 g prášek
- Výrobce
- Kanne
- Počet kusů
- 250
- Doporučená spotřeba
- Prášek k požití
- Číslo produktu
- 06165647
- Kód EAN
- 400348800025404003488000254
- Seznam přísad
- Voda, sůl, Avena sativa, žito, Saccharomyces cerevisiae, Triticum L., bakteriální kultury
- Hmotnost
- 449 g
- Potravinářský podnik
- Kanne Brottrunk GmbH & Co. KG
- Prodejní název
- KANNE FERMENTGETREIDE, 250 g prášek
- Výrobce
- Kanne
- Počet kusů
- 250
- Doporučená spotřeba
- Prášek k požití
- Číslo produktu
- 06165647
- Kód EAN
- 400348800025404003488000254
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

heimtexland ® záclony hladké voálové jednobarevné transparentní okenní dekorace dekorační záclony typ418 bílé smyčky šátek VxŠ 245x140 cm
59,31 Kč/1m
145,31 Kč
Prodejce: Heimtexland

Schoenenberger jablečný ocet přirozeně zakalený
105,83 Kč/1l
79,37 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
889,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
2 139,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Konferenční stolek VASAGLE kulatý s železným rámem Ø 88 x 47 cm, konferenční stolek
1 771,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Zichorie - Instantní 100g
1 214,80 Kč/1l
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Retekess TR618 přenosné rádio na baterie, přenosné rádio pro seniory, AM FM SW, USB SD TF, kuchyň, pro seniory, Dárky ke Dni matek a Dni otců (černé)
1 318,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Retevis_Official_Shop

XXL Hibiscus moscheutos 'Plum Crazy' ® Obří vytrvalý ibišek
177,71 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Péřový polštář z bavlny a 100% peří 40x40
145,34 Kč
Prodejce: wometo

Donath Mühle,kvalitní, certifikovaná společnost Demeter, sladinový prášek pro pečení - 200g - balení
765,50 Kč/1kg
153,10 Kč
Prodejce: taleoo

Sada na baňkování Hoopomania 12 kusů se skleničkami na baňkování
1 387,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Svíčky na dort Paw Patrol 3cm 5ks
82,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

LED sněhová vločka pohádkové světla barevné světlo opona 8 světelných režimů vnitřní strana zahrada okno Vánoční osvětlení
701,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
3 254,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Nástěnná police VASAGLE s 5 háčky, s věšákem, hnědá
500,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Adventní věnec podlouhlý, vánoční dekorace Adventní aranžmá, dřevo 11x15x50cm bílo-šedá se svíčkami, červená
878,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: heute-wohnen

Aga Zahradní fóliovník MR4003CH 3x2x2 m
1 299,00 Kč
Prodejce: Aga24

Xiaomi 11T Pro 5G 256 GB + 8 GB Dual-Sim Meteoritově šedá Gut
6 845,21 Kč
-208,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 637,00 Kč
Prodejce: JANADO

Goebel Nákupní taška Gustav Klimt - Polibek, nákupní taška, nákupní taška, Artis Orbis, plast, barevná, 67061161
129,00 Kč
Prodejce: Arthome

ONVAYA stolní žehlící prkno | Mini žehlící prkno | Žehlící stůl | Malé, prostorově úsporné žehlící prkno | šedé | Žehlící plocha cca 83 × 33 cm
3 173,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

A.S. Création Tapeta Dekora Natur 5, hnědá, bílá, 10,05 m x 0,53 m, 156310, 1563-10
50,69 Kč/1m²
270,00 Kč
Prodejce: DIMEX-ART

SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
1 107,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Přehoz Oboustranný TAVIRA Fialová 220x240cm + 2 povlaky na polštáře 40x40 cm
708,00 Kč
Prodejce: 4sleep

Licorne Bike Life M-V-ATB Premium Treking Bike in 28 inch - Kolo pro muže, chlapce, ženy a muže - Shimano 21 rychlostí - Pánské městské kolo - Pánské kolo.
7 900,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

DEUBA® Teleskopická sprchová polička bez vrtání 4 police 92-306 cm výškově nastavitelná nerezová ocel stříbrná Sprchová polička Teleskopická polička Koupelnová polička Rohová polička Sprchový koš
533,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
490,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Závěsné křeslo HinHocker pro 2 osoby s rámem, hnědé, závěsná houpačka XXL pro vnitřní i venkovní použití
6 571,93 Kč
Prodejce: CS-Trading

Exquisit GT320-HE-041D Weiss, 308 l, 15 kg/24h, SN-T, 41 dB, D, Bílá
15 747,33 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HausDerGeschenke

3 kusy LED nočních světelných zásuvek stmívatelných v teplé bílé barvě s detektorem pohybu a soumrakovým senzorem pro schody, ložnici, chodbu
659,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax

d-c-fix Klebefolie Milky
267,48 Kč/1m
534,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg