5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wodzisław Vanilkový cukr 30 g12 752,00 Kč/1kg
382,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Třtinový cukr Hellma 9200g170,81 Kč/1kg
1 766,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
AMYLON organický vanilkový cukr 20g12 159,50 Kč/1kg
243,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g139,18 Kč/1kg
556,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Datlový cukr 400g
335,77 Kč/1kg
208,19 Kč
-73,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,31 Kč
Prodejce: taleoo

HELLMA 60125531 HELLMA Creativeline Zuckersticks, 100 x 4,0 g
631,80 Kč/1kg
252,72 Kč
Prodejce: somnia24

Vanilinový cukr 1 x 1 kg
84,90 Kč/1kg
84,90 Kč
Prodejce: Labeta

Cukr 1000g
89,26 Kč/1kg
138,07 Kč
-48,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,26 Kč
Prodejce: taleoo

Třtinový cukr 1kg (2x500g)
64,36 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Cukr třtinový přírodní500 g PROBIO
102,00 Kč/1kg
51,00 Kč
Prodejce: Covitar

Želírovací cukr 1:1
62,52 Kč/1kg
62,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mascobado - celozrnný třtinový cukr nerafinovaný 1kg
260,46 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Sucanat, třtinový cukr v celých kusech – jemný a s karamelovou chutí, 400 g | NATURATA
75,82 Kč/1kg
90,99 Kč
Prodejce: taleoo

Jemný třtinový cukr GoldPack 1 kg
126,79 Kč/1kg
126,79 Kč
Prodejce: Katomix

VANILKOVÝ CUKR BEZ LEPKU 32 g - CELIKO
7 864,06 Kč/1kg
251,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Südzucker želírovací cukr 3 plus 1 (10 x 500 g)
122,20 Kč/1kg
611,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Moučkový cukr 250 g
339,84 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

2:1 želírovací cukr 500g
179 619,99 Kč/1kg
89,81 Kč
Prodejce: taleoo

Želírovací cukr na jahody 1 x 425 g
105,65 Kč/1kg
44,90 Kč
Prodejce: Labeta
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jako přírodní koncentrát je Applefordova melasa zdrojem draslíku, vápníku, hořčíku a železa. Pouhé 2 čajové lžičky melasy vám pomohou pokrýt denní potřebu těchto životně důležitých látek.
Pokyny pro manipulaci a skladování:
Jako doplněk stravy s minerálními látkami (vápník, hořčík, železo, draslík, fosfor, měď, chrom).
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Seznam přísad
- Složení: Čistá melasa z cukrové třtiny.
- Hmotnost
- 680 g
- Potravinářský podnik
- Christian Thorsten Jeske, An der alten Bergschule 15, 46569 Hünxe
- Prodejní název
- VITAM Appleford, melasa (1 x 680 g) - balení
- Výrobce
- Ad Vitam
- Kód EAN
- 4011437043153
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Seznam přísad
- Složení: Čistá melasa z cukrové třtiny.
- Hmotnost
- 680 g
- Potravinářský podnik
- Christian Thorsten Jeske, An der alten Bergschule 15, 46569 Hünxe
- Prodejní název
- VITAM Appleford, melasa (1 x 680 g) - balení
- Výrobce
- Ad Vitam
- Kód EAN
- 4011437043153
K tomu se hodí také

Melasa z cukrové třtiny 300g
307,63 Kč/1kg
92,29 Kč
Prodejce: taleoo

melasa z cukrové třtiny 450 g - HORIZONT
2 094,22 Kč/1kg
942,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Třtinový cukr Muscovado Diamant 500 g
218,96 Kč/1kg
111,67 Kč
Prodejce: Katomix

Xylitol - sáček 500g
439,06 Kč/1kg
219,53 Kč
Prodejce: taleoo

HELLMA 60000097 Weißer Kandis Zuckersticks, 80 St. à 6,0 g
664,44 Kč/1kg
318,93 Kč
Prodejce: somnia24

Rapadura třtinový cukr celý 1kg
153,82 Kč/1kg
153,82 Kč
Prodejce: taleoo

Dr. Oetker 666711007 Dr. Oetker Vanillezucker, 1,0 kg
396,81 Kč/1kg
396,81 Kč
Prodejce: somnia24

Kokosový cukr – 280 g | DR. GOERG
385,50 Kč/1kg
107,94 Kč
Prodejce: taleoo

Cukr z řepy – jemný a světlý, certifikovaný Demeter, 500 g | NATURATA
179,66 Kč/1kg
89,83 Kč
Prodejce: taleoo

Rübenzucker - fein & hell 1Kg
114,19 Kč/1kg
114,19 Kč
Prodejce: taleoo

Gula Java - Brut 310g
840,19 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 309030, Dezertní sirup, 250 ml, Plastová nádoba
158,52 Kč
Prodejce: taleoo

Třtinový cukr500 g - NATURAVENA
1 070,64 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g
139,18 Kč/1kg
556,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Surový třtinový cukr Demerara - hrubý a zlatohnědý 500g
229,88 Kč/1kg
114,94 Kč
Prodejce: taleoo

Hellma 60107615 Třtinový cukr FAIRTRADE - tyčinky 500 porcí po 4 g
370,95 Kč/1kg
741,89 Kč
Prodejce: somnia24

Bio Puderzucker 500g
772,48 Kč/1kg
386,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Hnědý cukr
7,48 Kč/1kg
74,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Gelatine Fix rychlá a snadná příprava 30g
1 713,67 Kč/1kg
51,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aromatický cukr na cukrovou vatu borůvková příchuť bez AZO 1 kg sáček
240,98 Kč/1kg
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hellma cukrové tyčinky sweet-ups, cukr, porcovaný cukr, jemný cukr, cukrové kornouty, pro gastronomii, hotel, kancelář, jídelnu, 100 ks á 4 g
270,30 Kč/1kg
108,12 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 230 g plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Bourbon - Vanillezucker mit deutschem Rübenzucker 3 Stk 24g | LECKER'S
2 830,00 Kč/1kg
67,92 Kč
Prodejce: taleoo

Oetker želírovací cukr 2:1 se stévií 0,35 kg
270,89 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellma 60000060, 100 kusů, 4 g, 4,8 kg, 229 mm, 390 mm, 168 mm
2,75 Kč/1kg
275,40 Kč
Prodejce: somnia24

neutral 5589958003 Birkenzucker Xylit, 300,0 g
985,60 Kč/1l
295,68 Kč
Prodejce: somnia24

Drobné cukroví
214,82 Kč/1kg
537,05 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Želírovací cukr 2:1
64,02 Kč/1kg
32,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní produkt
Tato melasa z cukrové třtiny by neměla chybět v žádné domácnosti, v mém případě je hladina cukru v krvi příliš vysoká, ale když si tuto melasu dám k snídani, ať už rozpuštěnou ve vodě nebo jako posypku na chleba, mám po 2 hodinách hladinu cukru nižší, než když si ráno změřím hladinu v krvi. Ráda si také vezmu lžičku melasy, když si dám normální zmrzlinu s bílým cukrem, a hladina cukru v krvi je tak akorát. Existuje malá knížka, která se jmenuje: Černý zázrak-. od Cyrila Scotta z roku 1972, která ukazuje vynikající účinek tohoto produktu, možná je ještě tu a tam k dostání z druhé ruky, stojí za to se po ní podívat.
Ohodnoceno dne 25. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Melasa je nejlepší
Melasu používám již více než 20 let a jsem s ní více než spokojená. Super výrobek!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Třtinový cukr 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 931,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
77,24 Kč/1kg

Vanilkový třtinový cukr8g AMYLON
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 866,30 Kč/1kg

Barevná ochucená cukrová vata, zelená, jablečná příchuť, 5 kg
704,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 046,60 Kč/1kg

Wodzisław Vanilkový cukr 30 g
382,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
12 752,00 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu třešňová příchuť 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
243,15 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
243,15 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu borůvková příchuť bez AZO 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu vanilková příchuť 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Extra hrubý cukr na cukrovou vatu jahoda červený – speciální cukr 700 g dóza



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
344,26 Kč/1kg

AMYLON organický vanilkový cukr 20g
243,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
12 159,50 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu jablečná příchuť 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu malinová příchuť 1 kg sáček
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Přírodní datlový sirup 345 g
361,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 048,38 Kč/1kg

Barevná cukrová vata s příchutí růžové přírodní cukrové vaty 400g
342,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 425,60 Kč/1kg

Třtinový cukr Hellma 9200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 766,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
170,81 Kč/1kg

Coconut Palm Sugar250g (Kokosový cukr)
98,27 Kč
Prodejce: Nutrisslim
393,08 Kč/1kg

Citronový cukr EKO 15g
14,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
700,00 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu jahodová příchuť 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

HELLMA 60113683 HELLMA Rohrzucker-Würfel, im Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
374,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
187,13 Kč/1kg

DEMERARACUKR v tubě 1 kg -PLANETA
124,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
122,89 Kč/1kg