5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Nápoj – Mandel Nature, bez cukru, 1 litr |Jednorázové340,57 Kč/1l
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000mlJednorázové291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ovesná mléčná alternativa s čokoládovou příchutí, 1 litr | NATUMIJednorázové360,92 Kč/1l
360,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Rýžovo-Vanilkový Nápoj Bez Přidaného Cukru, Bezlepkový,1 L - NatumiJednorázové351,21 Kč/1l
351,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Alpro ovesný nápoj bez cukru UHT veganský a bez laktózy 1000 mlJednorázové
208,08 Kč/1l
208,08 Kč
Prodejce: VISO

Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorázové
377,72 Kč/1kg
94,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000mlJednorázové
84,32 Kč/1l
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovesný nápoj - Barista 1LJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

NAARMANN 4510 Ovesný nápoj vegan 15% oves - 12x 1 litrJednorázové
214,30 Kč/1l
2 571,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ovesný nápoj - přírodní bezlepkový 1 litrJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mandelový nápoj – neslazený, 1 litr | NATUMIJednorázové
77,66 Kč/1l
77,66 Kč
Prodejce: taleoo

BeriefHafer drink (1000 ml)Jednorázové
332,51 Kč/1l
332,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Ovesný nápoj - Mandle 1LJednorázové
376,46 Kč/1l
376,46 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: superbrandshop

alpro® 4897949004 alpro® THIS IS NOT M*LK 1,8% Haferdrink 1,0 lJednorázové
91,85 Kč/1l
91,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovesný nápoj - bezlepkový 1lJednorázové
70,13 Kč/1l
70,13 Kč
Prodejce: taleoo

NATUMIovesný a vanilkový nápoj 1 litrJednorázové
110,07 Kč/1l
110,07 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkový rýžovo-kokosový nápoj 1 litrJednorázové
70,13 Kč/1l
70,13 Kč
Prodejce: taleoo

OATLY! 3641947004 OATLY! KAKAO Haferdrink 1,0 lJednorázové
148,75 Kč/1l
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj różnicę! Kup teraz i ciesz się spektakularnym efektem!
SLOŽENÍ Voda, celozrnný oves* (15 %), slunečnicový olej*, mořská sůl.
(*certifikovaná ekologická složka) POPIS Ekologický nápoj z celozrnného ovsa. Jedná se o 100% rostlinný produkt a neobsahuje laktózu. Před použitím protřepejte.
UHT výrobek.
Nevhodné pro kojence, bez přidaného cukru. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY VE 100 ml Energetická hodnota - 200 kJ/48 kcal Tuky - 1,3 g včetně mastných kyselin:
nasycené - 0,3 g mononenasycené mastné kyseliny - 0,4 g polynenasycené mastné kyseliny - 0,6 g Sacharidy - 8,4 g včetně cukrů - 5,6 g Vláknina - <0,5 g Bílkoviny - <0,5 g Sůl - 0,13 gINFORMACE OALERGENECH Nápoj se vyrábí v zařízení, které zpracovává také OŘECHY a SÓJU.
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 4 dnů.
Ovesná kaše Natumimá jemnou, lehce sladkou chuť a nabízí širokou škálu možností využití. Ať už ji konzumujete samotnou, v müsli, při vaření nebo pečení, tento rostlinný nápoj se snadno začlení do každodenního života. Díky své vyvážené chuti se hodí jak do slaných pokrmů, tak do sladkých dezertů a různých příležitostí.
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 4 dnů.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Voda, celozrnná OVESNÁ mouka* (15 %), slunečnicový olej*, mořská sůl. (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota - 200 kJ/48 kcal Tuky - 1,3 g včetně mastných kyselin: nasycených - 0,3 g mononenasycených mastných kyselin - 0,4 g polynenasycených mastných kyselin - 0,6 g sacharidů - 8,4 g včetně cukru - 5,6 g vlákniny - <0,5 g bílkovin - <0,5 g soli - 0,13 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně oves, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1 g
- Potravinářský podnik
- NATUMI GMBH, GIERLICHSTR. 17, 53840 TROISDORF
- Prodejní název
- Ekologický nápoj z celozrnného ovsa
- Výrobce
- NATUMI
- Označení množství
- szt
- Číslo produktu
- 128856
- Kód EAN
- 4038375024396
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 4 dnů.
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Voda, celozrnná OVESNÁ mouka* (15 %), slunečnicový olej*, mořská sůl. (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota - 200 kJ/48 kcal Tuky - 1,3 g včetně mastných kyselin: nasycených - 0,3 g mononenasycených mastných kyselin - 0,4 g polynenasycených mastných kyselin - 0,6 g sacharidů - 8,4 g včetně cukru - 5,6 g vlákniny - <0,5 g bílkovin - <0,5 g soli - 0,13 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně oves, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1 g
- Potravinářský podnik
- NATUMI GMBH, GIERLICHSTR. 17, 53840 TROISDORF
- Prodejní název
- Ekologický nápoj z celozrnného ovsa
- Výrobce
- NATUMI
- Označení množství
- szt
- Číslo produktu
- 128856
- Kód EAN
- 4038375024396
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000mlJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

NATUMIovesný a vanilkový nápoj 1 litrJednorázové
110,07 Kč/1l
110,07 Kč
Prodejce: taleoo

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,47 Kč/1l
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovesný nápoj - přírodní bezlepkový 1 litrJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tomatová omáčka - Vegetarische Bolognese 340g
217,00 Kč/1l
73,78 Kč
Prodejce: taleoo

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sójový nápoj - přírodní neslazený 1 litrJednorázové
46,66 Kč/1l
46,66 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Standardní kopírovací papír A4 75 g (500 listů)
149,57 Kč
Prodejce: eu-bay_de

MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
8 282,40 Kč/1kg
2 167,43 Kč
-96,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 070,60 Kč
Prodejce: Katomix

Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
248,95 Kč/1kg
746,85 Kč
Prodejce: somnia24

Mexická fazolová polévka 400g
204,65 Kč/1kg
81,86 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,40 Kč/1kg
52,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
679,64 Kč/1l
365,03 Kč
-25,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
339,82 Kč
Prodejce: taleoo

SONGMICS Stojící regál, regál na knihy, úložný regál, 5 polic, kuchyňský regál, police, 30 x 75 x 150 cm, nosnost do 650 kg, nastavitelné police GLR030B01
1 122,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

chia semínka - 500g | RAAB VITALFOOD
384,66 Kč/1kg
192,33 Kč
Prodejce: taleoo

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Varta 04906, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusů, Modrá
322,48 Kč
Prodejce: VISO

sada 2 povlaků na polštáře 100% bavlna povlaky na polštáře 40x60 cm tyrkysová
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ovesný nápoj - Barista 1LJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mandelový nápoj – neslazený, 1 litr | NATUMIJednorázové
77,66 Kč/1l
77,66 Kč
Prodejce: taleoo

Kozí sýr, cca 950 gramů - Sýrárna Algund
1 060,59 Kč/1kg
1 007,56 Kč
Prodejce: italia-genuss

zelené olivy bez pecky v bylinkovém oleji mariande 200g
603,55 Kč/1kg
120,71 Kč
Prodejce: taleoo

Gourmet káva - klasická mletá 500g
1 088,02 Kč/1kg
544,01 Kč
Prodejce: taleoo

Bonduelle Goldmais Original křupavé a čerstvé 150g 6-pack
282,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jogurt naturalny gęsty Bakoma 370 g
103,25 Kč/1kg
76,12 Kč
-45%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,30 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000mlJednorázové
84,32 Kč/1l
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ovesná kaše
Už mnoho let se mi s ní daří velmi dobře.
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ks
1 352,02 Kč
Prodejce: M_plus_L
112,67 Kč/1l

The BridgeKokosová alternativa smetany na vaření (200ml), 51691
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 676,60 Kč/1l

Cuisine - Mandle 200ml
303,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 517,20 Kč/1l

Nápoj – Mandel Nature, bez cukru, 1 litr |
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
340,57 Kč/1l

Ovesný nápoj - přírodní bezlepkový 1 litr
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l

Ovesný nápoj - Barista 1L
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l

Ovesná mléčná alternativa s čokoládovou příchutí, 1 litr | NATUMI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
360,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,92 Kč/1l

Rýžovo-Vanilkový Nápoj Bez Přidaného Cukru, Bezlepkový,1 L - Natumi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
351,21 Kč
Prodejce: superbrandshop
351,21 Kč/1l

Sada čtyř barových židlí Chenille, výškově nastavitelné, s podnožkou a opěradlem. Ovesné nápoj
13 166,29 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000ml
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l

Cuisine - Almond Nature bez cukru 200ml
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 459,40 Kč/1l

The BridgeSójový nápoj Natur (1L), 20780



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
341,98 Kč
Prodejce: superbrandshop
341,98 Kč/1l

Beriefmandlový nápoj bez cukru (1000 ml)
346,35 Kč
Prodejce: superbrandshop
346,35 Kč/1l

Cuisine - CreSoy ke šlehání 16% 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
297,06 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 485,30 Kč/1l

Alpro Ovesný nápoj Original čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
81,44 Kč/1l

Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
84,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
84,32 Kč/1l

Kokosové mléko Aroy-D 1 litr do kari a dezertů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
150,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,10 Kč/1l

Duplo Plnotučné kokosové oplatky 18 tyčinek s kokosovým mléčným krémem 327g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
491,42 Kč/1kg

Aroy D Coconut Cream Creamy Asia Kitchen Obsah balení 1000 ml
183,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
183,32 Kč/1l

Alpro sójový nápoj s vanilkou Bohatý na rostlinné bílkoviny 1000ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
80,30 Kč/1l