4,9



Na základě 20 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2







5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(121)Počet hodnocení: 121




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39








4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g1 395,44 Kč/1kg
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg400,43 Kč/1kg
400,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G708,33 Kč/1kg
425,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g704,20 Kč/1kg
422,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Schwarzwälder kouřová sůl 100g | NATURATA
2 083,10 Kč/1kg
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpensalz 500g
33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Sól peklowa O'Sole do peklowania mięs 1 Kg
93 140,00 Kč/1kg
93,14 Kč
Prodejce: Katomix

Nízkosodíková sůl s hořčíkem a draslíkem SANSOL 350 g
117,71 Kč/1kg
41,20 Kč
Prodejce: Katomix

Sůl solná 1kg
33,43 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
386,34 Kč/1kg
193,17 Kč
Prodejce: somnia24

HIMALAYA-ROSA-SALT FEIN GEMAHL 600 g - KRISTALLINER PLANET
68,67 Kč/1kg
43,15 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,20 Kč
Prodejce: Katomix

Keltská mořská sůl 1 kg
2 525,67 Kč/1l
378,85 Kč
Prodejce: GOYU

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
130,87 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: taleoo

Browin 410020 Vytvrzovací sůl Vit-C - 400 g
118,80 Kč/1kg
47,52 Kč
Prodejce: DomoDomo

Alpen Jodsalz 500g
36,14 Kč/1kg
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kořenová sůl - bylinková, 175g | RAAB VITALFOOD
1 072,00 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo

Německá kamenná sůl - jemná 500g
113,66 Kč/1kg
56,83 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Směs chloridů draselných a sodných 200g | RAAB VITALFOOD
Minerální směs obsahující 66,7 % chloridu sodného (kuchyňská sůl) a 33 % chloridu draselného. Určeno k použití jako alternativa běžné kuchyňské soli. Používejte směs chloridů draselných a sodných od společnosti Raab jako alternativu běžné kuchyňské soli ve všech jídlech a pokrmech. Německá společnost pro výživu doporučuje denní příjem soli maximálně 6 g. Proto dbejte na šetrné používání soli.
Pokyny pro skladování a používání
Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Složení
Chlorid sodný (66,7 %), chlorid draselný (33 %), uhličitan hořečnatý.
Konvenční směs.
Nutriční hodnoty
Nutriční hodnoty na 100 g
Popis porce: 1 zarovnaná čajová lžička
Velikost porce na jídlo nebo doporučená denní dávka v g nebo ml: 2,5
Energie kJ / kcal: 0,0 kJ / 0 kcal
Přesný počet porcí v balení: 80
Sůl: 66,7g
Výrobce: Raab Vitalfood GmbH - Rudolf-Diesel-Strasse 10 - DE-85296 Rohrbach
Zasíláme výhradně prostřednictvím DHL!
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Chlorid sodný (66,7 %), chlorid draselný (33 %), uhličitan hořečnatýkonvenční směsný produkt
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 0.2 g
- Potravinářský podnik
- RAAB VITALFOOD
- Prodejní název
- Směs draselné soli 200g
- Výrobce
- raab vitalfood
- Kód EAN
- 4019839897206
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- Chlorid sodný (66,7 %), chlorid draselný (33 %), uhličitan hořečnatýkonvenční směsný produkt
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 0.2 g
- Potravinářský podnik
- RAAB VITALFOOD
- Prodejní název
- Směs draselné soli 200g
- Výrobce
- raab vitalfood
- Kód EAN
- 4019839897206
K tomu se hodí také

Sůl solná 1kg
33,43 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Solární sprcha Victoria 21142, 35 l, černá, s nastavením teploty
3 550,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

XXL Hibiscus moscheutos 'Summer Storm' ® Obří vytrvalý ibišek
177,71 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Výsuvná odpadní souprava Bächlein s přepadem pro umyvadlo a umyvadlovou desku - chrom
1 359,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Motor pro grilovací špíz BBQ Elektrický otáčecí mechanismus pro grilovací špíz Zahradní gril na selátko, motor pro gril, grilovací příslušenství, černý 220 V, 4 W, vhodný na piknik
538,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Kávovar MEDION s termoskou a časovačem (kávovar na filtrovanou kávu, 8 šálků, 1,2 litru, 900 W, 3 úrovně, funkce udržování teploty, časovač, proti odkapávání, displej, MD18458) nerezová ocel
1 673,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Relaxdays – krabička na léky s pouzdrem, 7 dní, 4 přihrádky, týdenní krabička na léky na cesty, pouzdro na léky, černá
537,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Bazénová písková filtrace 10,2 m3 / h
7 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Sommertal univerzální kráječ AS170 150W nerezový nůž se zoubkovaným ostřím, skládací, prostorově úsporný, elektrický kráječ chleba, profesionální kráječ bílý 0-15mm
1 509,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

Relaxdays 10034198
586,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

APS-Germany 40511, 70 mm, 70 mm, 220 mm
750,09 Kč
Prodejce: Green_Country

Topper ze studené pěny 160x200 vhodný pro alergiky - Topper na matraci pro všechny postele a matrace
1 789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

3dílná sada na obalování z nerezové oceli - každá o rozměrech cca 22 x 15 x 3 cm - miska na obalování
467,46 Kč
Prodejce: Special-trends

Stabilní podsedák pro děti a dospělé | stojící pomůcka | sedací polštář | 40 x 40 x 10 cm | XDREAM
647,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Mesko Home MS 8053, Horní plnění, 3 kg, Modrá, Bílá
1 525,52 Kč
Prodejce: velmontask

Karl Krüger ER35, 28 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Bílá, 350 mm, 350 mm, 300 mm
1 928,70 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Dálkové ovládání PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
334,48 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

KOTARBAU® Vodní kanystr s kohoutkem, 30 litrů. Vodní nádrž pro kempování, kanystr na pitnou vodu. Kanystr s kovovým kohoutkem určený pro pitnou vodu a džus. Plastový
783,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Bordura de gradina Nature, caramiziu, 0,15x10 m
111,54 Kč/1m
1 115,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Highline dámské kalhoty do pasu černá/ břidlicová/zinek velikost 38
1 020,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 16,9 cm (6,67") Hybrid Dual SIM Android 12 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Zelená
16 032,72 Kč
Prodejce: G-Electronics

com-four® 6x vlnovková svíčka pro otočné oblouky s 11 žárovkami - náhradní žárovky pro pohádková světla nebo pyramidy - 23V / 3W, se závitem E10
12,99 Kč
Prodejce: com-four

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

HYGOSTAR 293328 10 HYGOSTAR Atemschutzmasken FFP2 NR DIN EN 149:2001, A1:2009
336,59 Kč
Prodejce: M_plus_L

Koberec Pro Home - Protiskluzová mřížka tmavě šedá, výběr: 80 x 150 cm
96,35 Kč
Prodejce: Bestlivings

UISEBRT síťové dveře proti hmyzu síťové dveře proti hmyzu 120 X 240 cm hliníkový rám zástěna proti mouchám síť proti mouchám magnetické uzavírací
1 478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Alternativa soli
skvělá volba proti vysokému krevnímu tlaku, mrtvici.... Plechovka je praktická jako slánka, dobrá velikost plechovky sype se, jak má. A jídlo chutná dobře. Podívala jsem se na toto téma a chtěla jsem mít tento článek.
Ohodnoceno dne 16. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá draselná sůl
Chutná dobře, není tak slaná jako běžná kuchyňská sůl. K dispozici jsou tři různé velikosti dávkovacího otvoru. Doporučujeme zakoupit!
Ohodnoceno dne 31. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Draselná sůl
Jsem velmi spokojen a objednal jsem si tento produkt již podruhé.
Ohodnoceno dne 13. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hlavní článek
Je mi něco málo přes 60 let a musím se potýkat s nepříjemným problémem vysokého krevního tlaku. Nedávno jsem začal používat tento výrobek a jsem překvapen, jak mi pomáhá udržet krevní tlak pod kontrolou.
Ohodnoceno dne 15. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zásobování draslíkem
Zdravější sůl díky obsahu draslíku
Ohodnoceno dne 15. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
top
Znovu s radostí
Ohodnoceno dne 8. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré!
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Himalayan Pink Fine Salt 500g (Himalájská sůl)
122,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
244,00 Kč/1l

Rozmarýnová mořská sůl - 120 g - ve vločkách
177,25 Kč
Prodejce: PHRoyal
3 545,00 Kč/1l

Fuchs Foodservice směs koření na grilování steaků ochucená směs 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
544,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
362,83 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg