5,0



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lemke Křupavé Mandlové Máslo 8 x 300 g659,87 Kč/1kg
1 583,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lemke

Další informace o reklamě
Targroch Pistáciový krém 300 g PISTACJELA273 999,99 Kč/1l
274,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Muh Muhs Original Toffee Spread s příchutí karamelu 245g230,20 Kč/1kg
56,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hummus z dynią Wawrzyniec 180 g217,14 Kč/1kg
76,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kvasničný extrakt
1 277,24 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

R kvasnicový extrakt - bylinná pomazánka Velikost ochutnávky 80g
1 752,90 Kč/1kg
175,29 Kč
Prodejce: taleoo

KoRo MUS_005, Afghánistán, Austrálie, Chile, Itálie, Pákistán, Portugalsko, Španělsko, USA, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
1 026,00 Kč/1kg
513,00 Kč
Prodejce: somnia24

Malá pomazánka - svačina 50g
782,20 Kč/1kg
39,11 Kč
Prodejce: taleoo

Streich's drauf klein - Bruschesto 50g | ZWERGENWIESE
483,00 Kč/1kg
24,15 Kč
Prodejce: taleoo

Malá pomazánka - bylinková rajčatová 50g
516,20 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo

Malá pomazánka - Křenová 50g
516,20 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo

Kaštanová pomazánka - Classic 380g
479,58 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo

Kleiner Streich - Kürbis-Orange 50g | ZWERGENWIESE
483,00 Kč/1kg
24,15 Kč
Prodejce: taleoo

Streichgenuss – Bruschetta, 175 g | ALLOS
365,00 Kč/1kg
62,05 Kč
Prodejce: taleoo

Zeleninová pomazánka - bylinky 125g
484,32 Kč/1kg
60,54 Kč
Prodejce: taleoo

Sladké lupiny Demeter 340g
229,26 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Marinovaná másla 300ml GorWit
204,00 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
2 447,53 Kč/1kg
367,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Masło Orzechowe 100% z Prażonych Orzeszków Arachidowych Primavika 350 g
445,14 Kč/1kg
155,80 Kč
Prodejce: Katomix

TAHINI (semínková pasta)500 g - TERRASANA
1 193,88 Kč/1kg
596,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Extrakt z kvasnic VITAM-R je biokomplex vitamínů skupiny B a bílkovin. Jako součást vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu může pouhých 10 g přípravku VITAM-R přispět k optimálnímu přísunu životně důležitých látek, které obsahuje.
Návod k použití a skladování:
Pomazánka, koření, vývar do omáček. Bohatý na vitaminy skupiny B, esenciální aminokyseliny a enzymy.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.125 l
- Seznam přísad
- Extrakt z droždí, mořská sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 989 kJ / 233 kcalTuky: 0,3 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 gSacharidy: 25,1 gz toho cukr: 0,2 gBílkoviny: 29,8 gSůl: 3,9 g
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- VITAM Hefe-Produkt GmbH, Walter-von-Selve-Straße 2, D-31789 Hameln
- Prodejní název
- R Extrakt z droždí - Klasická pomazánka malá 125g
- Výrobce
- Ad Vitam
- Číslo produktu
- FE-TV7M-8GC3
- Kód EAN
- 4011437040022
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Objem
- 0.125 l
- Seznam přísad
- Extrakt z droždí, mořská sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 989 kJ / 233 kcalTuky: 0,3 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 gSacharidy: 25,1 gz toho cukr: 0,2 gBílkoviny: 29,8 gSůl: 3,9 g
- Hmotnost
- 125 g
- Potravinářský podnik
- VITAM Hefe-Produkt GmbH, Walter-von-Selve-Straße 2, D-31789 Hameln
- Prodejní název
- R Extrakt z droždí - Klasická pomazánka malá 125g
- Výrobce
- Ad Vitam
- Číslo produktu
- FE-TV7M-8GC3
- Kód EAN
- 4011437040022
K tomu se hodí také

R Kvasnicový extrakt - Bylinná pomazánka 250g
560,32 Kč/1kg
280,16 Kč
Prodejce: taleoo

Kvasničný extrakt
1 277,24 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

R kvasnicový extrakt - Classic Spread 250g
1 617,88 Kč/1kg
404,47 Kč
Prodejce: taleoo

R kvasnicový extrakt - klasická pomazánka ochutnávková velikost 80g
2 236,13 Kč/1kg
178,89 Kč
Prodejce: taleoo

R Kvasnicový extrakt - Bylinná pomazánka malá 125g
1 234,46 Kč/1kg
160,48 Kč
Prodejce: taleoo

Feel Pure s citronem - 17 sáčků 30,6g
4 732,03 Kč/1kg
144,80 Kč
Prodejce: taleoo

Friesinger Mühle Küchenmeister Ciabatta směs na pečení chleba 1000g
51,70 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz 5000157073020, 150 ml
1 832,40 Kč/1l
274,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Arónie - Čaj
726,53 Kč/1kg
108,98 Kč
Prodejce: taleoo

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez vaření
755,54 Kč/1kg
755,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje Kettle Nuts Paprika Arašídy v paprikové polevě 40g
586,75 Kč/1kg
23,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cenovis Bio Klare Gemüsebrühe 126g
1 951,77 Kč/1kg
253,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Tullamore D.E.W. Original, 0,7 l, Míchaná, Irsko, 40%
1 345,33 Kč/1l
941,73 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Erasco Grüne Bohnen Dosen-Eintopf 800,0 g
149,11 Kč/1kg
119,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

The Dalmore 15, 0,7 l, Single malt, Skotsko, 15 rok/roky, 40%
5 590,69 Kč/1l
4 193,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Schwartau velvet mango krémová jemná ovocná pomazánka bez kousků 270g
1 667,33 Kč/1kg
450,18 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Veuve Clicquot Champagne Brut Yellow Label 12% obj. 0,75 l v dárkové krabici
4 263 813,30 Kč/1l
3 197,86 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Sada pro truhláře a tesaře | 4260056157196
1 497,00 Kč
Prodejce: NaradiPraha

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Kilbeggan Irish Whiskey 40 % 700ml
752,06 Kč/1l
526,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l
3 927,65 Kč/1l
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Čisticí gel pro myčku nádobí Somat 3v1, 1,2kg
122 423,43 Kč/1kg
135,89 Kč
Prodejce: M_plus_L

Tanqueray Blackcurrant Royal 41,3%
989,69 Kč/1l
692,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Klarstein Infračervený ohřívač s termostatem, elektrický ohřívač 700 W, infračervený ohřívač smart home pro montáž na zeď, IR s ovládáním pomocí aplikace IoT/WiFi, plochý ohřívač odolný vůči vlhkosti, nástěnný ohřívač bez CO2
4 509,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Klarstein

Vu+ ZERO, Satelit, Full HD, DVB-S2, 576p, 720p, 1080i, 4:3, 16:9, H.264, MPEG2
2 381,00 Kč
Prodejce: Ellano

CÎROC RED BERRY, 0,7 l, 37,5%, Francie
2 269,80 Kč/1l
1 588,86 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Samsung HW-T420, 2.1 kanály/kanálů, 150 W, Dolby Digital, Pasivní subwoofer, Oddělený, Černá
3 687,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektně zabalené
Objednané 2 sklenice, perfektně zabalené. Přišly včas. Mnohokrát děkuji
Ohodnoceno dne 4. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní! Velký kontejner, rychlé dodání a g
Lahodné
Ohodnoceno dne 4. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chivers Orange Jelly



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,24 Kč/1kg

Sicilská italská pistáciová pasta Čerstvé pistácie s dokonalou barvou 100 % 200 g
851,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
17 035,80 Kč/1l

Pasta z lískových oříšků 300g TAR-GROCH
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 214,49 Kč/1kg

Smetana s příchutí slaného karamelu 300g TAR-GROCH
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 025,02 Kč/1kg

VEGANELA krém z lískových oříšků a kakaa 300g TAR-GROCH
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 511,93 Kč/1kg

Lemke krém z lískových oříšků, 250 g | Krémový krém z lískových oříšků vyrobený z nejlepších lískových oříšků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1kg

HASELNUSSCREME UND KAKAO CRUNKY GLUTENFREI250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)
520,45 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 081,80 Kč/1kg

Pistáciová pasta 500g Brat.pl
520,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
693,33 Kč/1kg

Lemce mandlový krém, 8 X 250 g | Jemný krémový mandlový krém na chléb a pečivo
894,38 Kč
Prodejce: Lemke
447,19 Kč/1kg

Stadtstreicher Cookies & Cream 250 g | Mléčná krémová náplň s bezlepkovými kousky kakaových sušenek
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1l

Lemce mandlový krém, 250 g | Jemný krémový mandlový krém na chléb a pečivo
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1kg

Lemke Křupavý kokos, 250g | Křupavý kokosový krém s nejjemnější kokosovou příchutí
111,27 Kč
Prodejce: Lemke
445,08 Kč/1kg

Lemke Křupavý kokos, 8 X 250g | Křupavý kokosový krém s nejjemnější kokosovou příchutí
894,38 Kč
Prodejce: Lemke
447,19 Kč/1kg

Lemke Hnědé mandlové máslo 300 g – 100 % mandle | Bez přísad | Veganské | Mandlové máslo Braun z Berlína
197,58 Kč
Prodejce: Lemke
658,60 Kč/1kg

Lemke Hnědé mandlové máslo 8 x 300 g – 100 % mandle | Bez přísad | Veganské | Mandlové máslo Braun z Berlína
1 588,07 Kč
Prodejce: Lemke
661,70 Kč/1kg

Lemke Křupavé Mandlové Máslo 8 x 300 g
1 583,69 Kč
Prodejce: Lemke
659,87 Kč/1kg

Alps BasiaBasia Pistaziencreme Cashews Pistazien Datteln 195 g
413,60 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 378,67 Kč/1kg

Lemke krém z lískových oříšků, 8 X 250 g | Krémový krém z lískových oříšků vyrobený z nejlepších lískových oříšků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
894,38 Kč
Prodejce: Lemke
447,19 Kč/1kg

Pistáciová pasta 170g TAR-GROCH
351,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 070,53 Kč/1l

Křupavý kokosový krém 300g TAR-GROCH
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
970,28 Kč/1kg