5,0



Na základě 3 hodnocení
Objem:
1000 ml- 50 ml
- 1000 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml769,93 Kč/1l
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml979,91 Kč/1l
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml650,93 Kč/1l
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Conditioner 1000 ml629,93 Kč/1l
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
612,52 Kč/1l
612,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml
639,00 Kč/1l
639,00 Kč
Prodejce: Anteros

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml
572,83 Kč/1l
572,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml
577,95 Kč/1l
577,95 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color Brilliance 3 x 1000 ml Kondicionér pro barvené jemné vlasy sada
611,31 Kč/1l
1 833,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro 60sec. Treatment posilující maska pro suché a lámavé vlasy 500 ml
1 124,24 Kč/1l
562,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance kondicionér 200 ml
2 063,00 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
251,23 Kč/1kg
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Schwarzkopf Blondme All Blondes Rich Conditioner 250ml
796,00 Kč/1l
351,53 Kč
-152,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,00 Kč
Prodejce: Bugelo

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Moroccanoil Volume Extra Volume kondicionér 70 ml
3 599,57 Kč/1l
251,97 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pantene Smooth Odżywka do włosów 275 ml
320,56 Kč/1kg
80,14 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schwarzkopf Bonacure Keratin Smooth Perfect Kondicionér 200Ml
1 203,85 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Color kondicionér Conditioner pro ženy 440 - Syoss
430,82 Kč/1l
189,56 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lazartigue, Color Protect, Hair Conditioner, For Colour Protection, 150 ml
2 813,33 Kč/1l
422,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Časté mytí vlasů a používání stylingových přípravků způsobuje vymývání a blednutí barvy. Tento kondicionér pečuje o stálost barvy a zajišťuje její zářivost a lesk.
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich brilliance kondicioner 1000 ml
Okamžitě usnadňuje rozčesávání a vytváří zářivost barvených i nebarvených vlasů. Unikátní FadeStopFormula redukuje blednutí barvy na minimum.
Nová luminiscenční technologie transformuje neviditelné UV záření do viditelného světla pro nádherně zářivé barvy vlasů.
Pro barvené , odolné a porézní vlasy.
Goldwell Dualsenses
Kondicionér Colour Extra Rich Brilliance 1000ml
Kondicionér Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner je vhodný pro barvené, silné až nepoddajné vlasy a nabízí péči a ochranu barvy. Díky intenzivní péči se okamžitě zlepšuje rozčesatelnost bez zatížení vlasů. UV filtr zajišťuje účinnou ochranu před slunečním zářením a větší zářivost barvy.
Použití: Vhodné pro vlasy s dlouhým vlasem, které se snadno rozčesávají:
- vmasírujte do vlhkých vlasů po umytí šamponem
- nechte krátce působit
- poté důkladně opláchněte
Obecné informace:
- Řada je vhodná pro silné až nepoddajné vlasy.
- Poskytuje nový barevný lesk barveným i přírodním vlasům.
- Salonní barvy jsou zářivě zachovány.
- Nejlepší Dualsenses všech dob! Nový design a nová technologie a ještě lepší účinek.
- Díky kombinaci nejmodernějších technologií dosahuje Dualsenses profesionálních a okamžitě účinných řešení.
Voda / Aqua / Eau, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Dimethicone, Glycerin, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid, Ethylhexylglycerin, Kyselina citronová, Distyrylbifenyl disulfonát disodný, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glykoproteiny, Trideceth-12, Kyselina octová, Chlorid sodný, Fenoxyethanol, Vůně / Parfum, Červená 33 / C.I. 17200.
Vyživující péče - pro husté až nepoddajné barvené vlasy. Okamžitě rozplétá, dodává okamžitý barevný lesk.
[Technologie]
- jedinečná technologie barvení, obsahuje Luminescine ve všech čtyřech barevných segmentech Dualsenses Color, Color Extra Rich, Blondes & Highlights a Silver
- nová generace zářivosti barev. Nová technologie Luminescine přeměňuje neviditelné UV světlo na viditelné světlo a vytváří ohromující jas barev
Složení
Voda / Aqua / Eau, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Dimethicone, Glycerin, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid, Ethylhexylglycerin, Kyselina citronová, Distyrylbifenyl disulfonát disodný, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glykoproteiny, Trideceth-12, Kyselina octová, Chlorid sodný, Fenoxyethanol, Vůně / Parfum, Červená 33 / C.I. 17200.
GoldwellDualSenses Color Extra Rich Conditioner pro barvené vlasy 1000ml
Kondicionér obohacený o výtažek z plodů granátového jablka extrémně vyživuje, chrání a prodlužuje životnost vlasů a barvy. Intenzita a zářivost barvy s maximálním osvěžením, péčí a čištěním vlasů. Vlasy jsou hedvábné a snadno se rozčesávají. Mikrofluidní systém rychle a důkladně obalí vlasy vyživujícími složkami.5 skutečných účinků- výživa, - ochrana barvy, - zvýraznění barvy, - hydratace, - zdravé a lesklé vlasy.obsah:1000 ml
- Naneste na vlhké vlasy, nechte působit 1 minutu a důkladně opláchněte.
- Pro maximální zářivost barvy a další péči používejte v kombinaci s dalšími produkty Color Extra Rich.
Goldwell Dualsenses Colour Extra Rich Brilliance kondicionér 1000 ml
Pro silné až nepoddajné barvené nebo nebarvené vlasy.
- Okamžitě rozplétá vlasy
- Dodává okamžitý barevný lesk
Jak používat
Aplikujte na mokré vlasy. Důkladně opláchněte.
Technologie
komplex microPROtec
Nový, inovativní komplex microPROtec zajišťuje rychlou a rovnoměrnou distribuci základních pečujících složek, a tím přináší okamžitě viditelné a znatelné výsledky.
Luminescine
Nová technologie Luminescine transformuje neviditelné UV světlo na viditelné světlo a vytváří ohromující barevný jas.
Goldwell New Dualsenses Colour Extra Rich Brilliance Conditioner Kondicionér pro husté až nepoddajné vlasy obohacený o komplex microPROtec a luminescin. Okamžitě rozčesává a dodává barveným i nebarveným vlasům zářivost. Použití: Aplikujte na vlhké vlasy, vmasírujte a důkladně opláchněte.
Kondicionér
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brillance Conditioner 200ml / 1000ml.
Goldwell DUALSENSES Color Extra Rich Conditioner je bohatý kondicionér pro barvené a poškozené vlasy, který zachovává barvu a přináší vynikající výsledky ihned po první aplikaci!
Řada Goldwell COLOR EXTRA RICH představuje velmi intenzivní péči a ochranu barvy pro barvené vlasy, které potřebují speciální péči.
Speciálně vyvinutý ColorControlComplex s výtažkem z malinového oleje dodává vlasům extra porci péče a ochrany barvy. Pro viditelně větší lesk barvy a pocit hladce ošetřených vlasů.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny pro barvené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml Cosmetics. For women.
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner 1000 ml je vyživující kondicionér pro ochranu barvy vlasů. Je vhodný zejména pro péči o silné až nepoddajné barvené vlasy. Díky jedinečné technologii Luminescine color udržuje barvu vlasů vitální a stabilní a minimalizuje její blednutí. Kondicionér tak zajišťuje optimální zapečetění barvy až na 22 umytí vlasů a dokonalý lesk a zářivost barvy. Vlasy navíc získají hladký lesk již při prvním použití.
GW DS COL ER Brilliance Conditioner 1000ml Dualsenses Color Extra
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner 1000ml Rozplétá vlasy a dodává jim okamžitý barevný lesk 1000ml Okamžitě rozplétá vlasy a dodává jim okamžitý barevný lesk
/ Pro barvené, jemné a přírodní vlasy / Poskytuje novou zářivost barvy / Prodlužuje trvanlivost barvy
Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance kondicionér 1000 ml
Goldwell Dual Senses Color ExtraRich kondicionér Luminosity pro hrubé vlasy 206114IE-DMA601E DUITSLAND karton @ 1 stuk x 1000 ml
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Denaturovaný alkohol, parfém (vůně), voda, limonen, linalool, citral, citronellol, geraniol, kumarin, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometylionon
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 4021609061144
- Číslo produktu
- 5956
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Denaturovaný alkohol, parfém (vůně), voda, limonen, linalool, citral, citronellol, geraniol, kumarin, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometylionon
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 4021609061144
- Číslo produktu
- 5956
K tomu se hodí také

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
674,10 Kč/1l
674,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hluboce čisticí šampon pro všechny typy vlasů Dualsenses Scalp Specialist (Deep Cleansing Shampoo), 250 ml
952,00 Kč/1l
238,00 Kč
Prodejce: Anteros

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment 500 ml
1 211,86 Kč/1l
605,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Color Conditioner 1000 ml
629,93 Kč/1l
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
612,52 Kč/1l
612,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance šampon 1000 ml
965,90 Kč/1l
965,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment 200 ml
1 695,00 Kč/1l
339,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

GOLDWELL Dualsenses Rich Repair regenerační šampon na vlasy 1000 ml
1 056,95 Kč/1l
1 056,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Vlasové sérum, 100 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
3 466,70 Kč/1l
377,93 Kč
-31,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color 60sec Treatment 500 ml
1 277,90 Kč/1l
638,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon a sprchový gel pro muže Dualsenses Men (Hair & Body Shampoo), 1000 ml
540,45 Kč/1l
540,45 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
5 241,61 Kč/1kg
293,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Goldwell Intenzivní Ošetřující Přípravek pro Barvené Vlasy, 200ml
1 469,65 Kč/1l
293,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
556,47 Kč/1l
1 112,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
260,42 Kč/1kg
260,42 Kč
Prodejce: Tersorte

Brother JX17FE Fantasy Edition Nähmaschine - limitovaná edice
6 057,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Goldwell RESTORING SERUM, Vlasové sérum, 150 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Sprej
2 213,73 Kč/1l
332,06 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color 60sec Kuracja nabłyszczająca, 200ml
1 578,75 Kč/1l
315,75 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 200 ml
1 576,30 Kč/1l
332,86 Kč
-17,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
315,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
2 200,27 Kč/1l
660,08 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 500 ml
1 067,28 Kč/1l
533,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
251,23 Kč/1kg
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
223,33 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo), 500 ml
1 232,00 Kč/1l
616,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml
769,93 Kč/1l
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lenor destilovaná voda s vůní pro napařovací žehličky - Summer 1 litr
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kondicionér
Objem 1 l
Používám ho už léta na své barvené a melírované husté vlasy. Pak jsem mezitím vyzkoušela i jiné levnější značky. Výsledek bez srovnání. Jedině Goldwell dualsenses Color extra rich. Jemné, hladké a lesklé vlasy!
Ohodnoceno dne 30. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý šampon
Objem 1 l
Tento šampon používám vždy, mohu ho jen doporučit.
Ohodnoceno dne 1. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg