4,8



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wella Paste Styling EIMI Texture Shape Shift3 610,20 Kč/1kg
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse pěnové tužidlo pro objem vlasů 300 ml1 375,33 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Taft Volume Mousse pro všechny typy vlasů 150ml956,93 Kč/1l
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Tužící pěna pro objem vlasů se silnou fixací EIMI Extra Volume, 75 ml3 438,27 Kč/1l
257,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
978,67 Kč/1l
293,60 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
4 574,67 Kč/1l
1 372,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume pěnové tužidlo pro silnou fixaci 300 ml
796,67 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

EIMI Extra-Volumen-Foam 300 ml
2 285,33 Kč/1l
685,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Wella EIMI Root Shoot 200 ml
1 105,90 Kč/1l
221,18 Kč
Prodejce: MANADA

Objemová pěna Eimi Wella (300 ml)
1 510,63 Kč/1l
453,19 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Wella EIMI Boost Bounce 72h Nutricurls 300 ml
902,10 Kč/1l
277,19 Kč
-6,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Schwarzkopf Professional Osis+ Grip Mousse 200ml
6 389,25 Kč/1l
1 277,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

got2b Mousse Curl Mousse Anti Frizz 250ml
637,10 Kč/1kg
191,13 Kč
Prodejce: MANADA

Nioxin Density Defend Volumising Mousse 200 ml
2 460,00 Kč/1l
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Pianka do włosów Shiny Hold, 200 ml
1 442,08 Kč/1l
360,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Inebrya Style-In Volume Mousse 400 ml
853,77 Kč/1l
341,51 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Got2b Volumaniac vlasový peeling, 200 ml
29 332,00 Kč/1l
1 466,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Extrémně silná stylingová pěna Grip 200 ml
1 177,40 Kč/1l
235,48 Kč
Prodejce: Tersorte
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
{Upravujte svůj účes pomocí Wella EIMI Shape Control, silné pěny, která dodá vašim vlasům dlouhotrvající fixaci a definici. Je ideální pro vytváření strukturovaných, pružných účesů s přirozeným leskem }
Wella EIMI Shape Control Styling Mousse 300 ml je silně fixační stylingová pěna, která dodává účesům strukturu, objem a dlouhotrvající tvar. Tento produkt je ideální pro vytvoření precizních účesů s pevnou kontrolou, a přitom chrání vlasy před poškozením při tepelném stylingu. Díky své lehké konzistenci se snadno aplikuje a nezatěžuje vlasy, což umožňuje přirozený pohyb a lesk.Vlastnosti:Poskytuje silnou fixaci pro dlouhotrvající tvar účesu.Přidává vlasům objem a strukturu.Chrání vlasy před tepelným poškozením během stylingu.Snadno se aplikuje a nezanechává lepivé zbytky.Ideální pro všechny typy vlasů.Klíčové benefity:Zajišťuje pevnou kontrolu nad účesem po celý den.Udržuje přirozený pohyb vlasů bez zbytečného zatížení.Vhodná pro objemné a precizní styly.Vlasy zanechává lesklé a hladké.Chrání vlasy před vlhkostí a krepatěním.Použití:Před použitím dobře protřepejte.Naneste pěnu rovnoměrně do vlhkých vlasů pomocí prstů nebo hřebene.Zaměřte se na kořínky pro objem, nebo na délky a konečky pro definici účesu.Vyfoukejte vlasy pro dosažení maximálního objemu nebo nechte přirozeně uschnout.Lze kombinovat s dalšími produkty z řady Wella EIMI pro dokonalý styling.
[b]Wella Eimi Shape Control Styling Mousse[/b][br][br]Wella Styling EIMI Volume Shape Control je pěna, která dodává vlasům extrémní kontrolu a objem. Speciální složení chrání vlasy před vysušením.[br][br]Faktor fixace 4.[br][br][br][br][b]Použití:[/b][br][br]Rovnoměrně rozetřete do vlhkých vlasů od kořínků ke konečkům. Pro větší objem vlasy vyfénujte
Wella Eimi - Shape Contr. Extra Firm Styl. Mousse FRANKREICH karton @ 1 ks x 300 ml
Wella EIMI Shape Control Mousse 300ml
- Model
- EIMI
- Hmotnost
- 435 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- AQUA, ALCOHOL DENAT., PROPANE, POLYQUATERNIUM-11, BUTANE, ISOBUTANE, PHENOXYETHANOL, PANTHENOL, LAURETH-4, PARFUM, METHYLPARABEN, CETRIMONIUM CHLORIDE, CAPRYLYL GLYCOL, ISOPROPYL ALCOHOL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, CITRIC ACID, LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610563336
- Číslo produktu
- 99240011242
- Model
- EIMI
- Hmotnost
- 435 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- AQUA, ALCOHOL DENAT., PROPANE, POLYQUATERNIUM-11, BUTANE, ISOBUTANE, PHENOXYETHANOL, PANTHENOL, LAURETH-4, PARFUM, METHYLPARABEN, CETRIMONIUM CHLORIDE, CAPRYLYL GLYCOL, ISOPROPYL ALCOHOL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, CITRIC ACID, LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610563336
- Číslo produktu
- 99240011242
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy
461,86 Kč/1l
230,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Pěnové tužidlo pro kudrnaté a vlnité vlasy Curls In (Curl Mousse) 200 ml
1 170,74 Kč/1kg
316,10 Kč
Prodejce: Tersorte

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů
1 073,10 Kč/1l
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Sebastian Professional Mousse Forte Volume Boosting Mousse 200 ml
2 600,25 Kč/1l
520,05 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
4 574,67 Kč/1l
1 372,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pěna na vlasy L'Oreal Paris Tecni Art Full Volume Extra Force 5 250ml
1 796,00 Kč/1l
449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml
1 885,70 Kč/1l
754,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Stylingová pěna pro objem vlasů Volume Victory (Styling Mousse) 150 ml
2 237,20 Kč/1l
335,58 Kč
Prodejce: somnia24

NISHMAN Hair Styling Powder P1 – 1 ks.
5 937,50 Kč/1l
118,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

IMPERIO Sea Salt Spray pro maximální objem a trendy plážový vzhled
2 814,76 Kč/1l
703,69 Kč
Prodejce: TR8

D:fi objem vlasů Volume Cream pro ženy 200 - Revlon Professional
1 115,00 Kč/1l
223,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dusy Style Volume Mousse strong 400ml
575,00 Kč/1kg
230,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
3 403,92 Kč/1l
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

American Crew Fiber Grooming Foam, Pěnové tužidlo na vlasy, Pánské, 200 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
1 056,55 Kč/1l
211,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

intesa SPUMA Mousse mousse strong hold 300ml
265,07 Kč/1l
79,52 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pěnové tužidlo pro objem vlasů Joi Whip (Firm Hold Design Foam) 300 ml
1 266,63 Kč/1kg
443,32 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Style Masters tužidlo na vlasy Modular Mousse pro ženy 300 - Revlon Professional
698,70 Kč/1l
374,07 Kč
-164,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
209,61 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Indola CSM Perlgrau 200ml Color Style Mousse
1 918,15 Kč/1l
383,63 Kč
Prodejce: somnia24

JOHN FRIEDA LUXURIOUS VOLUME, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 200 ml, Řídké vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
1 782,35 Kč/1l
356,47 Kč
Prodejce: Katomix

Nano napařovač na vlasy, pro kadeřnické salony a kosmetické kliniky, nastavitelná teplota, bílý
5 580,93 Kč/1l
8 636,01 Kč
-264,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 371,39 Kč
Prodejce: BlissShopping

Artègo Good Society 90 Free Shape Modelling Mousse stylingová pěna pro definici a tvar 250 ml
773,16 Kč/1l
193,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Inebrya Ice Cream Style-In Extra Mousse 400 ml
720,00 Kč/1l
288,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wellaflex, 2denní objemová pěna 4, 200 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 904,55 Kč/1l
380,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Spa master lak na vlasy extra silnou fixací 400 ml
497,50 Kč/1l
199,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml
1 440,00 Kč/1l
360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Uppercut Deluxe Foam Tonic 150 ml – Stylingová Pěna pro Muže | Objem a Flexibilní Fixace
1 474,67 Kč/1kg
442,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

TAFT Stylingový gel Ultimate Strong Hold 5 na vlasy a pokožku hlavy 150ml
942,73 Kč/1l
141,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Selective Professional Shape Extra Strong Hair Mousse pěnové tužidlo pro silnou fixaci 400 ml
375,00 Kč/1l
243,00 Kč
-93,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
150,00 Kč
Prodejce: Bugelo

ExtraHair - Pěnové tužidlo 150ml
2 183,53 Kč/1l
327,53 Kč
Prodejce: taleoo

Oolaboo Glam Former Rich Voluptuous Plumping Foam 250ml
20 460,00 Kč/1kg
1 023,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení!
Poměr cena/výkon je vynikající!
Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cena, dodání a produkt ok
Skvělý produkt. Používám ho již několik let
Ohodnoceno dne 2. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super cena, turbo rychlé dodání, děkuji
Super kvalita, velmi dobře zabalené!!!
Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dobrá kvalita, udržuje to, co slibuje
velmi spokojen
Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
804,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 609,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
67 893,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 073,10 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Bezoplachový balzám pro poškozené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 650,22 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
230,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,86 Kč/1l

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 160,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 604,20 Kč/1l

Groomen - Wind - Pudr na vlasy 20g
318,60 Kč
-16,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 160,00 Kč/1kg

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
195,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
755,72 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 403,92 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
754,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 885,70 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
276,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
552,00 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 806,60 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 426,80 Kč/1l

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
618,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 062,97 Kč/1l