Rapunzel 1000560, Slunečnicový olej, 250 ml, Skleněná lahev, Salát, Německo, 900 kcal

429,97 Kč

1 719,88 Kč / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

pá 2. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Sada zvukových zvířat - žába, prase, cikáda a sova | dřevěné hudební perkusní nástroje pro děti a skupiny
Sada zvukových zvířat - žába, prase, cikáda a sova | dřevěné hudební perkusní nástroje pro děti a skupiny
801,06 Kč
Prodejce: LogoplayHolzspiele
Obrázek produktu pro KOTARBAU® Pružinový pant pro klavíry, rozdělitelný/řezatelný, 31 mm, černý
KOTARBAU® Pružinový pant pro klavíry, rozdělitelný/řezatelný, 31 mm, černý
120,57 Kč
Prodejce: KOTARBAU
Obrázek produktu pro Alexya cukrová pasta na depilaci 300 g
Alexya cukrová pasta na depilaci 300 g
389,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Čisticí pero pro objektiv digitálního fotoaparátu
Čisticí pero pro objektiv digitálního fotoaparátu
1 106,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Brölio – bodlákový olej, skleněná láhev o objemu 0,75 litru
Brölio – bodlákový olej, skleněná láhev o objemu 0,75 litru
473,37 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
355,03 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
Obrázek produktu pro Krokosový olej 250 ml - OLVITA
Krokosový olej 250 ml - OLVITA
624,00 Kč/1l
156,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Vinný ocet z červeného vína 250 ml
Vinný ocet z červeného vína 250 ml
481,80 Kč/1l
120,45 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Večerní pupalkový olej - 250 ml
Večerní pupalkový olej - 250 ml
3 601,92 Kč/1l
900,48 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Večerní pupalkový olej s vitaminem E 50ml
Večerní pupalkový olej s vitaminem E 50ml
5 204,00 Kč/1l
260,20 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Terra Creta Kolymvari Chania Kréta Olivový olej nejvyšší kvality z prvního lisování 500 ml
Terra Creta Kolymvari Chania Kréta Olivový olej nejvyšší kvality z prvního lisování 500 ml
607,72 Kč/1l
359,74 Kč
-55,88 Kč
303,86 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Oliwa Klasyczna Extra Virgin, výrobce Makłowicz I Synowie, objem 500 ml
Oliwa Klasyczna Extra Virgin, výrobce Makłowicz I Synowie, objem 500 ml
1 362,76 Kč/1l
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Ječný slad 400g
Ječný slad 400g
304,37 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
121,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Maple Joe Ahornsirup 100% aus Kanada 250 gramů
Maple Joe Ahornsirup 100% aus Kanada 250 gramů
1 425,93 Kč/1kg
399,26 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sýr Ricotta Ghidetti – italský čerstvý sýr 1,5 kg
Sýr Ricotta Ghidetti – italský čerstvý sýr 1,5 kg
174,90 Kč/1kg
291,50 Kč
-18,65 Kč
272,85 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Twarożek kanapkowy Mój Ulubiony z grillowanym bakłażanem 125 g
Twarożek kanapkowy Mój Ulubiony z grillowanym bakłażanem 125 g
266,64 Kč/1kg
71,79 Kč
-48%
37,33 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Galbani Mascarpone s příchutí vanilky 230 g
Galbani Mascarpone s příchutí vanilky 230 g
298,64 Kč/1kg
115,02 Kč
-40,36 Kč
74,66 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Homogenizovaný tvaroh Rolmlecz jahodový 150 g
Homogenizovaný tvaroh Rolmlecz jahodový 150 g
157,38 Kč/1kg
25,18 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Piątnica Homogenizovaný sýr s příchutí broskve 150 g
Piątnica Homogenizovaný sýr s příchutí broskve 150 g
104,76 Kč/1kg
52,94 Kč
-50%
26,19 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Almette Mini – nadýchaný smetanový tvarohový sýr 120 g
Almette Mini – nadýchaný smetanový tvarohový sýr 120 g
466,42 Kč/1kg
89,02 Kč
-37%
55,97 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Bio slunečnicový olej Rapunzel – jemná ořechová chuť a přírodní kvalita

Panenský bio slunečnicový olej od Rapunzel se získává ze semen slunečnice barvířské. Šetrné lisování zajišťuje, že se typická chuť a přírodní složky zachovají v co největší míře. Jedná se o vysoce kvalitní, přírodní rostlinný olej, který je obzvláště bohatý na polynenasycené mastné kyseliny.

Olej je plněn v podniku Rapunzel a je zárukou kontrolované kvality a pečlivého zpracování. Jeho jemná, lehce ořechová chuť z něj činí univerzální doplněk studené kuchyně i pro šetrnou přípravu rostlinných pokrmů.

Všestranné použití

Bio slunečnicový olej Rapunzel je ideální pro studenou kuchyni: do salátových dresinků, dipů nebo k syrové zelenině. Je také velmi vhodný pro vařenou zeleninu nebo obilné pokrmy – měl by se však zahřívat pouze krátce, protože není tepelně odolný a neměl by se používat k smažení. K dušení nebo vaření jej lze používat opatrně.

Recept: Mísa s proso a zeleninou s bio slunečnicovým olejem Rapunzel

Ingredience:
- 100 g prosa
- 1 malá cuketa
- 1 mrkev
- 1 hrst cherry rajčat
- 1 jarní cibulka
- 2 lžíce bio slunečnicového oleje Rapunzel
- citronová šťáva
- sůl, pepř, čerstvé bylinky (např. petržel nebo bazalka)

Příprava:
Proso uvařte podle návodu na obalu a nechte vychladnout. Cuketu a mrkev nakrájejte na jemné proužky, krátce poduste a nechte vychladnout. Rajčata rozkrojte na poloviny, jarní cibulku nakrájejte na jemné kousky. Vše smíchejte v misce, dochuťte slunečnicovým olejem Rapunzel a citronovou šťávou. Dochuťte solí, pepřem a bylinkami. Podávejte vlažné nebo studené.

Rapunzel Bio Distelöl nativ – přírodní, jemná chuť, ideální pro kreativní rostlinnou kuchyni!



Model:
Slunečnicový olej
Objem:
250 ml
Typ dávkovače:
Skleněná lahev
Nejlepší použití:
Salát
Země původu:
Německo
Energetická hodnota (na 100 g):
900 kcal
Energetická hodnota (na 100 g):
3700 kJ
Obsah bílkovin (na 100 g):
0 g
Obsah tuku (na 100 g):
100 g
Obsah cukru (na 100 g):
0 g
Obsah vlákniny (na 100 g):
0 g
Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
0 g
Obsah nasycených mastných kyselin (ve 100 g):
10,5 g
Počet kusů v balení:
1 kusů


Původní světlicový olej se získává ze semen světlice barvířské. Šetrné lisování zachovává v maximální možné míře přírodní složky a typickou chuť. Světlicový olej se vyznačuje jemnou oříškovou chutí a je bohatý na polynenasycené mastné kyseliny.

Světlicová semena se lisují bez zahřívání, poté se filtrují a stáčejí do lahví.

Skladování a použití
Skladování v suchém prostředí
Objem
0.25 l
Seznam přísad
Bodláky z kontrolovaného ekologického pěstování
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g: Energie (kJ/kcal) 3404/828 Tuky (g) 92,0 z toho nasycené mastné kyseliny (g) 9,2 Sacharidy (g) 0 z toho cukry (g) 0 Bílkoviny (g) 0 Sůl (g) 0
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
RAPUNZEL
Výrobce
RAPUNZEL
Číslo produktu
1000560
Kód EAN
4006040169031

Skladování a použití
Skladování v suchém prostředí
Objem
0.25 l
Seznam přísad
Bodláky z kontrolovaného ekologického pěstování
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční hodnoty na 100 g: Energie (kJ/kcal) 3404/828 Tuky (g) 92,0 z toho nasycené mastné kyseliny (g) 9,2 Sacharidy (g) 0 z toho cukry (g) 0 Bílkoviny (g) 0 Sůl (g) 0
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
RAPUNZEL
Výrobce
RAPUNZEL
Číslo produktu
1000560
Kód EAN
4006040169031
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 69
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Brölio – bodlákový olej, skleněná láhev o objemu 0,75 litru
Brölio – bodlákový olej, skleněná láhev o objemu 0,75 litru
473,37 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
355,03 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
Obrázek produktu pro Ostropestřecový olej, organický ostropestřecový olej, organický olej, Omega-6, lisovaný za studena, ostropestřecový olej 500ml
Ostropestřecový olej, organický ostropestřecový olej, organický olej, Omega-6, lisovaný za studena, ostropestřecový olej 500ml
3 171,52 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 585,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
260,46 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro OLVITA Světlicový olej lisovaný za studena 500 ml
OLVITA Světlicový olej lisovaný za studena 500 ml
276,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
220,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml
Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml
682,48 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
170,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lněný olej - zlatý lněný olej lisovaný za studena 250ml
Lněný olej - zlatý lněný olej lisovaný za studena 250ml
866,64 Kč/1l
216,66 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro BIG NATURE Sladký mandlový olej lisovaný za studena 250 ml
BIG NATURE Sladký mandlový olej lisovaný za studena 250 ml
488,60 Kč/1l
127,78 Kč
-5,63 Kč
122,15 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Culinaria čistý olej z hroznových jader Jedlý olej neutrální příchuť 1000ml
Culinaria čistý olej z hroznových jader Jedlý olej neutrální příchuť 1000ml
332,57 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
332,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiové kvality 500ml
KTC Pure Coconutoil čistý kokosový olej prémiové kvality 500ml
363,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
181,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
100,70 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
109,33 Kč
-8,63 Kč
100,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro OLVITA Za studena lisovaný brutnákový olej 100 ml
OLVITA Za studena lisovaný brutnákový olej 100 ml
1 479,45 Kč/1kg
324,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Sanct Bernhard pupalkový olej - 200 kapslí
Sanct Bernhard pupalkový olej - 200 kapslí
2 278,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
387,31 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
495,96 Kč/1kg
247,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FIVE TRANSFORMATIONS MCT olej z organického kokosu 500 ml
FIVE TRANSFORMATIONS MCT olej z organického kokosu 500 ml
683,68 Kč/1l
357,88 Kč
-16,04 Kč
341,84 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rapunzel 184352, Olej z vlašských ořechů, 100 ml, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, 9,5 g
Rapunzel 184352, Olej z vlašských ořechů, 100 ml, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, 9,5 g
1 486,10 Kč/1l
148,61 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Olej - panenský kokosový ve sklenici 1 litr
Olej - panenský kokosový ve sklenici 1 litr
495,11 Kč/1l
495,11 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro MCT olej z kokosu250ml BIOPLANET
MCT olej z kokosu250ml BIOPLANET
892,40 Kč/1l
233,49 Kč
-10,39 Kč
223,10 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Řepkový olej Küchenchef 100% čistý řepkový olej v 10litrové PET láhvi pro restaurace se studenými a teplými pokrmy
Řepkový olej Küchenchef 100% čistý řepkový olej v 10litrové PET láhvi pro restaurace se studenými a teplými pokrmy
358,35 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Rinatura Čistý olej z pšeničných klíčků Olej z pšeničných klíčků bohatý na vitamin E 250ml
Rinatura Čistý olej z pšeničných klíčků Olej z pšeničných klíčků bohatý na vitamin E 250ml
782,48 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
195,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
316,53 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
1 582,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
OLEJ Z OSTROPESTU PLAMISTEGO TŁOCZONY NA ZIMNO BIO 250 ml - BATOM
NATIVES ORGANIC MARIENDISTELÖL 250 ml - BATOM
669,04 Kč/1l
167,26 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rapunzel Rapeseed Mild, Řepkový olej, 500 ml, Skleněná lahev, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g
Rapunzel Rapeseed Mild, Řepkový olej, 500 ml, Skleněná lahev, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g
266,42 Kč/1l
133,21 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 litrová PET láhev
Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 litrová PET láhev
562,76 Kč/1l
4 220,70 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
486,42 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,21 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Byodo 471631, Olivový olej, 750 ml, Plastová láhev, 830 kcal, 3415 kJ, 92,3 g
Byodo 471631, Olivový olej, 750 ml, Plastová láhev, 830 kcal, 3415 kJ, 92,3 g
590,36 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
442,77 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro OLVITA Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml
OLVITA Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml
1 160,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 875
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Olej z černého kmínu - lisovaný za studena 100 ml
Olej z černého kmínu - lisovaný za studena 100 ml
1 945,70 Kč/1l
194,57 Kč
Prodejce: taleoo

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 25. května 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Oliwa Klasyczna Extra Virgin, výrobce Makłowicz I Synowie, objem 500 ml
Oliwa Klasyczna Extra Virgin, výrobce Makłowicz I Synowie, objem 500 ml
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1l
Obrázek produktu pro Brölio – bodlákový olej, skleněná láhev o objemu 0,75 litru
Brölio – bodlákový olej, skleněná láhev o objemu 0,75 litru
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
355,03 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
473,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Krokosový olej 250 ml - OLVITA
Krokosový olej 250 ml - OLVITA
156,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
624,00 Kč/1l