Chips'O corn Family - Chilli 125g

51,88 Kč

415,04 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Křupky solené 150g
Křupky solené 150g
493,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g
Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g
1 625,14 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 28
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Dovgan Smak chlebové křupky s česnekem 120g
Dovgan Smak chlebové křupky s česnekem 120g
4 049,92 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
485,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Crunchips 310470 Crunchips Paprika Chips 150,0 g
Crunchips 310470 Crunchips Paprika Chips 150,0 g
442,53 Kč/1kg
66,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Doritos chipsy s příchutí sladkého chilli 180 g
Doritos chipsy s příchutí sladkého chilli 180 g
501,22 Kč/1kg
127,75 Kč
-37,53 Kč
90,22 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Tortilla chipsy - sýr 75g
Tortilla chipsy - sýr 75g
581,07 Kč/1kg
43,58 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Przysnacki chipsy s příchutí sýra 130 g
Przysnacki chipsy s příchutí sýra 130 g
298,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
74,61 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lay's slané chipsy 200 g
Lay's slané chipsy 200 g
522,48 Kč/1kg
109,72 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kukuřičné chipsy Pepř - 125g
Kukuřičné chipsy Pepř - 125g
415,04 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Canyon Chips - solené 125g
Canyon Chips - solené 125g
599,62 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
652,94 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Obrázek produktu pro Petales - pufované křupky z obilovin a papriky 75g
Petales - pufované křupky z obilovin a papriky 75g
641,20 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
48,09 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Arašídové oříšky Flips 125g
Arašídové oříšky Flips 125g
561,04 Kč/1kg
70,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křupavé bramborové chipsy – příchuť paprika, 125g | DE RIT
Křupavé bramborové chipsy – příchuť paprika, 125g | DE RIT
582,32 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Chipsy se zakysanou smetanou a cibulí 125g
Chipsy se zakysanou smetanou a cibulí 125g
482,00 Kč/1kg
60,25 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tortilla chipsy - Naturel 200g
Tortilla chipsy - Naturel 200g
389,75 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Čočkové křupky - Chilli 90g
Čočkové křupky - Chilli 90g
692,33 Kč/1kg
62,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Vollkorn Mini Brezel - Dinkel 125g | ERDMANNHAUSER
Vollkorn Mini Brezel - Dinkel 125g | ERDMANNHAUSER
426,56 Kč/1kg
53,32 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tortilla chips s příchutí sýra Kukuruku 450 g
Tortilla chips s příchutí sýra Kukuruku 450 g
246,13 Kč/1kg
172,55 Kč
-56,87 Kč
115,68 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Doritos kukuřičné chipsy Sweet Chilli 100 g
Doritos kukuřičné chipsy Sweet Chilli 100 g
633,90 Kč/1kg
63,39 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Lahodné kukuřičné tortillové chipsy s příchutí chilli - bez palmového oleje, bez lepku, veganské.

Pokyny pro manipulaci a skladování
Skladujte na suchém místě a chraňte před slunečním zářením.

Seznam přísad
Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, směs chilli (4 %) (jedlá sůl, paprika*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice*, libeček*). * Z certifikovaného ekologického zemědělství
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 2009 kJ / 480 kcal Tuky: 21,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,2 g z toho mononenasycené mastné kyseliny: 17,2 g z toho polynenasycené mastné kyseliny: 2,2 g Sacharidy: 62,8 g z toho cukry: 1,5 g Vláknina: 4 g Bílkoviny: 6,7 g Sůl: 1,3 g Nutriční hodnoty stanoveny: analýzou
Hmotnost
125 g
Potravinářský podnik
PURAL
Prodejní název
Chips'O corn Family - Chilli 125g
Výrobce
Pural
Kód EAN
3184340004816

Seznam přísad
Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, směs chilli (4 %) (jedlá sůl, paprika*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice*, libeček*). * Z certifikovaného ekologického zemědělství
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 2009 kJ / 480 kcal Tuky: 21,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,2 g z toho mononenasycené mastné kyseliny: 17,2 g z toho polynenasycené mastné kyseliny: 2,2 g Sacharidy: 62,8 g z toho cukry: 1,5 g Vláknina: 4 g Bílkoviny: 6,7 g Sůl: 1,3 g Nutriční hodnoty stanoveny: analýzou
Hmotnost
125 g
Potravinářský podnik
PURAL
Prodejní název
Chips'O corn Family - Chilli 125g
Výrobce
Pural
Kód EAN
3184340004816
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Chips'O maïs Family - Nacho Cheese 125g
Chips'O maïs Family - Nacho Cheese 125g
415,04 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Přírodní kukuřičné lupínky 125g
Přírodní kukuřičné lupínky 125g
415,04 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro XOX pražené arašídy bez soli s jemnou oříškovou příchutí 1000g
XOX pražené arašídy bez soli s jemnou oříškovou příchutí 1000g
234,60 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
234,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Herr's Carolina Reaper cheese flips (velmi pikantní) 113g
Herr's Carolina Reaper cheese flips (velmi pikantní) 113g
1 033,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
214,26 Kč
-97,49 Kč
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Chips'O maïs Family - Natural 200g
Chips'O maïs Family - Natural 200g
292,00 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,40 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Palapa tortilla chipsy s příchutí chilli z kukuřičné mouky nachos 450g
Palapa tortilla chipsy s příchutí chilli z kukuřičné mouky nachos 450g
290,98 Kč/1kg
130,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
744,33 Kč/1kg
111,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro ultje 10028686, Pistácie, 150 g, 649 kcal, 7,2 g, 54 g, Taška
ultje 10028686, Pistácie, 150 g, 649 kcal, 7,2 g, 54 g, Taška
833,80 Kč/1kg
125,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Khao Shong arašídy wasabi snack kultura pro milovníky pálivého 140g
Khao Shong arašídy wasabi snack kultura pro milovníky pálivého 140g
725,71 Kč/1kg
101,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro XOX Party Tacos s příchutí sýra Nacho a kukuřičný snack 500g
XOX Party Tacos s příchutí sýra Nacho a kukuřičný snack 500g
228,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bramborové lupínky - pečené v panenském olivovém oleji 100g
Bramborové lupínky - pečené v panenském olivovém oleji 100g
784,60 Kč/1kg
105,00 Kč
-26,54 Kč
78,46 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Amaizin Bio Maisrolls Tomate 100g
Amaizin Bio Maisrolls Tomate 100g
1 819,90 Kč/1kg
181,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro XOX Party Tacos Salt křupavé lahodné kukuřičné lupínky se solí 500g
XOX Party Tacos Salt křupavé lahodné kukuřičné lupínky se solí 500g
228,90 Kč/1kg
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
372,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
372,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SEEBERGER 130922001 SEEBERGER Cashewkerne 200,0 g
SEEBERGER 130922001 SEEBERGER Cashewkerne 200,0 g
1 838,75 Kč/1kg
367,75 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro ültje 5547 ültje geröstet und gesalzen Erdnüsse 180,0 g
ültje 5547 ültje geröstet und gesalzen Erdnüsse 180,0 g
2 089,33 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
376,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
4 912,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
368,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro XOX Firebug
XOX Firebug
449,28 Kč/1kg
56,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Polovina vlašských ořechů - 100 g
Polovina vlašských ořechů - 100 g
948,50 Kč/1kg
94,85 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pickerd nasekané zelené pistácie
Pickerd nasekané zelené pistácie
4 258,00 Kč/1kg
106,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Seeberger Mírné piniové oříšky (balení 50 g)
Seeberger Mírné piniové oříšky (balení 50 g)
12 712,20 Kč/1kg
635,61 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro SEEBERGER Nusskernmischung 883467 150g
SEEBERGER Nusskernmischung 883467 150g
2 085,33 Kč/1kg
312,80 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MAX Prémiové pražené a solené pistácie, balení 225 g
MAX Prémiové pražené a solené pistácie, balení 225 g
999,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
224,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Arašídové oříšky Flips 125g
Arašídové oříšky Flips 125g
561,04 Kč/1kg
70,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křupavé bramborové chipsy – příchuť paprika, 125g | DE RIT
Křupavé bramborové chipsy – příchuť paprika, 125g | DE RIT
582,32 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Studentenfutter - 200g | NATURATA
Studentenfutter - 200g | NATURATA
607,40 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 8. února 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
chipsy v obchodě K-Klassik jsou lepší!
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg