5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g940,92 Kč/1kg
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška515,56 Kč/1kg
155,52 Kč
-21,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,53 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Středně pražená, Káva, Taška492,92 Kč/1kg
279,34 Kč
-156,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,23 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen1 085,72 Kč/1kg
271,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Espresso káva FairTrade - bez kofeinu mletá 250g
778,08 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
1 828,28 Kč/1kg
457,07 Kč
Prodejce: somnia24

Peru Kaffee - gemahlen 250g
781,12 Kč/1kg
195,28 Kč
Prodejce: taleoo

Illy Espresso, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 519,64 Kč/1kg
379,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Café Intención 3679864005 Café Intención ecológico FuerteKaffee, gemahlen Arabicabohnen kräftig 0,5 kg
1 362,52 Kč/1kg
681,26 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, 5/10, Plechovka
781,00 Kč/1kg
288,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Káva "Tradizionale", mletá, pražená, 250 g, PELLINI
980,00 Kč/1kg
245,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Heldenkaffee - Espresso mleté 250g
670,56 Kč/1kg
167,64 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso Appassionato - gemahlen 250g
1 041,84 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso Forte - mleté 250g
878,88 Kč/1kg
219,72 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Espresso Italiano Classico 250 g, 250 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, 100% Arabica, 1 kusů, Plechovka
1 049,96 Kč/1kg
262,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Středně pražená, Espresso, Moka, 5/10, Plechovka
1 171,96 Kč/1kg
292,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,96 Kč/1kg
422,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Manaresi bezkofeinová mletá káva, 250g
2 661,84 Kč/1kg
665,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kaffee - gemahlen 500g
439,44 Kč/1kg
219,72 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso - mleté 250g
728,96 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Naše "domácí espresso" se skládá ze tří prvotřídních arabik různého původu: Papua Nová Guinea, Peru a Etiopie. Vytvářejí brilantní, ale elegantní tělo s jemnými čokoládovými tóny a spoustou vzpomínek na Itálii. Čistá, se zlatavou pěnou, potěšení. Je však také ideální pro latte macchiato nebo cappuccino.
Rady pro manipulaci a skladování
Jemnou chuť kávy nejlépe zachováte, pokud ji necháte v obalu a budete ji skladovat ve vzduchotěsné dóze v lednici.
SLOŽENÍ
mletá pražená káva Espresso* (100%) (*certifikovanásložka)
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na chladném a suchém místě.
FAIR TRADE 100 % ARABICA 100 % ESPRESSO FAIR TRADE KÁVA250 g - MOUNT HAGEN
SLOŽENÍ
pražená mletá káva espresso* (100 %) (*certifikovanásložka)
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte na suchém a chladném místě.
MOUNT HAGEN (kávy)
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.25 l
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- espresso* (100%) (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- b/d
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM
- Prodejní název
- FAIR TRADE ARABICA 100 % ESPRESSO MLÉČNÁ KÁVA 250 g - MOUNT HAGEN
- Výrobce
- Mount Hagen
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- KAWA_ESPRESSO_250g
- Kód EAN
- 4000799109591
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.25 l
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- espresso* (100%) (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- b/d
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM
- Prodejní název
- FAIR TRADE ARABICA 100 % ESPRESSO MLÉČNÁ KÁVA 250 g - MOUNT HAGEN
- Výrobce
- Mount Hagen
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- KAWA_ESPRESSO_250g
- Kód EAN
- 4000799109591
K tomu se hodí také

Espresso káva FairTrade - bez kofeinu mletá 250g
778,08 Kč/1kg
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Světlé pražení, Espresso, Sklenice
1 828,28 Kč/1kg
457,07 Kč
Prodejce: somnia24

Peru Kaffee - gemahlen 250g
781,12 Kč/1kg
195,28 Kč
Prodejce: taleoo

Sprchová hlavice Ruční sprcha pro kohoutek Umyvadlo Úspora vody Koupelna Sprinklerová sprcha
353,83 Kč
-7,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
346,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Illy Espresso, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 519,64 Kč/1kg
379,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška
515,56 Kč/1kg
155,52 Kč
-21,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,53 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Qualità Rossa, 250 g, Středně pražená, Káva, Taška
492,92 Kč/1kg
279,34 Kč
-156,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,23 Kč
Prodejce: Caffarro

Mövenpick der Milde Harmonische Milde Káva Arabica mletá 500g
844,96 Kč/1kg
422,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mount Hagen Bio Röstkaffee Crema Arabica ganze Bohne 1kg
581,43 Kč/1kg
581,43 Kč
Prodejce: taleoo

Káva "Tradizionale", mletá, pražená, 250 g, PELLINI
980,00 Kč/1kg
245,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Illy 7184, 250 g, Tmavě pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 131,41 Kč/1kg
328,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Pražená káva Peru - celozrnná 500g
646,06 Kč/1kg
323,03 Kč
Prodejce: taleoo

Espresso Forte - mleté 250g
878,88 Kč/1kg
219,72 Kč
Prodejce: taleoo

Segafredo Intermezzo mleté espresso 250g - intenzivní chuť, dokonalá crema
588,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lavazza Espresso Italiano Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, 5/10, Plechovka
781,00 Kč/1kg
288,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
1 085,72 Kč/1kg
271,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick AUTÉNTICO, 500g mletý
1 271,50 Kč/1kg
635,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Peru Espresso - ganze Bohne 250g | MOUNT HAGEN
781,12 Kč/1kg
195,28 Kč
Prodejce: taleoo

IDEE Káva jemná aromatická mletá bez kofeinu 500g
774,04 Kč/1kg
387,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Arabica Kaffee - gemahlen 250g
751,76 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: taleoo

Café Intención 3679864005 Café Intención ecológico FuerteKaffee, gemahlen Arabicabohnen kräftig 0,5 kg
1 362,52 Kč/1kg
681,26 Kč
Prodejce: somnia24

Arabica Kaffee - ganze Bohne entkoffeiniert 500g | MOUNT HAGEN
683,84 Kč/1kg
341,92 Kč
Prodejce: taleoo

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese Mild, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 723,77 Kč/1kg
10 342,65 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Středně pražená, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Taška, 500 g
630,02 Kč/1kg
315,01 Kč
Prodejce: Zyrafka

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
1 725,10 Kč/1kg
10 350,63 Kč
Prodejce: Store-Germany

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeinu 10 x 12,5 g
886,56 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Mount Hagen Bio Röstkaffee gemahlen entkoffeiniert 250g
1 873,68 Kč/1kg
468,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy Classico Espresso XXL 3 KG (Gastronomie)
6 130,53 Kč
-918,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 212,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 737,37 Kč/1kg

Dallmayr Classic mletá silná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 475,52 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
422,50 Kč
-12,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
409,82 Kč
Prodejce: Exporgin
1 862,82 Kč/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
297,50 Kč
-8,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,57 Kč
Prodejce: Exporgin
2 885,70 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
296,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 563,11 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
278,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 468,37 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 250 G
538,03 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 152,12 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
462,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 623,60 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
539,90 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 159,60 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
355,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant
710,78 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks
1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,81 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 335,24 Kč/1kg

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
502,58 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 010,32 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Káva bez kofeinu mletá 185 g - Pellini
657,57 Kč
-42,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
614,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 074,95 Kč/1kg