4,9



Na základě 15 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ilon Protect Salbe 100 ml396,17 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Incia Babyolie (110 ml)3 553,73 Kč/1l
403,00 Kč
-12,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,91 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Farmona Jantar Moc Bursztynu Galaretka do laminacji włosów, 150g1 733,27 Kč/1l
259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Bylinný olej 110 Vitální síly z bylin, 100 ml OEL2 100,80 Kč/1l
210,08 Kč
Prodejce: apohealth

Apothecaries Balzám z koňského kaštanu s listy červené vinné révy 250 ml
654,84 Kč/1l
163,71 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Emulze z alpských bylin, 200 ml
2 012,65 Kč/1l
402,53 Kč
Prodejce: apohealth

Holzhacker, likér z jeřabin, Franzbranntwein, 500 ml
944,96 Kč/1l
472,48 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Koňský balzám 10 bylin
648,64 Kč/1l
162,16 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Bylinný olej Apotheker's 111 100 ml
1 909,90 Kč/1l
190,99 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Krvavý pomeranč 30ml
8 212,67 Kč/1l
246,38 Kč
Prodejce: taleoo

Alkmene My Kopřivový balzám na vlasy 250 ml
489,88 Kč/1l
122,47 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Listy červené vinné révy - LegActive Cream 500ml
1 928,16 Kč/1l
964,08 Kč
Prodejce: taleoo

EMSPOMA - zelená 500g
398,00 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: Sedco

Zázvorový olej 10 ml
4 718,59 Kč/1kg
301,99 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

FRANZBRANNTWEIN, 250 ml FLU
730,74 Kč/1kg
217,03 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Alpa - Alpa Herbal masážní krém s kaštanem 250ml
596,00 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: MBORetail

ALPA Lesana masážní bylinný gel 100 ml
664,70 Kč/1l
66,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

EMSPOMA - červená 500g
189,00 Kč
Prodejce: Sedco

Alpa Francovka Arnika bylinný lihový roztok 60ml
67,53 Kč/1l
40,52 Kč
Prodejce: LAVONIO

Anýz 10ml
21 509,00 Kč/1l
215,09 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
POPIS Bylinný alpský balzám s kaštanem koňským a listy červené vinné révy LLOYD Original Mast obsahuje mentol, extrakt ze žlutého hořce, jalovce, smrku, divokých květů, meduňky, arniky, třezalky, eukalyptu, borovice, rozmarýnu, máty a kafru
Má relaxační účinek na unavené tělo - zejména na nohy. SLOŽENÍ Voda, alkohol denat,
Glycerin, mentol, kafr, extrakt ze semen Aesculus hippocastanum, extrakt z listů Vitis vinifera, mentyllaktát, olej z bylin Mentha arvensis, olej z jehličí Abies sibirica, alantoin, karbomer, Krosolymer akrylátů a vinylisodekanoátu, polyakrylát sodný, hydroxid sodný, kyselina mléčná, sorban draselný, benzoan sodný, laktóza, kyselina křemičitá, limonen, CI 16255, chlorid sodný, síran sodný.
UPOZORNĚNÍ Výrobek není určen pro děti do 3 let. Pouze pro vnější použití, zamezte kontaktu s otevřenými ranami, chraňte oči.
Alpine Herbs Balzám s listy vinné révy+Ross Chestnut Lloyd 200 ml - Prezentace: Balzám
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua, Alcohol denat, Glycerin, mentol, kafr, extrakt ze semen Aesculus hippocastanum, extrakt z listů Vitis vinifera, mentyllaktát, bylinný olej Mentha arvensis, olej z jehličí Abies sibirica, alantoin, karbomer, Akryláty/vinyl isodekanoát krosolymer, polyakrylát sodný, hydroxid sodný, kyselina mléčná, sorban draselný, benzoan sodný, laktóza, kyselina křemičitá, limonen, CI 16255, chlorid sodný, síran sodný.
- Výrobce
- Sonstige
- Kód EAN
- 420588774565504205887745655
- Číslo produktu
- 207391
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Aqua, Alcohol denat, Glycerin, mentol, kafr, extrakt ze semen Aesculus hippocastanum, extrakt z listů Vitis vinifera, mentyllaktát, bylinný olej Mentha arvensis, olej z jehličí Abies sibirica, alantoin, karbomer, Akryláty/vinyl isodekanoát krosolymer, polyakrylát sodný, hydroxid sodný, kyselina mléčná, sorban draselný, benzoan sodný, laktóza, kyselina křemičitá, limonen, CI 16255, chlorid sodný, síran sodný.
- Výrobce
- Sonstige
- Kód EAN
- 420588774565504205887745655
- Číslo produktu
- 207391
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Alpská bylinná emulze Alpská mast 200ml LLOYD
963,10 Kč/1l
192,62 Kč
Prodejce: apohealth

Alpská mast 200 ml
474,45 Kč/1l
94,89 Kč
Prodejce: medpak_shop

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Intenso 7803042, Vnitřní, AC, 20 V, 1,5 m, Bílá
556,40 Kč
Prodejce: Warehouse

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
336,53 Kč/1l
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tiger Balm White - rostlinný balzám, 30 g
7 266,67 Kč/1l
218,00 Kč
Prodejce: Polanatea

Sprchová sada s hlavicí Sada sprchových hlavic Sprchova hlavice úsporná sprchová hlavice Ruční sprcha Sprchová hlavice Sprchová hlavice Retoo
210,99 Kč
Prodejce: Retoo

Sedlo SCHWARZ komfortní sedlo sedlo jízdního kola sedlo sedlo jízdního kola sedlo jízdního kola
619,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Savo Impregnace Na Plísně 500Ml - 5Impr.Ple0,5
163,68 Kč/1l
81,84 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kabel Primewire USB 2.0 pro tiskárny / skenery s nylonovým pláštěm - 1 m
261,95 Kč/1m
261,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Rychlonabíječka s 20W adaptérem Apple + 1m USB C
339,40 Kč
Prodejce: EssentialSolution

Pharmamedico Alpský bylinný balzám 200 ml
823,40 Kč/1l
164,68 Kč
Prodejce: apohealth

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Balzám na nohy Alpine Herbs, 200 ml
835,60 Kč/1l
167,12 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Váha tělesného Digitální osobní Skleněná váha složení tělesného tuku LCD displej Bluetooth aplikace pro IOS a Android váha pro analýzu těla BMI Retoo
770,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Herbamedicus Měsíčkový balzám (250ml), 11521
480,32 Kč/1l
120,08 Kč
Prodejce: apohealth

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zahradní polyratanový set Fort Myers 200101, 4-dílná sada
6 124,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Merax rohová pohovka pro 5 osob, velká pohovka ve tvaru L Cloud, s prostřední konzolí, USB porty a držáky na nápoje, otočná konzole s úložným prostorem, pohovka, šedá
18 645,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Vichy LiftActiv B3 Anti-Dark Spots Serum 30 ml
34 931,00 Kč/1l
1 047,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dino Bikes 164R-UN, Městské kolo, Děti, Ženy, Napřímený, 40,6 cm (16"), Ocel
2 799,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

San Ignacio 3dílná sada pánví s nepřilnavým povrchem SG-6811-BK-6
755,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Přenosný ruční nebulizátor Mesh Steam Inhaler pro děti a dospělé
717,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
87% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
87%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Alpská bylinná emulze Original LLOYD Emulsion
Používám ji na krční páteř - bederní páteř ;Berech jako prevenci. Je pro mě důležité, že tato emulze je vyrobena z přírodních látek a má chladivý účinek, což je přesně to, co potřebuji, účinek je patrný po krátké době a dobře se snáší.
Ohodnoceno dne 12. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše skvělé
Velmi dobrý krém pomáhá skvěle a super použitelný.
Ohodnoceno dne 5. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše v pořádku
Objednáno na doporučení
Ohodnoceno dne 24. května 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Emulze z alpských bylin,
velmi příjemná, uklidňující .
Ohodnoceno dne 21. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Joydiv. Soft tampony Mini balení po 50 kusech
802,72 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
4 013,60 Kč/1kg

Ilon Protect Salbe 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
396,17 Kč
Prodejce: apohealth

Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(25)Počet hodnocení: 25
1 305,87 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
2 611,74 Kč/1l

Kelo-Cote UV silikonový gel SPF 30 na ošetření jizev, 6 g gelu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
519,25 Kč
Prodejce: apohealth
39 942,31 Kč/1kg

KTC 100% hořčičný olej pro vnější použití 250ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
Použité
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
84 990,00 Kč/1kg

Masážní olej LOOVARA SIMPLY TOUCH 150 ml pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA OH RRRANGE 150 ml s pomerančovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA COCO AFFAIR 150 ml s kokosovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA ALOVEA 150 ml s aloe vera a panthenolem pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
346,62 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 310,80 Kč/1l

POWER UP sada 3x15ml - Hydratace, výživa a expresní obnova
700,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
15 577,55 Kč/1l

Klorane Polysianes Monoi a Tamanu Organický reparační olej po opalování 150 ml
522,77 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 485,13 Kč/1l

Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,62 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
2 897,47 Kč/1l

Incia Babyolie (110 ml)
403,00 Kč
-12,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,91 Kč
Prodejce: Exporgin
3 553,73 Kč/1l

WARMup Caramel 150 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1,78 Kč/1kg

Love Potion Máscara Capilar Óleo de Coco - Maska s Kokosovým Olejem (250g)
560,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 243,96 Kč/1l

Jojobaol 30 ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
22 712,67 Kč/1l

JOYDIVISION JOY116-himbeere, Masážní olej, 150 ml, Vegetable Glycerin, Aqua, Aroma, CI 16035, 1 kusů, Láhev



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
243,08 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1,62 Kč/1kg

Softto Plus Arganový olej 120 ml – péče o vlasy a pokožku



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
481,42 Kč
Prodejce: mk-tronic
4 011,83 Kč/1l

Přírodní Aromaterapeutický Masážní Olej, 100ml
633,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 339,90 Kč/1l

Přírodní grapefruitový esenciální olej 10 ml
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
63 270,00 Kč/1l