5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Axe Wild Spice DEO spray 150 ml M1 763,40 Kč/1l
264,51 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Old Spice, Dezodorant w sztyfcie Restart, 50 ml3 414 714,19 Kč/1kg
239,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
antitranspirant Roll-on, 50 ml Lösung21 926,00 Kč/1l
1 096,30 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Brut Sport Style Dezodorant v spreji, 200 ml -> Sportovní deodorant Brut v spreji, 200 ml913,40 Kč/1l
182,68 Kč
Prodejce: PolisElectro

Brut - Brut Original Deospray 200ml
2 488,20 Kč/1l
497,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Brut Attraction Totale Dezodorant w sprayu, 200ml
1 470 400,04 Kč/1kg
294,08 Kč
Prodejce: somnia24

Brut Musk Dezodorant w sprayu, 200ml
1 400,35 Kč/1l
280,07 Kč
Prodejce: somnia24

Dezodorant ve spreji Brut Originální 200ml
1 462,05 Kč/1l
292,41 Kč
Prodejce: somnia24

Brut - Deodorant - Sprej - Oceans - Svěží a mořská vůně - 200 ml - 1 kus
2 674,60 Kč/1l
656,77 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
534,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Rexona, Invisible, Antyperspirant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
13 135,40 Kč/1l
778,62 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
656,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Deodorant Old Spice Wolfthorn 85 ml
1 898,71 Kč/1l
161,39 Kč
Prodejce: LAVONIO

8x4 Dezodorant Pure Freshness, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 631,00 Kč/1l
81,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Old Spice Bearglove Dezodorant, 150 ml
1 499,60 Kč/1l
224,94 Kč
Prodejce: VISO

Nightpanther Old Spice dezodorant w sztyfcie 150 ml
1 500,20 Kč/1l
225,03 Kč
Prodejce: VISO

HIDROFUGAL Pumpspray, 55ml
2 760,00 Kč/1l
151,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dezodorant ve spreji Axe Musk 150ml
261 199,99 Kč/1l
261,20 Kč
Prodejce: somnia24

Dove Fresh Antyperspirant w kulce, 50 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 780,00 Kč/1l
139,00 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Dezodorant Old Spice Tigerclaw, 150 ml
1 657,50 Kč/1kg
298,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Old Spice Wolfthorn deodorant ve spreji vůně pro každý den 150ml
821,20 Kč/1l
123,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Noxzema Roll On bez vůně 50 ml
5 645,80 Kč/1l
282,29 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Deodorant Brut Oceans dodá tělu i mysli osvěžení v každé situaci.
Deodorant Brut Oceans poskytuje tělu i mysli osvěžující zážitek v každé situaci.
Osvěžující oceánská vůně pro každou příležitost, kdy by se vám hodilo malé ochlazení.
Prohlášení o nebezpečnosti: Extrémně hořlavý aerosol. obal je pod tlakem: při zahřátí může prasknout. Extrémně hořlavý aerosol. nádoba pod tlakem: při zahřátí může prasknout. extrémně hořlavý aerosol. Nádoba pod tlakem: při zahřátí může prasknout.
Tento silný a přesvědčivý deodorant osvěžuje a rychle překrývá tělesný zápach.
Brut, Oceans, Dezodorant, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Deodorant Brut Oceans Deodorant Oceans od značky Brut svádí svou svěží mořskou vůní, která může snadno konkurovat parfémům. Deodorant je mimořádně účinný a osvěžuje po celý den svou úžasnou mužnou vůní.
[b]Vůně:[/b] vodní-svěží[br][br][br]The Original Brut Deo Spray - Oceans je pro všechny muže, kteří o sobě mají vysoké mínění. Podporuje silné stránky moderního muže a zároveň je voňavý.
Nové a originálně zabalené
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Brut, Oceans, Dezodorant, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobce
- Brut
- Počet kusů
- 62
- Kód EAN
- 8717163961988
- Číslo produktu
- 303689
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Brut, Oceans, Dezodorant, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobce
- Brut
- Počet kusů
- 62
- Kód EAN
- 8717163961988
- Číslo produktu
- 303689
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Hugo Boss Boss Bottled DEO ve spreji 150 ml M
2 160,00 Kč/1l
324,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Aramis deodorant Aramis High Performance Antiperspirant Spray 200ml
14 484,70 Kč/1l
2 896,94 Kč
Prodejce: Rareparfum

Acqua Di Gio Pour Homme - tuhý deodorant, 75 ml
8 786,67 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Marbert Man Classic přírodní deosprej 125ml
4 126,80 Kč/1l
515,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Alpa Francovka Lesana Borovice – alkoholový bylinný roztok 1000 ml
290,99 Kč/1l
290,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Gosh DNA 4 Deodorant ve spreji, 150ml - Osvěžující péče s dlouhotrvajícím účinkem pro absolutní jistotu po celý den.
638,27 Kč/1l
99,57 Kč
-3,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,74 Kč
Prodejce: LeMont

NIVEA Deo Roll-on Men Cool Kick – 50 ml
9 913,80 Kč/1l
778,62 Kč
-282,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
495,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

BAC Cool Energy Men Deodorant 150 ml
1 046,67 Kč/1l
157,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Jean Paul Gaultier Le Male, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Máta
3 820,00 Kč/1l
573,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sada deodorantů ve spreji Homme (24h Ultra-Refreshing Deodorant) 2 x 100 ml
3 878,35 Kč/1l
775,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alien - deodorant ve spreji, 100 ml
11 963,20 Kč/1l
1 196,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

6x Axe Deospray – Black Dry 150 ml
24 833,00 Kč/1l
1 387,87 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 241,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Driclor Roll-On Antiperspirant 20 ml
17 650,00 Kč/1l
353,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.
1 707,54 Kč/1l
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Dior Sauvage, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzální
6 293,33 Kč/1l
944,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
2 286,00 Kč/1l
342,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Versace Man Eau Fraîche DEO ve skle 100 ml M
6 710,00 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Acqua di Parma Colonia, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová
5 053,33 Kč/1l
758,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Adidas Ice Dive 200ml, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 200 ml, 48 h
380,95 Kč/1l
76,19 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Payot Optimale DEO Roll-On 75 ml M
4 840,00 Kč/1l
363,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rabanne Lady Million DEO ve spreji 150 ml W
3 953,33 Kč/1l
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic DST 75 g M
2 000,00 Kč/1kg
324,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

láhev o objemu 200 ml
838,35 Kč/1l
167,67 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce
3 058,71 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Kuličkový antiperspirant Hidrosis Control (Anti-Perspirant Roll-On) 40 ml
9 834,75 Kč/1l
393,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Twilly D’Hermès - deodorant ve spreji, 150 ml
7 067,60 Kč/1l
1 060,14 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent For Him DEO ve spreji 150 ml M
2 160,00 Kč/1l
324,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fa deodorant ve spreji 150ml Caribbean Lemons
12 648,00 Kč/1l
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

6 ks deodorantu L'Oréal Men Expert Fresh Extreme 48H Non-Stop
1 027,98 Kč/1l
925,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Ultra Max deodorant bez vůně A&H 73 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 520,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 301,98 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

INCIA Přírodní roll-on deodorant pro citlivou pokožku 50 ml
570,00 Kč
Prodejce: Exporgin
11 400,00 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l