4,6



Na základě 29 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g1 766,25 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Betty's Nature Aloe Vera Gel - přírodní, veganský a všestranný 300 g1 496,67 Kč/1l
499,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Linola Ochranný balzám 50 ml6 631,20 Kč/1l
331,56 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
BepanCare Narben-Gel, 20 ml Gel9 460,17 Kč/1kg
548,69 Kč
Prodejce: apohealth

Tabaibaloe Aloe Vera krém na obličej a tělo 300ml
526,67 Kč/1l
158,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution

Krém s hlemýždím slizem 150ml VOM PULLACH HOF
1 358,07 Kč/1l
203,71 Kč
Prodejce: apohealth

Kruterhof Gel s vtakem ze nek 100 ml Gel s vtakem ze nek
3 609,10 Kč/1l
533,97 Kč
-173,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
360,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kozí máslový krém 250 ml od Pullach Hof
857,80 Kč/1l
214,45 Kč
Prodejce: apohealth

BEINWELL Krém 250ml s arnikou APOTHEKER'S Masážní balzámová mast 42
617,60 Kč/1l
154,40 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
57 996,67 Kč/1l
4 748,63 Kč
-1 268,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 479,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BunkerBV

Urea Creme 10% Pullach Hof 250 ml
705,79 Kč/1kg
191,27 Kč
Prodejce: apohealth

Minerální pečující krém se solí z Mrtvého moře
796,32 Kč/1l
199,08 Kč
Prodejce: apohealth

ASAM Kruterhof gel s blovm drpem 500 ml
733,16 Kč/1l
366,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Balzám s aloe vera bez parfemace
725,50 Kč/1l
145,10 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

neutral 16-10443 Alter Heideschäfer Melkfett mit Ringelblume Hautcreme 250,0 ml
306,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Regenerační gel Snail Miracle, 50 ml gel
6 388,57 Kč/1kg
447,20 Kč
Prodejce: apohealth

PHYSIODERM Sansibal Skin Protection Cream Pleťový krém bez silikonu 100 ml
1 981,20 Kč/1l
198,12 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

neutral 16-10441 Alter Heideschäfer Eis-Gel 250,0 ml
670,64 Kč/1l
167,66 Kč
Prodejce: M_plus_L
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GEL NA HLEVENY 125 ml
z farmy Pullach
Šnečí gel je lehký, rychle se vstřebávající pečující gel, který lze používat pro každodenní péči o pleť. Složení s filtrátem ze šnečího slizu (Snail Secretion Filtrate) a dalšími pečujícími složkami může přispět k osvěžení a zklidnění pokožky a podpořit její přirozenou funkci. Gel lze navíc použít jako jemný peeling a zanechává na pokožce příjemný pocit.
Vlastnosti produktu:
- pečující a osvěžující gel
- může podporovat přirozené funkce pokožky
- lehká textura, rychle se vstřebává
- vhodný pro každodenní použití
- lze použít jako jemný peeling
- Obsah: 125 ml
- Trvanlivost: 10 měsíců po otevření
Použití:
Naneste malé množství gelu na očištěnou pokožku a jemně vmasírujte. V případě potřeby lze používat denně. Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi.
Upozornění:
Pouze k vnějšímu použití.
Nepoužívejte na podrážděnou nebo porušenou pokožku.
V případě nesnášenlivosti přestaňte přípravek používat.
Složení (INCI):
Aqua, isopropylalkohol, filtrát ze sliznice hlemýždě (Helix Aspersa Muller), propylenglykol, dimethikon, glycerin, glykosaminoglykan, alantoin, panthenol, pyridoxin HCL, karbomer, limonen, laurylglukosid (a) polyglyceryl-2-dipolyhydroxystearát, hydroxid sodný, fenoxyethanol, xanthanová guma, ethylhexylglycerin, dipotassium EDTA, linalool.
SCHNECKEN GEL, 125 ml GEL
PZN: 1355308
Šnečí gel 125 ml od Pullach Hof Hlemýždí gel svými četnými vlastnostmi podporuje obnovu a omlazení pokožky, chrání a podporuje přirozené funkce pokožky a slouží jako přírodní peeling pro pleť. Díky svému regeneračnímu účinku poskytuje šnečí gel dobrou ochranu před dalšími kožními problémy. Bezpečnostní pokyny: - pouze pro vnější použití - nevhodné pro malé děti - neaplikujte na sliznice nebo do očí - Těhotné ženy/alergikové by se měli před použitím poradit s lékařem - po použití si umyjte ruce
Šnečí gel 125 ml - prezentace: gel - předmět: péče o pleť, tělo
- Hmotnost
- 125 g
- Objem
- 125 ml
- Složení
- Voda, izopropylalkohol, filtrát ze šnečího sekretu (Helix Aspersa Muller), propylenglykol, dimetikon, glycerin, glykosaminglykan, alantoin, panthenol, pyridoxin HCL, Karbomer, Limonen, Lauryl-glukosid (a) Polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearát, Hydroxid sodný, Fenoxyethanol, Xanthanová guma, Ethylhexylglycerin, Dipotassium EDTA, Linalool.
- Výrobce
- vom Pullach Hof
- Kód EAN
- 403952510504004039525105040
- Číslo produktu
- 4014
- Hmotnost
- 125 g
- Objem
- 125 ml
- Složení
- Voda, izopropylalkohol, filtrát ze šnečího sekretu (Helix Aspersa Muller), propylenglykol, dimetikon, glycerin, glykosaminglykan, alantoin, panthenol, pyridoxin HCL, Karbomer, Limonen, Lauryl-glukosid (a) Polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearát, Hydroxid sodný, Fenoxyethanol, Xanthanová guma, Ethylhexylglycerin, Dipotassium EDTA, Linalool.
- Výrobce
- vom Pullach Hof
- Kód EAN
- 403952510504004039525105040
- Číslo produktu
- 4014
K tomu se hodí také

Hydratační krém s aloe vera 500 ml
625,50 Kč/1l
312,75 Kč
Prodejce: somnia24

Herbamedicus Aloe Vera gel (250ml), 11523
257,96 Kč/1l
64,49 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Instituto Espanol - Aloe Vera Body Cream 400ml
186,00 Kč/1kg
186,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Holika Holika Aloe 99% Żel aloesowy, 250 ml
360,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Eveline Cosmetics Retinol+Algi Morskie – pleťový krém, hydratace, zklidnění
1 722,60 Kč/1l
86,13 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Diet Esthetic Aloe sprchový gel 500ml
752,74 Kč/1l
376,37 Kč
Prodejce: somnia24

Elektrický holicí strojek pro ženy, elektrický holicí strojek 4 v 1 pro ženy, bezbolestný intimní holicí strojek, nabíjení USB
600,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
314,97 Kč
Prodejce: HaWaKo

Orange Care - krém Baba de Caracol
1 318 879,94 Kč/1kg
659,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula

LIXONÉ Aloe Vera, Obličej, Tuhé mýdlo, Zelená, Obdélníkový, COCONUT (COCOS NUCIFERA) OIL, AQUA, DIPROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, PALMITIC ACID, STEARIC..., 125 g
2 598,00 Kč/1kg
324,75 Kč
Prodejce: somnia24

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Balzám s aloe vera bez parfemace
725,50 Kč/1l
145,10 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
38,30 Kč/1l
1 531,83 Kč
Prodejce: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Přenosné digitální rádio Retekess V115, dobíjecí AM/FM/SW rádio, baterie 1000 mAh 48H, 100 předvoleb stanic, ideální pro rodinu, venku a na zahradu
804,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Retevis_Official_Shop

Ruhhy 135 Digitální kapesní váha 200g/0,01g
124,00 Kč
Prodejce: FDC

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: DUBAISTORE

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

HI 20litrový univerzální hrnec XXL velkokapacitní hrnec 22056
1 799,00 Kč
-400,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 399,00 Kč
Prodejce: Tradior

Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
4 060,87 Kč/1kg
1 266,30 Kč
-48,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 218,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Philips 924103544402, 40 W, E14, Teplá bílá, 300 lm, 2600 K, 360°
677,85 Kč
-414,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
263,22 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: PolisElectro

Lattafa Eclaire Pistache, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Mléko, Pižmo, Vanilka, 1 kusů
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

DR.OETKER Stěrka - Karta 12 X 75 cm Plast 1635D
77,40 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

napájecí adaptér 2v1 2000mAh U90EWE + nabíječka s kabelem micro USB pro Samsung Galaxy S7 S7edge S6edge S6 S5 S4 S3 S5 S3mini S4 mini S5 mini A7 (2016) A5 (2016)
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šnečí gel příjemný na obličeji
Krém se snadno nanáší. Vůně je diskrétně příjemná, s nádechem vanilky. Velmi rychle se vstřebává a nezanechává mastné stopy. Nepálí na očích. Používám ho 2 až 3krát denně. Pleť je po něm hedvábná. Problémy řeší super dobře. Krém bych si zde objednala znovu. Vše bylo řešeno profesionálně.
Ohodnoceno dne 7. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šnečí gel
Jsem velmi spokojená, mohu jen doporučit, rychle se vstřebává a výsledek je opravdu skvělý používám ho teprve 2 dny pleť vypadá opravdu skvěle
Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý krém
Rychle se vstřebává
Ohodnoceno dne 12. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Jsem opravdu příjemně překvapen. Krém má příjemnou vůni a snadno se nanáší.
Ohodnoceno dne 28. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Vše v pořádku
Ohodnoceno dne 11. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku
Krém na obličej, musím ho nejprve vyzkoušet několik dní, ale zatím je velmi příjemný.
Ohodnoceno dne 14. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Šnečí gelový pleťový krém
Hydratační, příjemný na pokožku
Ohodnoceno dne 26. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
1 místo 3
Výrobek je velmi dobrý.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cetaphil | Hydratační krém - 48 g - bez vůně - intenzivní hydratace - citlivá pleť
714,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
14 895,62 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
594,80 Kč
Prodejce: apohealth
3 991,95 Kč/1kg

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,00 Kč
Prodejce: apohealth
9 052,63 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Hydratační mast - 368 g - Kakaové máslo - Hojivé želé - Péče o pleť
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
706,49 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 248,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 993,27 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Farmona Olejový krém na masáž těla a poprsí 500 ml
266,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
533,98 Kč/1l

Mustela Hydra Bébé, 300 ml, Hypoalergenní, Dermatologicky testováno, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 143,10 Kč/1l

Estee Lauder DayWear Matte antioxidační pleťový krém Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Crème 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,40 Kč
Prodejce: Parfumart
11 684,00 Kč/1kg

MARY KAY Hydratační hydratační krém pro normální suchou pleť 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 935,53 Kč/1kg