4,7



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lindt Švýcarská Hořká čokoláda s mandlemi a pomeranči, 300g733,00 Kč/1kg
219,90 Kč
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
Reber Constanze Mozart Herzl 8 plněných srdíčkových čokolád 80g 3-pack1 541,17 Kč/1kg
369,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Piasten Bud Spencer Caribic Rum Čokoládové kuličky s rumovou náplní 150g575,13 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Asbach Zarte Pralinen hořká čokoláda s brandy náplní 250g1 254,76 Kč/1kg
313,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mon Cheri 15 jemných jednotlivě balených piemontských třešňových pralinek 157g
1 748,73 Kč/1kg
274,55 Kč
Prodejce: somnia24

Mon Cheri 15 tyčinek s 5 jednotlivě balenými čokoládami 52g 15-pack
1 362,26 Kč/1kg
1 062,56 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mon Cheri 30 jednotlivě balených třešňových pralinek Piedmont skladovací balení 315g
1 058,10 Kč/1kg
373,09 Kč
-39,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
333,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 959,67 Kč/1kg
293,95 Kč
Prodejce: somnia24

FERRERO KÜSSCHEN 120943001 FERRERO KÜSSCHEN Klassik Pralinen 15x 5 St.
1 328,23 Kč/1kg
876,63 Kč
Prodejce: somnia24

La Praline: Čokoládové trufly s mořskou solí
1 472,50 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ferrero Collection 15 jednotlivě balených čokolád 3 různé 172g
1 748,95 Kč/1kg
300,82 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sarotti Tiamo feinste Champagner Trüffel Marc de Champagne 125g
965,44 Kč/1kg
120,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Anthon Berg Maliny v pomerančovém likéru Marcipánové paštiky 220g
768,05 Kč/1kg
168,97 Kč
Prodejce: Katomix

La Praline Čokoládové pralinky s kakaovými kousky
1 245,95 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
1 171,49 Kč/1kg
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech
1 333,17 Kč/1kg
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Veganské pralinky - Dattel-Marzipan 70g
1 159,71 Kč/1kg
125,84 Kč
-44,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,18 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládové pomeranče Friedel
300,84 Kč/1kg
75,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sarotti srdíčkové třešně hořká čokoláda s třešňovým likérem 250g
735,40 Kč/1kg
183,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mon Cheri třešňový likér polosladká čokoláda 105g balení po 4 kusech
Dárkové balení s 10 jednotlivě balenými likérovými třešňovými pralinkami z polosladké čokolády
Třešně, které jsou tak aromatické, že se mohou stát piemontskými třešněmi... protože tajemství Mon Chérie začíná třešní, likérové třešňové pralinky v posuvném balení "Malé díky" s 10 rozplývajícími se pralinkami s jedinečnou příchutí Mon Chérie.
Elegantní dárkové balení je navíc označeno pozdravy jako "Vše nejlepší", "Pro vás" a "Malé díky".
Upozorňujeme, že motiv nelze z logistických důvodů vybrat.
Ferrero Deutschland GmbHHainerWeg 120
D- 60599 Frankfurt am Main
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Polosladká čokoláda 49 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), cukr, višně (18 %), likér 13 % (glukózový sirup, voda, alkohol, cukr, aromata), kakaové máslo.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 455,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 902,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 20,30 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 13,20 Sacharidy: 52,80 Sacharidy, z toho cukr: 48,30 Bílkoviny: 3,00 Sůl: 0,01
- Hmotnost
- 420 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 D - 60599 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Likérové třešňové pralinky
- Výrobce
- Obsah balení
- 4x105g
- Číslo produktu
- 65005-4
- Kód EAN
- 4251753717912
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Polosladká čokoláda 49 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), cukr, višně (18 %), likér 13 % (glukózový sirup, voda, alkohol, cukr, aromata), kakaové máslo.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 455,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 902,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 20,30 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 13,20 Sacharidy: 52,80 Sacharidy, z toho cukr: 48,30 Bílkoviny: 3,00 Sůl: 0,01
- Hmotnost
- 420 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 D - 60599 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Likérové třešňové pralinky
- Výrobce
- Obsah balení
- 4x105g
- Číslo produktu
- 65005-4
- Kód EAN
- 4251753717912
K tomu se hodí také

Mon Cheri likérové třešňové pralinky z polosladké čokolády 105g
3 224,76 Kč/1kg
338,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ferrero Mon Cheri rodinné balení 30 likérových třešňových čokolád 315g
1 529,37 Kč/1kg
599,00 Kč
-117,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
481,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mon Cheri 15 jemných jednotlivě balených piemontských třešňových pralinek 157g
1 748,73 Kč/1kg
274,55 Kč
Prodejce: somnia24

Mon Cheri 15 tyčinek s 5 jednotlivě balenými čokoládami 52g 15-pack
1 362,26 Kč/1kg
1 062,56 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mon Cheri 30 jednotlivě balených třešňových pralinek Piedmont skladovací balení 315g
1 058,10 Kč/1kg
373,09 Kč
-39,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
333,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%9% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
9%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vždy se rád vrátím
Jako vždy je výrobek v pořádku, odeslání je rychlé a dobré.
Ohodnoceno dne 31. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše je v pořádku
je tak, jak má být
Ohodnoceno dne 21. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mimořádně rychlé doručení
Všechno v pořádku
Ohodnoceno dne 5. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobré
velmi dobrý
Ohodnoceno dne 10. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Rádi znovu
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Turin Cuervo Turin 1800 Turin Baileys Mexická čokoláda s likérem
2 146,08 Kč
Prodejce: LaProve
3 700,14 Kč/1kg

Včelka Čokoládky s karamelovou náplní Eclaires 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1kg

Wawel Michałki Białe s ořechy 1 kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Reber Constanze Mozart Herzl 8 plněných čokoládových srdíček 80g balení po 8 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 198,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
14 980,75 Kč/1kg

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,75 Kč/1kg

Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 333,17 Kč/1kg

Mon Cheri 15 tyčinek s 5 jednotlivě balenými čokoládami 52g 15-pack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 062,56 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 362,26 Kč/1kg

Roshen Minky Binky mléčné bonbony 1 kg
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
340,57 Kč/1kg

Mon Cheri polosladký čokoládový likér s třešněmi 105g 4 balení



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
786,14 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 871,76 Kč/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mléčného krému a celých mandlí 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
35,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
897,25 Kč/1kg

Čtvercová Kazeta, Střední 340G
724,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 131,12 Kč/1kg

Mon Cheri likérové třešňové pralinky z polosladké čokolády 105g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
338,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 224,76 Kč/1kg

Mon Cheri 30 jednotlivě balených třešňových pralinek Piedmont skladovací balení 315g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(13)Počet hodnocení: 13
373,09 Kč
-39,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
333,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 058,10 Kč/1kg

Ferrero Rocher 30 ks, 375 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 267,76 Kč/1kg

Reber Mozart Barock hořká čokoláda vánoční 120g 4-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
620,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,92 Kč/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolatelná kombinace 5000g
757,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,58 Kč/1kg

LINDOR Tiramisu 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Lindt Mix pralinek LINDOR Stříbrný 200g
299,89 Kč
-49,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Čokolády Ferrero Mon Chéri Cassis Winter Edition 157 g třešňová vodka a cassis v polosladké čokoládě
275,91 Kč
-39,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
235,93 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 502,74 Kč/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
599,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 103,44 Kč/1kg