3,3



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ omáčka Habanero Hot 200ml660,00 Kč/1kg
297,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Händlmaier Wasabi křen krémový jemný stlačovací láhev 225 ml 8 balení529,59 Kč/1l
953,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Omáčka Aioli od Hellmann's s intenzivní česnekovou chutí, balení 3000 ml319,39 Kč/1l
958,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hela sladkokyselá omáčka exotická jemná ovocná balení 800ml117,67 Kč/1l
94,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Cumberlandská omáčka s vynikajícím portským vínem 200 ml balení po 2 kusech
1 105,45 Kč/1l
442,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Cumberland Sauce balanced sweet and savoury sauce jar 320 ml
380,63 Kč/1l
121,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pepřová omáčka Tabasco červená 150ml
2 793,33 Kč/1l
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SureShot

Develey 184862, Omáčka na burger, 250 ml
1 143,72 Kč/1l
285,93 Kč
Prodejce: Store-Germany

Grashoff Rajčatová omáčka č. 5 pikantní ovocná s bazalkou 200ml
692,30 Kč/1l
138,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaierčesneková omáčka s krémovou konzistencí, balení 250 ml
305,96 Kč/1l
76,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Snack omáčka sladkokyselá s meruňkami balení 875 ml
173,73 Kč/1l
152,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pálivá chilli omáčka 250ml
416,08 Kč/1l
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Kuehne pálivá chilli omáčka pálivá aromatická s chilli 250ml
216,28 Kč/1l
54,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tabasco omáčka s červenou paprikou 60 ml - pikantní, pálivá chilli omáčka na pokrmy
2 656,83 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Knorr Parika omáčka po maďarsku s pikantní ovocnou příchutí 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Worcestershire, 140 ml, balení 6 kusů
693,67 Kč/1l
582,68 Kč
Prodejce: taleoo

Develey 185069, Omáčka ze zakysané smetany, 250 ml
3 034,28 Kč/1l
758,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Händlmaierkari omáčka, ovocná a exotická, balení 250 ml
305,96 Kč/1l
76,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Habanero omáčka z červených paprik extra pálivá ovocně pikantní 145ml
542,28 Kč/1l
78,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Pikantní papriková omáčka s chilli a cibulí Balení 1000 ml
282,49 Kč/1l
282,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Grashoff Cumberlandská omáčka ovocná a pikantní s červeným vínem 200ml balení po 3 kusech
GRASHOFF Cumberlandská omáčka je pravděpodobně nejklasičtější přílohou ke studené pečeni a drůbeži. Tato omáčka, kterou lze podávat i za studena, je jedním z nejlepších anglických příspěvků do vybrané kuchyně. Vyrábí se z červeného vína, šťávy z černého rybízu, pomerančů a koření a je klasickou omáčkou ke zvěřině a drůbeži a také ke koláčům všeho druhu (pokud nejsou rybí).
Grashoff Nachf. GmbHContrescarpe 8028195 Brémy- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- 31 % červeného vína (obsahuje SULFIT a KYSELINU ŠVIHOVOU), 29 % šťávy z černého rybízu, cukr, 11 % hořkých pomerančů, chilli, tamarind, sůl, pomerančové aroma, modifikovaný škrob (z kukuřice), želírující látka: pektin, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 215,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 916,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,1g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1g Sacharidy: 53,4g z toho cukr: 49,5g Bílkoviny: 0,5g Sůl: 0,04g
- Potravinářský podnik
- Grashoff Nachf. GmbH
- Prodejní název
- Cumberlandská omáčka: Ovocná, pikantní omáčka ke studeným pokrmům, zejména ke zvěřině, drůbeži a koláčům.
- Výrobce
- Grashoff Nachf. GmbH
- Číslo produktu
- HC-9K3V-DSLE
- Kód EAN
- 4251753714911
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- 31 % červeného vína (obsahuje SULFIT a KYSELINU ŠVIHOVOU), 29 % šťávy z černého rybízu, cukr, 11 % hořkých pomerančů, chilli, tamarind, sůl, pomerančové aroma, modifikovaný škrob (z kukuřice), želírující látka: pektin, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 215,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 916,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,1g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1g Sacharidy: 53,4g z toho cukr: 49,5g Bílkoviny: 0,5g Sůl: 0,04g
- Potravinářský podnik
- Grashoff Nachf. GmbH
- Prodejní název
- Cumberlandská omáčka: Ovocná, pikantní omáčka ke studeným pokrmům, zejména ke zvěřině, drůbeži a koláčům.
- Výrobce
- Grashoff Nachf. GmbH
- Číslo produktu
- HC-9K3V-DSLE
- Kód EAN
- 4251753714911
K tomu se hodí také

Lacroix Cumberland omáčka jemně ovocná s vynikajícím portským vínem 200ml
1 110,60 Kč/1l
222,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Cumberland Sauce balanced sweet and savoury sauce jar 320 ml
380,63 Kč/1l
121,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Microsoft Office 2021 Professional Plus | 1 zařízení | Online aktivace | Trvalá licence | Dodání e-mailem | Obchod DigitalSell
875,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DigitalSell

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 328,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: NovaMBSmart

Lacroix Cumberlandská omáčka s vynikajícím portským vínem 200 ml balení po 2 kusech
1 105,45 Kč/1l
442,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech
634,99 Kč/1l
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 038,77 Kč/1l
228,53 Kč
Prodejce: somnia24

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
622,93 Kč/1l
93,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Škrabadlo Feandrea XXL, 199 cm, víceúrovňové, se sisalovými sloupky, světle šedé
1 755,99 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 712,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
674,40 Kč/1kg
674,40 Kč
Prodejce: somnia24

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka na maso a ryby 150ml
635,33 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix omáčka pepřová smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml
635,33 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balkonový stůl Merxx 65/130 x 65 cm - hliníkový rám stříbrný s akátovým dřevem
3 597,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Sada 5 omáček na sýr, 200 g
1 617,00 Kč/1l
323,40 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lacroix Hollandaise omáčka ideální pro chřest a zeleninu 150ml
635,33 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

VASAGLE toaletní skříňka, koupelnová skříňka, úložná skříňka, 60 x 30 x 63 cm, se 2 žaluziovými dvířky, nastavitelná police
1 236,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Painmaker Liquid Smoke Hickory Style tekuté kouřové aroma 240ml
751,96 Kč/1l
180,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey okurková omáčka s křupavými kousky zeleniny 875ml
225,37 Kč/1l
197,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fiqops umělé 12 kusů břečťan girlanda břečťan umělé rostliny umělé závěsné břečťan pro svatební party zahrada byt balkon
562,24 Kč
-142,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
419,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
152,69 Kč/1l
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

Ergonomická matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
1 969,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Dr. Oetker 692340008 Dr. Oetker Paradies Creme Stracciatella 66,0 g
139,03 Kč/1l
41,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

3 kusy LED nočních světelných zásuvek stmívatelných v teplé bílé barvě s detektorem pohybu a soumrakovým senzorem pro schody, ložnici, chodbu
659,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax

Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
533,00 Kč/1kg
266,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Holland Foodz tyčinky červené bílé jednotlivě balené 864g 72 kusů
322,93 Kč/1kg
341,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde Spaghetti 72 Těstoviny Špagety z tvrdé pšeničné krupice 500g
93,28 Kč/1kg
46,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čajový dům ostružinový malinový ovocný čaj ovocný čerstvý s příchutí 90g
940,33 Kč/1kg
84,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
33% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
33%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
381,00 Kč
Prodejce: Vladeko
828,26 Kč/1kg

Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
3 599,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
359,95 Kč/1kg

Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 509,95 Kč/1kg

BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
537,50 Kč/1kg

Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
818,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,90 Kč/1kg

CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
817,00 Kč/1l

Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
93,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
622,93 Kč/1l

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
92,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
102,57 Kč/1kg

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,63 Kč/1l

Develey Crispy Chicken krémová pikantní omáčka stlačovací láhev 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
59,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,67 Kč/1kg

Develey FoodTrip Döner Kebab omáčka Scharfe Kebap omáčka 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,48 Kč/1kg

Originální australská BBQ omáčka s pikantní kouřovou příchutí 355ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
214,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
604,42 Kč/1l

Le Picant Delikatess Remoulade krémové potěšení z rostlinného oleje 875ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
154,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,01 Kč/1l

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
168,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
420,12 Kč/1l

Omáčka Cholimex s chilli a ananasem, pikantní a aromatická, ideální k namáčení, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
49,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,84 Kč/1l

Develey 3312221004 Develey American Style Hotdog Senf 250,0 ml, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
59,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
193,10 Kč/1kg

deSIAM Thailand Fish Sauce 60ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
794,67 Kč/1l

Old Texas Ghost Pepper Chilli BBQ omáčka s kouřovou příchutí 455ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
236,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
518,81 Kč/1l

Alce NeroRajčatový protlak (500g), 20599



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
158,00 Kč/1l