4,6



Na základě 7 hodnocení
Hmotnost:
- 500 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Nescafe Cappuccino krémová příchuť se zrnkovou kávou 250g 5-pack776,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Krüger Family Stracciatella Cappuccino, 5er Pack (5 x 500 g Beutel)744,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nescafe typ Cappuccino Méně sladké rozpustné v sáčku 4 balení444,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Krüger, karamelové křehké cappuccino, s jemnou karamelovou příchutí 500g, balení po 5 kusech744,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027839 Schoko 500g
893,48 Kč/1kg
446,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Jacobs Choco, 500 g, Cappuccino, 405 kcal, 1715 kJ, 51 kcal, 3%
341,36 Kč/1kg
170,68 Kč
Prodejce: Katomix

Krüger Cappuccino Classico nápojový prášek bez laktózy 10x15g 150g
529,85 Kč/1kg
105,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Double Choco 500g mit Schoko-Splittern 1er Pack
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantní kávy v prášku
183,84 Kč/1kg
183,84 Kč
Prodejce: Katomix

KRÜGER Cappuccino Chocolate obsahuje kofein Bez laktózy 10x15 g
706,47 Kč/1kg
105,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čekanka klasická rozpustná 100 g
1 546,30 Kč/1kg
154,63 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Instantní zrnková káva - Klasické náplňové balení 200g
960,75 Kč/1kg
192,15 Kč
Prodejce: taleoo

Krüger Cappuccino jemné a krémové 350g
442,71 Kč/1kg
154,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instant Cappuccino - Vegan Dose 225g | MOUNT HAGEN
648,13 Kč/1kg
145,83 Kč
Prodejce: taleoo

Amaretto Instantkaffee 200g
2 412,70 Kč/1l
482,54 Kč
Prodejce: Crownseller

Instant Malz Kaffee - ohne Koffein 100g | MOUNT HAGEN
971,40 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Cappuccino Mokate s příchutí třešní v čokoládě 110 g
348,45 Kč/1kg
38,33 Kč
Prodejce: LAVONIO

Instantní obilná káva - Klasická, balení 100 g, karton 6 kusů
1 409,58 Kč/1kg
845,75 Kč
Prodejce: taleoo

Erdbeer Instantkaffee 1kg
1 109,37 Kč/1l
1 109,37 Kč
Prodejce: Crownseller

Mokate Cappuccino s příchutí vanilky 110 g
529,73 Kč/1kg
58,27 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack
Nápojový prášek na bázi kávy s jemnou kakaovou příchutí.
Satro Cappuccino s jemným nádechem kakaa je klasické cappuccino s vyváženou chutí
CONDETTA GMBH & CO. KG
Wiedenbrücker Straße 8059555 Lippstadt
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené odstředěné mléko, rozpustná káva (8 %), rozpuštěný kakaový prášek (7 %), glukózový sirup, hydrogenovaný rostlinný tuk (kokosový), syrovátkový protein, sůl, stabilizátor E340, aroma, emulgátor SOJALECITHIN.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1652g Kalorická hodnota v kcal 390g Tuky v g 5,3g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 4,8g Sacharidy v g 70,9g Sacharidy, z toho cukr v g 60,9g Bílkoviny v g 11,9g Sůl v g 0,98g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Potravinářský podnik
- CONDETTA GMBH & CO. KGWiedenbrücker Straße 80 59555 Lippstadt
- Prodejní název
- Cappuccino s kakaem
- Výrobce
- CONDETTA GMBH & CO. KG
- Počet kusů
- 5
- Číslo produktu
- 60357
- Kód EAN
- 4251753725436
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené odstředěné mléko, rozpustná káva (8 %), rozpuštěný kakaový prášek (7 %), glukózový sirup, hydrogenovaný rostlinný tuk (kokosový), syrovátkový protein, sůl, stabilizátor E340, aroma, emulgátor SOJALECITHIN.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 1652g Kalorická hodnota v kcal 390g Tuky v g 5,3g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 4,8g Sacharidy v g 70,9g Sacharidy, z toho cukr v g 60,9g Bílkoviny v g 11,9g Sůl v g 0,98g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Potravinářský podnik
- CONDETTA GMBH & CO. KGWiedenbrücker Straße 80 59555 Lippstadt
- Prodejní název
- Cappuccino s kakaem
- Výrobce
- CONDETTA GMBH & CO. KG
- Počet kusů
- 5
- Číslo produktu
- 60357
- Kód EAN
- 4251753725436
K tomu se hodí také

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí Nápojový prášek 500g
358,36 Kč/1kg
179,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027839 Schoko 500g
893,48 Kč/1kg
446,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Choco, 500 g, Cappuccino, 405 kcal, 1715 kJ, 51 kcal, 3%
341,36 Kč/1kg
170,68 Kč
Prodejce: Katomix

Krüger Family Cappuccino Classic 500g
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantní kávy v prášku
183,84 Kč/1kg
183,84 Kč
Prodejce: Katomix

Krüger, Karamelové křehké cappuccino, s jemnou karamelovou příchutí 500g
905,04 Kč/1kg
452,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krüger Family Cappuccino Double Choco 500g mit Schoko-Splittern 1er Pack
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
1 114,04 Kč/1kg
278,51 Kč
Prodejce: somnia24

Hearts Cappuccino Amaretto 1 kg
182,62 Kč/1kg
182,62 Kč
Prodejce: Katomix

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel)
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustný 200 g
1 388,25 Kč/1kg
277,65 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Krüger Cappuccino Classico nápojový prášek bez laktózy 10x15g 150g
529,85 Kč/1kg
105,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

KRÜGER FAMILY Eiskaffee 10027830 Schoko 500g
578,46 Kč/1kg
289,23 Kč
Prodejce: somnia24

KRÜGER YOU Chai Latte 10029021 Vanilka-skořice 10ks
1 178,56 Kč/1kg
294,64 Kč
Prodejce: somnia24

Krüger Family Cappuccino White | 500 g sáček
893,48 Kč/1kg
446,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Cappuccino jemné a krémové 350g
442,71 Kč/1kg
154,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Typ Cappuccino Méně sladký nápoj v prášku rozpustný 125g
886,56 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER Cappuccino Chocolate obsahuje kofein Bez laktózy 10x15 g
706,47 Kč/1kg
105,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LED zrcadlo do koupelny EMKE s 3násobným zvětšením, dotykovým ovládáním, studeným bílým světlem, rozměry 80 x 60 cm, s funkcí proti zamlžování a s hodinkami
4 020,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeinu 10 x 12,5 g
886,56 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
368,69 Kč/1kg
368,69 Kč
Prodejce: somnia24

Idea Coffee Gold Express
1 635,55 Kč/1kg
327,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zichorie - Instantní 100g
1 214,80 Kč/1l
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Instantní cereální káva - Cappuccino 175g
1 673,94 Kč/1kg
292,94 Kč
Prodejce: taleoo
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

100dílný porcelánový jídelní servis VEWEET "Annie", kombinovaný servis se sadou talířů, miskami na cereálie, hrnkem na kávu, kávovou soupravou, šálkem na vejce, sadou na mléko a cukr
6 385,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WOCASER

Designové litinové krbové kamna EEK A+ Plamen Tara, nezávislá na okolním vzduchu – 6 kW
21 330,69 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: CasaNovae
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
71% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
71%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%14% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
14%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nakupování online v Kauflandu
Protože toto zboží již není téměř k dostání v "normálních" obchodech museli jsme se vydat touto "online cestou". Nemáme nelitovali. Samozřejmě by bylo jednodušší zajít si pro něj do obchodu.
Ohodnoceno dne 7. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše vynikající
Super výrobek, škoda, že se cena tak zvýšila.
Ohodnoceno dne 26. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá chuť cappuccina
Dobrá kakaová příchuť ,
Ohodnoceno dne 25. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Satro Cappucino
Dobrý
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 3 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 713,63 Kč
-706,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 007,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 335,78 Kč/1kg

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a kořeněná (balení 2 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 567,96 Kč
-534,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 033,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 516,73 Kč/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea SUPERCOFFEE 300 g
769,00 Kč
Prodejce: Blendea
2 197,14 Kč/1kg

Mahmood Coffee 3 v 1 instantní káva Original, káva s kávovou smetanou a cukrem, 48 tyčinek x 18 g
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusů, Sklenice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
454,07 Kč
Prodejce: Serica
2 270,35 Kč/1kg

Mahmood Coffee – instantní turecká káva s mlékem a cukrem, 12 sáčků po 25 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mlékem, bez cukru, 12 tyčinek x 19 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Krüger Family Cappuccino White-Vanille nápojový prášek, balení po 12 kusech (12 x 500 g sáček)
1 798,78 Kč
-386,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 412,01 Kč
Prodejce: AllYouNeed
235,34 Kč/1kg

Mahmood Coffee Instant turecká káva bez cukru, 12 tyčinek x 6 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant turecká káva, středně slazená, 12 tyčinek x 8 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea Slimming coffee Vaječný likér 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Blendea Slimming coffee Sladká mandle 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ledová káva osvěžující kávová směs 275g 8 balení



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
882,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 210,07 Kč/1kg

Krüger Chai Latte Classic India mléčný čaj v prášku plechovka 4 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
595,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé ledová káva typu frappé 275g - Nápojový prášek s instantní kávou (balení po 8 kusech)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 204,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
547,61 Kč/1kg

2v1 rozpustná káva se smetanou 10 x 14g, Massimo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 650,79 Kč/1l

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
281,08 Kč
-54,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 418,88 Kč/1kg

Krüger Family Cappuccino Double Choco (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
278,41 Kč
-53,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
224,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,88 Kč/1kg