Podobné produkty

Další informace o reklamě
Maggi čirá masová polévka intenzivní silné velkoobjemové balení pro catering 5000g1 094,43 Kč/1kg
5 472,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Menzi Kuřecí polévka Delikatesa Extra koncentrovaná 800ml 6 balení453,94 Kč/1l
1 815,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml238,25 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml267,85 Kč/1l
107,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix lišková krémová polévka jemná s liškami 400ml
242,47 Kč/1l
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix hříbková krémová polévka aromatická lahodná krémová 400 ml 3 balení
241,74 Kč/1l
290,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi For Gourmets Krémová houbová polévka jemná a krémová 51g
855,88 Kč/1kg
43,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Tomato Cremesuppe fruchtig tomatig tafelfertig 400ml
234,67 Kč/1l
93,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix gulášová polévka jemná hovězí s pikantní příchutí 400 ml balení po 3 kusech
726,85 Kč/1l
290,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml 3 balení
726,85 Kč/1l
290,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,66 Kč/1kg
306,06 Kč
Prodejce: somnia24

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix - Rinder Consommé Suppe - 400ml
242,47 Kč/1l
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Francouzská cibulová polévka silná s bílým vínem 400 ml balení po 3 kusech
242,28 Kč/1l
290,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
189,87 Kč/1kg
151,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco krémová bramborová polévka s uzenou slaninou, jemná a krémová 390ml 6 balení
200,93 Kč/1l
470,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krémová polévka z lišek Langbein
318,27 Kč/1l
127,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rajčatový krém 43g
846,98 Kč/1kg
36,42 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lacroix Krémová rajčatová polévka s ovocnou chutí, připravená k podávání, 400 ml, balení po 6 ks
Lahodná rajčatová krémová polévka pro gurmány: Polévka od Lacroix je vyrobena bez přísad zvyšujících chuť – aby chutnala jako domácí. Rajčatová krémová polévka je připravena k podávání, stačí ji ohřát bez ředění a poté servírovat.
GB FOODs DEUTSCHLAND GmbHPostfach 12 11 62
D-23530 Lübeck
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 2.4 l
- Seznam přísad
- scezená a nakrájená rajčata 68 %, voda, SÝR 4,7 %, modifikovaný škrob, cukr, rostlinný olej (řepkový olej), jodidovaná sůl, PŠENIČNÁ mouka, bazalka, zahušťovadlo: guma guar, guma svatojánský chléb, xantanová guma; koření, okyselovadlo: kyselina mléčná, kyselina citronová; aroma (obsahuje SÓJU a CELER), antioxidant: kyselina askorbová; barvivo paprikový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 227 kJ Kalorická hodnota v kcal 55 kcal Tuky 2,8 g Nasycené mastné kyseliny 1,0 g Sacharidy 6,3 g Cukr 3,6 g Bílkoviny 0,7 g Sůl 1,1 g Vláknina 0,5 g
- Potravinářský podnik
- GB FOODs DEUTSCHLAND GmbHPostfach 12 11 62 D-23530 Lübeck
- Prodejní název
- Polévka připravená k jídlu
- Výrobce
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Číslo produktu
- 28042-6
- Kód EAN
- 4251753719909
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 2.4 l
- Seznam přísad
- scezená a nakrájená rajčata 68 %, voda, SÝR 4,7 %, modifikovaný škrob, cukr, rostlinný olej (řepkový olej), jodidovaná sůl, PŠENIČNÁ mouka, bazalka, zahušťovadlo: guma guar, guma svatojánský chléb, xantanová guma; koření, okyselovadlo: kyselina mléčná, kyselina citronová; aroma (obsahuje SÓJU a CELER), antioxidant: kyselina askorbová; barvivo paprikový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 227 kJ Kalorická hodnota v kcal 55 kcal Tuky 2,8 g Nasycené mastné kyseliny 1,0 g Sacharidy 6,3 g Cukr 3,6 g Bílkoviny 0,7 g Sůl 1,1 g Vláknina 0,5 g
- Potravinářský podnik
- GB FOODs DEUTSCHLAND GmbHPostfach 12 11 62 D-23530 Lübeck
- Prodejní název
- Polévka připravená k jídlu
- Výrobce
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Číslo produktu
- 28042-6
- Kód EAN
- 4251753719909
K tomu se hodí také

Lacroix Francouzská cibulová polévka silná s bílým vínem 400 ml balení po 3 kusech
242,28 Kč/1l
290,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Lacroix lišková krémová polévka jemná s liškami 400ml
242,47 Kč/1l
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml
267,85 Kč/1l
107,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix krémová rajčatová polévka s provensálskými bylinkami 400 ml balení po 3 kusech
242,28 Kč/1l
290,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix gulášová polévka jemná hovězí s pikantní příchutí 400 ml balení po 3 kusech
726,85 Kč/1l
290,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml 3 balení
726,85 Kč/1l
290,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Tomato Cremesuppe fruchtig tomatig tafelfertig 400ml
234,67 Kč/1l
93,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
325,10 Kč/1kg
325,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Saupiquet tuňák naturale bez oleje tuňák v kouscích konzerva 185g
591,14 Kč/1kg
109,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barevný 7denní pohled na krabičku na tablety
216,76 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Lacroix lišková krémová polévka jemná s liškami 400ml balení po 3 kusech
242,28 Kč/1l
290,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix hříbková krémová polévka aromatická lahodná krémová 400 ml 3 balení
241,74 Kč/1l
290,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix dvojnásobně silný aromatický intenzivní bujón do polévek 400 ml
242,47 Kč/1l
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

Lacroix hříbková krémová polévka aromatická lahodná krémová 400ml
269,77 Kč/1l
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi For Gourmets Krémová houbová polévka jemná a krémová 51g
855,88 Kč/1kg
43,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® Hühner Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
529,77 Kč/1kg
529,77 Kč
Prodejce: somnia24

Krevetová polévka Büsumer
284,35 Kč/1l
113,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix - Rinder Consommé Suppe - 400ml
242,47 Kč/1l
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čirý zeleninový vývar Maggi na 18 litrů
420,58 Kč/1kg
130,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa jemné kysané zelí v praktickém sáčku 400g
205,77 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
354,87 Kč/1kg
283,90 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi čirá masová polévka intenzivní silné velkoobjemové balení pro catering 5000g
1 094,43 Kč/1kg
5 472,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
108,65 Kč/1kg
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
189,87 Kč/1kg
151,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix gulášová polévka z jemného hovězího masa s pikantní příchutí 400ml
242,47 Kč/1l
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
453,09 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 510,30 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Oro di Parma omáčka na pizzu z rajčat vyzrálých na slunci s oreganem 425g



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
69,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
349,15 Kč/1kg

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(21)Počet hodnocení: 21
245,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
491,68 Kč/1kg

Pasta na rybí polévku Langbein



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(21)Počet hodnocení: 21
249,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
499,00 Kč/1kg

Jürgen Langbein krab do polévek, past a omáček v gurmánské kvalitě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(21)Počet hodnocení: 21
249,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
499,00 Kč/1kg