4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g271,52 Kč/1kg
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka k masu a rybám 150ml balení 5 ks634,99 Kč/1l
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech634,99 Kč/1l
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lacroix omáčka z lesních hub jemná krémová houbová omáčka k masu 150ml635,33 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka na maso a ryby 150ml
635,33 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 2 kusech
188,44 Kč/1l
376,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Les Sauces Rajčata a paprika, ovocně pikantní, balení 250 ml
210,08 Kč/1l
52,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Aioli 250ml
400,44 Kč/1l
100,11 Kč
Prodejce: taleoo

Grashoff Rajčatová omáčka č. 5 pikantní s bazalkou 200 ml 3 balení
692,30 Kč/1l
415,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pudliszki Pikantní kari omáčka 480 g
108,55 Kč/1kg
62,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pikantní chilli omáčka Heinz 330 g
427,79 Kč/1kg
141,17 Kč
Prodejce: Katomix

Kamis Musztarda Delikatesowa Łagodna 290 g
264,00 Kč/1kg
76,56 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary boloňská omáčka 500 g
118,99 Kč/1kg
89,24 Kč
Prodejce: Katomix

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml
147,65 Kč/1l
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Winiary Sos pomidorowy 33 g
640,00 Kč/1kg
25,60 Kč
Prodejce: Katomix

Klasická marináda 200g ROLESKI
225,00 Kč/1l
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Teriyaki 250ml
520,40 Kč/1l
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Česneková omáčka Develey 410 g
165,89 Kč/1kg
76,31 Kč
Prodejce: Katomix

Flying Goose Sriracha pikantní aromatická chilli omáčka pálivá 455ml
492,31 Kč/1l
224,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Bertolli Bolognese Sugo Tradizionale 400g – Autentická italská omáčka
505,12 Kč/1kg
202,05 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lacroix Sauce pour Wild klasická omáčka na zvěřinu 150ml balení po 5 kusech
Přehled produktů
Lacroix Sauce pour Wild v pětibaleních po sto padesáti mililitrech je klasická gurmánská omáčka na křehké zvěřinové maso. Připravují ji zkušení kuchaři Lacroix a stáčí ji do lahví připravených k podávání. Jemně vyvážená receptura dodává pokrmům ze zvěřiny harmonickou chuť a podtrhuje přirozenou chuť zvěřiny, jelena nebo zajíce.
Klíčové vlastnosti
Omáčka nabízí vyváženou kombinaci výrazné zvěřinové chuti a jemné smetanovosti. Je připravena k okamžitému podávání a je ideální pro rychle opečené zvěřinové maso. Vysoce kvalitní suroviny a pečlivé zpracování zajišťují dobře vyváženou chuť, která si získá gurmány a milovníky klasické kuchyně.
Tipy pro použití
Omáčku mírně zahřejte a podávejte přímo k zaječímu, srnčímu nebo jelenímu filé. Je vynikající přílohou k pečenému zvěřinovému ragú nebo medailonkům ze zvěřiny. Jako přílohu doporučujeme brokolicové bramborové placičky nebo glazovanou mrkev. Omáčka je vhodná také k zjemnění omáček na pánvi nebo jako základ pro kreativní pokrmy ze zvěřiny.
Často kladené otázky
Je omáčka připravena k podávání
Ano, omáčku lze podávat ihned, stačí ji jen krátce ohřát.
Hodí se omáčka i k jiným druhům masa
Ano, ladí i s hovězím masem, drůbeží nebo podzimními zeleninovými pokrmy.
Lze omáčku použít k dušení
Ano, je velmi vhodná k doplnění šťávy na pánvi a k šetrnému dušení zvěřiny.
P.O. Box 12 11 62
D-23530Lübeck
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- Voda, brusinky 11 %, červené víno 7 %, cukr, modifikovaný škrob, řepkový olej, HARNESS, sůl, koření, extrakt z koření, aroma, zahušťovadlo: xanthanová guma a guma guar, barvivo: amoniakový karamel.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 281 kJ Kalorická hodnota v kcal 67 kcal Tuky 3,0 g Nasycené mastné kyseliny 0,5 g Sacharidy 8,0 g Cukr 4,5 g Bílkoviny 0,5 g Sůl 0,6 g Vláknina 0,3 g
- Potravinářský podnik
- GB FOODs DEUTSCHLAND GmbHPostfach 12 11 62 D-23530 Lübeck
- Prodejní název
- Brusinková omáčka s červeným vínem Připraveno k podávání
- Výrobce
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Číslo produktu
- 29823-5
- Kód EAN
- 4251753719947
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.75 l
- Seznam přísad
- Voda, brusinky 11 %, červené víno 7 %, cukr, modifikovaný škrob, řepkový olej, HARNESS, sůl, koření, extrakt z koření, aroma, zahušťovadlo: xanthanová guma a guma guar, barvivo: amoniakový karamel.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ 281 kJ Kalorická hodnota v kcal 67 kcal Tuky 3,0 g Nasycené mastné kyseliny 0,5 g Sacharidy 8,0 g Cukr 4,5 g Bílkoviny 0,5 g Sůl 0,6 g Vláknina 0,3 g
- Potravinářský podnik
- GB FOODs DEUTSCHLAND GmbHPostfach 12 11 62 D-23530 Lübeck
- Prodejní název
- Brusinková omáčka s červeným vínem Připraveno k podávání
- Výrobce
- GB Foods Germany GmbH (Erasco)
- Číslo produktu
- 29823-5
- Kód EAN
- 4251753719947
K tomu se hodí také

Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech
634,99 Kč/1l
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix omáčka z lesních hub jemná krémová houbová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech
3 174,93 Kč/1l
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka k masu a rybám 150ml balení 5 ks
634,99 Kč/1l
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix omáčka pepřová smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml
635,33 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka na maso a ryby 150ml
635,33 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix omáčka pepř smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml balení po 5 ks
634,99 Kč/1l
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix omáčka z lesních hub jemná krémová houbová omáčka k masu 150ml
635,33 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávovar MEDION s termoskou a časovačem (kávovar na filtrovanou kávu, 8 šálků, 1,2 litru, 900 W, 3 úrovně, funkce udržování teploty, časovač, proti odkapávání, displej, MD18458) nerezová ocel
1 672,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Vileda 163229, Potah na žehlicí prkno, Bavlna, Pěna, Šedá, Obrázek, 1300 x 450 mm, 1 kusů
461,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

20kusové balení vakuových sáčků na oblečení s těsným ventilem a ruční pumpou - STORAGEBAG
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Lacroix Hollandaise omáčka ideální pro chřest a zeleninu 150ml
635,33 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
783,33 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Karl Krüger A26, 10 l, Kulatý, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel
847,66 Kč
Prodejce: Di-Life

vidaXL Vánoční girlanda s LED světly 10 m
132,43 Kč/1m
1 324,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Sada balkonového a zahradního nábytku Allibert Rosario včetně sedáků, barva grafitová
4 390,00 Kč
Prodejce: VESPAGARDEN

Pivní souprava KLASIK, 170 cm, přírodní hnědá
2 460,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Borůvka 'Emblue' cca 30 cm Prémiová odrůda pro aromatickou úrodu a zdravé chvíle potěšení!
97,13 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g
985,48 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

Knorr® 708445006 Knorr® Wild Sauce 1,0 kg, 1 St.
723,03 Kč/1kg
723,03 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COSTWAY 4 v 1 skládací křeslo na spaní, rozkládací pohovka s 5 stupni nastavení opěradla a odnímatelným polštářem a polstrovaným sedákem, rozkládací pohovka s kovovým rámem s nosností až 150 kg (tmavě šedá)
3 844,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Lacroix Cumberlandská omáčka s vynikajícím portským vínem 200 ml balení po 2 kusech
1 105,45 Kč/1l
442,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix Wild Fond jemný základ na polévky a omáčky 400 ml
245,85 Kč/1l
98,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, Android 13, Grafit
12 096,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: G-Electronics

Xiaomi E5 úklidový robot s mopem (bílý)
5 894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chuť je skvělá.
Skvělé zboží, určitě si ho koupím znovu.
Ohodnoceno dne 28. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pepřová smetanová omáčka Laxroix
Používám tuto omáčku k dochucení mé omáčky k nakrájenému masu, má příjemnou chuť a chutná velmi dobře.
Ohodnoceno dne 14. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tortilla Real Mexican Tortillas s Nixtamalem, vegan, bez GMO 500G & TABASCO Sweet & Spicy 256 ml
590,84 Kč
Prodejce: LaProve
738,55 Kč/1kg

Silphium Garum XXIII, Neuauflage einer antiken römischen Sauce, kombiniert mit mexikanischen Chilis und Pasilla Flor, 280 ml
457,96 Kč
Prodejce: LaProve
1 635,57 Kč/1l

BeyorganikTahini 300 g ze 100 %sezamu



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
379,00 Kč
Prodejce: Exporgin
1 263,33 Kč/1kg

Knorr pečený jus pasty obzvláště výrazná chuť pečeně 1400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 235,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
882,50 Kč/1kg

Silphium Garum X remake oblíbené salsy ze starého Říma 250ml
385,61 Kč
Prodejce: LaProve
1 542,44 Kč/1l

Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 6 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 130,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
188,48 Kč/1l

Hamker papriková omáčka po balkánsku pikantní, pikantní a rajčatová 10L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,63 Kč/1l

Tamari - silné 500 ml
276,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
552,00 Kč/1l

Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,52 Kč/1kg

KitKat 12573806 KitKat Schokolade Dessertsauce, 1,0 kg
740,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
740,00 Kč/1kg

Lukull Holandská omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
189,87 Kč
-15,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,29 Kč
Prodejce: CasteloStore
174,29 Kč/1l

Maggi light omáčka ideální k zelenině a rybám 3 balení pro 3x 250ml 14 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
685,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 743,40 Kč/1l

Lukull Hollandaise omáčka s jemnou krémovou konzistencí 1000ml balení po 4 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
754,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
188,50 Kč/1l

Kari Madras v pastě, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,41 Kč
Prodejce: CasteloStore
347,89 Kč/1kg

Lacroix Sauce Bernaise jemná omáčka k masu a rybám 150ml balení 5 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Karamel Toffee omáčka 1 kg topping pro zmrzlinu dezerty vafle palačinky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
158,21 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
158,21 Kč/1l

Lacroix omáčka pepř smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml balení po 5 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(23)Počet hodnocení: 23
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,65 Kč/1l

Lacroix Sauce a l Orange jemná pomerančová omáčka k masu 150ml balení po 5 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
476,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,99 Kč/1l

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
997,42 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
997,42 Kč/1kg