5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Got2b Volumaniac vlasový peeling, 200 ml29 332,00 Kč/1l
1 466,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml559 859,97 Kč/1kg
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml552,00 Kč/1l
276,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Eimi tužidlo na vlasy Natural Volume Foam pro ženy 500 - Wella Professionals1 186,22 Kč/1l
593,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Eimi tužidlo na vlasy Extra Volume pro ženy 300 - Wella Professionals
2 104,77 Kč/1l
631,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Eimi tužidlo na vlasy Extra Volume pro ženy 500 - Wella Professionals
1 962,80 Kč/1l
1 040,05 Kč
-58,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
981,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Objemová pěna Eimi Wella (300 ml)
1 510,63 Kč/1l
453,19 Kč
Prodejce: Parfumtoi

EIMI Extra-Volumen-Foam 300 ml
2 285,33 Kč/1l
685,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Schwarzkopf, Seborin, tonikum na vlasy, 300 ml
593 899,97 Kč/1kg
178,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pantene Defined Curls 300ml pěna na vlasy
1 284,30 Kč/1l
385,29 Kč
Prodejce: somnia24

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

SYOSS KERATIN, Pěnové tužidlo na vlasy, 250 ml, Fixační, 48 h, 1 kusů
1 099,00 Kč/1l
274,75 Kč
Prodejce: somnia24

NIVEA 82195, Pěnové tužidlo na vlasy, 150 ml
2 071,87 Kč/1l
310,78 Kč
Prodejce: somnia24

Lab Lysaskin, Psorilys, Scalp Lotion Treatment, For Hydration, 150 ml
2 726,53 Kč/1l
408,98 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella Paste Styling EIMI Texture Shape Shift
3 610,20 Kč/1kg
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

NIVEA 86942, Pěnové tužidlo na vlasy, 150 ml
1 398,60 Kč/1l
209,79 Kč
Prodejce: M_plus_L

Wella EIMI Root Shoot 200 ml
1 105,90 Kč/1l
221,18 Kč
Prodejce: MANADA

Pna na vlasy Wella Flexible, 250 ml
1 442,08 Kč/1l
360,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Stylingová pěna s extra silnou fixací Montibello (320 ml)
752,41 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wellaflex, Extra silná pěna na vlasy, 200 ml
399,25 Kč/1l
293,70 Kč
-213,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,85 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
INHALTSSTOFFE: Methyl glucet-20, glycerin, PVP, guar hydroxypropyltrimonium chlorid, hydroxyethylcelulóza, polysorbát 20, imidazolidinyl močovina, panthenol, methylparaben, parfém, propylparaben, disodium EDTA, amodimetikon, Kyselina citronová, hydrolyzovaný pšeničný protein, tetrasodná EDTA, hexyl cinnamal, linalool, limonen, ethylhexyl methoxycinnamát, tridecet-12, citronellol, cetrimonium chlorid, sorban draselný, fenoxyethanol
Gel na vlasy Wella Professionals EIMI je vhodný pro všechny typy vlasů a pro dámy. Obsah 150 ml.
Wella Eimi Shape Me Fixiergel 150 ml
Wella Eimi Shape Me fixační gel 150ml
- Rozměry
- 150 ml
- Hmotnost
- 10 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua, Methyl Gluceth-20, Glycerin, PVP, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Imidazolidinyl Urea, Panthenol, Methylparaben, Parfum, Propylparaben, Disodium EDTA, Amodimethicone, Kyselina citronová, hydrolyzovaný pšeničný protein, tetrasodná EDTA, hexyl cinnamal, linalool, limonen, ethylhexyl methoxycinnamát, tridecet-12, citronellol, cetrimonium chlorid, sorban draselný, fenoxyethanol
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610265513
- Rozměry
- 150 ml
- Hmotnost
- 10 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- Aqua, Methyl Gluceth-20, Glycerin, PVP, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Imidazolidinyl Urea, Panthenol, Methylparaben, Parfum, Propylparaben, Disodium EDTA, Amodimethicone, Kyselina citronová, hydrolyzovaný pšeničný protein, tetrasodná EDTA, hexyl cinnamal, linalool, limonen, ethylhexyl methoxycinnamát, tridecet-12, citronellol, cetrimonium chlorid, sorban draselný, fenoxyethanol
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610265513
K tomu se hodí také

Wella EIMI Shape Me, Gel na vlasy, Unisex, Všechny vlasy, 150 ml, Tvarovací, Tuba
3 610,20 Kč/1l
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Gel Styling EIMI Texture Sculpt Force
1 228,92 Kč/1l
360,69 Kč
-53,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,23 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra-Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Fixační, 1 kusů
535,10 Kč/1l
267,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dark Oil maska na vlasy Lightweight Mask 150 - Sebastian Professional
10 844,73 Kč/1l
1 626,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 214,20 Kč/1l
421,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Licor Del Polo Chlorophyll Ultralimpieza Zahnpasta 75ml
8 436,00 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Instituto Espa'ol Arnica Tired Legs Lotion 500 ml, jedna velikost
284,46 Kč/1l
142,23 Kč
Prodejce: Scentist

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo hloubkově čistící šampon pro všechny typy vlasů 500 ml
773,68 Kč/1l
386,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lattafa Musamam EDP 100 ml UNISEX
6 887,50 Kč/1l
688,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Tommy Hilfiger Impact Spark EDT 100 ml + EDT vzorek 4 ml M
7 863,37 Kč/1l
817,79 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hydratační lotion SVR Esence B Hydra, 150 ml
3 324,27 Kč/1l
498,64 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Professionals System Professional Color Save Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Ochara barvy
1 607,20 Kč/1l
401,80 Kč
Prodejce: somnia24

Lattafa Pisa, Ženy, 100 ml
10 687,50 Kč/1l
1 068,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa 6290360591544, Ženy, 100 ml
6 090,00 Kč/1l
609,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Sebastian Twisted Curl Lifter Styling Foam 200ml
4 727,75 Kč/1l
945,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Nutricurls Waves Shampoo for Waves 250 ml
1 211,08 Kč/1l
302,77 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Riiffs Goodness Oud Rouge EDP 100 ml W
3 893,80 Kč/1l
389,38 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml
112 097,00 Kč/1l
3 362,91 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color - Barvící šampon s výživnými složkami, 500ml
1 341,34 Kč/1l
670,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Habik for Women, Ženy, 100 ml
7 697,60 Kč/1l
769,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Afnan Tribute Blue EDP 100 ml M
10 694,40 Kč/1l
1 069,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Denní krém pro suchou a normální pleť Superdefense SPF 25 (Multi-Correcting Cream), 30 ml
29 225,33 Kč/1l
876,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders

French Avenue Royal Blend Vintage Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
7 874,50 Kč/1l
787,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 9/97 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
225,91 Kč
-34,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Jean Patou PanAme EDT 50 ml W
11 440,00 Kč/1l
660,00 Kč
-88,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
572,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rasasi Faqat Lil Rijal Woda perfumowana, 50 ml
17 053,80 Kč/1l
852,69 Kč
Prodejce: somnia24

Matice Vlhčující Šampon pro Hydrataci Vlasů, 300ml
1 047,77 Kč/1l
314,33 Kč
Prodejce: MANADA

Memo Paris Tamarindo EDP 75 ml UNISEX
60 584,26 Kč/1l
4 543,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Skvělý produkt ...vlasy jsou perfektní a už nejsou křehké
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
804,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 609,86 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
67 893,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
321,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 073,10 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Bezoplachový balzám pro poškozené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 650,22 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
230,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,86 Kč/1l

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 160,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 604,20 Kč/1l

Groomen - Wind - Pudr na vlasy 20g
318,60 Kč
-16,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 160,00 Kč/1kg

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
195,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
755,72 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 403,92 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
754,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 885,70 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
276,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
552,00 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 806,60 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 426,80 Kč/1l

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
618,89 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 062,97 Kč/1l