Britney Spears Island Fantasy Mgiełka do ciała, 236ml

149,13 Kč

631,91 Kč / 1l

plus 99,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 8. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W
1 936,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W
1 868,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W
1 672,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
418,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Victoria's Secret Pure Seduction tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Pure Seduction tělový sprej 250 ml W
1 848,00 Kč/1l
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Britney Spears Prerogative tělový sprej 236 ml UNISEX
Britney Spears Prerogative tělový sprej 236 ml UNISEX
777,80 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
183,56 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Britney Spears Curious tělový sprej 236 ml W
Britney Spears Curious tělový sprej 236 ml W
673,73 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Nabeel, Raunaq, tělový sprej, tělo, 250 ml
Nabeel, Raunaq, tělový sprej, tělo, 250 ml
1 065,16 Kč/1l
266,29 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Christina Aguilera Violet Noir tělový sprej 236 ml W
Christina Aguilera Violet Noir tělový sprej 236 ml W
779,45 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
183,95 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Khadlaj - Island, extrakt parfému, 100 ml + tělový sprej, 200 ml + extrakt parfému, 10 ml
Khadlaj - Island, extrakt parfému, 100 ml + tělový sprej, 200 ml + extrakt parfému, 10 ml
12 112,30 Kč/1l
1 211,23 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Madonna Blossom Mgiełka do ciała, 100 ml
Madonna Blossom Mgiełka do ciała, 100 ml
634 333,30 Kč/1kg
95,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Miss So – tělový sprej – Love Potion 140 ml
Miss So – tělový sprej – Love Potion 140 ml
5 242,79 Kč/1l
733,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Christina Aguilera by Night Body Mist
Christina Aguilera by Night Body Mist
1 533,01 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
361,79 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Temptation - tělový závoj, 250 ml
Temptation - tělový závoj, 250 ml
3 829,20 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
957,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Lowkey Fragrance, tělový sprej, 100 ml
Lowkey Fragrance, tělový sprej, 100 ml
2 733,20 Kč/1l
273,32 Kč
Prodejce: lithuaniashop
Obrázek produktu pro Bulgari Aqva Divina Osvěžující tělová mlha 100 ml
Bulgari Aqva Divina Osvěžující tělová mlha 100 ml
1 814,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: firmowo
Obrázek produktu pro Victoria's Secret Fabulous tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Fabulous tělový spray pro ženy 250 ml
2 874,96 Kč/1l
718,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Jennifer Lopez JLove tělový sprej 240 ml W
Jennifer Lopez JLove tělový sprej 240 ml W
695,83 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
167,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
2 399,84 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 13
599,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz
Obrázek produktu pro Yardley Scentz 4 Me Parfémovaná tělová mlha 100 ml ve spreji - Very Berry
Yardley Scentz 4 Me Parfémovaná tělová mlha 100 ml ve spreji - Very Berry
1 407,70 Kč/1l
140,77 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Yardley April Violets tělový sprej 75ml
Yardley April Violets tělový sprej 75ml
1 242,67 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
93,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Island Fantasy je květinově-ovocná vůně pro ženy od Britney Spears. Parfém patří do oblíbené řady sladkých vůní a představuje únik na tropický ostrov vzniklý z květinového a ovocného aroma. Vůně se otevírá ovocným koktejlem z citrusů, vodního melounu a červených bobulí. Srdce představuje omamnou kytici frézií, fialek a jasmínu. V základu vůně se objevuje pižmo a cukr.Na trh byla uvedena v roce 2013.



Dámský tělový sprej
citrusy,klementinka,mandarinka,červené bobule,vodní meloun
jasmín,fialka,frézie
pižmo,cukr



Nechte se překvapit 100% originálním tělovým sprejem Britney Spears Island Fantasy 236 ml a podpořte svou ženskost pomocí tohoto exkluzivního dámského parfému s jedinečnou, osobitou vůní. Objevte 100% originální produkty Britney Spears!



  • Typ: Dámské oblečení pro ženy s hudebním vzorem Britney Britney Spears: Originální tělový sprej
  • Pohlaví: Britney Britney Spears, která se narodila v roce 1952, je známá jako "Britney Spears", která se narodila v roce 1952: Dámské logo: Lady
  • Objem: 236 ml
Od 8,17 / 100 ml

Všeobecné informace o bezpečnostních předpisech pro výrobky:
britney brands inc
Avenida Fuente de la Mora 2 Edificio 1, 6º piso Madrid, 28050 España
28050 - Madrid
+3418552896405
[email protected]


Tuto krásnou ovocně-květinovou vůni vytvořila popová hvězda Britney Spears. Byla vydána v roce 2013. Tato vůně vám dodá snový pocit tropické dovolené



Tělový spray Island Fantasy od značky Britney Spears byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 236 ml vámi vybrané vůně.

Britney Spears Island Fantasy Mgiełka do ciała, 236ml

Britney Spears Island Fantasy Parfémová mlha 236 mlTato krásná, ovocně-květinová vůně pochází od popové hvězdy Britney Spears. Byla vydána v roce 2013. Nechte si touto vůní navodit snový pocit, jako byste byli na tropické dovolené. Obsahuje tóny mandarinky, klementinky, červených bobulí, vodního melounu, jasmínu, fialky, frézie, pižma a cukrové třtiny.

Britney Spears Fantasy Island 236 ml jemná vonná mlha
Hmotnost
0 kg
Objem
236 ml
Složení
Britney Spears Island Fantasy Mgiełka do ciała, 236ml
Výrobce
Britney Spears
Cílové skupiny
Muži
Ženy
Kód EAN
719346630856
0719346630856
Číslo produktu
2006304

Hmotnost
0 kg
Objem
236 ml
Složení
Britney Spears Island Fantasy Mgiełka do ciała, 236ml
Výrobce
Britney Spears
Cílové skupiny
Muži
Ženy
Kód EAN
719346630856
0719346630856
Číslo produktu
2006304
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Britney Spears Circus Parfémovaná Voda, 100ml - Květinová Vůně pro Dámy
Britney Spears Circus Parfémovaná Voda, 100ml - Květinová Vůně pro Dámy
6 460,60 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
646,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 400
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24
Obrázek produktu pro Britney Spears Blissful Fantasy EDT 30 ml W
Britney Spears Blissful Fantasy EDT 30 ml W
11 842,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
355,27 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Britney Spears Curious tělový sprej 236 ml W
Britney Spears Curious tělový sprej 236 ml W
673,73 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Britney Spears Fantasy tělový sprej 236 ml W
Britney Spears Fantasy tělový sprej 236 ml W
1 046,61 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
247,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pro ženy 100 ml
5 138,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 24
513,80 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Britney Spears Blissful Fantasy Woda toaletowa, 100ml
Britney Spears Blissful Fantasy Woda toaletowa, 100ml
5 521,40 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 14
552,14 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů
Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů
6 066,70 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 1495
606,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPerfumesHome
Obrázek produktu pro Britney Spears Midnight Fantasy Mgiełka do ciała, 236 ml
Britney Spears Midnight Fantasy Mgiełka do ciała, 236 ml
1 731,95 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
408,74 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 373
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Obrázek produktu pro Ariana Grande God Is A Woman tělový sprej 236 ml W
Ariana Grande God Is A Woman tělový sprej 236 ml W
1 414,92 Kč/1l
333,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Britney Spears Fantasy Festive Woda toaletowa, 100 ml
Britney Spears Fantasy Festive Woda toaletowa, 100 ml
7 548,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 14
754,80 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bruno Banani Woman - Květinový tělový sprej, 250ml
Bruno Banani Woman - Květinový tělový sprej, 250ml
804,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
201,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Britney Spears Midnight Fantasy parfémovaná voda ve spreji 100 ml
Britney Spears Midnight Fantasy parfémovaná voda ve spreji 100 ml
7 355,00 Kč/1l
735,50 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Sabrina Carpenter: Eyes Wide Open
Sabrina Carpenter: Eyes Wide Open
418,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Juicy Couture Dirty English EDT 100 ml M
Juicy Couture Dirty English EDT 100 ml M
5 640,50 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
564,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Vera Wang Lovestruck EDP 100 ml W
Vera Wang Lovestruck EDP 100 ml W
5 240,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 26
524,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 937
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Figurka Britney Spears, uniform letušky
Figurka Britney Spears, uniform letušky
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
312,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Britney Spears Midnight Fantasy Woda perfumowana, 30ml
Britney Spears Midnight Fantasy Woda perfumowana, 30ml
14 644,00 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
439,32 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Britney Spears Fantasy toaletní voda 30ml sprej
Britney Spears Fantasy toaletní voda 30ml sprej
10 966,67 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 14
329,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Lady Gaga: (Obrazový disk)
Lady Gaga: (Obrazový disk)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
996,27 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Katy Perry Purr, Ženy, 100 ml, Jablko, Bambusové listy, Frézie, Jasmín, Růže, Jantar, Santalové dřevo, Vanilka, Sprej
Katy Perry Purr, Ženy, 100 ml, Jablko, Bambusové listy, Frézie, Jasmín, Růže, Jantar, Santalové dřevo, Vanilka, Sprej
5 220,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 22
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro French Avenue Vulcan Feu Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
French Avenue Vulcan Feu Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
8 429,30 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 390
842,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Taylor Swift - Fearless (Platinum Edition) (CD + DVD)
Taylor Swift - Fearless (Platinum Edition) (CD + DVD)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
908,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Lattafa Asad Elixir EDP 100 ml M
Lattafa Asad Elixir EDP 100 ml M
6 650,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 299
665,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Obrázek produktu pro Britney Spears Believe EDP 100 ml W
Britney Spears Believe EDP 100 ml W
5 649,10 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
564,91 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Britney Spears Jungle Fantasy EDT 100 ml W
Britney Spears Jungle Fantasy EDT 100 ml W
4 790,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 14
479,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Lady Gaga: (180g)
Lady Gaga: (180g)
1 231,99 Kč
Prodejce: M_plus_L

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Ověřený nákup
Objem 0,236 l
Ohodnoceno dne 14. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Objem 0,236 l
Ohodnoceno dne 3. června 2025 na
Ověřený nákup
Objem 0,236 l
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
2 015,70 Kč
3% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
13 438,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Aqc | Tělový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osvěžující - Unisex - Dlouhotrvající letní vůně
Aqc | Tělový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osvěžující - Unisex - Dlouhotrvající letní vůně
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
525,38 Kč/1l
Obrázek produktu pro Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml
Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 13
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 976,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 868,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů
Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-55,19 Kč
404,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 616,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů
Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů
3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5Počet hodnocení: 5
412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 648,00 Kč/1l