5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W1 936,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX13 409,33 Kč/1l
2 011,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W1 672,00 Kč/1l
418,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů1 616,00 Kč/1l
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ariana Grande Thank U Next tělový sprej 236 ml W
1 986,69 Kč/1l
468,86 Kč
Prodejce: somnia24

Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray 236ml
1 494,36 Kč/1l
352,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
2 196,28 Kč/1l
549,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Amber Romance 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
1 966,84 Kč/1l
491,71 Kč
Prodejce: Tersorte

Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživující tělový sprej 250ml
2 058,00 Kč/1l
514,50 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, USA, 1 kusů
2 024,28 Kč/1l
506,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Paris Hilton Can Can tělový sprej 236 ml W
1 278,09 Kč/1l
301,63 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lowkey Fragrance, tělový sprej, 100 ml
2 733,20 Kč/1l
273,32 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Playboy Like A Queen tělový spray pro ženy 250 ml
736,20 Kč/1l
184,05 Kč
Prodejce: NutraBestBG

So – tělový sprej – Oud Vanilla 150 ml
2 321,53 Kč/1l
348,23 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Victoria's Secret Pomegranate Sky tělový sprej 250 ml W
2 332,00 Kč/1l
583,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Christina Aguilera Violet Noir tělový sprej 236 ml W
777,80 Kč/1l
183,56 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
2 399,44 Kč/1l
599,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Britney Spears Island Fantasy Mgiełka do ciała, 236ml
630,76 Kč/1l
148,86 Kč
Prodejce: MANADA

Victoria's Secret Pink Invigorate tělový spray pro ženy 250 ml
2 578,36 Kč/1l
644,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Pear Glace tělový spray pro ženy 250 ml
1 668,00 Kč/1l
503,43 Kč
-86,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sweet Like Candy je hravá vůně zabalená v dekadentní touze. Inspirována Arianinou svůdně sladkou, zábavnou a sexy osobností. Svůdná dávka ostružin s hruškou a šťavnatým italským bergamotem jiskří s lahodnou závislostí, zatímco sametové vrstvy s načechraný marshmallow a vanilkou se spojují a zanechávají sexy stopu.
Dámský tělový sprej
ostružiny,bergamot,hruška
černý rybíz,smetana,marshmallow,jasmín,plumérie,zimolez
vanilka,kašmírové dřevo
Sweet Like Candy od Ariany Grande je lahodný parfém, kterého se nemůžete nabažit! Svěží výbuch sladkých ostružin a italského bergamotu v kombinaci s krémovým kašmírovým dřevem a nádechem květin.
Každá složka byla pečlivě vybrána tak, aby dokonale odrážela Arianinu osobnost a koketní povahu. Není tedy divu, že příběh vůně je plný sladkých, hravých náznaků.
Tóny vůně:
Srdce: arabský jasmín, frangipani, zimolez Složení: Crème de cassis, marshmallow, kašmírové dřevo, vanilka
Tělová mlha - 236 ml
Dvanáctiletá dámská vůně Sweet Like Candy od mladé americké popové hvězdy Ariany Grande se vyznačuje sladkými bobulemi a vanilkou. Tato novinka z roku 2016, která se vyznačuje nuancemi bílých květin a pudru, obsahuje dostatek sladkých ingrediencí, aby mohla sloužit jako dezert. Pikantní ostružiny citrusové plody jako bergamot a sladká, šťavnatá hruška jsou vrchními tóny této cukrovinky
ARIANA GRANDE
Ariana Grande Sweet Like Candy
Květinově-ovocná a gurmánská vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2016.
Tóny vůně:
Složení:vrchní tóny: ostružina, bergamot, hruška
Srdce: černý rybíz, šlehačka, marshmallow, jasmín, plumérie, zimolez
Základní tóny: vanilka, kašmírové dřevo
Sweet Like Candy by Ariana Grande je květinově-ovocná gurmánská vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2016. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kteří hledají sladkou, hravou a přitažlivou vůni s bohatými ovocnými a krémovými tóny. Sweet Like Candy Vás zahalí do svěžího a lahodného aroma, které zanechá nezapomenutelný dojem.Vůně Sweet Like Candy by Ariana Grande začíná svěžím a ovocným úvodem, kde se prolínají tóny ostružiny, hrušky a bergamotu, které přinášejí šťavnatý a energický začátek. Střední noty tvoří bohatou a krémovou vrstvu díky kombinaci šlehačky, maršmelounu, černého rybízu, plumérie, jasmínu a zimolezu, které dodávají vůni jemnost a sladkost. Základní noty jsou tvořeny vanilkou a kašmírovým dřevem, které přinášejí hloubku, teplo a smyslnost.Tento parfém je ideální volbou pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete působit mladistvě, svěže a sebevědomě.
Ariana Grande Sweet Like Candy je jemná tělová parfémovaná mlha o objemu 236 ml, která přináší nový aromatický zážitek vašim smyslům. Tento svůdný parfém od Ariany Grande vám pomůže vytvořit sladkou a neodolatelnou atmosféru, která zanechává stopy sladkosti a svěžesti na vaší pokožce. S touto exkluzivní vůní se budete cítit jako skutečná hvězda každý den.
Tělový spray Sweet Like Candy od značky Ariana Grande. Vámi vybrané balení má objem 236 ml.
Ariana Grande Sweet Like Candy Body Mist Woman zachycuje smyslnou a fascinující povahu popové hvězdy spolu s jejím osobitým stylem a osobností. Každý prvek této smyslné vůně je vyjádřením Arianiny svůdné a jiskřivé osobnosti, pro vůni s proslulými dezerty.
Ariana Grande Sweet Like Candy tělová mlha
- Model
- Sweet Like Candy
- Hmotnost
- 0.264 kg
- Typ vůně
- květinová, ovocná, gurmánská
- Objem
- 236 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., WATER (AQUA/EAU), FRAGRANCE (PARFUM), PROPYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- ŽenyMužiUnisex
- Kód EAN
- 0812256022381812256022381
- Číslo produktu
- 2021520
- Model
- Sweet Like Candy
- Hmotnost
- 0.264 kg
- Typ vůně
- květinová, ovocná, gurmánská
- Objem
- 236 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., WATER (AQUA/EAU), FRAGRANCE (PARFUM), PROPYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- ŽenyMužiUnisex
- Kód EAN
- 0812256022381812256022381
- Číslo produktu
- 2021520
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Ariana Grande Sweet Like Candy 100ml, Ženy, 100 ml, Bergamot, Ostružina, Hruška, Frangipane, Zimolez, Jasmín arabský, Dřevité pižmo, Cassis, Vanilka, 1 kusů
10 175,30 Kč/1l
1 017,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Ariana Grande Sweet Like Candy EDP 50 ml W
18 020,00 Kč/1l
901,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ariana Grande Thank U Next tělový sprej 236 ml W
1 986,69 Kč/1l
468,86 Kč
Prodejce: somnia24

ProfiCare 331150, 50 Hz, 220 - 240 V
1 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

SONGMICS Koupelnová polička Sprchová polička, se 4 vaničkami, 85-305 cm, výškově nastavitelná
775,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ariana Grande Moonlight tělový sprej 236 ml W
1 532,54 Kč/1l
361,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ariana Grande Cloud tělový sprej 236 ml W
1 146,74 Kč/1l
270,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Ariana Grande Ari tělový sprej 236 ml W
1 207,63 Kč/1l
285,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray 236ml
1 494,36 Kč/1l
352,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ariana Grande Ari, Ženy, 100 ml, Sprej
10 175,30 Kč/1l
1 017,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Ariana Grande God Is A Woman tělový sprej 236 ml W
1 413,35 Kč/1l
333,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Ariana Grande Mod Vanilla EDP 30 ml W
35 606,00 Kč/1l
1 068,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ariana Grande Moonlight 50ml, Ženy, 100 ml, Černý rybíz, Švestka, Pivoňka, Jantar, Santalové dřevo, Vanilka, 1 kusů
10 190,00 Kč/1l
1 019,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů
1 616,00 Kč/1l
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Maison Alhambra Kismet Magic parfémovaná voda unisex 100 ml
6 151,20 Kč/1l
615,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Ariana Grande Thank U Next EDP 50 ml W
17 553,20 Kč/1l
877,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Prada Candy Sugar Pop Eau de Parfum Spray 50ml
52 490,20 Kč/1l
2 624,51 Kč
Prodejce: Rareparfum

Ariana Grande - Cloud EDP 30ml
32 163,00 Kč/1l
964,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pro ženy 100 ml
5 127,10 Kč/1l
512,71 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Ariana Grande Sweet Like Candy EDP 30 ml W
25 952,33 Kč/1l
778,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Figurka POP ze série Stranger Things, postava Robin, "Scoops Ahoy"
2 765,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

ESN Designer Bar Box, 12 x 45 g tyčinek
1 666,85 Kč/1l
900,10 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Ariana Grande Thank U Next EDP 100 ml W
12 653,40 Kč/1l
1 265,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Potah na židli, elastický, černý - 6 kusů - sametový - univerzální - potah na jídelní židli
1 073,83 Kč
Prodejce: HomeDesign

Věšák na kabáty Věšák na oděvy Výškově nastavitelný Věšák na oděvy s botníkem Nosný Výsuvný z nerezové oceli Retoo
297,96 Kč
-104,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
193,79 Kč
Prodejce: Retoo

SoBuy vintage konzolový stolek kovový předsíňový stolek úzký dekorační stolek příborník přírodní/černý WHT cca 120x65x20cm FSB19-N
1 334,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l

Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
2 011,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 409,33 Kč/1l

Aqc | Tělový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osvěžující - Unisex - Dlouhotrvající letní vůně
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
525,38 Kč/1l

Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l

Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l

Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l

Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
494,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 976,00 Kč/1l

Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
467,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 868,00 Kč/1l

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 616,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 648,00 Kč/1l