5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instant Nudeln422,77 Kč/1kg
343,75 Kč
-47,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
295,94 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Maggi Fix pro kuřecí hrnec spaetzle s cibulí a petrželkou 48g635,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Culinaria Gnocchi bramborové knedlíky delikatesy 3000g95,53 Kč/1kg
286,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na květákové bramborové ragú s petrželkou 51g
597,65 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix pro lososa krémová gratinovaná smetana s jemnými koprovými špičkami 26g
1 172,31 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na těstoviny šunka gratinovaná pikantní ve smetanové omáčce 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro troubu tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
305,50 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na makaróny do trouby se smetanovým sýrem a středomořskými bylinkami 39g
781,54 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro brambory s rozmarýnem, tymiánem a oreganem 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé kari smažené maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 41 g
4 585,61 Kč/1kg
188,01 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g
312,86 Kč/1kg
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi For Connoisseurs Brokolicová krémová polévka s jemnými růžičkami brokolice 44g
989,77 Kč/1kg
43,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na špagety Napoli s rajčaty vyzrálými na slunci 42g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 4306428001 Maggi® Buttersauce Hollandaise 600,0 g
859,40 Kč/1kg
515,64 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Fix na boloňské zapečené pokrmy s jemnou příchutí pro lahodné zapékání 35g
870,86 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na makaronové lasagne ovocný se středomořskými bylinkami 40g
762,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maggi Fix na gratinované brambory s jemně nastrouhaným muškátovým oříškem 43g
Přehled produktů
MAGGI FIX FUER KARTOFFEL GRATIN umožňuje velmi snadno připravit klasický bramborový gratinovaný pokrm s krémovou omáčkou a jemnou poznámkou muškátového oříšku. Vyvážená směs koření zajišťuje harmonickou chuť a promění obyčejné BRAMBORY v opravdový pokrm do trouby pro celou rodinu.
Klíčové vlastnosti
KRÉMOVÁ OMÁČKA má jemně vyváženou a kulatou chuť. Jemně sušené muškátové oříšky dodávají gratinovaným bramborám klasickou chuť. MAGGI FIX znamená snadný úspěch a rychlou přípravu. Ideální jako čistý pokrm do trouby nebo pro zjemnění se zeleninou nebo masem.
Příprava a použití
Brambory oloupejte a nakrájejte na plátky. Vložte do zapékací misky. Zalijte vodou a rovnoměrně promíchejte obsah sáčku. Vše dobře promíchejte a pečte v troubě, dokud nezíská zlatohnědou barvu a nevytvoří se KRÉMOVÝ GRÁT.
Doporučení k podávání
Výborně se hodí jako příloha k masovým pokrmům nebo jako VEGETARIÁNSKÝ HUPTGANG. Lze jej na mnoho způsobů doplnit zeleninovým sýrem nebo šunkou.
Shrnutí
MAGGI FIX FUER KARTOFFEL GRATIN znamená KLASICKOU CHUŤ, KRÉMOVOU KONZISTENCI A SNADNOU PŘÍPRAVU. Ideální pro všechny, kteří si chtějí pochutnat na domácím jídle z trouby bez velké námahy.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Bramborový škrob, palmový tuk, mořská sůl, koření (česnek, cibule, muškátový oříšek, pepř), MLÉČNÝ CUKR, Mléčný bílek, cukr. Může obsahovat CELER, VEJCE, GLUTENOVÉ KONTINENTNÍ ZBOŽÍ, HOŘČICI a SÓJOVÉ BOBY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 451 kJ/106 kcal, tuky: 5,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,2 g, sacharidy: 10,4 g, z toho cukr: 1,1 g, bílkoviny: 3,1 g, vláknina: 1,2 g, sůl: 0,89 g
- Hmotnost
- 43 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 60528 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Oprava pro bramborový gratin
- Výrobce
- Číslo produktu
- k35210
- Kód EAN
- 7613036028547
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Bramborový škrob, palmový tuk, mořská sůl, koření (česnek, cibule, muškátový oříšek, pepř), MLÉČNÝ CUKR, Mléčný bílek, cukr. Může obsahovat CELER, VEJCE, GLUTENOVÉ KONTINENTNÍ ZBOŽÍ, HOŘČICI a SÓJOVÉ BOBY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 451 kJ/106 kcal, tuky: 5,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,2 g, sacharidy: 10,4 g, z toho cukr: 1,1 g, bílkoviny: 3,1 g, vláknina: 1,2 g, sůl: 0,89 g
- Hmotnost
- 43 g
- Potravinářský podnik
- MAGGI GmbHLyoner Straße 23 60528 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Oprava pro bramborový gratin
- Výrobce
- Číslo produktu
- k35210
- Kód EAN
- 7613036028547
K tomu se hodí také

Maggi Fix pro kuřecí hrnec spaetzle s cibulí a petrželkou 48g
635,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix maďarský guláš, kořenící směs, lahodná, klasická, 56 g
544,29 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na boloňské zapečené pokrmy s jemnou příchutí pro lahodné zapékání 35g
870,86 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g
896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na květákové bramborové ragú s petrželkou 51g
597,65 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro krémově jemné špízy po curyšsku 47 g
648,51 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé gratinované vepřové maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 42 g
3 773,57 Kč/1kg
158,49 Kč
Prodejce: Store-Germany

Maggi Fix na brokolicový nákyp krémový jemně ochucený 40g
762,00 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro troubu tortelloni alla panna rafinované s bylinkami 36g
305,50 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro brambory s rozmarýnem, tymiánem a oreganem 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
783,33 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na kuřecí maso s houbovým krémem a petrželkou 36g
848,61 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na těstoviny šunka gratinovaná pikantní ve smetanové omáčce 28g
1 088,57 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Hack Pórek s těstovinami, směs koření, rychle a chutně, 42 g
725,71 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Rýžové jídlo Djuvec Art Wuerzmix lahodné a chutné 31 g
983,23 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g
985,48 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g
312,86 Kč/1kg
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvé kari smažené maso, kořenící směs, lahodná a chutná, 41 g
4 585,61 Kč/1kg
188,01 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na makaróny do trouby se smetanovým sýrem a středomořskými bylinkami 39g
781,54 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro Köttbullar Omáčka na švédské masové kuličky 34g
896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix Čerstvě smažené těstoviny, kořenící směs, lahodná a chutná, 26 g
1 172,31 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix polévka z mletého masa a sýra s
664,13 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na drůbež ideální pro kachnu a krůtu 2er pro 2x 250ml
824,17 Kč/1kg
49,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Švábské sýrové špecle
515,38 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Les Sauces sýrová smetanová omáčka krémová lehká sýrová omáčka 250ml balení 6 ks
233,27 Kč/1l
349,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na špagety Carbonara krémové se slaninou a sýrem 34g
896,47 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix pro lososa krémová gratinovaná smetana s jemnými koprovými špičkami 26g
1 172,31 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(15)Počet hodnocení: 15
416,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
594,57 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
652,41 Kč/1kg

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
321,82 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 218,20 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg

Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
990,18 Kč/1kg

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
818,50 Kč/1kg

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,48 Kč/1kg

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
659,01 Kč/1kg

Maggi Fix na brambory do trouby s mletým masem a smaženou cibulkou 34g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
896,47 Kč/1kg

Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
973,57 Kč/1kg