5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mletý černý pepř 1kg Brat.pl736,02 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pieprz ziołowy Kamis 15 g19 848,50 Kč/1kg
396,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kotanyi pepř černý mletý volně ložené spotřebitelské stravování 630g1 044,36 Kč/1kg
762,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Timutský pepř z Nepálu 100 g Citrus „Sichuanský pepř“ Zanthoxylum4 871,00 Kč/1l
243,55 Kč
Prodejce: PHRoyal

Fuchs 380791002 Fuchs Pfeffer weiß gemahlen Gewürz, 1,0 kg
1 115,92 Kč/1kg
1 115,92 Kč
Prodejce: somnia24

Prymat Pieprz Ziołowy Mielony 20 g
536,67 Kč/1kg
41,58 Kč
-61%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
16,10 Kč
Prodejce: Katomix

Ostmann 251146001 Ostmann Cayenne-Pfeffer Gewürz, 40,0 g
5 909,50 Kč/1kg
236,38 Kč
Prodejce: somnia24

Pieprz Kolorowy Ziarnisty Kotányi 16 g
1 164,00 Kč/1kg
57,28 Kč
-59%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
23,28 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kamis Pieprz Ziołowy Mieszanka Przypraw 360g
530,78 Kč/1kg
229,53 Kč
-11,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
217,62 Kč
Prodejce: Katomix

Pieprz cytrynowy Prymat przyprawa 900 g
455,98 Kč/1kg
567,87 Kč
-121,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
446,86 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Ostmann 251104007 Ostmann Pizza Gewürzmischung, 15,0 g
15 672,67 Kč/1kg
235,09 Kč
Prodejce: somnia24

Pieprz Ziołowy Luksusowa Mieszanka Przypraw 20 g
719,50 Kč/1kg
14,39 Kč
Prodejce: Katomix

Pieprz Czarny Ziarnisty Całe Ziarna 20 g
866,00 Kč/1kg
17,32 Kč
Prodejce: Katomix

Kot Pieprz czarny mielony 1 kg
669,78 Kč/1kg
887,92 Kč
-177,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,97 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pfeffer schwarz - gemahlen Glas 40g | BRECHT
2 463,75 Kč/1kg
98,55 Kč
Prodejce: taleoo

Ale! Pieprz czarny mielony 200 g
1 622,55 Kč/1l
414,40 Kč
-89,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
324,51 Kč
Prodejce: Megasam24PL

CYK Pieprz Czarny Ziarnisty 800 g
670,32 Kč/1kg
693,55 Kč
-150,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pieprz biały mielony Kamis 15 g
2 455,33 Kč/1l
36,83 Kč
Prodejce: Katomix

Fuchs kayenský pepř mletý z jemně mletých odrůd chilli 1000g
571,16 Kč/1kg
571,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HELLMA Pfeffer-Sticks, im Displaykarton
1 943,87 Kč/1kg
291,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Fuchs Professional černý pepř, drcený a dávkovaný 1000g
Mírná pálivost černého pepře a nádech ovocné, citrusové chuti se hodí téměř ke každému vydatnému jídlu. Ať už jako pepřový steak, pikantní marináda do polévek nebo k nakládání, pepř je základní ingrediencí v každé kuchyni v této zemi.
Fuchs Foodservice GmbHIndustriestrasse 2549201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald| Název | Fuchs pepř černý mletý 1kg |
| Hmotnost pepře | 1kg |
| Složení | Černý mletý pepř |
| Zodpovědná potravinářská společnost | Fuchs jemné koření |
| Adresa: D | D-49198 Dissen |
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě, chraňte před teplem a slunečním zářením.
- Objem
- 0.001 l
- Seznam přísad
- Pepř
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1298 kj Energie kcal 308 kcal Tuky 3,3GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,9GRM Sacharidy 52GRM Sacharidy, z toho cukr 49,4GRM Bílkoviny 11GRM Sůl 0,1GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Fuchs Foodservice GmbHIndustriestraße 25 49201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald
- Prodejní název
- Černý pepř
- Výrobce
- Číslo produktu
- 814308
- Kód EAN
- 4027900614744
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě, chraňte před teplem a slunečním zářením.
- Objem
- 0.001 l
- Seznam přísad
- Pepř
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1298 kj Energie kcal 308 kcal Tuky 3,3GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,9GRM Sacharidy 52GRM Sacharidy, z toho cukr 49,4GRM Bílkoviny 11GRM Sůl 0,1GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Fuchs Foodservice GmbHIndustriestraße 25 49201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald
- Prodejní název
- Černý pepř
- Výrobce
- Číslo produktu
- 814308
- Kód EAN
- 4027900614744
K tomu se hodí také

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
601,23 Kč/1kg
601,23 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg
907,29 Kč/1kg
907,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380787003 Fuchs Pfeffer schwarz ganz Gewürz, 1000,0 g
1 024,32 Kč/1kg
1 024,32 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs 380791002 Fuchs Pfeffer weiß gemahlen Gewürz, 1,0 kg
1 115,92 Kč/1kg
1 115,92 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs Professional růžová paprika ovocná pálivá mletá 1000g
397,64 Kč/1kg
397,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Speciální koření Block House Steak Pepper v plechovce 200g
1 677,30 Kč/1kg
335,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380785007 Fuchs bunter Pfeffer geschroten Gewürz, 1,0 kg
1 154,99 Kč/1kg
1 154,99 Kč
Prodejce: somnia24

OSRAM NIGHT BREAKER LED SPEED LED retrofitní žárovka H7 v souladu se StVZO (balení 2 ks)
3 338,15 Kč
Prodejce: KupZarovky

Przyprawa naturalna w płynie 204 g
40 980,00 Kč/1l
40,98 Kč
Prodejce: Katomix

Blink B086DK2N5F, Bezpečnostní IP kamera, Venkovní, Bezdrátový, Strop, Černá, Bílá, Kostka
6 621,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g
1 123,40 Kč/1kg
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,84 Kč/1l
27,32 Kč
Prodejce: Katomix

trendteam Šatní skříň Zrcadlo bílý melamin 74 x 191 x 34 cm
9 711,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Homelody sprchový systém mosazný 4 režimy výstupu vody, kompletní sada sprchové armatury, sprchový set digitální ukazatel teploty s atmosférickým světlem, kompletní sprcha
3 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 267,47 Kč
Prodejce: velmontask

Wiberg Grill Argentina Style směs koření v ochucovadle 550g
1 019,49 Kč/1kg
560,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GNCC P1 Vnitřní sledovací kamera WLAN s APP, 360°, 1080P, noční vidění, sledování pohybu, obousměrný zvuk
655,45 Kč
Prodejce: Connected-Living

Generátor studeného kouře Šnek na studený kouř Generátor studeného kouře Udicí cívka Sparbrand - 4-hranná
1 781,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Fuchs Professional Pepř bílý celý pepř speciální 1000g
1 070,26 Kč/1kg
1 070,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čistička vody G21 Osmo s reverzní osmózou
6 990,00 Kč
Prodejce: PENTA

Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivostí 500g
1 378,38 Kč/1kg
689,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs Professional koření jemně rafinované a sušené 500g
605,86 Kč/1kg
302,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

BBQ-Toro Dutch Oven DO12A, 10,7 l Alpha litinový hrnec na vaření, litinový hrnec
1 337,76 Kč
Prodejce: CS-Trading

Bio pepř černý, 1 kg
993,53 Kč/1kg
993,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Mucola klec pro králíky 6 boxů králíkárna dřevěná venkovní ohrada králíkárna malá zvířecí klec XXL klec pro králíky klec pro kuřata klec pro křečky klec pro králíky
5 220,40 Kč
-600,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 620,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

MEDION 100,3 cm (40 palců) Full HD televizor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutí, přehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
7 299,90 Kč
-300,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Technowelt

Citrónový pepř70 g SONNENTOR
1 957,14 Kč/1kg
137,00 Kč
Prodejce: Covitar

Samolepicí nástěnné panely sada 10 ks 30x60 cm - moderní obklady stěn - lze flexibilně řezat na míru, snadno se čistí, odpuzují vodu - mramorový vzhled, kamenný vzhled, vzhled dřeva
931,07 Kč
Prodejce: HOOZSHOP
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chilli Guajillo 200g a Chilli del Arbol, celé kousky, sušené na slunci, 200g
1 084,97 Kč
Prodejce: LaProve
2 712,42 Kč/1kg

Červený pepř 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 450,81 Kč/1kg

BAREVNÉ PEPPER CHERRIES VMOUCE 80 g - DARY NATURY
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1l

ČERNÉ PEPŘOVÉ ČERSTVINY VMLÝNKU 90 g - DARY NATURY
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1l

Zelený pepř 500g Brat.pl
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 497,62 Kč/1kg

Mletý černý pepř 1kg Brat.pl
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
736,02 Kč/1kg

Semena sichuanského pepře 500 g, značka Sichuan Royal
462,73 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 254,60 Kč/1l

Barevná pepřová zrna – 500 g
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
908,51 Kč/1l

Mletý černý pepř 500g Brat.pl
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 181,26 Kč/1kg

Fuchs Professional Pepř bílý celý pepř speciální 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 070,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 070,26 Kč/1kg

Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
907,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
907,29 Kč/1kg

Pieprz ziołowy Kamis 15 g
396,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
19 848,50 Kč/1kg

Kotanyi pepř černý mletý volně ložené spotřebitelské stravování 630g
762,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 044,36 Kč/1kg

Speciální koření Block House Steak Pepper v plechovce 200g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
335,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 677,30 Kč/1kg

Timutský pepř z Nepálu 100 g Citrus „Sichuanský pepř“ Zanthoxylum
243,55 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 871,00 Kč/1l

BUNTE PFEFFER 100G Natural Premium 4 SAAT



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal
1 516,40 Kč/1l

Fuchs Professional Pepř černý celý pálivý 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
492,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,20 Kč/1kg

Fuchs kayenský pepř mletý z jemně mletých odrůd chilli 1000g
571,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
571,16 Kč/1kg

Černý kmín 500 g, aromatické přírodní semínko, 1. třída
194,79 Kč
Prodejce: PHRoyal
3 895,80 Kč/1l

BAREVNÉ PEPŘE 60g NATURAL PREMIUM 4 PIESTERS v opakovaně použitelné plechovce
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal
1 516,40 Kč/1l