5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Professional OSiS+ Curl Jam 300 ml1 020,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Aveda 18084857489, Gel na vlasy, Pánské, 150 ml, Fixační, Tuba, 1 kusů5 183,93 Kč/1l
777,59 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Wella EIMI Pearl, Gel na vlasy, Unisex, Všechny vlasy, 30 ml, Fixační, Tuba8 640,00 Kč/1l
259,20 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
RAUSCH 22604, Gel na vlasy, Ženy, 150 ml, Tuba, 24 h, 1 kusů1 885,80 Kč/1l
282,87 Kč
Prodejce: apohealth

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 214,20 Kč/1l
421,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml
8 660,33 Kč/1l
1 299,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Eimi gel na vlasy Pearl Styler pro ženy 100 - Wella Professionals
6 478,40 Kč/1l
647,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella EIMI Pearl Styler Hair Gel 100 ml
1 884,30 Kč/1l
263,83 Kč
-75,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Stylingový gel Syoss Gel (250 ml) 250 ml
725,48 Kč/1l
191,62 Kč
-10,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,37 Kč
Prodejce: Scentist

Hegron osvěžující pudr na vlasy 10 g
959,22 Kč/1kg
258,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Goldwell StyleSign Curls Bundling Gel 150 ml
2 109,87 Kč/1l
316,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf Taft 4015100810844, Gel na vlasy, Ženy, 150 ml, Fixační, Tuba, 48 h
1 372,20 Kč/1l
205,83 Kč
Prodejce: M_plus_L

KJMN gel na vlasy Pearl Styler pro ženy 100 - Kallos Cosmetics
2 321,30 Kč/1l
232,13 Kč
Prodejce: T3S_Shop

MARMARA BARBER Gel na vlasy No.34 250 ml
3 623,56 Kč/1l
905,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella EIMI Sculpt Force, Gel na vlasy, Unisex, 125 ml, Tvarovací, 1 kusů
3 485,28 Kč/1l
435,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Alcina Perl-Gel 100 ml
4 730,00 Kč/1l
473,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Hegron Stylingový gel - Megahold - Silná fixace - 150 ml - Výhodné balení - 24 kusů
547,99 Kč/1l
2 265,19 Kč
-292,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 972,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Syoss Gel na vlasy Max Hold 4 250 ml
1 472,88 Kč/1l
368,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Hegron - Stylingový gel na vlasy - Extra silný - Pro silnou fixaci - 500 ml - Hodnotné balení - 24 kusů
164,40 Kč/1l
2 387,04 Kč
-414,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 972,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

6x Syoss Gel Curl Control (250 ml)
28 732,20 Kč/1l
1 436,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Gel na vlasy
- Vhodné pro:
- Unisex
- Objem:
- 100 ml
- Efekt přípravku na vlasy:
- Fixační
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
WellaEIMI Pearl Styler | Gel se silnou fixací a perleťovým leskem 100 ml
Sníte o lesklých vlasech a dlouhotrvajícím účesu bez umělého vzhledu? Pak je Wella EIMI Pearl Styler tou správnou odpovědí. Tento fenomenální kosmetický přípravek zcela změní váš styling. Jednak vlasy velmi pevně a účinně fixuje, zabraňuje krepatění a zacuchávání vlasů i oddělování jednotlivých pramenů. Na druhé straně dodává vlasům oslnivý lesk a překvapivý perleťový vzhled. Třpytivé na světle, hladké, lesklé a poddajné vlasy jsou zásluhou profesionálního Wella EIMI Pearl Styling Gel. Dodá eleganci, šmrnc a jedinečnost i tomu nejjednoduššímu účesu. Průměrný culík nebo narovnané prameny žehličkou? Tento přípravek dotváří dokonalý účes, fixuje ho a zaujme leskem, přirozeností a dlouhotrvající fixací. Důležité je, že přípravek obsahuje také UV filtry, které chrání vlasy před UV zářením, matností barvy a vysušením.obsah:100 ml
Návod k použití:
- Naneste jednu až dvě aplikace (pumpičky) přípravku do dlaně.
- Poté přípravek naneste na suché vlasy a vytvarujte účes.
Wella Eimi Pearl Styler, balení po 1 x 100 ml
Wella EIMI Pearl Styler Hair Gel 100 ml je stylingový gel se středně silnou fixací, který vlasům dodává texturu, definici a perleťový lesk. Umožňuje vytvářet moderní a přirozeně vypadající účesy s flexibilní fixací, aniž by vlasy slepoval nebo zatěžoval. Ideální pro rozcuchané, strukturované i uhlazené styly.Vlastnosti:poskytuje středně silnou fixaci (stupeň 3/4)dodává vlasům přirozený lesk a texturuchrání vlasy před vlhkostí a UV zářenímnezanechává zbytky a snadno se vymývávhodný pro všechny typy vlasůKlíčové benefity:ideální pro rozcuchané i uhlazené stylyumožňuje pružnou fixaci bez slepenídodává vlasům lehkou strukturu a objemchrání účes před nepříznivými vnějšími vlivysnadná aplikace pro rychlý stylingPoužití:naneste malé množství gelu do dlaní a rozetřeteaplikujte na suché nebo vlhké vlasy podle požadovaného efektuvytvarujte účes prsty pro přirozený vzhled nebo hřebenem pro uhlazený stylpro extra fixaci aplikujte další vrstvu produktukombinujte s dalšími stylingovými produkty Wella EIMI pro individuální vzhled
Wella Professionals Eimi Pearl Styler Stylingový gel 100 ml
- Rozměry
- 100 ml
- Model
- EIMI
- Hmotnost
- 142 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, SORBITOL, AMINOMETHYL PROPANOL, CARBOMER, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PARFUM/FRAGRANCE, MICA, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, LINALOOL, CITRIC ACID.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610587745
- Číslo produktu
- 3064
- Rozměry
- 100 ml
- Model
- EIMI
- Hmotnost
- 142 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, SORBITOL, AMINOMETHYL PROPANOL, CARBOMER, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PARFUM/FRAGRANCE, MICA, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, LINALOOL, CITRIC ACID.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8005610587745
- Číslo produktu
- 3064
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Wella EIMI Pearl Styler gel na vlasy 100 ml
4 214,20 Kč/1l
421,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Eimi gel na vlasy Pearl Styler pro ženy 100 - Wella Professionals
6 478,40 Kč/1l
647,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella EIMI Pearl Styler Hair Gel 150 ml
1 526,67 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml
8 660,33 Kč/1l
1 299,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

Profesionální silný lak na vlasy Wella Eimi Mistify Me Strong s rychleschnoucí formulí - 500ml
618,00 Kč/1l
309,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals EIMI Thermal Image Heat Protection Spray, Normální vlasy, Sprej, 1 kusů, 150 ml, 220 °C
1 321,07 Kč/1l
265,93 Kč
-67,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
2 869,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Přehoz Oboustranný TAVIRA Fialová 220x240cm + 2 povlaky na polštáře 40x40 cm
708,00 Kč
Prodejce: 4sleep

Přenosný ruční ventilátor Zimilo s 5 stupni rychlosti, digitálním LED displejem, nabíjením přes USB-C, nastavitelným úhlem, vhodný pro venkovní použití, do kanceláře, zelený
879,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBG-Onlineshop

Sada cestovních kufrů s pevnou skořepinou Sada kufrů na kolečkách 4 ks. ABS vínově červená
2 799,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

SANILO® Ložní prádlo 135x200 cm, 100% nejjemnější bavlna, 2 díly, povlak na peřinu, povlak na polštář 80x80 cm - Marble Black
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24

Scholl ExpertCare, Modrá, Bílá, 1 kusů
800,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wella Professionals SP Color Save Shampoo šampon pro barvené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Skřeň S Příslušenstvím 4 Šuple A 2 Dveře Rose
11 850,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

ASKSA Dámská peněženka zPolyuretankůže se střapcem, Multi Slots Small Wallet, růžová
571,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA

Wella Gel Styling EIMI Texture Sculpt Force
1 228,92 Kč/1l
360,69 Kč
-53,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,23 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Perfect Me, Vlasové mléko, Unisex, 100 ml, Pumpovacíc lahvička, 1 kusů
2 902,10 Kč/1l
290,21 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rotoped RapidPace 24042, se setrvačníkem 10 kg, vč. řemenového pohonu a plynulého odporu, s LCD displejem
4 959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
9 071,90 Kč/1l
907,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Apple iPhone 12 mini , 13,7 cm (5.4"), 2340 x 1080 px, 64 GB, 12 MP, iOS 14, Černá
Zrepasovaný
5 647,25 Kč
Prodejce: NESATEC

Platinový Blond Toner pro Neutralizaci Žlutých Tónů, 150ml
1 073,40 Kč/1l
161,01 Kč
Prodejce: MANADA

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml
2 274,65 Kč/1l
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Bezdrátová sluchátka Bluetooth Grundig s mikrofonem - TWS - černá
611,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Wella EIMI Flowing Form vyhlazující balzám proti krepatění 100 ml
2 390,00 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Orientální koberec s bordurou a třpytivou přízí krémově šedý Velikost - 80 x 300 cm
1 820,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Carpetia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Goldwell | Gel na vlasy Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Rychleschnoucí - Objem a pružnost



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
937,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 084,29 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
461,93 Kč/1kg

Goldwell StyleSign Creative Texture Dry Boost texturizační sprej pro zpevnění vlasů 200 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 274,65 Kč/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
342,93 Kč/1kg

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Modelační Pasta pro Vlasy, 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
390,95 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 606,33 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 2x10g
454,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
21 346,50 Kč/1kg

Hydratační krém pro vlnité vlasy Stylesign Curls & Waves (Moisturizing Curl Cream Curl Control 2) 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
363,93 Kč
-21,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 286,20 Kč/1l

American Crew Formovací krém 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3,29 Kč/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Black 55 g
1 349,63 Kč
Prodejce: PerfumTraders
24 538,73 Kč/1kg

Matná pomáda na vlasy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

American Crew Fiber Cream, Krém na vlasy, 100 ml, Texturovací, Tuba, Aqua/Water/Eau, PVP, Cera Alba (Beeswax (Cire D’abeille)), VP/VA Copolymer, Glycerin, C12-15..., 1 kusů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
223,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,30 Kč/1l

Stylingový gel 125 ml
532,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 261,28 Kč/1l

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,72 Kč/1l

Stylingová pasta 110ml
519,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 723,45 Kč/1l

Originální pomáda na vlasy
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

Toppik Vlasová tužidla 27,5 g tmavě hnědá
1 140,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
41 471,27 Kč/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
203,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,80 Kč/1l

Aveda 18084042984, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 200 ml, Rovné vlasy, Kudrnaté vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
799,52 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 997,60 Kč/1l

Výživný stylingový krém pro lesk a hebkost vlasů Style & Finish (Styling Cream) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
803,51 Kč
Prodejce: PerfumTraders
8 035,10 Kč/1kg

Intenzivní výživa pro řasy a obočí s vitamínem E a D-panthenolem (Styling Gel) 9 ml
139,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
15 547,78 Kč/1l