5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lindt Mix pralinek LINDOR Stříbrný 200g1 249,50 Kč/1kg
299,89 Kč
-49,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
La Praline Čokoládové pralinky s kakaovými kousky1 245,95 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
La Praline Čokoládové truffle pistácie1 245,95 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Mon Cheri likérové třešňové pralinky z polosladké čokolády 105g3 224,76 Kč/1kg
338,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Anthon Berg Maliny v pomerančovém likéru Marcipánové paštiky 220g
768,05 Kč/1kg
168,97 Kč
Prodejce: Katomix

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Asbach Zarte Pralinen hořká čokoláda s brandy náplní 250g
1 254,76 Kč/1kg
313,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bud Spencer Whisky Čokoládové kuličky s náplní z whisky 150g
575,13 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000539103766, Palmový olej, 5 g, 100 g, e1103, e330, e414, Cream powder, almonds, wheat flour, humectant (invertase), cocoa butter, lemon peel, skimmed milk..., 2233 kJ
2 698,80 Kč/1kg
269,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sarotti černá pánská hořká čokoláda 124g
1 322,10 Kč/1kg
163,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Otevřít Potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukr, palmový olej, některé speciality obsahují alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
3 594,75 Kč/1kg
143,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Praline: Čokoládové trufly s mořskou solí
1 472,50 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lindt Lindor Winter Gift Box extra hořká čokoláda 186g
1 612,15 Kč/1kg
299,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt pro znalce Klasické rozplývající se a neodolatelné 125g
2 159,04 Kč/1kg
269,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g
1 646,75 Kč/1kg
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 959,67 Kč/1kg
293,95 Kč
Prodejce: somnia24

Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 300g
1 199,13 Kč/1kg
359,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt a Sprüngli Lindor polštářové balení mix 25 kuliček Lindor
1 672,57 Kč/1kg
540,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuličky z plnotučné mléčné čokolády Lindt v polštářkovém balení 325g
1 261,38 Kč/1kg
409,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Anthon Berg Single Malts Scotch Collection čokoládové pralinky 230g
Ušlechtilé a jedinečné. Lahodná kolekce Anthon Berg Single Malts Scotch Collection nabízí opravdovým milovníkům whisky chuťově výrazný celek s vysokým faktorem požitku. Jemné lahvičky jsou vyrobeny z té nejjemnější hořké čokolády a obsahují jádro originálních skotských whisky slavných značek. Singleton, Dalwhinnie, Oban, Talisker a Lagavulin představují vynikající výběr, kterému opravdoví znalci neodolají.
Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co. KGHermann-Ritter-Straße 112
28197 Bremen (D)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, voda, lihoviny (whisky), etylalkohol. Kakao: minimálně 50 %.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 460,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 923,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 23,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 15,00 Sacharidy: 56,00 Sacharidy, z toho cukr: 50,00 Bílkoviny: 2,60 Sůl: 0,01
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 450 g
- Potravinářský podnik
- Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co.KGHermann-Ritter-Straße 112 28197 Bremen (D)
- Prodejní název
- Čokoládové pralinky s originální lihovinou (33 % náplň)
- Výrobce
- Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co. KG
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 861717
- Kód EAN
- 5774540821108
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, voda, lihoviny (whisky), etylalkohol. Kakao: minimálně 50 %.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 460,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 923,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 23,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 15,00 Sacharidy: 56,00 Sacharidy, z toho cukr: 50,00 Bílkoviny: 2,60 Sůl: 0,01
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 450 g
- Potravinářský podnik
- Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co.KGHermann-Ritter-Straße 112 28197 Bremen (D)
- Prodejní název
- Čokoládové pralinky s originální lihovinou (33 % náplň)
- Výrobce
- Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co. KG
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 861717
- Kód EAN
- 5774540821108
K tomu se hodí také

Čokoládové likéry Anthon Berg 219g
1 353,52 Kč/1kg
296,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Open Food 4000539103766, Palmový olej, 5 g, 100 g, e1103, e330, e414, Cream powder, almonds, wheat flour, humectant (invertase), cocoa butter, lemon peel, skimmed milk..., 2233 kJ
2 698,80 Kč/1kg
269,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
479,53 Kč/1kg
226,16 Kč
-53,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
172,63 Kč
Prodejce: Katomix

Merci Light Variety 15416 250g
658,52 Kč/1kg
164,63 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sarotti černá pánská hořká čokoláda 124g
1 322,10 Kč/1kg
163,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt a Sprüngli Lindor polštářové balení mix 25 kuliček Lindor
1 672,57 Kč/1kg
540,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24

Asbach Zarte Pralinen hořká čokoláda s brandy náplní 250g
1 254,76 Kč/1kg
313,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Anthon Berg Maliny v pomerančovém likéru Marcipánové paštiky 220g
768,05 Kč/1kg
168,97 Kč
Prodejce: Katomix

Anthon Berg Višně v rumovém marcipánu s čokoládou 220g
875,91 Kč/1kg
192,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bud Spencer Whisky Čokoládové kuličky s náplní z whisky 150g
575,13 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Vánoční trh Stolní kalendář Směs mini kuliček 115g
2 496,43 Kč/1kg
287,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci Lovelies Krémové balené čokolády 4 různé 185g
866,70 Kč/1kg
160,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Otevřít Potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukr, palmový olej, některé speciality obsahují alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
3 594,75 Kč/1kg
143,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
607,88 Kč/1kg
501,50 Kč
Prodejce: LAVONIO

Baileys Chocolate Mini Delights, Béžová, 102 g, 2085 kJ, 500 kcal, 51 g, 48 g
1 069,90 Kč/1kg
109,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt pro znalce Klasické rozplývající se a neodolatelné 125g
2 159,04 Kč/1kg
269,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trumpf ušlechtilé kapky v ořechových ovocných likérech plněné alkoholem 250g
889,76 Kč/1kg
222,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 300g
1 199,13 Kč/1kg
359,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Mon Cheri 15 jemných jednotlivě balených piemontských třešňových pralinek 157g
1 752,48 Kč/1kg
275,14 Kč
Prodejce: somnia24

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g
1 646,75 Kč/1kg
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Velmi dobrá kombinace čokolády a whisky, velmi
Ohodnoceno dne 12. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Turin Cuervo Turin 1800 Turin Baileys Mexická čokoláda s likérem
2 146,08 Kč
Prodejce: LaProve
3 700,14 Kč/1kg

Včelka Čokoládky s karamelovou náplní Eclaires 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1kg

Wawel Michałki Białe s ořechy 1 kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Reber Constanze Mozart Herzl 8 plněných čokoládových srdíček 80g balení po 8 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 198,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
14 980,75 Kč/1kg

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,75 Kč/1kg

Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 333,17 Kč/1kg

Mon Cheri 15 tyčinek s 5 jednotlivě balenými čokoládami 52g 15-pack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 062,56 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 362,26 Kč/1kg

Roshen Minky Binky mléčné bonbony 1 kg
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
340,57 Kč/1kg

Mon Cheri polosladký čokoládový likér s třešněmi 105g 4 balení



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
786,14 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 871,76 Kč/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mléčného krému a celých mandlí 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
35,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
897,25 Kč/1kg

Čtvercová Kazeta, Střední 340G
724,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 131,12 Kč/1kg

Mon Cheri likérové třešňové pralinky z polosladké čokolády 105g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
338,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 224,76 Kč/1kg

Mon Cheri 30 jednotlivě balených třešňových pralinek Piedmont skladovací balení 315g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(13)Počet hodnocení: 13
373,09 Kč
-39,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
333,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 058,10 Kč/1kg

Ferrero Rocher 30 ks, 375 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 267,76 Kč/1kg

Reber Mozart Barock hořká čokoláda vánoční 120g 4-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
620,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,92 Kč/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolatelná kombinace 5000g
757,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,58 Kč/1kg

LINDOR Tiramisu 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Lindt Mix pralinek LINDOR Stříbrný 200g
299,89 Kč
-49,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Čokolády Ferrero Mon Chéri Cassis Winter Edition 157 g třešňová vodka a cassis v polosladké čokoládě
275,91 Kč
-39,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
235,93 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 502,74 Kč/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
599,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 103,44 Kč/1kg