4,6



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml314,00 Kč/1l
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Aliver Batana kondicionér pro posílení růstu vlasů - 300 ml1 116,67 Kč/1l
335,00 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
OLORCHEE Výživný kondicionér s kolagenem 800 ml1 125,60 Kč/1l
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Milk Shake, Silver Shine Whipped Cream, Hair Leave-In Foam Conditioner, 200 ml
523,90 Kč/1kg
294,14 Kč
-32,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
261,95 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml
854,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Milk Shake - Color Care Color Maintainer Conditioner (dyed hair) 300ml
341,60 Kč/1kg
341,60 Kč
Prodejce: Tersorte

Kondicionér Milk Shake Moisture & More, 1000 ml
819,84 Kč/1l
819,84 Kč
Prodejce: Tersorte

Milk Shake Volume Solution Volumizing Conditioner 300 ml
1 076,67 Kč/1l
323,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

MILK SHAKE ICY BLOND Kondicionér pro blond vlasy, 1000 ml
848,00 Kč/1l
848,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Milk Shake, Flower Fragrance, Soy Protein, Hair Leave-In Conditioner, For Conditioning, 350 ml
520,98 Kč/1kg
292,57 Kč
-32,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šlehačka, kondicionér ve formě pěny pro vlasy, pro hydrataci, 200 ml
1 409,55 Kč/1l
304,00 Kč
-22,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
281,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk Shake, Integrity Reconstruction System Leave-in, Hyaluronic Acid, 250 ml
634,42 Kč/1kg
329,00 Kč
-11,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
317,21 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk_Shake Kondicionér Péče o barvu Barvy Udržující kondicionér
766 033,30 Kč/1kg
229,81 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk_Shake kondicionér Milk_Shake Icy Blond kondicionér 250ml
1 753,84 Kč/1l
438,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Revlon Equave Instant Detangling, Ženy, Profesionální kondicionér, Suché vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Hydratující, Vyživující, Revitalizační, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml
1 018,80 Kč/1l
275,93 Kč
-72,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
203,76 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
216,93 Kč/1kg
216,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola Nourishing Restructuring Leave-In Conditioner 300 ml
417,10 Kč/1l
144,39 Kč
-19,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
125,13 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mléčný koktejl, Instantní kondicionér, Mléčné proteiny, Kondicionér ve spreji pro vlasy, pro lesk, 300 ml
2 003,33 Kč/1l
601,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Garnier Fructis Goodbye Damage Krem do włosów, 400 ml
268 767,45 Kč/1kg
128,33 Kč
-12,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,57 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Herome Bye Bite
Okamžitě zastaví kousání nehtů! Bye Bite je přípravek, který zastavuje kousání nehtů a kůžičky díky super hořké chuti laku. Promění vaše nalomené nehty v krásné dlouhé nehty! Lak je obohacen o vitamin E, který posiluje strukturu nehtů a stimuluje jejich růst. Tento výrobek je navíc vhodný proti cucání palce a mohou ho používat i děti, protože není zdraví škodlivý.
*Výrobek je vhodný pro dospělé a děti od 6 let.
Vlastnosti: Přípravek je vhodný pro péči o nehty a nehty na nohou:
- Zabraňuje okusování nehtů i nehtové kůžičky s velmi hořkou příchutí
- Stimuluje strukturu a růst nehtů
- Zasychá do matné podoby, a proto je vhodný i pro muže
- Nerozpouští se ve vodě (na oplachování)!
- Neobsahuje žádné škodlivé látky
- Příchuť zmizí až po odstranění přípravku pomocí odlakovače Herome Caring Nail Polish Remover
Návod k použití:
1. den: naneste na nehty jednu nebo dvě vrstvy laku Bye Bite
Den 2: Nechte působit na nehtech
Den 3: Pokud je vrstva příliš silná, odstraňte ji pomocí odlakovače Caring Nail Polish Remover a naneste novou vrstvu.
- Kondicionér ve spreji pro normální nebo suché vlasy, zvyšuje rozčesatelnost poškozených vlasů tím, že chrání vlasový stvol a podporuje ideální vodní rovnováhu vlasů, Milk Shake Conditioner sin bez oplachování se vyznačuje tekutou a lehkou texturou, ideální pro jemné vlasy. Aplikuje se na vlhké vlasy před jejich úpravou, mléčné proteiny integrují a posilují vlasové vlákno, zatímco ovocné a medové výtažky vlasy oživují a zajišťují jejich lesk a rozčesatelnost, exkluzivní složka Integrity 41 (hydroglykolový výtažek ze slunečnicových semen bohatý na polyfenolové antioxidanty) chrání vlasy před UV zářením a zlepšuje stabilitu barvy.
Milk_Shake Leave-in Treatments Bezoplachový kondicionér. Vyživující kondicionér ve spreji vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje proteiny a ovocné výtažky. Použití: Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy, neoplachujte.
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 350 ml
- Složení
- Extrakt z jahod, Integrity 41 (hydroglykolový extrakt ze slunečnicových semen, bohatý na antioxidační polyfenoly), mléčné proteiny, extrakt z medu, extrakt z borůvek, extrakt z papáji.
- Výrobce
- milk_shake
- Kód EAN
- 8032274051534
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 350 ml
- Složení
- Extrakt z jahod, Integrity 41 (hydroglykolový extrakt ze slunečnicových semen, bohatý na antioxidační polyfenoly), mléčné proteiny, extrakt z medu, extrakt z borůvek, extrakt z papáji.
- Výrobce
- milk_shake
- Kód EAN
- 8032274051534
K tomu se hodí také

Milk_Shake - Integrity Nourishing Shampoo - Vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000ml
1 412,96 Kč/1kg
1 412,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 643,60 Kč/1l
1 832,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Milk Shake, Energizing Blend, Paraben-Free, Leave-In Scalp Treatment Lotion, Restores, 30 ml
628,58 Kč/1kg
345,12 Kč
-30,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
314,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk Shake, Natural Care Active Yogurt, Hair Treatment Cream Mask, For Colour Protection, 500 ml
913 733,29 Kč/1kg
572,50 Kč
-24,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
548,24 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk_Shake Powder Direct Colour, 100 ml, balení po 1 kusu. Barvicí kondicionér
2 589,30 Kč/1l
286,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Milk_Shake šampon Milk_Shake Color Care Šampon pro udržení barvy 1000ml
712,63 Kč/1l
712,63 Kč
Prodejce: Tersorte

Milk Shake, Silver Shine Whipped Cream, Hair Leave-In Foam Conditioner, 200 ml
523,90 Kč/1kg
294,14 Kč
-32,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
261,95 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk_shake Silver Shine, 300 ml, Šampon, Unisex, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá, Lesklý, Změkčující, Bělicí
927,53 Kč/1l
309,00 Kč
-30,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
278,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šlehačka, kondicionér ve formě pěny pro vlasy, pro hydrataci, 200 ml
1 409,55 Kč/1l
304,00 Kč
-22,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
281,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk_shake sprej na úpravu vlasů pro ženy 175 ml
1 948,63 Kč/1l
341,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Milk Shake, Energizing Blend, Paraben-Free, Hair Conditioner, Thickening, 1000 ml
644,65 Kč/1kg
666,69 Kč
-22,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
644,65 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kondicionér Milk Shake Moisture & More, 1000 ml
819,84 Kč/1l
819,84 Kč
Prodejce: Tersorte

Šampon MILK SHAKE pro šedivé a blond vlasy, 1000 ml
628,58 Kč/1l
653,05 Kč
-24,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
628,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Milk Shake, Normalizing Blend, SLS/SLES-Free, Hair Shampoo, For Cleansing, 1000 ml
1 177,80 Kč/1kg
605,00 Kč
-16,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
588,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Milk Shake, Curl Passion, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Wave Definition, 1000 ml
1 498,00 Kč/1kg
749,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Posilující olej na vlasy a pokožku hlavy Rosemary Mint (Scalp & Hair Strengthening Oil) 59 ml
7 794,75 Kč/1l
459,89 Kč
Prodejce: somnia24

Milk Shake Curl Passion Shampoo 300 ml, Cedrové dřevo
934 833,29 Kč/1kg
280,45 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Hop-Sport trenažér zad a břicha s opěrkou kolen - skládací fitness zařízení pro domácnost s tréninkovým počítačem
1 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Milk_Shake Maske Argan Deep Treatment
2 230,00 Kč/1l
446,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 377 425,11 Kč/1kg
1 750,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Severin ES 3566, Odstředivý odšťavňovač, Černá, Nerezová ocel, 19000 ot/min, 1,5 l, 0,5 l, 1,21 m
949,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml
854,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Insight Rebalancing Rebalancing Shampoo čisticí šampon pro mastné vlasy 900 ml
3 631,21 Kč/1kg
3 449,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mluvící vycpaná zvířata Křeček opakuje elektronické domácí zvířata hračka pro dítě děti opakovat funkce mluvící křeček dárky Retoo
251,99 Kč
-104,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
147,79 Kč
Prodejce: Retoo

360SMARTAI S8 PRO robotický vysavač s automatickým vyprazdňováním prachu, detekce překážek pomocí navigace LiDAR, 5000Pa 3 v 1 robotický vysavač
8 809,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
77% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
77%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%8% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
8%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Staly se tak krásné a opravdu cool
Ohodnoceno dne 23. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super!
Voní neuvěřitelně skvěle! A slouží ke snadnému rozčesávání.
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Dobrý sprej. Po použití jsou vlasy hebké, snadno se rozčesávají a lesknou se.
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
644,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 147,77 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
986,93 Kč/1kg

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Wygładzająca odżywka do włosów, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Kondicionér pro objem jemných vlasů Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Conditioner), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
629,93 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Vlasový kondicionér Reuzel pro každodenní použití, 1l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
412,93 Kč/1l