5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Twilly D’Hermès - deodorant ve spreji, 150 ml7 063,53 Kč/1l
1 059,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Dezodorant Old Spice Tigerclaw, 150 ml1 627,78 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Man - deodorant ve spreji, 50 ml5 860,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Gold antiperspirant pro muže 50 - Cuba
1 290,00 Kč/1l
64,50 Kč
Prodejce: MANADA

Cuba - Cuba Black Deospray 200ml
70,51 Kč/1kg
70,51 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cuba Wildheart DEO ve spreji 200 ml M
745,00 Kč/1l
149,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cuba Blue DEO ve spreji 200 ml M
755,00 Kč/1l
151,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Axe Gold DEO ve spreji 150 ml M
1 053,33 Kč/1l
158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cuba Royal DEO Roll-On 50 ml M
2 460,00 Kč/1l
123,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cuba Heartbreaker DEO ve spreji 200 ml W
750,00 Kč/1l
150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cuba Jungle Tiger DEO spray 200 ml W
357,40 Kč/1l
71,48 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Cuba Green DEO Roll-On 50 ml M
2 460,00 Kč/1l
123,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rabanne Lady Million DEO ve spreji 150 ml W
3 953,33 Kč/1l
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eisenberg I Am DEO ve spreji 100 ml W
5 530,00 Kč/1l
621,58 Kč
-68,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
553,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

A Sparkling Day - deodorant s rozprašovačem, 75 ml
2 702,40 Kč/1l
202,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lattafa Angham DEO ve spreji 200 ml UNISEX
795,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Washwashah DEO ve spreji 200 ml W
480,15 Kč/1l
96,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Cuba Jungle Snake DEO Roll-On 50 ml W
2 580,00 Kč/1l
129,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Cuba Gold od Fragluxe je směs orientálních tónů a směsi květin. Tato mužná vůně je sofistikovaná s exotickým nádechem bergamotu a levandule s mužnou směsí dřevin a jasmínu. Cuba Gold je určena pro romantický večer.
Pánský deodorant ve spreji
Cuba Gold od Cuba Paris je dřevitě aromatická vůně pro muže, která v sobě spojuje eleganci a svěžest s jemným nádechem u. Tato vůně je navržena pro muže, kteří chtějí vyzařovat sebevědomí a sofistikovanost v každé situaci. Díky své bohaté kompozici je vhodná jak pro každodenní nošení, tak pro výjimečné příležitosti.Úvod vůně zaujme svěžími tóny růžového pepře a grapefruitu, které dodávají parfému jiskru a energii. V srdci se rozvine kombinace levandule a vetiveru, jež přinášejí vůni aromatickou hloubku a klasickou mužnost. Základ vůně je tvořen vanilkou, jantarem (ambrou) a fazolí tonka, což vytváří hřejivý, sladký a dlouhotrvající závěr.Cuba Gold je ideální volbou pro muže, kteří chtějí vyčnívat svou charismatickou a elegantní osobností. Tato vůně vás obklopí svěžestí, em a sofistikovaností, zanechávajíc nezapomenutelný dojem všude, kam vkročíte.
Elegantní a lahodný Kuba Zlatý Parfém s Dispenserem, 30 ml je dokonalým doplňkem pro každodenní použití. Tento exkluzivní parfém zanechává za sebou svůdnou stopu, která vyjadřuje ducha elegance a rafinovanosti. S jemnými tóny květin a koření je tento parfém ideální volbou pro ty, kteří hledají sofistikovanou vůni s dlouhotrvajícím účinkem. Užijte si pocit u a jedinečnosti s Kuba Zlatým Parfémem.
Na rande, na večírek nebo na setkání s přáteli? Tělový sprej pro muže Cuba Original bude tou správnou volbou za každé situace. Podpoří vaše sebevědomí kdykoliv, kdy budete chtít zazářit. Složení: růžový pepř, grep, vetiver, levandule, vanilka, ambraDruh vůně: aromatická, dřevitá
Tělový sprej Cuba Gold. Požadovaný produkt obsahuje 200 ml.
Nové a originálně zabalené
CUBA ORIGINAL Cuba Gold DEO spray 200ml
- Model
- Gold
- Hmotnost
- 194 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE ALCOHOL DENAT, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, COUMARIN, LINALOOL, ALPHA ISOMETHYL IONONE.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5425017732747
- Model
- Gold
- Hmotnost
- 194 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE ALCOHOL DENAT, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, COUMARIN, LINALOOL, ALPHA ISOMETHYL IONONE.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5425017732747
Pozor
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Cuba Gold EDT 100 ml + EDT 35 ml + AS 100 ml + tělový sprej 200 ml + SG 200 ml M
4 064,10 Kč/1l
406,41 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Cuba Gold dárková sada 4 kusů s dřevěným vědrem Pánská toaletní voda EdT 100ml + EdT 35ml - Voda po holení 100ml - Tělový sprej 200ml
723,36 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gold antiperspirant pro muže 50 - Cuba
1 290,00 Kč/1l
64,50 Kč
Prodejce: MANADA

Cuba Gold EDT 100 ml + EDT 35 ml + AS 100 ml + tělový sprej 200 ml + SG 200 ml M
4 560,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Cuba - Cuba Black Deospray 200ml
70,51 Kč/1kg
70,51 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Gold - voda po holení 100 ml + deodorant 200 ml
2 650,00 Kč/1l
265,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Městský batoh Školní práce a volný čas taška DINA 4 Outdoor školní batoh Sport
750,69 Kč
Prodejce: Tasche51

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 194,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 212,50 Kč/1m²
708,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Afnan 9 pm EDP 100 ml M
7 265,30 Kč/1l
726,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Versace Versense EDT 100 ml W
16 050,00 Kč/1l
1 605,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Přikrývka celoroční 135 x 200 cm - Přikrývka ložní povlak přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka ložní povlečení a přikrývky s výplní z mikrovlákna bílá
253,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Schiesser 5-pack Bluebird ponožky Dlouhotrvající svěžest, Beztlakový pás, Obzvláště snadná údržba
947,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Vůně Palo Santo, vonné tyčinky | BERK
7 060,00 Kč/1kg
70,60 Kč
Prodejce: taleoo

Monzana® Sada tří kufrů Baseline, tvrdé skořepiny, kufr na kolečkách, cestovní kufr, kufr na kolečkách, příruční zavazadlo, 4 kolečka, sada, modrá, velikosti M-L-XL
3 318,45 Kč
-220,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 097,60 Kč
Prodejce: artbook-service

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.
2 512,56 Kč/1l
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Merax rohová pohovka pro 5 osob, velká pohovka ve tvaru L Cloud, s prostřední konzolí, USB porty a držáky na nápoje, otočná konzole s úložným prostorem, pohovka, šedá
18 645,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Skládací elektrický invalidní vozík 600W elektrický invalidní vozík elektrický invalidní vozík Li-baterie 06070
30 150,31 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Svěrná markýza s ruční klikou, výškově nastavitelná - 150 x 180 cm, černá/šedá
2 275,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

EISL Sprchový nástavec na WC, WC sedátko s bidetovou vložkou, Po Shower & Soft Close, bílé provedení
2 098,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychle a přesně, jako pokaždé.
Dostal jsem dva dny ovoce a velmi dobré balení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mitchum | Deodorant gel - Powder Fresh - 96 g - 48hodinová ochrana - Dermatologicky testováno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 895,73 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Ultra Max deodorant bez vůně A&H 73 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 520,41 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 031,15 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l