Tilda Basmati Grand 5kg

558,11 Kč

111,62 Kč / 1kg

plus 270,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Nepražená pohanková krupice 25 kg
Nepražená pohanková krupice 25 kg
72,52 Kč/1kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
83,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 678,01 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Rýže Akash Basmati 5 kg
Rýže Akash Basmati 5 kg
119,80 Kč/1kg
599,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
535 319,97 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,97 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
299,83 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
92,01 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
521,15 Kč
-61,12 Kč
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
118,34 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
591,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 217
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
174,41 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
188,05 Kč
-13,64 Kč
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
50,61 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 7
506,15 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Tilda- Hnědá celozrnná rýže basmati 500g
Tilda- Hnědá celozrnná rýže basmati 500g
297,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Aroy-D dlouhozrnná voňavá rýže 5kg
Aroy-D dlouhozrnná voňavá rýže 5kg
398,09 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Thajská rýže Royal Thai Jasmin 1 kg
Thajská rýže Royal Thai Jasmin 1 kg
108,99 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
108,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Bens Original Basmati rýže 10 minut praktické vaření sáček 500g
Bens Original Basmati rýže 10 minut praktické vaření sáček 500g
252,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro India Gate Basmati rýže Premium 1kg
India Gate Basmati rýže Premium 1kg
182,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
197,00 Kč
-14,03 Kč
182,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Tilda Basmati Reis 2x 2kg
Tilda Basmati Reis 2x 2kg
249,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
499,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 2 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 2 kg (zelená)
303,21 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
345,09 Kč
-41,88 Kč
303,21 Kč
5% od 3 ks
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Gallo Nero Italská černá celozrnná rýže 500g
Gallo Nero Italská černá celozrnná rýže 500g
226,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
113,30 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Polenta 300 g - Casale Paradiso
Polenta 300 g - Casale Paradiso
341,17 Kč/1kg
102,35 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Basmatireis - natur 5kg
Basmatireis - natur 5kg
172,03 Kč/1kg
860,13 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Basmati Rice je vysoce kvalitní rýže basmati, která je ceněna pro své dlouhé, štíhlé zrna, jemnou vůni a nadýchanou konzistenci po uvaření. Pochází z tradičních pěstitelských oblastí na úpatí Himalájí a je pečlivě zpracovávána, aby si zachovala svou přirozenou kvalitu a jemnou vůni.

Po uvaření zrna zůstávají nadýchaná a oddělená, nelepí se – jsou tak ideální pro klasická indická jídla, jako je biryani, pulao nebo kari, ale také jako elegantní příloha k mezinárodním pokrmům. Díky své charakteristické vůni a lehké textuře je ideální volbou jak pro každodenní konzumaci, tak pro zvláštní příležitosti. Basmati rýže je univerzální, snadno se připravuje a milovníci autentických rýžových specialit si ji zamilují.

Nutriční hodnoty (na 100 g, přibližně):

  • Energie: 1500 kJ / 360 kcal
  • Tuk: 0,5 g
  • Sacharidy: 78 g
  • Bílkoviny: 8 g

Návod na přípravu (uvedený na obalu):

    • Rýži důkladně propláchněte.
    • Namočte ho na 30 minut do vody.
    • Vařte v poměru 1 díl rýže na 2 díly vody.
    • Vařte s uzavřeným víkem na mírném ohni.


  • Tilda Grand je ideální pro příležitosti, kdy chcete zapůsobit na svou rodinu
  • Pěstuje se vysoko v mlžných údolích Himálaje
  • Díky vlhkosti jsou zrna delší
  • Extra dlouhá zrna mají po uvaření sypkou strukturu
  • Jsou ideální pro dušená jídla, jako je biryani a polo

  • Tilda Grand je ideální pro příležitosti, kdy chcete zapůsobit na svou rodinu
  • Pěstuje se vysoko v mlžných údolích Himálaje
  • Díky vlhkosti jsou zrna delší
  • Extra dlouhá zrna mají po uvaření sypkou strukturu
  • Jsou ideální pro dušená jídla, jako je biryani a polo
Seznam přísad
Dlouhozrnná rýže
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie (v kJ): 1504 kJ, Energie (v kcal): 354 kcal, Tuk: 0,6 g, z toho nasycené tuky: 0,2 g, Sacharidy: 78,4 g, z toho cukry: 0,5 g, Bílkoviny: 8,1 g, Sůl: 0,01 g
Hmotnost
5000 g
Potravinářský podnik
Global Foods Trading GmbH Am Winkelgraben 1a D-64584 Biebesheim/ Germany
Prodejní název
TILDA Basmatireis Extra Langkorn Reis bílá rýže Basmati Extra dlouhozrnná rýže(GRAND)
Výrobce
Tilda
Číslo produktu
2010189
Kód EAN
5011157210605

Seznam přísad
Dlouhozrnná rýže
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie (v kJ): 1504 kJ, Energie (v kcal): 354 kcal, Tuk: 0,6 g, z toho nasycené tuky: 0,2 g, Sacharidy: 78,4 g, z toho cukry: 0,5 g, Bílkoviny: 8,1 g, Sůl: 0,01 g
Hmotnost
5000 g
Potravinářský podnik
Global Foods Trading GmbH Am Winkelgraben 1a D-64584 Biebesheim/ Germany
Prodejní název
TILDA Basmatireis Extra Langkorn Reis bílá rýže Basmati Extra dlouhozrnná rýže(GRAND)
Výrobce
Tilda
Číslo produktu
2010189
Kód EAN
5011157210605
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 5 kg
Rýže Tilda Basmati 5 kg
108,27 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
683,99 Kč
-130,72 Kč
553,27 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
92,01 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
521,15 Kč
-61,12 Kč
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
100,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 006,02 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 2 kg
Rýže Tilda Basmati 2 kg
123,66 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
249,80 Kč
5% od 3 ks
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 1 kg, 3 balení
Rýže Tilda Basmati 1 kg, 3 balení
143,97 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
145,41 Kč
5% od 3 ks
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,97 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
299,83 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 2199
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
118,34 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
591,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Barilla Basta těstoviny spaghettini číslo 3 z tvrdé pšenice 5000g
Barilla Basta těstoviny spaghettini číslo 3 z tvrdé pšenice 5000g
75,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
379,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ahmad Tea English Tea No.1 200g
Ahmad Tea English Tea No.1 200g
6 964,95 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
1 392,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro TRS - loupaná cizrna 500gr
TRS - loupaná cizrna 500gr
82,54 Kč/1kg
48,49 Kč
-14%
41,27 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Barevný prací prášek Persil Professional Deep Clean Color 10 kg
Barevný prací prášek Persil Professional Deep Clean Color 10 kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 35
399,61 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro Slunečnicový olej Bartek 1 litr na smažení
Slunečnicový olej Bartek 1 litr na smažení
114,17 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
114,17 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrátový, Hovory/hudba, Sluchátka, Bílá
Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrátový, Hovory/hudba, Sluchátka, Bílá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 181
6 358,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 95
889,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Vileda 152921, Laminát, Dlaždice, Dřevo, Suché a mokré, Červená, Bílá
Vileda 152921, Laminát, Dlaždice, Dřevo, Suché a mokré, Červená, Bílá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 58
581,39 Kč
Prodejce: Landema
Obrázek produktu pro Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
325,84 Kč/1l
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 6
1 629,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
Barilla špagety číslo 5 z tvrdé pšenice 500g balení po 3 kusech
90,53 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
135,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 316
3 349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 60
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram
Obrázek produktu pro Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 806
2 148,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Cheffinger TOPF 28 cm hliníkový odlitek černý
Cheffinger TOPF 28 cm hliníkový odlitek černý
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 164
2 193,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Hřebíček, 50 g
Hřebíček, 50 g
966,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
58,31 Kč
-17%
48,31 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro RICEFIELD Sushi rýže, kulozrnná 500 g | SUSHI RICE kulozrnná
RICEFIELD Sushi rýže, kulozrnná 500 g | SUSHI RICE kulozrnná
126,26 Kč/1kg
67,70 Kč
-6%
63,13 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Standtrockner Classic 180 Solid
Standtrockner Classic 180 Solid
635,37 Kč/1m
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 111
667,14 Kč
Prodejce: Landema
Obrázek produktu pro Muller Textiles 0270.02.08, Obsahuje přehoz, Potah na polštář v ceně
Muller Textiles 0270.02.08, Obsahuje přehoz, Potah na polštář v ceně
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 459,48 Kč
Prodejce: Dekbeddengoed
Obrázek produktu pro Russell Hobbs Cook@Home 19750-56, rýžovar, 700 W, 1,8 l, s funkcí udržování teploty
Russell Hobbs Cook@Home 19750-56, rýžovar, 700 W, 1,8 l, s funkcí udržování teploty
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 96
931,04 Kč
Prodejce: M_plus_L

Hodnocení zákazníků

Na základě 47 hodnocení
Ohodnoceno dne 22. září 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Tilda Grand
Ohodnoceno dne 21. března 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super kvalita
Ohodnoceno dne 11. září 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
RÝŽE TILDA BASMATI
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vše tip top
Ohodnoceno dne 20. července 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
můj král basmati
Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super rýže
Ohodnoceno dne 13. dubna 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé dodání! Dobrý produkt! Rádi znovu!
Ohodnoceno dne 9. prosince 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rýže Tilda Pure Original Basmati
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
723,72 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
72,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
530,08 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
106,02 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
1 049,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
10 490,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nepražená pohanková krupice 25 kg
Nepražená pohanková krupice 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 678,01 Kč
Prodejce: CasteloStore
83,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílá rýže 25kg
Bílá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hnědá rýže 25kg
Hnědá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pohanka 25 kg
Pohanka 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 006,02 Kč
Prodejce: CasteloStore
100,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Akash Basmati 5 kg
Rýže Akash Basmati 5 kg
599,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
119,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
386,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
86,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 7
506,15 Kč
Prodejce: CasteloStore
50,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
290,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
64,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
535 319,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Basmati Reis 2x 2kg
Tilda Basmati Reis 2x 2kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
499,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
249,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 5 kg
Rýže Tilda Basmati 5 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
683,99 Kč
-130,72 Kč
553,27 Kč
Prodejce: CasteloStore
108,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
591,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
118,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
521,15 Kč
-61,12 Kč
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
92,01 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
429,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 074,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PLANET Bezlepková bílá jasmínová rýže1kg
PLANET Bezlepková bílá jasmínová rýže1kg
425,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
422,07 Kč/1kg