5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření Fajita Seasoning 113g1 371,43 Kč/1kg
192,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Vegeta przyprawa 180 g2 336,28 Kč/1kg
420,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Garam masala, 100 g509,80 Kč/1kg
60,70 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,98 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Maggi Fondor 200g499,60 Kč/1kg
99,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.1 pečené maso
696,70 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 12332492 Maggi® Fondor Gewürzmischung, 900,0 g
577,08 Kč/1kg
519,37 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Fondor univerzální koření pro veřejné stravování 900g
467,46 Kč/1l
420,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

tellofix Classic Klare Brühe 540g
894,56 Kč/1kg
483,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Kotanyi pečené kuře kořenící sůl na křupavé pečené kuře 76g
692,88 Kč/1kg
55,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 11893604 Maggi® Gewürzmischung, 5,5 kg
316 518,18 Kč/1kg
1 740,85 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® 12332512 Maggi® Maridor Fisch Gewürzmischung, 1,0 kg
712,55 Kč/1kg
712,55 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs 6653076003 Fuchs Hähnchen Gewürzsalz Gewürzmischung, 2,0 kg
243,29 Kč/1kg
486,58 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® 12588140 Maggi® Bouillon mit Rind pastös 1,0 kg, 1 St.
908,63 Kč/1kg
908,63 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs 6672468009 Fuchs Salatkräuter Gewürzmischung, 500,0 g
754,80 Kč/1kg
377,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® Gemüse Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
442,87 Kč/1kg
442,87 Kč
Prodejce: somnia24

Przyprawa do karkówki grillowej Kamis 20 g
1 767,50 Kč/1l
35,35 Kč
Prodejce: Katomix

Przyprawa do żurku i barszczu Kamis 20 g
1 999,00 Kč/1l
63,79 Kč
-37%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
39,98 Kč
Prodejce: Katomix

Prymat Przyprawa do Kurczaka 30 g
329,00 Kč/1l
39,02 Kč
-66%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13,16 Kč
Prodejce: Katomix

UBENA 718559001 UBENA Schnittlauch Gewürz, 250,0 g
2 116,32 Kč/1kg
529,08 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maggi Rotidor pro maso bez alergenů vyžadující označení 1kg
Kořenící směs Maggi Rotidor na maso v sáčku o hmotnosti 1 kg nabízí aromatické, plné koření, které dodá masovým pokrmům výraznou a chutnou chuť. Byla vyvinuta speciálně pro profesionální kuchyně a neobsahuje alergeny vyžadující označení, takže je obzvláště flexibilní a bezpečná. Ideální pro catering, jídelny, kantýny a všechny podniky, které vyžadují spolehlivou kvalitu koření.
Vlastnosti výrobku
Maggi Rotidor dodává masovým pokrmům harmonické, vyvážené koření, které kombinuje pečené chutě s jemnými nuancemi bylinek a koření. Směs je ideální pro pečeně, krátké pečeně, pokrmy z mletého masa, grilované maso a dušené pokrmy. Díky vysoké výtěžnosti a profesionální receptuře zajišťuje kořenící směs konzistentní výsledky a podporuje efektivní pracovní postupy v kuchyních s vysokým výkonem.
Chvíle potěšení
Ať už se jedná o šťavnatou vepřovou pečeni, pikantní drůbež, aromatické pokrmy z hovězího masa nebo klasiku na grilu - Maggi Rotidor dodá masu lákavou barvu a kulaté, vydatné aroma. Směs lze použít na různé způsoby a poskytuje lahodné chutě, které zapůsobí na každodenní i speciální menu.
Výhody
- Silná, harmonická kořenící směs zejména pro masové pokrmy
- Bez alergenů vyžadujících označení pro bezpečné a flexibilní použití
- Ideální pro gastronomii, catering a komerční kuchyně
- Vysoká výtěžnost a spolehlivá kvalita
- Dodává masu krásnou barvu a intenzivní chuť
- Lze použít do pečeně, smažených pokrmů, grilovaných jídel a dušených pokrmů
Maggi® 12417927 Maggi® Rôtidor Fleisch Gewürzmischung, 1,0 kg
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- jodizovaná kuchyňská sůl, kukuřičná krupice, koření (cibule, česnek, nové koření, pepř, paprika, kmín), maltodextrin, cukr, aromata, slunečnicový olej, bylinky. Může obsahovat CELER, VEJCE, GLUTENOVÉ ZBOŽÍ, MLÉKO, HOŘČICI a SÓJOVÉ BOBY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 198 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 836 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 35,4 g Sacharidy, z toho cukr: 7,4 g Tuky: 3,9 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g Vláknina: 3,2 g Bílkoviny: 3,8 g Sůl: 48,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AGBaseler Straße 46 D-60329 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Směs koření na maso
- Výrobce
- Číslo produktu
- 869109
- Kód EAN
- 7613037702262
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- jodizovaná kuchyňská sůl, kukuřičná krupice, koření (cibule, česnek, nové koření, pepř, paprika, kmín), maltodextrin, cukr, aromata, slunečnicový olej, bylinky. Může obsahovat CELER, VEJCE, GLUTENOVÉ ZBOŽÍ, MLÉKO, HOŘČICI a SÓJOVÉ BOBY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 198 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 836 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 35,4 g Sacharidy, z toho cukr: 7,4 g Tuky: 3,9 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g Vláknina: 3,2 g Bílkoviny: 3,8 g Sůl: 48,1 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AGBaseler Straße 46 D-60329 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Směs koření na maso
- Výrobce
- Číslo produktu
- 869109
- Kód EAN
- 7613037702262
K tomu se hodí také

Maggi WM No.1 pečené maso
696,70 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fondor 200g
499,60 Kč/1kg
99,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi WM No.3 pikantní drůbež
696,70 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ITA Udírna 7012 - Prémiová udírna se 3 policemi - Slitinová ocel, s průzorem a komínovým průduchem
5 102,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Maggi WM No.2 light zelenina
875,25 Kč/1kg
70,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 12332492 Maggi® Fondor Gewürzmischung, 900,0 g
577,08 Kč/1kg
519,37 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
412,18 Kč/1kg
412,18 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Fondor univerzální koření pro veřejné stravování 900g
467,46 Kč/1l
420,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

tellofix Classic Klare Brühe 540g
894,56 Kč/1kg
483,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Al Amier harissa v prášku
1 958,80 Kč/1kg
48,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 12417627 Maggi® Gekörnte Brühe 900,0 g, 1 St.
605,60 Kč/1kg
545,04 Kč
Prodejce: somnia24

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heimtexland Teddy Flanel Oboustranná sada ložního prádla I Zimní peřina I útulná měkká a teplá I Polštář 80x80 I Přikrývka 135x200 I Kašmírový dotek Dárkový nápad Vánoce Typ751 Růžová
606,23 Kč
Prodejce: Heimtexland

Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
460,90 Kč
-349,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Fritovací trouba Airfryer o objemu 12 litrů s dvojitou komorou a průhledným okénkem, 2 oddělené koše, funkce Dual Cook a Sync-Finish, fritování bez oleje, výkon 2600 W, digitální ovládání, úspora času
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 659,50 Kč/1kg
267,18 Kč
Prodejce: somnia24

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 074,35 Kč
Prodejce: esiteo

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
114,20 Kč
-5,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

Ninja AF300, Horkovzdušná fritéza, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
3 846,81 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

TRS Tandoori Masala, 100 g
473,40 Kč/1kg
55,90 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,34 Kč
Prodejce: CasteloStore

Náplň do sáčku Fondor
481,40 Kč/1kg
48,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 11893604 Maggi® Gewürzmischung, 5,5 kg
316 518,18 Kč/1kg
1 740,85 Kč
Prodejce: somnia24

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
518,82 Kč/1l
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Knorr Professional omáčka na pečeně, pastovitá, intenzivní masová chuť, 400 g
1 227,75 Kč/1kg
491,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
659,01 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cap Bon Harissa pálivá kořenící pasta tuniského typu ve sklenici 70g
531,00 Kč/1l
37,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čirý zeleninový vývar Maggi na 18 litrů
415,97 Kč/1kg
128,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší směs koření!
Před mnoha lety jsme k ochucení masa (zejména drůbeže) používali Rôtidor od Maggi. Směs je prostě skvělá, nenašla jsem jinou kořenící směs, která by nám chutnala a byla tak dobrá jako tato.
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Koření na maso
Zatím nejlepší koření. Žádná umělá příchuť, skvělý výrobek. Vždy jsme ho používali v jídelní kuchyni.
Ohodnoceno dne 11. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moc rychle
Všechno v pořádku
Ohodnoceno dne 28. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
výrobek ideální pro grilované maso apod.
výrobek ideální pro grilované maso atd.
Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

Vánoční dárková sada koření Falksalt
863,00 Kč
Prodejce: Vladeko
345,20 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,28 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 010,60 Kč/1l

Kitchen King, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore
461,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg

MDH Chana Masala, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
43,60 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,37 Kč
Prodejce: CasteloStore
363,70 Kč/1kg