Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivostí 500g
689,19 Kč
1 378,38 Kč / 1kg
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
WIBERG EQUISITE Sečuánský pepř z Nepálu celý - 110g.31 750,64 Kč/1kg
3 492,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
BBQ koření Garlic Garlic 227g2 366,67 Kč/1kg
426,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Ubena Chilli Chipotle charakteristická kouřová pálivost 270g3 233,81 Kč/1kg
873,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g3 641,45 Kč/1kg
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional muškátový oříšek mletý ohnivě sladká pikantnost 500g
1 389,58 Kč/1kg
694,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional gulášové koření mleté na pikantní pokrmy 1000g
385,36 Kč/1kg
385,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tajin Chili Guajillo směs koření 75 g - Pikantní chilli prášek pro mexickou chuť
3 020,27 Kč/1kg
226,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

UBENA 718559001 UBENA Schnittlauch Gewürz, 250,0 g
2 117,52 Kč/1kg
529,38 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs Professional směs kořeněných bylinek s bazalkou 150g
951,13 Kč/1kg
142,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

UBENA 712211004 UBENA Knoblauch granuliert Gewürz, 500,0 g
654,06 Kč/1kg
327,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional Italské bylinky sušené mrazem 60g
3 674,83 Kč/1kg
220,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka Przypraw Harissa Kotányi 20 g
116,12 Kč/1kg
29,03 Kč
Prodejce: Katomix

Fuchs Professional Česnek granulovaný s ostrou chutí 600g
691,25 Kč/1kg
414,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380774007 Fuchs Majoran gerebelt Gewürz, 250,0 g
1 188,56 Kč/1kg
297,14 Kč
Prodejce: somnia24

UBENA 658373008 Knoblauch Pfeffer Gewürz, 600,0 g
1 046,87 Kč/1kg
628,12 Kč
Prodejce: somnia24

UBENA 712231008 UBENA Paprika edelsüss Gewürz, 500,0 g
797,44 Kč/1kg
398,72 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
601,23 Kč/1kg
601,23 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs Professional ušlechtilá sladká paprika ovocná jemná mletá 450g
558,62 Kč/1kg
251,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann 3436916000 Ostmann Pfeffer Gewürz, 40,0 g
6 329,75 Kč/1kg
253,19 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs Professional koření jemně rafinované a sušené 500g
605,86 Kč/1kg
302,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivostí 500g
Sušené celé chilli lusky mají velmi pálivou, ohnivou pálivost. Klasické koření na bázi chilli - ohnivé umění vaření vytváří požadovanou úroveň pálivosti.
Fuchs Foodservice GmbHIndustriestrasse 2549201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald| Název | Fuchs chilli papričky celé 500g |
| Hmotnost | 500g |
| Složení | celé chilli lusky |
| Zodpovědná potravinářská společnost | Fuchs jemné koření |
| Adresa | D-49198 Dissen |
| Další informace | Vybrané vlastnosti, plné pikantní kořenitosti. Ohnivý doplněk masových pokrmů, chilli con carne a dalších typických jihoamerických jídel |
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Chilli.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1578 kj Energie kcal 379 kcal Tuky 17GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 3,2GRM Sacharidy 32GRM Sacharidy, z toho cukr 30,4GRM Bílkoviny 12GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- DF World of Spices GmbHD-49198 Dissen, Dieter-Fuchs-Straße 10
- Prodejní název
- Chilli záběry
- Výrobce
- Fuchs Professional
- Číslo produktu
- 814259
- Kód EAN
- 4027900611453
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Chilli.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1578 kj Energie kcal 379 kcal Tuky 17GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 3,2GRM Sacharidy 32GRM Sacharidy, z toho cukr 30,4GRM Bílkoviny 12GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- DF World of Spices GmbHD-49198 Dissen, Dieter-Fuchs-Straße 10
- Prodejní název
- Chilli záběry
- Výrobce
- Fuchs Professional
- Číslo produktu
- 814259
- Kód EAN
- 4027900611453
K tomu se hodí také

Sušené drcené chilli papričky, 100 g
990,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Crushed Chillies 100g
573,00 Kč/1kg
57,30 Kč
Prodejce: CasteloStore

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
601,23 Kč/1kg
601,23 Kč
Prodejce: somnia24

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 800ml
264,01 Kč/1l
211,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus horké třešně jemné sladké ovoce připravené k podávání 2650ml
194,84 Kč/1kg
487,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g
985,48 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional růžová paprika ovocná pálivá mletá 1000g
397,64 Kč/1kg
397,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria gnocchi pochoutka z Itálie připravená k podávání 1000g
103,94 Kč/1kg
103,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa konzervované červené jablečné zelí vegan bez lepku 2520g
118,95 Kč/1kg
315,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Probare uzená tresčí játra
1 155,83 Kč/1kg
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,13 Kč/1kg
305,46 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr zrnkový vývar s kuřecím masem aromatický pikantní v plechovce 1000g
662,40 Kč/1kg
662,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pasta - thajské chilli 50g
200,74 Kč/1l
100,37 Kč
Prodejce: taleoo

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff švestkový džem nesrovnatelně lahodné chuti 250g
518,92 Kč/1kg
129,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr čirá masová polévka Classic
438,76 Kč/1kg
386,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® 708377004 Knorr® Zitronen-Butter Sauce 1,0 kg, 1 St.
707,90 Kč/1l
707,90 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr® Hühner Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
528,73 Kč/1kg
528,73 Kč
Prodejce: somnia24

Ubena koření na kotlety sůl vyvážené kořenící balení 800g
289,70 Kč/1kg
231,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heines Ragout ploutev s drůbežím masem a houbami 400g
285,52 Kč/1kg
114,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional směs koření pro zjemnění masa volně ložené balení 2000g
165,81 Kč/1kg
331,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
218,10 Kč/1kg
114,20 Kč
-5,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,05 Kč
Prodejce: Katomix

Sofko Djuwetsch míchaná zelenina dušená v kouscích typická balkánská 800ml
152,27 Kč/1kg
129,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fazole Bonduelle 200g
209,29 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
412,41 Kč/1kg
412,41 Kč
Prodejce: somnia24

MARYLAND 1128526007 MARYLAND CRANBERRIES 1,0 kg, 1 St.
562,15 Kč/1kg
562,15 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocná pomazánka St. Dalfour jahodová pomazánka džem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Wiberg Orangia Sun s přírodní pomerančovou příchutí balení 300g
1 221,03 Kč/1kg
366,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Pelati loupaná rajčata loupaná rajčata na vaření 2500g
173,96 Kč/1kg
434,90 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,44 Kč/1kg

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivostí 500g
689,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 378,38 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
978,22 Kč/1kg

Krakovské koření na klobásy 50 g – přírodní směs koření
178,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 579,80 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
153,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 024,07 Kč/1l

Ostmann Pumkin Spice Latte kořenící směs bez zvýrazňovače chuti 16g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 991,25 Kč/1kg