1,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Jade masážní přístroj na obličej
106,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,00 Kč-29Kč
385,00 Kč / 1kg
plus 89,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
6h 54m 10s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Przyrząd do pielęgnacji1 852,50 Kč/1kg
444,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
TIROLER STEINÖL pleťový balzám3 866,00 Kč/1l
386,60 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
SORION Repair Creme sensitive11 982,60 Kč/1l
599,13 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
HAUT IN BALANCE Pigment Altersfl.-Reduz.Tagespfl.11 013,60 Kč/1l
550,68 Kč
Prodejce: apohealth

Masážní váleček na obličej White Jade Roller
788,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

3D váleček na obličej
884,95 Kč
Prodejce: VISO

Masážní rukojeť měkká
396,77 Kč
Prodejce: FioniaTrading

Dermatop Basissalbe 100 g
352,22 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Růženínový Masážní Váleček Na Obličej - Mohani
6 659,09 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Liftingová nanovlákenná maska nanoBeauty INTENSIVE
29 714,28 Kč/1l
219,00 Kč
-11,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
208,00 Kč
Prodejce: HEDDA

Cefafloria Salbe 100 g
4 359,30 Kč/1kg
435,93 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Desitin mast 50 g
4 024,40 Kč/1kg
201,22 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Chladivá mast 50 g
4 216,60 Kč/1kg
210,83 Kč
Prodejce: apohealth

Age-R Booster Pro
2 812,17 Kč/1kg
168,73 Kč
Prodejce: Katomix

Sanicle bylinná mast 90 g
698,85 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Kneipp Cold Balm 45 g
158,24 Kč
Prodejce: apohealth

Peeling, 30 ml gel
14 712,33 Kč/1l
441,37 Kč
Prodejce: apohealth

Váleček na obličej - Kouzelník
1 798,74 Kč
-343,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 455,09 Kč
Prodejce: taleoo

Thalgo Plumping Melting Fluid
13 129,20 Kč/1l
1 010,11 Kč
-353,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
656,46 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
MASÁŽ NA OBLIČEJ JADEIT
style="color: rgb(0, 0, 0); odsazení textu: 0px; font-family: Verdana, Arial, Helvetica; : 400 mezery: normální: 2: font-variant-caps: normal; text-decoration-style: initial text-decoration-color: initial;">UDRŽTE DLOUHO MLÁDÍ <; SPAN> - nefrit je nazýván kamenem mládí, oživuje pokožku, mění ji na zářivou a plnou života. Masáž uvolňuje svaly a redukuje výskyt vrásek.
MNOHO VÝHOD - pravidelné používání masážního přístroje zklidňuje pokožku na obličeji, redukuje tmavé kruhy a tzv. váčky pod očima, pomáhá bojovat s problémem kuperózní pleti a také napíná pleť (lifting). Jadeit také pomáhá v boji proti akné, zklidňuje množení bakterií. Ušetřete své peníze! Profesionální masáž stojí 300-600 PLN - můžete si ji udělat sami, stejně dobře a efektivně.
POUŽÍVEJTE - masáž lze provést téměř kdekoli v oblasti obličeje! Čelo, oblast očí, nos, tváře, oblast úst, brady a krku. Malý váleček se skvěle hodí k masírování jemných partií, tedy kolem očí, nosu a úst. Dávejte pozor, abyste v těchto oblastech netlačili příliš silně, protože kůže v této oblasti je velmi citlivá a snadno se tvoří modřiny. Při masáži můžete použít přírodní oleje, ale není to nutné.
HYGIENA - stačí omýt pod tekoucí vodou pomocí další mýdlo. Nedovolte, aby se bakterie rozšířily na vaši pokožku. Obličej je mastný a potí se, takže nevyčištění masážního přístroje může mít za následek nedokonalosti. Jednou za několik týdnů se vyplatí nechat nefrit na místě, kam dopadá slunce, aby se kámen nabil sluneční energií, aby mohl znovu získat své vlastnosti.
SPECIFIKACE > - materiál: nefrit; rozměry (délka / šířka): 14 / 5cm; hmotnost: 0,06 kg.
SPECIFIKACE
- materiál: jadeit
- rozměry (délka / šířka): 14 / 5 cm
- hmotnost: 0,06 kg
Nefritový masér je malý předmět, který dělá zázraky! Lifting, omlazení, vyhlazení vrásek, zúžení pórů jsou jen částí toho, co tento masér dokáže.
Jadeit se nazývá   ; kámen mládí - oživuje pleť, činí ji zářivou a plnou života.
Před použitím válečku se vyplatí na nějakou dobu chladit v lednici. Jadeit si poměrně dlouho udržuje nízkou teplotu, proto zlepšuje mikrocirkulaci, uzavírá póry a blokuje tvorbu kožního mazu.
Mnoho slavných hvězd používá nefritový masážní přístroj na obličej a právě díky němu je jejich pleť dokonalá i po dlouhé noci. Ušetřete své peníze! Profesionální masáž u kosmetičky je 300-600 PLN - stejně účinnou masáž zvládnete i sami.
Snadný způsob čištění silný> - stačí jej umýt pod tekoucí vodou s přídavným mýdlem. Nedovolte, aby se bakterie rozšířily na vaši pokožku. Obličej je mastný a potí se, takže nevyčištění masážního přístroje může mít za následek nedokonalosti. Jednou za několik týdnů se vyplatí nechat nefrit na místě, kam dopadá slunce, aby se kámen nabil sluneční energií, aby mohl znovu získat své vlastnosti.
Jak jej používat. ?
Masáž by měla být zahájena od středu obličeje, směrem k vnější části a podél krku shora dolů - zlepšuje lymfatickou drenáž. Začněte tedy od čela směrem ke spánku, poté od spánku dolů k uchu a poté postupujte k tvářím, začněte u nosu a dolů k uchu.
Pomocí válečku alespoň jednou týdně zredukujete tzv. woky pod očima a tmavé kruhy! Dávejte pozor, abyste v těchto oblastech netlačili příliš silně, protože kůže v této oblasti je velmi citlivá a snadno se na ní tvoří modřiny.
Nefritový masážní přístroj na obličej, nefritový váleček + kamenná masážní deska
zůstat déle mladý – jadeit byl nazýván kamenem mládí, revitalizuje pleť, činí ji zářivou a plnou života , masáž uvolňuje svaly a redukuje viditelnost vrásek
pouze výhody – pravidelné používání masážního přístroje zklidňuje pleť na obličeji, odstraňuje tmavé kruhy a vaky pod očima, pomáhá v boji proti problému s cévní mozolky a také zpevňuje pleť (lifting)
Nefrit také pomáhá v boji proti akné - růst bakterií, nyní Masáž zvládnete dobře a efektivně sami doma
aplikace - masáž lze provádět téměř kdekoli na obličeji! čelo, oblast očí, nos, tváře, oblast úst, brada a krk
další talíř ve tvaru srdce - Ideální pro masáž oblasti očí, nosu a zad
Specifikace masážního přístroje SOULIMA:
- rozměry masážního přístroje: 14 x 5,3 cm
- rozměry kamene: 7 x 4 cm
- hmotnost: 0,101 kg
- hmotnost v balení: 0,117 kg
- značka: SOULIMA
- barva: zelená
- materiál: jadeit
Obsah sady:
- masér
- talíř ve tvaru srdce
- uživatelská příručka
- hygienické balení
- hnědý přepravní karton
VÝROBCE:
ISO TRADE Spółka z o.o.
Gniewomierz 173
59-241 Legnickie Pole, Polska
[email protected]
ODPOVĚDNÁ OSOBA V EU:
ISO TRADE Spółka z o.o.
Gniewomierz 173
59-241 Legnickie Pole, Polska
[email protected]
OBSAH VAROVÁNÍ:
- Před každým použitím důkladně omyjte nefritový válec a destičku gua sha v teplé mýdlové vodě, abyste zabránili přenosu bakterií na pokožku. - Jemně tlačte, zejména kolem očí. Příliš silný tlak může podráždit pokožku nebo způsobit modřiny. - Nepoužívejte masážní přístroj na pokožku s ranami, popáleninami, akné nebo jinými podrážděními. - Masážní přístroj skladujte na suchém a čistém místě. Případně jej můžete skladovat v chladničce pro zvýšení chladivého účinku masáže. - Po každém použití otřete masážní přístroj a gua sha vlhkým hadříkem, abyste odstranili zbytky kosmetiky a nečistot. - Pokud masážní přístroj praskne nebo se poškodí, přestaňte jej používat, protože ostré hrany by mohly poranit pokožku.
Masážní jadeitový váleček na obličej + masážní destička Gua Sha představují jednoduchý a účinný způsob, jak podpořit přirozenou krásu pleti v pohodlí domova. Masáž obličeje pomáhá uvolnit napětí svalů, zlepšit mikrocirkulaci a podpořit regeneraci pokožky. Díky pravidelnému používání je pleť viditelně pevnější, pružnější a působí mladistvějším dojmem. Jadeit je tradičně označován jako kámen mládí. Pomáhá zklidňovat pokožku, redukovat otoky a tmavé kruhy pod očima a přispívá ke zmírnění drobných nedokonalostí. Masáž může také podpořit boj proti akné tím, že pomáhá zlepšovat stav pokožky a její celkovou rovnováhu. Váleček je vhodný pro masáž čela, tváří, brady i krku, zatímco destička ve tvaru srdce je ideální pro precizní ošetření oblasti očí, nosu či kontur obličeje. Pravidelná péče přispívá k jemnému liftingovému efektu a zlepšení celkového vzhledu pleti.
Hlavní výhody:
Revitalizace pleti: Podporuje zářivý a svěží vzhled.
Redukce otoků: Pomáhá zmírnit tmavé kruhy a váčky pod očima.
Zpevnění pokožky: Přispívá k jemnému liftingovému efektu.
Uvolnění napětí: Masáž pomáhá relaxovat obličejové svaly.
Domácí péče: Jednoduché a pohodlné použití bez nutnosti návštěvy salonu.
Přírodní materiál: Vyrobeno z pravého jadeitu.
Parametry:
Materiál: jadeit
Barva: zelená
Rozměry válečku: 14 × 5,3 cm
Rozměry destičky: 7 × 4 cm
Jade Roller Face Massážní Nástroj, Ošetření Obličeje je krásný nástroj pro ošetření obličeje, vyrobený z kvalitního jadeitu. Tento nástroj je ideální pro jemnou masáž a zlepšení cirkulace, čímž pomáhá redukovat otoky a podporuje relaxaci. Jadeit je tradičně spojován s jeho chladivými vlastnostmi, které pomáhají uklidnit pokožku a optimalizovat vstřebávání kosmetických produktů.
Jak používat: Jednoduše jemně přejíždějte hladkým, zaobleným kamenem po obličeji, provádějte pohyby nahoru a ven. Tento proces stimuluje obličejové svaly, zlepšuje prokrvení a podporuje lymfatický odtok. Je to skvělý doplněk k vaší denní rutině ošetření obličeje.
Klíčové vlastnosti:
- Vyrobeno z kvalitního jadeitu
- Podporuje lymfatický odtok
- Redukuje otoky a zتون
- Zlepšuje vstřebávání kosmetiky
- Zlepšuje prokrvení pokožky
Ideální pro: Každého, kdo hledá jemný a účinný způsob, jak zlepšit vzhled a zdraví pokožky.
Hýčkejte svůj obličej pomocí tohoto perfektního válečku a škrabky. Gua Sha je technika, která pochází z tradiční čínské medicíny. Jedná se o příjemnou masáž, pomocí které aktivujeme lymfu v podkoží a tím uvolníme napětí ve svalech. Gua znamená škrábat a Sha značí negaci. V některých případech se mohou po masáži objevit začervenalé skvrny na kůži. Není však důvod se ničeho obávat. Začervenání kůže neznamená nic špatného a mizí nejdéle po jednom týdnu. Masážní váleček i kámen můžete skladovat v lednici a každé ráno tak "nastartovat" svoji pleť příjemnou chladivou masáží! Během zimního období ho můžete naopak vložit do teplé vody a prohřát tváře hřejivou masáží. Pokud přemýšlíte jak svému obličeji dopřát to nejlepší, pak je tento váleček ideální volbou....
Technické specifikace:
- Materiál: jadeit
- Barva: zeleno-šedá
- Hmotnost: 0,06 kg
- Upozornění: obě masážní pomůcky jsou velmi křehké. Při pádu na zem se mohou rozbít, proto buďte při manipulaci opatrní
- Obsah balení: Masážní jadeitový váleček na obličej+Gua Sha destička
Rozměry:
- Rozměry (délka x šířka): 14 x 5 cm
Masážní přístroj na obličej Jadeite je vaše osobní lázně za přijatelnou cenu! Tento úžasný nástroj vyrobený z pravého jadeitu je známý jako "kámen mládí" a revitalizuje pleť, která je zářivá a plná vitality. Pravidelným používáním masážního válečku dosáhnete liftingového efektu, vyhlazení vrásek a zjemnění pórů. Jeho pravidelné používání také pomáhá v boji proti tmavým kruhům a otokům pod očima, zarudnutí kuperózní pleti a dokonce pomáhá v boji proti akné. Ušetřete peníze za profesionální masáže, které obvykle stojí 300-600 PLN, a užijte si salónní efekt v pohodlí domova.
Masážní přístroj na obličej má rozměry 14 x 5 cm a váží pouhých 0,06 kg, takže je ideálním společníkem, kterého můžete používat kdekoli a kdykoli. Masáž začněte ve středu obličeje a postupujte směrem ven pro maximální účinnost lymfodrenáže. Pro zvýšení účinku doporučujeme váleček před použitím krátce zchladit v chladničce, což zlepšuje mikrocirkulaci a uzavírá póry. Péče je jednoduchá - stačí opláchnout pod tekoucí vodou s mýdlem. Oživte svůj rituál péče o pleť a objevte kouzlo masážního válečku Jadeite!
Dopřejte si uvolňující masáž obličeje s praktickým masážním rollerem. Díky masážnímu válečku na obličej bude Vaše pokožka prokrvená a odpočatá. - zdravotně nezávadný materiál- masážní kámen nefrit z obou stran nástroje - snadné použití – omyjte nástroj i Váš obličej a jemně masírujte pomocí kamenů po dobu 10 minut- jednoduchá údržba – před i po použití omývejte nástroj mýdlem a vodou - zlepšuje krevní oběh, vypíná pleť a stimuluje obličejové svalstvo - znásobuje účinnost kosmetických přípravků lze využít i na jiné části těla dle potřeby- pohodlné držení- cestovní velikost- kvalitní zpracování Specifikace:Materiál: nefritRozměry (délka / šířka): 14/5 cmHmotnost: 0,06 kg Drobné nerovnosti nejsou závadou. Jedná se o přírodní materiál.
- Hmotnost
- 0.2 kg
- Výrobce
- ISO TRADE
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 5902802911933
- Číslo produktu
- AM13657
- Hmotnost
- 0.2 kg
- Výrobce
- ISO TRADE
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 5902802911933
- Číslo produktu
- AM13657
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

LED křišťálová stolní lampa Diamond Bedside Lamp 3 barvy světla Dotkněte se stmívatelného USB dobíjecího akrylového atmosférického nočního světla pro ložnici
676,42 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Verk Masážní destička Guasha
36,00 Kč
Prodejce: SLEVIR

TRESKO Beach Shell Pop Up Beach Tent Sunshade Windshield Tent Privacy XXL
608,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Toustovač Esperanza Croissant s opékáním obrazu Multifunkční
459,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Oral-B MD20 Oxyjet, 0,6 l, Bílá, 960 g, 171 mm, 188 mm, 232 mm
2 145,00 Kč/1kg
2 059,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Masážní hrot Elina - Kvalitní design pro stimulaci pleti, Ideální velikost 11x6cm
302,12 Kč
Prodejce: MANADA

Verk 24360 Sada masážních válečků na obličej Jade Roller
118,00 Kč
Prodejce: FDC

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
751,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Nefritové válečky a škrabky Gua Sha Jade Stone Set pro péči o obličej Anti-Aging Face Eyes Neck Neck Beauty Roller Facial Massager
2 301,60 Kč/1kg
460,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

relaxační masážní přístroj na hlavu
968,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

MOVIT Akupresurní podložka s polštářem, 75 x 44 cm, tyrkys
1 321,00 Kč
-264,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 056,80 Kč
Prodejce: Kokiska

Masážní Roller Jadeitový Válek na Obličej, Krk a Oči, Kámen na Masáž Obličeje
61,99 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
59,99 Kč
Prodejce: ZakupyTV

Elektrický masážní přístroj proti celulitidě 5 v 1 - 8435527814182
871,00 Kč
Prodejce: INTEREST

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

288 LED Meteor Shower Víla Světla Vodotěsné vánoční Meteor Icicle Světla, modrá
517,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Verk 24366 Masážní váleček na obličej Jade Roller zelená
89,00 Kč
Prodejce: LED21

Verk 24363 Masážní váleček na obličej Jade Roller
69,00 Kč
Prodejce: SLEVIR

Tefal Easy Fry EY1018, Horkovzdušná fritéza, 1,6 l, 30 min, Černá, Knoflíky, Posuvník, 265 mm
2 459,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

FLEXISPOT Elektrické křeslo s funkcí odpočinku a polohováním, nastavitelné křeslo pro sledování televize (105°–155°), s nastavitelnou opěrkou zad a podnožkou (světle šedá)
4 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ErgonomicHome

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

BLOW BT460, 10 W, 100 - 20000 Hz, Bezdrátový, 10 m, Stereofonní přenosný reproduktor, Černá, Stříbrná
504,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nefritový váleček
Velká koloběžka vypadává ze závěsu při sebemenším dotyku (včetně silikonových nopů) a boky koloběžky se oddělují od rukojeti.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-137,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 535,47 Kč
Prodejce: Linomag

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
670,70 Kč
Prodejce: apohealth
8 942,67 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
330,85 Kč
Prodejce: apohealth
661,70 Kč/1l

Dermatix Ultra silikonový gel pro prevenci a redukci jizev, 60 g gelu



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 536,26 Kč
Prodejce: apohealth

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
796,08 Kč
Prodejce: apohealth
7 960,80 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
220,08 Kč
Prodejce: apohealth
880,32 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 50 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
556,53 Kč
Prodejce: apohealth
11 130,60 Kč/1l

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok
330,12 Kč
Prodejce: apohealth
33 012,00 Kč/1l

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

fittydent super bonding krém nerozpustný ve vodě, 40 g krém



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
207,41 Kč
Prodejce: apohealth
3 771,09 Kč/1kg

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l

PROTEFIX lepic prek, 50 g prku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
158,90 Kč
Prodejce: apohealth
529,67 Kč/1kg

CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
177,48 Kč
Prodejce: apohealth
5 546,25 Kč/1kg

Olej Kwan Loong s čínskými přírodními bylinami - 57 ml
714,91 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
12 542,28 Kč/1l