5,0



Na základě 1 hodnocení
Nejprodávanější
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Prinz Alte Williams Vánoční hruška 1000ml1 050,02 Kč/1l
1 050,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Prinz Alte Haus švestka 1000ml1 054,49 Kč/1l
1 054,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Prinz Williams Christ hrušková pálenka 1000ml900,98 Kč/1l
900,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Prinz Obstler pálenka 1000ml616,34 Kč/1l
616,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Birkenhof stará meruňková ovocná sladkost zrající v dřevěných sudech 1000ml
725,76 Kč/1l
725,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Birkenhof Alte Quetsch láhev zrající v dřevěném sudu 1000ml
725,76 Kč/1l
725,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Birkenhof lískový oříšek zrající v sudech po koňaku láhev s otočným uzávěrem 1000 ml
725,76 Kč/1l
725,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Birkenhof Old Williams jemná sladkost zrající v sudu 1000ml 3 balení
1 034,28 Kč/1l
3 102,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Okowita gruszkowa Pircher Williams 700 ml | vodka
915,21 Kč/1l
640,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz meruňkový šnaps 1000ml
1 063,79 Kč/1l
1 063,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Williams hruška 40% obj
1 165,31 Kč/1l
815,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walcher Williams Christbirne Edelbrand Jihotyrolská ovocná pálenka 700 ml
656,51 Kč/1l
459,56 Kč
Prodejce: artbook-service

Birkenhof Old Raspberry ovocný zrající v dřevěných sudech 1000ml 6 balení
1 034,24 Kč/1l
6 205,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Psenner Williams hruškovice 40% 0,7 litru 40%
1 498,57 Kč/1l
1 049,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ziegler Williams pear brandy kořeněná ovocná voňavá příchuť 700ml
8 042,51 Kč/1l
6 621,76 Kč
-992,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 629,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Alpská pálenka Steinbeisser Williams hrušková ovocná pálenka 35 % 1000ml
561,59 Kč/1l
561,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nusbaumer Poire Williams 40% 700ml
2 089,89 Kč/1l
1 462,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer ovocná pálenka degustační balení 42 % obj. 6 x 0,03 l
9 437,78 Kč/1l
1 698,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Alpská pálenka lískooříšková jemná čerstvá lihovina 33 % 1000 ml
450,00 Kč/1l
450,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Schladerer ovocná voda 38 % obj
786,34 Kč/1l
550,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Birkenhof Old Williams jemně sladký ovocný zrající v sudu 1000ml
Čistá hruška. Hrušky Williams byly zbaveny jádřinců a fermentovány bez jádřinců. Tato prvotřídní řada harmonicky vyvážených destilátů založených na tradičních ovocných odrůdách zraje ve vybraných kvalitních sudech po koňaku ve skladu Birkenhof Výjimečný požitek s elegantní jemnou sladkostí a ovocným buketem, ideální jako digestiv. V láhvi s otočným uzávěrem.
Birkenhof-Brennerei GmbH Auf dem Birkenhof 57647 Nistertal
Jemná brandy z lihovaru Birkenhof s chutí plně zralých, přirozeně sladkých hrušek Williams. Tato jemná brandy zraje v sudech po koňaku, což jí dodává zvláštní chuť.
Chuť je vyvážená, plná, na jazyku příjemně ovocná bez ostrosti a lehce nasládlá, s dlouhým závěrem v ústech.
Chuť je vyvážená, plná, na jazyku příjemně ovocná bez ostrosti a lehce nasládlá, s dlouhým závěrem v ústech.
Chuť: Williamsova hruška
Výrobek není vhodný pro:
- Pro osoby mladší 18 let
- těhotné a kojící ženy
S Old Williams Pear se k vám domů dostane destilát nejvyšší kvality zrající ve vybraných sudech po koňaku.
Za svou nezaměnitelně intenzivní a přirozenou hruškovou chuť vděčí brandy přidání trochy hruškové šťávy po zrání, která brandy dodává jemnou přirozenou sladkost.
Výsledkem je vyvážená hrušková chuť v nose i na patře, svůdná a plná ovoce. Velmi dobrý společník k sýrům a nutnost pro znalce značky Williams. Bez ostrosti, ale s rozmanitou hruškovou chutí
Fakta
Množství náplně: 1 litr
Obsah alkoholu: 40 % obj
Jednotka balení: 1 láhev
Distributor: Birkenhof-Brennerei GmbH, Auf dem Birkenhof, 57647 Nistertal
Palírna Birkenhof od s 40 alkoholu.
Popis: .
Pro více informací o destilátu Birkenhof Alte Williams Edition Fasslagerung 1l z kategorie ovocných pálenek využijte nebo nám zavolejte v otevírací době. Váš specializovaný prodejce lihovin.
V pečlivě vybraných dubových sudech zraje v palírně Birkenhof ve Westerwaldu prvotřídní řada harmonicky vyvážených destilátů, vyráběných z tradičních odrůd ovoce. Chuť je vyvážená a detailní, plná ovocné chuti ve všech nuancích, s elegantní a jemnou sladkostí. Tato jemná pálenka z Williamsovy hrušky zraje tradičně v sudech, než je přirozeně oslazena šťávou z plně zralých hrušek s velkou péčí. Výsledkem je vyvážená hrušková vůně a chuť, svůdná, plná ovoce, bohatá – a zcela bez pálivosti. Skvěle se hodí ke sýrům a je nezbytností pro všechny milovníky Williamsovy hrušky. Podávejte při teplotě 16-18 stupňů v kvalitní sklenici na pálenku.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Seznam složek se v souladu s čl. 16 odst. 4 NAŘÍZENÍ (EU) č. 1169/2011 nevyžaduje.
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1500 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Birkenhof-Brennerei GmbHAuf dem Birkenhof 57647 Nistertal
- Prodejní název
- Birkenhof Old Williams
- Výrobce
- Birkenhof-Brennerei GmbH
- Země původu
- Německo
- Číslo produktu
- 10179
- Kód EAN
- 4103340970104
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Seznam složek se v souladu s čl. 16 odst. 4 NAŘÍZENÍ (EU) č. 1169/2011 nevyžaduje.
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1500 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Birkenhof-Brennerei GmbHAuf dem Birkenhof 57647 Nistertal
- Prodejní název
- Birkenhof Old Williams
- Výrobce
- Birkenhof-Brennerei GmbH
- Země původu
- Německo
- Číslo produktu
- 10179
- Kód EAN
- 4103340970104
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také
Nejprodávanější





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(99)Počet hodnocení: 99




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(460)Počet hodnocení: 460




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3





4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(99)Počet hodnocení: 99




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9






4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(29)Počet hodnocení: 29




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(29)Počet hodnocení: 29




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(99)Počet hodnocení: 99





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(84)Počet hodnocení: 84




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(19)Počet hodnocení: 19




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(84)Počet hodnocení: 84




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(74)Počet hodnocení: 74




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(452)Počet hodnocení: 452




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2

Birkenhof stará meruňková ovocná sladkost zrající v dřevěných sudech 1000ml
725,76 Kč/1l
725,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Birkenhof Alte Quetsch láhev zrající v dřevěném sudu 1000ml
725,76 Kč/1l
725,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Birkenhof lískový oříšek zrající v sudech po koňaku láhev s otočným uzávěrem 1000 ml
725,76 Kč/1l
725,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Prince Old Apricot 1000ml
1 047,72 Kč/1l
1 047,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Amazon Fire TV Stick 4K - AV-Player - 8 GB - 4K UHD (2160p)
2 769,95 Kč
-339,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 430,55 Kč
Prodejce: OrigineProd

Ouzo 12 Anýzový likér s řeckými semínky a nejlepšími bylinami 700ml
724,50 Kč/1l
507,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Birkenhof Alte Kirsch s jemnou sladkostí zrající v dřevěných sudech 1000ml
725,76 Kč/1l
725,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Prinz Alte Williams Vánoční hruška 1000ml
1 050,02 Kč/1l
1 050,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Williams Christ hrušková pálenka 1000ml
900,98 Kč/1l
900,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Birkenhof Old Williams jemná sladkost zrající v sudu 1000ml 3 balení
1 034,28 Kč/1l
3 102,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Birkenhof Stará malina ovocná nóta zrající v dřevěných sudech 1000ml
725,76 Kč/1l
725,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Okowita gruszkowa Pircher Williams 700 ml | vodka
915,21 Kč/1l
640,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz fine house brandy meruňka 1000ml
582,21 Kč/1l
582,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz meruňkový šnaps 1000ml
1 063,79 Kč/1l
1 063,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Stará lesní malina 1000ml
1 181,15 Kč/1l
1 181,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Birkenhof Old Williams jemná sladkost zrající v sudech 1000ml 6 balení
1 034,24 Kč/1l
6 205,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Williams hruška 40% obj
1 165,31 Kč/1l
815,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Prinz Alte Haus švestka 1000ml
1 054,49 Kč/1l
1 054,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Highland Park 12 Year Plně ochucená jednosladová skotská whisky 700ml
1 675,96 Kč/1l
1 173,17 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
768,69 Kč/1l
538,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7, 0,35 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná nádoba, 40%
4 549,20 Kč/1l
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Grey Goose Vodka destilovaná a stáčená ve Francii | 40 % obj. | 0,7 l
1 488,00 Kč/1l
1 152,60 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 041,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Stroh 80º 1L
1 936,91 Kč/1l
2 278,28 Kč
-341,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 936,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Schladerer třešňová voda 42 % obj
1 151,11 Kč/1l
805,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Johnnie Walker Red Label, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
1 019,79 Kč/1l
713,85 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ziegler Williams pear brandy kořeněná ovocná voňavá příchuť 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 621,76 Kč
-992,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 629,76 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 042,51 Kč/1l

Prinz medová hruška lilie 1000ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
716,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
716,22 Kč/1l

Prinz fine house brandy meruňka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(29)Počet hodnocení: 29
582,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
582,21 Kč/1l

Prinz Alte Williams Vánoční hruška 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(99)Počet hodnocení: 99
1 050,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 050,02 Kč/1l

Morand Williamsbirne 43% Vol.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 054,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 934,77 Kč/1l

Schladerer ovocná pálenka degustační balení 42 % obj. 6 x 0,03 l
1 698,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed
9 437,78 Kč/1l

Walcher Organic Malinový destilát, balení po 3 kusech
2 059,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
980,91 Kč/1l

Morand Mirabelle 43% Vol.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 753,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 505,60 Kč/1l

Echter Nordhäuser Reiche Ernte Williamsbirne ovocná pálenka ''Willi'' (6 x 0,5 l)
1 591,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
530,34 Kč/1l

Nusbaumer Poire Williams 40% 700ml
1 462,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 089,89 Kč/1l

Prince Old Cherry 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 557,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 557,49 Kč/1l

Prinz Swiss pálenka z borovice 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 065,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 130,20 Kč/1l

Prinz Alte Haus švestka 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 054,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 054,49 Kč/1l

Psenner Williams hruškovice 40% 0,7 litru 40%
1 049,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 498,57 Kč/1l

Prinz meruňkový šnaps 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(29)Počet hodnocení: 29
1 063,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 063,79 Kč/1l

Prince Old Apricot 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(99)Počet hodnocení: 99
1 047,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 047,72 Kč/1l

Prinz Williams Christ hrušková pálenka 1000ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
900,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
900,98 Kč/1l

Pircher Williams Edelbrand, 1er Pack 700ml
908,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 298,34 Kč/1l

Schladerer třešňová voda 42 % obj



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
805,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 151,11 Kč/1l

Schladerer Williams hruška 40% obj



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
815,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 165,31 Kč/1l