5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
LaQ Żel pod prysznic 8w1, Kozioł, 500 ml269 792,44 Kč/1kg
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml559,86 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Nivea Men Active Clean Żel pod prysznic 250 ml1 677,96 Kč/1l
419,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Palmolive Gel Men Energising 3v1 do sprchy 750 ml339,99 Kč/1l
254,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
444,25 Kč/1l
177,70 Kč
Prodejce: MANADA

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Shampoo & Shower Power Sport Energyzing, 400 ml, 2v1 pro vlasy i tělo, Pánské, Revitalizační, Láhev, Jantar, Bergamot, Santalové dřevo
188,35 Kč/1l
75,34 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Men Szampon & Żel Cool Blue, 400 ml
190,77 Kč/1l
76,31 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Bergamot, Skořicová, Kokosová, Jasmín, Lilie z údolí, Pižmo, Orchidej, Broskev, Hydratující
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Shower Gel Mint and Lime, Sprchový gel, 250 ml, Ženy, Tělo, Jantar, Jasmín, Lilie z údolí, Limetka, Máta, Pižmo, Orchidej, Jasmín, Pižmo
165,52 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Arganový sprchový gel, 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
827,60 Kč/1l
54,00 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Micellare, 250 ml
165,52 Kč/1l
41,38 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra 24649, Sprchový gel, 650 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Orchidej
129,22 Kč/1l
98,13 Kč
-14,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,99 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Men Szampon & Żel Fresh Ice, 400 ml
188,35 Kč/1l
75,34 Kč
Prodejce: Katomix

Aegyptus pěna do koupele pro ženy 500 - Tesori d´Oriente
259,02 Kč/1l
165,02 Kč
-35,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,51 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Żel pod prysznic Palmolive 500 ml
269,06 Kč/1l
134,53 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sprchový gel Men Fresh Ocean 250 ml
3 824,00 Kč/1l
191,20 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Doccia Šampon Uomo Fresh Ice 250ml - Felce Azzurra
Doccia Shampoo Uomo Fresh Ice 250ml - Felce Azzurra, je jedním z nejsvěžejších způsobů, jak oživit vaše vlasy. Tento jedinečný šampon vás osvěží a povzbudí během celého přetíženého dne. Jeho složení obsahuje esenci Felce Azzurra pro dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti. Objevte sílu svěží ledové sprchy ve své koupelně s tímto úžasným šamponem!
Díky jedinečné kombinaci účinných látek Doccia Shampoo Uomo Fresh Ice 250 ml - Felce Azzurra hloubkově čistí vaše vlasy, odstraňuje veškeré nečistoty a přebytečnou mastnotu. Zanechává je hladké, jemné a lesklé a dodává jim lesk a vitalitu. Vaše vlasy budou vonět svěže a plny energie po celé hodiny!
Již se nemusíte obávat suchých a matných vlasů. Šampon Doccia Uomo Fresh Ice 250 ml - Felce Azzurra dokonale hydratuje a vyživuje vaše vlasy, obnovuje jejich přirozenou pružnost a zdravý vzhled. Poskytne vám plnou kontrolu nad účesem a vaše vlasy budou vypadat úchvatně za každé situace.
Objevte jedinečnou sílu šamponu Doccia Uomo Fresh Ice 250 ml - Felce Azzurra a ponořte se do osvěžujícího chladu ledové sprchy. Objednejte si jej nyní a ciťte se osvěženi jako nikdy předtím!
FELCE AZZURRA ŠAMPON A SPRCHOVÝ GEL OSVĚŽUJÍCÍ LED 250 ML
VŮNĚ:Silná mužská vůně s velmi chladným a osvěžujícím charakterem. Celek je korunován výrazným aroma ambry, které je základním tónem vůně.
TÓNY HLAVY:SRDCE:ZÁKLAD:
SLOŽENÍ:Díky složení 2 v 1 se šampon a sprchový gel Fresh Ice dokonale stará o vaše vlasy a tělo a zároveň dodává neuvěřitelnou energii a vitalitu.
OBJEM-OBSAH BALENÍ: 250 ml
Felce Azzurra Men, Szampon & Żel Fresh Ice, 250 ml
Felce Azzurra Uomo sprchový šampon Fresh Ice pro muže 250 mlMrazivá svěžest! Sprchový šampon "Fresh Ice" od značky Felce Azzurra Uomo by Paglieri dodá tělu chladivý příval svěžesti. Díky praktickému složení 2 v 1 pečuje o pokožku a vlasy zároveň a dodává tělu pružnost a vitalitu.dambiroSprchový šampon je dermatologicky testován. Pyramida vůně Fresh Ice: - Vrchní nóta: bergamot - Srdcová nóta: Fouger Accord - Základní nóta: jantar, vodní pižmo
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Felce Azzurra Men, Szampon & Żel Fresh Ice, 250 ml
- Výrobce
- Paglieri
- Kód EAN
- 8001280023255
- Číslo produktu
- C13.1
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Felce Azzurra Men, Szampon & Żel Fresh Ice, 250 ml
- Výrobce
- Paglieri
- Kód EAN
- 8001280023255
- Číslo produktu
- C13.1
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l
189,80 Kč/1l
948,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dermalogica čistící pěna Clearing Skin Wash 500 ml
3 521,60 Kč/1l
1 760,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Parfémovaný sprchový gel 200ml
6 136,70 Kč/1l
1 227,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Fenjal Sprchový olej Classic Přírodní olej a klasická vůně 225ml
637,38 Kč/1l
143,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Isdin Germisdin Original sprchový gel bez mýdla 1000ml
383,00 Kč/1l
383,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!
542,97 Kč/1l
542,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Eau De Rochas - sprchový gel, 500 ml
1 273,38 Kč/1kg
764,03 Kč
Prodejce: somnia24

Magno Classic, Sprchový gel, 550 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Smíšená pleť
245,45 Kč/1l
135,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Dior Fahrenheit, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
6 076,40 Kč/1l
1 215,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální
6 375,05 Kč/1l
1 275,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

AXE COLLISION Duschgel
216,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Koupelový a sprchový gel Rhubarb & Rose (Bath & Shower Gel) 300 ml
2 878,37 Kč/1l
863,51 Kč
Prodejce: EasoMagno

Irish Spring | Sprchový gel 5 v 1 - 591 ml - Čisticí - Hydratační - Šampon
329,93 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Marbert Gel Man Classic koupelový a sprchový gel
1 224,97 Kč/1l
489,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml
559,86 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Versace Versense Bath & Shower Gel 200Ml
1 883 439,91 Kč/1kg
470,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sprchový gel Fa – Bali Kiss, 250 ml
9 645,60 Kč/1l
754,25 Kč
-271,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
482,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Regenerační pleťový krém pro mastnou a aknózní pleť Isorepair (Cream) 50 ml
12 105,80 Kč/1l
605,29 Kč
Prodejce: apohealth

Thierry Mugler, Alien, Shower Gel & Shampoo 2-In-1, 200 ml
9 757,80 Kč/1l
1 951,56 Kč
Prodejce: mein-Lieblingsduft

Royal Oud - sprchový gel, 250 ml
1 172,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
638,23 Kč/1l
478,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

ALLERGIKA čisticí tekutina pro velmi citlivé oči a obličej, 200 ml roztok
365,86 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

BALNEUM INTENSIV Sprchový a mycí gel 200 ml PZN 01541330
1 223,15 Kč/1l
244,63 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sprchový gel Expedition Reserve (A Rich Luxurious & Cleansing Body Wash) 250 ml
3 305,20 Kč/1l
826,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sprchový gel pro muže NightPanther (Body-Hair-Face Wash), 1000 ml
202,75 Kč/1l
202,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Aveda 18084835661, 1000 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Rozmarýn, Máta peprná, Čisticí
1 650,00 Kč/1l
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Tělo, Mandle
6 719,80 Kč/1l
1 679,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml
600,82 Kč/1l
600,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Baldessarini Sprchový Gel pro Muže 150 ml
1 961,33 Kč/1l
294,20 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pánský šampon Felce Azzurrq
Voní úžasně, jako všechny produkty této značky
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 068,55 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 448,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 240,00 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l