5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Měsíčkové máslo na popraskaná chodidla10 465,40 Kč/1l
1 046,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
SHEA Butter Mango 60 ml s mangovým máslem a rakytníkovým olejem a vitaminem E11 762,17 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hroznové bambucké máslo 60 ml s hroznovým olejem a vitaminem E11 762,17 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter 75 ml6 626,67 Kč/1l
497,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bettina Barty STAY PINK tělové máslo 300ml
90,00 Kč/1l
27,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

La Bruket No 126 Body Butter Wild rose 350g
2 630,80 Kč/1l
947,74 Kč
-26,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
920,78 Kč
Prodejce: Rareparfum

Nacomi Naturalne Masło Shea, 100 ml
386,67 Kč/1l
154,67 Kč
Prodejce: Katomix

Nacomi Body Butter masło do ciała Pomarańczowy Sorbet, 100 ml
2 470 166,73 Kč/1kg
296,42 Kč
Prodejce: Katomix

Goodie Body butter - Šlehané bergamotové tělové máslo 100 ml
3 950,00 Kč/1l
395,00 Kč
Prodejce: GoodieCZ

Shea Vanille – tělové máslo
6 500,10 Kč/1l
807,98 Kč
-157,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
650,01 Kč
Prodejce: taleoo

Mokosh Cranberry Butter 120 ml - Brusinkové tělové máslo
5,01 Kč/1kg
600,71 Kč
Prodejce: Tersorte

Kokos - tělový krém 250ml
1 563,28 Kč/1l
390,82 Kč
Prodejce: taleoo

Fresh Secrets Tělové máslo Kokos 200 ml
1 815,05 Kč/1l
363,01 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Bambucké máslo Te Bianco 50 ml
8 960,00 Kč/1l
448,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

AVA LABORATORIUM_Body Butter masło do ciała Czarna Borówka 250g
734,10 Kč/1kg
293,64 Kč
Prodejce: MANADA

Perlier, tělové máslo s vůní karibské vanilky, 200 ml.
2 032,15 Kč/1l
406,43 Kč
Prodejce: somnia24

Tělové máslo pro normální pokožku Satsuma (Body Butter) 200 ml
3 102,10 Kč/1l
620,42 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Biobaza Tělový krém s bambuckým máslem
670,12 Kč/1l
167,53 Kč
Prodejce: Trendery

Bambucké máslo, 250 g
1 634,71 Kč/1kg
485,51 Kč
Prodejce: apohealth

Vanilkové máslo SHEA 60 ml s vanilkovým olejem a vitaminem E
11 762,17 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tělové máslo
Jemně se rozpouštějící tělové máslo, které se rychle vstřebává a udržuje pokožku sametově hebkou
400 ml
Složení vzácného rýžového mléka a tajemně vonící vanilky vás přenese do Asie.
Bettina Barty Botanical Body Butter Rice Milk & Vanilla (400 ml)
- Rozměry
- 400 ml
- Model
- Botanical Body Butter Rice Milk & Vanilla
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Voda, vanilka, glycerin, soda, olej, sušené mléko, kyselina citronová, tekutý parafín, parkový olej
- Výrobce
- Bettina Barty
- Kód EAN
- 4008268012229
- Číslo produktu
- Botanical Body Butter Rice Milk & Vanilla
- Rozměry
- 400 ml
- Model
- Botanical Body Butter Rice Milk & Vanilla
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Voda, vanilka, glycerin, soda, olej, sušené mléko, kyselina citronová, tekutý parafín, parkový olej
- Výrobce
- Bettina Barty
- Kód EAN
- 4008268012229
- Číslo produktu
- Botanical Body Butter Rice Milk & Vanilla
K tomu se hodí také

Bettina Barty Tělové mléko na ruce Purple Vanilla 500 ml
216,00 Kč/1l
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bettina Barty Musk tlov mlko 500ml
544,82 Kč/1l
272,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Bettina Barty Botanick tlov mslo Rov mlko a teov kvt 400 ml
887,05 Kč/1l
354,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bettina Barty Vanilkov mlko na ruce a tlo 500 ml
544,82 Kč/1l
272,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Sebastian Professional Trilliant Hair Spray 150 ml
3 411,20 Kč/1l
511,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

ZWILLING 07146-338-0, 375 mm, 495 mm, 105 mm
4 783,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Bruno Banani About Man, Pánské, 30 ml, Nedoplnitelná lahvička, Ambery Woods, Tonka Beans, Vanilla, Sprej, 1 kusů
14 148,00 Kč/1l
424,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zwilling - Sada 3 pánví s nepřilnavým povrchem Poletto
6 498,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Venta Hygienemittel
585,18 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Cosori Dual Blaze Twinfry Chef Edition, Horkovzdušná fritéza, 10 l, 35 °C, 240 °C, Dvojitý, Tmavě šedá, Růžové zlato
4 560,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AMPQ

Sada 4 hrnců ZWILLING Simplify 66870-004-0
5 455,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Venta LW45, Bílá, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 450 mm, 300 mm, 330 mm
12 277,30 Kč
Prodejce: M_plus_L

WMF Diadem Plus 0733556040, Varná souprava, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel
4 201,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

WMF Profi Plus 0415560011, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Obdélníkový, Dotyk, Rošt, 315 x 210 mm
6 663,83 Kč
Prodejce: NeuertsShop

ZWILLING TrueFlow, Kulatý, Stříbrná, Nerezová ocel, Stříbrná, Nerezová ocel, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna
5 887,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 184,60 Kč/1l
2 318,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

The LEGO Movie™ 2 Emmets Dreirad!, 70823
298,70 Kč
Prodejce: BricksDirect

Mexx Ice Touch Man 2014 EDT 50 ml M
11 957,80 Kč/1l
597,89 Kč
Prodejce: somnia24

WMF Function 4 0760556380, Varná souprava, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel
10 823,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cookinglife

ZWILLING Spices Schwarz Granit - Edelstahl Mörtel & Stößel (39500-024-0)
1 372,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Krups XN1108, Kapslový kávovar, 0,6 l, Kávová kapsle, 1310 W, Černá
2 838,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
6 140,00 Kč/1l
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

LEGO Ideas Yellow Submarine, Sada na stavění, 10 rok/roky, 550 kusů
7 362,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BrickInvest

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nedoplnitelná lahvička, Skořicová, Tonkové boby, Magnoliová, Sprej
7 226,13 Kč/1l
578,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bettina Barty Botanical Rice Milk & Bamboo Body Butter (400ml Glas)
887,05 Kč/1l
354,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Lacoste Live Pour Homme toaletní voda pro muže 40 ml
20 811,25 Kč/1l
832,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Givenchy Live Irresistible Blossom Crush toaletní voda pro ženy 50 ml
82 137,40 Kč/1l
4 106,87 Kč
Prodejce: Rareparfum

Mexx - Ice Touch Man EDT 2014 30ml
15 895,33 Kč/1l
476,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

WMF 0790386991, Univerzální pánev, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 710,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Měsíčkové máslo na popraskaná chodidla
1 046,54 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 465,40 Kč/1l

Alfaparf Žluté kudrlinky Leave In Buttercreme 500 ml
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
699,86 Kč/1l

Bodyotics Hořčíkové tělové máslo – noční hořčíkový krém pro ženy, pro pohodlí během těhotenství, po porodu a v menopauze (uklidňující levandulová vůně, 8 oz / 237 ml)
705,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

SHEA Butter Mango 60 ml s mangovým máslem a rakytníkovým olejem a vitaminem E
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 762,17 Kč/1l

Aromatické tělové máslo – levandule a pačuli
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 364,14 Kč/1l

Hroznové bambucké máslo 60 ml s hroznovým olejem a vitaminem E
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 762,17 Kč/1l

Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter 75 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
497,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 626,67 Kč/1l

Avon Planet Spa Hydratační máslo na tělo 200 ml
311,54 Kč
Prodejce: TinaBeauty
1 557,70 Kč/1l

Zklidňující a hydratační tělový krém s minerály z Mrtvého moře (Body Butter) 200 ml
360,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 804,95 Kč/1l

Keramická nádoba na máslo Víceúčelová velkokapacitní bezpečná ekologická nádoba na máslo
1 164,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Krém na obličej a tělo s bambuckým máslem, 250 ml CRE



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
186,62 Kč
Prodejce: apohealth
746,48 Kč/1l